En İyi 10 İzmit Kocaeli Almanca Özel Ders

4 Almanca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmit civarında 11 Almanca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Hicran Yıldırım

Hicran Yıldırım

Almanca Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Dokuz Eylül Üniversitesi / Alman Dili Eğitimi Anabilim Dalı - Almanca Öğretmenliği mezunuyum. Staj eğitimimi İzmir Atatürk Lisesi nde tamamladım. Öğrencilik sürecimde anaokul düzeyi de dahil olmak üzere farklı yaş gruplarıyla öğretmenliği deneyimledim. Şuan aktif olarak Izmit Lisesi nde öğretmenlik yapmaktayım.
Hasret Yazıcı

Hasret Yazıcı

Almanca Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Merhaba Ben Hasret Yazıcı. Almanya’da doğdum liseyi ve 3 senelik aşçılık mesleki eğitimimi orada aldım. 2019 yazında Antalya’da bir 5 yıldızlı otelde Halkla ilişkiler departmanında çalıştım. Yaklaşık birbuçuk senedir Türkiye de ikamet etmekteyim.Yeni evlendim ve Kocaeline taşındım. Türkiye’deki Almanca bilmeyen, konuşamayan veya konuşsa bile aksanı kötü olan Almanca “öğretmenleri”nin aksine sizlere Almanca konuşma, aksan, anlama ve Alman kültür ve mantalitesini anlamaya yardımcı olma konular
Kutluhan Ebrar Çapa

Kutluhan Ebrar Çapa

Almanca Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Merhaba herkese. Türk-Alman Üniversitesi DSH-1 belgesi seviyesi sahibi hukuk fakültesi öğrencisinden A-1 A-2 Almanca dersi. Hallo alle zusammen. Ich bin Studentin an der Kocaeli Uni unh habe DSH 1 Zertifikat. Ich kann A1 A2 Deutsch unterrichten. Kontakt mit mir.
Deniz Talun

Deniz Talun

Almanca Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Kendimi Viyana Teknik Üniversitesinde Mimarlık eğitimi almış, almanca da grammer ve konuşma diline hakim 6 yıl viyanada bizzat yaşamış, çocuklar ile iletişimi kuvvetli, sadece almanca öğreten değil aynı zamanda eğitim esnasında genel kültürü arttıracak bilgileri de çocuklara aşılamaya çalışan biri olarak tanıyatabilirim. Amacim çocuklara yabacı dil öğrenmenin önemini aktarmak aynı zamanda da vaktimi değerlendirirken para kazanabilmek
Eda Atmaca

Eda Atmaca

Almanca Özel Ders · Derince, Kocaeli
Doğuma büyüme almanyalıyım Türkiyede Türk-Alman üniversitesinde mekatronik mühendisliği bölümünü bitirdim
İrem Baydin

İrem Baydin

Almanca Özel Ders · Gölcük, Kocaeli
Merhabalar adım İrem. Almanyada doğup büyüdüm. Alman vatandaşıyım. Türkiyeye temelli geldim. Üniversite harclığımı teğmin etmek icin böyle bi yolla başvurdum. İlk dersden memnun kalmazsanız paranız iade verilir. İtinalı bir şekilde almanca dersi verilir. Sizlerle zaman geçirmekten keyif duyarım.
Ayse Soyyigit

Ayse Soyyigit

Almanca Özel Ders · Derince, Kocaeli
Almanya Ludwigsburg dogumluyum. Ana dilim Almanca, bütün Egitim ve Ögretim Hayatimi Almanyada tamamladim. Iki yildir türkiyede (Kocaeli) yasiyorum. Kimya Teknik Asistanligini bitirdim ve meslek olarak suan da almanca dersleri veriyorum. Her seviyeden ögrencilerle calisiyorum. Derslerim okuma, anlama, konusma ve yazma desteklidir. Bol pratik, kaliteli ve interaktif Egitimler veriyorum.
Birsen Möngü

Birsen Möngü

Almanca Özel Ders · Körfez, Kocaeli
Merhaba, Almanca Öğretmenliği mezunuyum. Bir kaç kurumda aktif olarak çalışmaktayım. Almanca ve İngilizce ders vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Derya Markal
Almanca Özel Ders   13/08/2020

Ne diyebilirim ki. Harika bir insan iyi ki ders almışım dediğim bir hoca. Sabırlı ve tekrar tekrar usanmadan beni çalıştırdı. Sayesinde A1 sınavını 90 puan ile geçtim. Teşekkürler Nilgün hanım

         
Buket Şengül
Almanca Özel Ders   03/08/2020

Dersler çok verimli geçiyor, derslerin üstüne siz de çalışırsanız almancayı kısa sürede öğrenebilirsiniz.

         
Özge Darıcı
Almanca Özel Ders   15/07/2020

Hocam çok iyi, bütün eksiklerimin üstünde durarak çok kısa bir zamanda çok ilerleme kaydettik. Güzel bir tercih, herkese tavsiye ederim.

         
Selen Doğan
Almanca Özel Ders   14/06/2020

Şenol Hocam ile yaklaşık 1 aydır ders yapıyoruz. başlangıç seviyem A1.2 idi. Eğitim sürecine takviye olarak sunduğu kaynaklar, gerçekten çok etkili, sürekli yeni ve seviyeme uygun kaynaklar tespit edip çalışmamı organize ediyor. Bu da gelişmemi çok çok hızlandıran bir unsur. Eğitimin başında Almanca cümle kurmak, konuşmak konusunda aşırı çekingen tavrım, şimdilerde hata yapsam bile konuşma konusunda cesaretli davranmaya evrildi. Bu da zannediyorum dil öğreniminde en önemli eşiklerden biri. Dersler sırasında zaman zaman beni Almanca düşünmeye zorlayan teknikler uyguluyor. ve bu önce çok şaşırtıcı gelirken, sonra işin püf noktasının bu olduğunu farketmemi sağladı. Bir kaç ay içinde, planladığım kadar akıcı konuşabileceğimi umuyorum. Yardım ve destekleri için Şenol Hocama teşekkür ederim.

         
Ece .
Almanca Özel Ders   20/05/2020

Ekrem hocamla derslerimize başlayalı yaklaşık 2 ay oldu ve şu anda hala devam etmekteyiz. Bu süreçte hiçbir sıkıntı yaşamadık. Derslerimiz hem çok keyifli hem de oldukça verimli geçiyor. Nerdeyse hiç olmayan Almancamın derslerle baya geliştiğine ve ilerleyen süreçte çokça gelişmeye devam edeceğine inanıyorum. Hep anlayışlı olmanız, güleryüzünüz ve bize Almancayı sevdirdiğiniz için çok teşekkürler hocam :)

         
İsmail Eş
Almanca Özel Ders   16/05/2020

Fisun hocam ile online derslerimize başladık. Konuşma ve yazma temelli gelişimime fayda sağlayacağını düşündüğüm bir çalışma planladık. İlk dersimiz çok verimli geçti. 😊

         
Meltem Aktas
Almanca Özel Ders   02/04/2020

Kısa süre önce birlikte çalışmaya başlasak da, derslerin etkisini hemen görebildim. Yusuf Hoca’nın dersleri didaktik bir şekilde öğrencinin kendine özgü psikolojisini anlayarak işlemesi, geçirilen süreyi hem verimli hem de eğitimi efektif kılıyor. Sizin ihtiyaç ve isteklerinize göre programını şekillendirirken, yeni bir dil öğrenirken gerekli ve önemli hususları kesinlikle atlamıyor. Teknolojiyi kullanması derse olan ilgiyi arttırıp, zaman kaybını engelliyor. Ayrıca ders için kullandığı argümanlar hem eksikliklerinizi hem de odaklanmak istediğiniz noktaya hitap ediyor.

         
Almanca Özel Ders   24/12/2019

Pervin hanım iletişim, eğitim konusunda oldukça iyi olduğunu ilk derste ispatladı. İlerleyen dönemde aşama kaybedeceklerine inanıyorum.

Almanca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz