En İyi 10 İzmir Yaşam Koçu | Armut

En İyi 10 İzmir Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 189 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yasemin A.

Yasemin A.

Yaşam Koçu · Karşıyaka, İzmir
Neden Yaşam Koçu? Hayat bir yolculuk.Direksiyon sizde, yönler iç güdülerinizde. sadece minik bir fısıltıyla kendi potansiyelinize nasıl ulaşabileceğinizi görün. Bir arkadaş gibi içten fakat dışarıdan bakan bir göz kadar objektif olabilmek. İşte bu faktör bedeninizi ve ruhunuzu yoran değil gerçek bir kılavuz olma yolunda ilerlememizi sağlayan en büyük unsur olacak. Duygusal zaaflarınızın değil asıl benliğinizin iç dünyanızın, burada yapacaklarınızın konuşulduğu, sizi daima iyiye götürecek bir
Emre Ö.

Emre Ö.

Yaşam Koçu · Narlıdere, İzmir
Her şey bir adımla başlar. Hayatınızda önemli bir değişiklik yapmak istiyor, ama ilk adımı nasıl atacağınıza karar veremiyor olabilirsiniz. Belirli bir hedefiniz olmayabilir. Hayatınızdaki herhangi bir alanda ismini koyamadığınız sıkıntınız veya aklınızda "Bir şeyler değişmeli ama nereden başlamalı?" gibi çok genel bir soruya cevap bulamıyor olabilirsiniz. Tüm bu ihtimallerin hepsi birden belki iş, belki ilişkiler, belki de eğitim hayatınızda başınıza bir şekilde gelmiş olabilir. Çözüm de
Özge  K.

Özge K.

Yaşam Koçu · Karşıyaka, İzmir
15 yıllık kurumsal Yöneticilik kariyerime ek olarak, 100 saati aşkın bireysel koçluk tecrübemle; Kariyerinle ilgili karar vermek, Potansiyelini keşfetmek, Motivasyonunu artırmak ve yolda kalmana yardımcı olmak, Hedeflerini Belirlemek gibi konularda çalışma yapabiliriz.
Gökhan T.

Gökhan T.

Yaşam Koçu · Buca, İzmir
Gökhan TEKİN Psikolojik Danışman / Psikodramatist 1976 yılında İzmir'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Ana Bilim Dalı’ndan 1998 yılında mezun oldu. Aynı bölümde yüksek lisans eğitimine devam ediyor. Alanıyla ilgili pek çok eğitim programı, kurs ve seminere katıldı. Anaokulundan üniversiteye pek çok kamu ve özel eğitim kurumunda psikolojik danışman, proje yürütücüsü, eğitim danışmanı ve yönetici olarak çalıştı.
Hümeyra G.

Hümeyra G.

Yaşam Koçu · Çeşme, İzmir
Birçok sertifikası veya üniversite mezunu olan danışman ile çalışmış olabilirsiniz. Ama gerçekten dönüşüm yaratan birisi ile hiç çalıştınız mı? Tek bir seansta bile zihinizin probleminizle ilgili berraklaştığı, hafifleştiği bir seans istiyorsanız denemenizi tavsiye ederim. Telefon Skype Whatsup tan da yapılır. İster Amerika da olun ister aynı mahallede.Bilinçaltınızda muhteşem dönüşümler için arayın.Olumsuz duygularınızın altında yatan gerçeklerle yüzleşin.Hayatınız daha da güzelleşsin.
Evrim Aydın

Evrim Aydın

Yaşam Koçu · Konak, İzmir
Merhabalar; Yaklaşık iki aydır İstanbul da yaşamaktayım. 36 Yaşındayım ve bu süre zarfında pek çok farklı süreçlerden geçip yeni deneyimler elde ettim. Aslen üniversite de iktisat eğitimi aldım, 10 sene boyunda yazılım uzmanı olarak çalıştım. Hayatımın akışını kendi ellerimde tutmadığımı fark ettiğim anda 7 sene boyunca çalışmış olduğum şirketten ayrılıp çok farklı bir alan olan Aşçılık üzerine eğitim alıp 3 yıl boyunca bu sektörde profesyonel olarak çalıştım. Doğu felsefesi, psikoloji ve k
Cem  F.

Cem F.

Yaşam Koçu · Bayraklı, İzmir
Cem Falay,Hali hazıra kendine ait firmasının yöneticiliğini yürütmekte olup, bunun yanı sıra Uluslararası Koçluk Federasyonu – ICF Sertifikasına sahip profesyonel bir koçtur. Hayatınızın yüklerini, düne değil bugüne ve yarına bakarak fark etmek ve bu durumu kendi potansiyeliniz ile çözmek konusunda size yol arkadaşlığı yapmak için buradayız. Hadi Başlayalım.
Yiğit E.

Yiğit E.

Yaşam Koçu · Karşıyaka, İzmir
KARARSIZ MISINIZ? ÖZ GÜVEN SORUNU MU YAŞIYORSUNUZ? YENİ BİR KARAR MI ALACAKSINIZ? ZİHİNSEL BİR ARINMA VE DEVRİM İÇİN BEKLİYORUM.
Muge U.

Muge U.

Yaşam Koçu · Karşıyaka, İzmir
13 yıl Yapı Kredi Bankası İnsan Kaynakları nda ve çeşitli pozisyonlarda yöneticilik yaptım. 3 yıl Çimentaş da yine insan kaynaklarında İK iş ortağı konumunda çalışmalarıma devam ettim . Çok sayıda farklı pozisyonlarda gerek orta kademe ; gerek üst kademe olmak üzere iş mülakatları ve işe alımlar yaptım. Son dört yıldır ve halen kendi ortağı olduğum şirkette yaş meyve üretimi satışı tanıtımı alanlarında çalışıyorum . İnsan kaynakları geçmişimle bağlantılı olarak 2014 yılında alanında en iyileri
Marin Tülay G.

Marin Tülay G.

Yaşam Koçu · Konak, İzmir
Nlp Uzmanı, Yaşam ve Nefes Koçuyum. Bir danışman olarak; danışanlarıma profesyonel rehberlik ve yol arkadaşlığı yapıyorum. Ayrıca, Access Bars Eğitmeniyim. Bilinçaltı sembol dili, renk terapisi, harf titreşimleri, isim analizi ve enerji çalışmaları alanlarında araştırmalar yapıyorum. Edindiğim bilgi ve tecrübelerimi, eğitimlerimde, seanslarımda uyguluyorum. Danışanlarımdaki hızlı değişim ve dönüşümlere tanıklık ediyorum. Eğitimci kimliğim dışında; radyo programcısı ve sunucu deneyiml
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sibel Aykan
Yaşam Koçu   27/07/2019

Gerektiğinde resmi işini yapan yaşam koçu gerektiğinde arkadaş dost olabilen kendini her an yanı başınızda hissettiren müthiş birisi. Hayatıma ışık tuttu kendim olmamı sağladı. Teşekkür ederim.

         
Abdusselim Peker
Yaşam Koçu   23/06/2019

Hocayla 8-9 seans çalıştık. Hayattaki asıl amaçlarımı, gündelik hayatın kargaşasında unuttuğum ama diğer şeylerden daha önemli olan değerlerimi yeniden keşfettim. Sigarayı bıraktım, beni sınırlayan düşünceleri aşmaya, spor yapmaya, meditasyona vakit ayırdım. Alanında tecrübeli ve hala kendini geliştirmeye devam ediyor. Dikte edici bir tarzı yok, sakin ve bilge tavırlarıyla sizi yönlendiriyor. Aldığı paranın hakkını misliyle hakettiğini düşünüyorum. Kendisiyle ileride tekrar çalışmak isterim.

         
Dilber Şahin
Yaşam Koçu   21/06/2019

Nurdan hanım Güler yüzlü cana yakın bir insan.. Arkadaş gibi. İyi ki karşıma çıkmış, iyi ki tanımışım. Başarılarının devamını diliyorum. Herşey için teşekkür ederim..

         
Halil Ak
Yaşam Koçu   14/06/2019

İşini severek yapıyor bu sayede de motivasyonu size yansıyor, çok ilgili kendisine çok teşekkür ediyorum. Sevgiler

         
Şafak Türk
Yaşam Koçu   29/04/2019

Nurdan hanım Güler yüzlü cana yakın bir insan..İyiki danımışım.Hayatıma güzel şeyler katdığına inanıyorum ve dahada güzel şeyler katcak olduğuna inancım sonsuz..

         
Fatma Kaya
Yaşam Koçu   20/03/2019

İnternette araştırarak kendisini seçtim. Çok da doğru bir karar vermişim. Online olabilir dediğinde önce tuhaf geldi ancak online in rahatlığı da ayrıca süpermiş. Erkenden ve kolayca yapabildik. Seanstan çıkarken büyük bir rahatlama içindeydim.

         
Dilek Yıldız
Yaşam Koçu   25/02/2019

İçinde bulunduğum durumu dışarıdan biz gözle bakarak görmemi sağladı, Hayatımda beni fazlaca meşgul eden, asıl yapmak istediklerime odaklanmamı engelleyen, önemsiz gibi görünen işleri ortaya çıkardı. Kendim için bir yol haritası çizmeme yardımcı oldu. Teşekkürler Tayfun Saltaş, bundan sonra da yaşam koçluğuna ihtiyaç duyduğumda ilk başvuracağım isim.

         
Gamze Güler
Yaşam Koçu   24/01/2019

Özgür ile teklif istediğim günün akşamında görüştük. Beklediğimden çok daha hızlı bir randevulaşma oldu. Her şeyden önce çok rahat, samimi ve keyifli bir görüşmeydi. Yıllardır tanıdığım biriyle konuşuyormuşum gibi kolay ve içtendi. Hislerimi fark etmemi sağladı daha ilk görüşmeden. Tıkandığım ve çözemediğim şeyleri nasıl çözeceğime dair doneler alarak çıktım. Bir sonraki görüşmemize kadar kendime soracaklarımı ve düşüneceklerimi biliyor, sonraki görüşmemizi iple çekiyorum.

Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz