En İyi 10 İzmir Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 339 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Burçin Gürkaynak

Burçin Gürkaynak

Yaşam Koçu · Balçova, İzmir
Merhaba, Ben Profesyonel ICF koçu Burçin . Aynı zamanda Öğrenci Koçu,Anne Baba eğitmeni,ilişki ve evlilik danışmanı,NLP koçuyum. Tüm koçluk eğitimimlerim Icf onaylıdır. Bu işi yapmaya başlamam kendimdeki farkındalığı,değişim ve dönüşümü yaşamam ile başladı. İnanmakla başlar dedim ve başladım. Sen de kendine inanıp başarmak istersen,içindeki sen i ortaya çıkarmak istersen burda sana destek olabilecek bir yol arkadaşı var. Yeter ki erteleme.
Ramaela Danışmanlık Merkezi

Ramaela Danışmanlık Merkezi

Yaşam Koçu · Bayraklı, İzmir
HAKKIMIZDA Ramaela Danışmanlık, İK profesyoneli, NLP Uzmanı ve Yaşam Koçu Sinem Gündoğan tarafından kurulmuştur. Bireyin kişisel gelişim ve kariyer yolculuğunda ihtiyaç duyduğu tüm süreçlerde profesyonel koçluk hizmeti verilmektedir. NLP teknikleri ile yürütülen koçluk hizmetimizde danışanlarımızın hedeflerine sağlam adımlarla ilerlemesi, hayatlarına yeni bir farkındalık penceresinden bakmaları, kendilerini yeniden keşfetmeleri ve bu doğrultuda hayatlarını yapılandırmaları amaçlanmaktadır. İn
Özkan Kaynak

Özkan Kaynak

Yaşam Koçu · Torbalı, İzmir
MUTLU OLUN Değerleriniz nelerdir ve hayatınızı bu değerlere göre nasıl kurarsınız? POTANSİYELİNİZİ YÜKSELTİN Sizi başarılı ve mutlu bir hayat sürmekten alıkoyacak barikatları ortadan kaldırın DENGE KURUN Dünyanızda denge yaratın ve nereye giderseniz gidin yaşanmışlık kazanın DEĞİŞİKLİK YAPIN Korkularınızla yüzleşmek ve kötü alışkanlıkları değiştirmek için motivasyon kazanın. "SEN DEĞİŞİRSEN DÜNYAN DEĞİŞİR"
Transform Koçluk Danışmanlık

Transform Koçluk Danışmanlık

Yaşam Koçu · Urla, İzmir
Transform Koçluk ve Danışmanlık merkez ofisi İzmir’de bulunan, İngilizce ve Türkçe dillerinde kişisel ve kurumsal gelişim ile enerji temizliği hizmetleri verirken danışanlarının yaşamlarında yarattığı mucizelere şahit olan bir şirkettir. Dünyanın dört bir yanından danışanı olan Transform, sadece erişkinler ile değil, bu dünyanın geleceğini oluşturacak olan gençler ve çocuklarla da başarılı çalışmalara imza atmıştır. Transformun servisini farklı kılan; danışanlarının yaşantısına veya başına ge
Şehrican Serhat  Alkan

Şehrican Serhat Alkan

Yaşam Koçu · Bornova, İzmir
Sinmeyin, geçiştirmeyin. Canınızı sıkan bir şey olduğunda bunu anında ifade etme alışkanlığını edinin. Standartlarınızı yükseltin. Her gün yapmak için can atacağınız küçük de olsa projeler geliştirin. Yeni bir şey istiyorsanız, öncelikle eskisini tasfiye edin. Örneğin, yeni giysiler istiyorsanız, giysi dolabınızı temizleyin. Yaşamınızdan dağınıklığı çıkarın, dağınıklıktan kurtulmak olağanüstü sağaltıcıdır. Bir hafta boyunca her gün yarım saatinizi, en fazla bir saatinizi atılacak şeyleri to
Mehmet CESUR

Mehmet CESUR

Yaşam Koçu · Menemen, İzmir
Hayattaki İdeallerinize ulaşmak için becerilerinizi parlatmak, engelleri aşmak, alternatif yollar bulmak ve bakış açınızı genişletmek adına. Olmak istediğin yaşama.
Ayla Şimşek

Ayla Şimşek

Yaşam Koçu · Gaziemir, İzmir
Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı"na başladı. Türkiye genelinde birçok işletmeye Yönetim Danışmanlığı, Marka Danışmanlığı hizmeti verdi. İşletmelere, Devlet Kurumlarına, Yerel Yönetimlere, Hastanelere, Eğitim Kurumlarına çok sayıda seminer ve eğitim programları düzenledi. Pozitif Yaşam Becerileri, Liderlik, Yönetim Becerileri, Ekip Çalışması, Stresle Başa çıkma yöntemleri, Zaman Yönetimi, Topluluk Karşısında Konuşma, Diksiyon ve Fonetik, CV Hazırlama Teknikleri, İnsan Kaynakları Uzmanl
Nazlı KILINÇ

Nazlı KILINÇ

Yaşam Koçu · Konak, İzmir
Merhaba, 1993 İzmir doğumluyum. Bilgi Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümü üzerine Dokuz Eylül Mücevher Tasarımı bölümü mezunuyum. 2011 yılında Reiki ile başlayan yolculuğum bugün hala neşe ile devam ediyor. Reiki, Mor Alev, Access Conscioussness, Theta Healing enerjilerini kullanıyor üzerine de kendi özel sosumu katıyorum. Access'in ileri sınıflarını da aldığım için Entitilerle Konuşmak, Beden Prosesleri seansları veriyorum. Şuanda insanları kendileri olmaları için motive ediyor, içlerinde
Meryem T

Meryem T

Yaşam Koçu · Urla, İzmir
Ii bir dinleyiciyim kendi başına içinden çıkamadığınız ve cozum bulmakta zorlandığınız problemlerinizde size yardımcı olmak isterim. SSamimîbir koç isterseniz ben burdayım.Aradiginiz amacı gelin birlikte bulalım.
Ceren Kazar

Ceren Kazar

Yaşam Koçu · Çiğli, İzmir
- ICF Yaşam ve Öğrenci Koçu, - ICF NLP & Kuantum Uygulayıcısı, - Birebir ve Online Seanslar Gündelik hayatın stresinden uzaklaşmak, hayatımıza farklı bakış açıları katmak her zaman önemlidir. Yaşadığımız stres veya üzüntü halinden kurtulmak ve olumlu bakış açısıyla hayata adeta yeniden başlamak bizim elimizde. Aldığım Eğitimler; - Anlayarak Hızlı Okuma (İUİE) - Hafıza Teknikleri (İUİE) - Dikkat dağınıklığına karşı Etkili Konsantrasyon Eğitimi (İUİE)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Leyla G.
Yaşam Koçu   08/11/2020

Hayatınıza yön veren , sizi yargılamadan dinleyen ve profesyonel görüşlerini paylaşmaktan büyük mutluluk duyan güzel insan . Görüşmeye başladığımızda çok tedirgindim yaşanmışlıklardan kaynaklı ciddi hayat kaygılarım vardı . İnsanlar konuştukça deva bulurmuş gerçekten , desteğini hiçbir zaman esirgemeyen anlattıkça beni heyecanla dinleyen ve bakış yönümü açan güzel bir süreç geçirdim.

         
Yaşam Koçu   13/10/2020

Zeynep Hanımın bu konudaki yetkinliğine hayran kaldım. Kendisi kişinin ihtiyacını ilk görüşmede doğru tespit edip en uygun programı uyguluyor.

         
Lale D.
Yaşam Koçu   12/10/2020

Kendimi tanımam, özel ve iş hayatımda tam olarak ne istediğimi bulmam ile ilgili çok verimli seanslarımız oldu. En beğendiğim yönü de vereceğim karara yönelik direkt yönlendirme veya tavsiye vermek yerine, hayatımdaki kendi doğrularımı bulabilmeme, kendi içime keşif yolculuğu yapabilmeme yardım etmesidir. İyi bir dinleyici, objektif ve işinde profesyonel biri.

         
Hilal Y.
Yaşam Koçu   23/09/2020

Tulay Hanim iş sektorundeki deneyimi ile pek cok konuda yol gostermek ve plan yapmak konusunda cok yardimci oldu. Gercekten tavsiye ederim.

         
Kemal E.
Yaşam Koçu   05/04/2020

Tabi ki zaman zaman iniş çıkışlar oluyordu. Bunun da olağan bir süreç olduğunu öğrendim. Değişim kolay değil. Değişim ve gelişim yolculuğundaki rehberim, yaşam koçum hayatımda önemli bir dönüm noktasına neden oldu. İçimdeki gerçek Kemalin dışarı çıkmasını sağladı, kendinden memnun olan ve olmayan yanlarımı görmemi sağladı. Şimdi hayatıma yeni bir insan olarak, yeniden başlıyorum. Sağol Nurdan hanım

         
Ahmet Y.
Yaşam Koçu   11/02/2020

Hayattaki amacımı ve hedefimi daha net bir şekilde belirlememe ve her geçen gün gelişme kaydetmeyi Nurdan hocaya borçluyum.

         
Cem A.
Yaşam Koçu   13/01/2020

Keşke daha önce kendisi ile çalışmış olsaydım. Kafam çok karışıktı ancak sabırla dinledi ve adım adım farkında olmadığım noktaları bana fark ettirdi. İletişimi gerçekten çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Hatice A.
Yaşam Koçu   13/01/2020

TülayCeyhan Hanım işini çok iyi bilen Kibar bir bayan. Ben kendisinden çok memnun kaldım işini... takip ediyor ve sonuçlandırıyor. Kesinlikle kendisini arkadaş ve dostlarıma tavsiye ediyorum.

Benzer Meslekler
Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz