En İyi 10 İzmit Kocaeli Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmit civarında 455 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Kaptan Hocam

Kaptan Hocam

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Kaptan Hocam bire bir özel ders alanında kendini geliştirmiş emsalleri arasında temayüz etmiş olan tecrübeli ve ders verdikleri öğrencilerin başarıları ile kendini kanıtlamış öğretmenlerin oluşturduğu özel ders ekibidir. LGS, TYT, AYT, KPSS, DGS, okul derslerine takviye" olarak birebir özel ders alanında profesyonel olarak öğrencileri en iyi şekilde sınavlara ve derslerine hazırlayan öğretmen ekibimiz bir çok başarılara imza atmıştır ve 2019 yılından itibaren ekip olarak başarılara imza atmaya
Seval Keçeli

Seval Keçeli

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Kocaeli Üniversitesi Matematik Öğretmenliği okuyorum. Güncel MEB konularına uygun, öğrencinin eksikleri dahilinde sınava yönelik ders işlenir. 2 yıldır aktif olarak, olumlu dönüşlerin de dahilinde matematik dersi veriyorum.
Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
-DOKTORALI MATEMATİK ÖĞRETMENİNDEN ÖZEL DERS - 13 YILLIK DENEYİME SAHİP, KENDİNİ GELİŞTİRMEYİ SEVEN, DEVLET OKULUNDA DİNAMİK ve AKTİF OLARAK ÖĞRETMENLİK YAPAN BİRİSİYİM.İŞİMİ TAKİP ETMEYİ SEVERİM. ÖĞRENCİ VELİLERİNDEN İSTEĞİM, LÜTFEN ÖĞRETMENLERİNİZİ UZMAN KİŞİLERDEN SEÇİN. DİPLOMASINA BAKIN.FARKLI FAKÜLTELER BİTİRMİŞ İNSANLARIN ya da ÖĞRENCİLERİN DERS İLANLARINI GÖRÜYORUZ. MATEMATİK EĞİTİMİ BU KADAR BASİT DEĞİL.
Erdal  Hoca

Erdal Hoca

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Alanında uzman tecrübeli öğretmenden matematik dersleri alın başarı odaklı çalışmaları en verimli şekilde yapılacağından emin olun.
Eyüp Yılmaz

Eyüp Yılmaz

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Boğaziçi Üniversitesi EE öğrencisiyim. 1 senedir Matematik özel dersi veriyorum. YKS 2018 de MF alanında ilk 100 deydim. Lise döneminde de arkadaşlarıma yardımcı olmak maksadıyla ders anlattım ve onların geri dönüşleri ve teşviki ile özel ders vermeye karar verdim.Sınav sürecinde olan öğrencilere hem ders anlatıp,hem de moral-motivasyon,programlı ilerleme,kaynak tavsiyesi ve psikolojik destek noktalarında yardımcı olabilirim.Ders işleme metodum ezberletmek değil mantığı kavratmak üzerine kur
Berk Babayiğit

Berk Babayiğit

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Kocaeli Üniversitesi’ nde hukuk okuyorum. Daha önce birçok kez İstanbul’da özel matematik dersi verdiğim için burda da özel ders verebileceğimi düşünüyorum. Genelde üniversiteye hazırlık yapan öğrenci kitlesine ders veriyorum. Ancak daha küçük sınıflarda da ders verebilirim. Ayrıca sadece matematik değil, sınav periyodunda öğrenciye psikolojik destek ve sınav koçluğuda yapabilirim. Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Kocaeli İzmit bölgesinde faaliyet vermekteyim.
Zeki Eymir

Zeki Eymir

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Yks-Kpss-Dgs sınavlarına hazırlananlara matematik özel ders veriyorum. Kocaeli Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. 2 yıl özel ders tecrübem vardır.
Mehmet Kılıç

Mehmet Kılıç

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
8 yıllık dershane öğretmeni; orta, lise, kpss ve dgs matematik- geometri özel ders verilir. meslek, anadolu, fen lisesi ve kolej öğrencilerim oldu sene başından anlaşılırsa ygs-lys ye öğrenci hazırlarım. rehberlik ve koçluk yaparım.
Derya Koç

Derya Koç

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Matematiğin sihirli aleminden hepinize merhabalarrr.:) Ben Derya KOÇ, mesleğimin 5.yılında sizlere matematik aleminin kapılarını aralatmak ve hatta içeri girip türlü maceralara koşma şansını yakalatmak için buradayım.Her çocuk herşeyi öğrenebilir, yeterki sınav korkusu gelecek kaygısı yaşamasın. Hele matematik hiç de sandığınız gibi öcü değil ) Her işte olduğu gibi bu dersin de PUF NOKTA ları ( püf değilll haaa pufff ) ) var. Neden puf nokta olduğunu umarım tanışırsak detaylı anlatacağım :)
Nezir Çakır

Nezir Çakır

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunuyum. Matematik konusunda sıkıntılı olan herkese hem matematiği sevdirebilirim hem de Matematik öğretebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
AHMET EROL
Matematik Özel Ders   22/09/2020

Online Eğitimin herhalde en faydalı yanlarından biri farklı şehirlerde de olsanız, Zeynep Hanım gibi nitelikli hocalar ile çalışabilme imkanı sunması. Kendisini tanıdığım ve çalışma şansı bulduğum için çok memnunum...

         
Çağrı Can
Matematik Özel Ders   11/09/2020

İlk kez bu uygulamayı kullandım ve matematik dendi mi artık Mustafa hocam tektir benim için. Güvenle iş yapabilirsiniz 🥇

         
Fatih Polat
Matematik Özel Ders   05/09/2020

Çok kibar ve iletişimi güçlü bir hoca. Çok yardımcı oldu burdan tekrar teşekkür ediyorum kendisine :)

         
Simge Var
Matematik Özel Ders   28/08/2020

Leyla Hocamızı tanıdığımıza çok memnunuz. Sakinliği, tecrübesi, mütavaziliği ve samimiyeti ile iyi ki tanımışız diyoruz. Kızımla iletişimi çok iyi şiddetle tavsiye ederim.

         
Merve Karataş
Matematik Özel Ders   15/08/2020

KPSS matematik için çok memnun kaldım , artık matematik yapamayacağımı düşünürken matematiğe yeniden inancım ve cesaretim geldi. Ders bitimlerinde kendim de testleri çözebiliyorum ayrıca ders süresi bitmesine rağmen konumuz yarım kalmıyor devam ediyor ,çok teşekkür ederim.

         
İlayda Nur Y.
Matematik Özel Ders   13/08/2020

Gördüğüm en iyi özel ders sistemi. Sistemleri çok güzel kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Mavi Evde Bakım İzmir
Matematik Özel Ders   21/06/2020

Ailenizin içine güvenle alabileceğinşz, uyumlu duyarlı, saygılı, empati gücü yüksek bir eğitimci. Kısa süre de evimizden bir birey gibi sevdik kendisini. Oğlum için verimli olduğuna inanıyorum. Öğretmenini sevdi, güzel bir lgs hazırlık süreci oldu. Son bir ay için bizi kırmadı ve programını ayarladı. Emeği için çok teşekkür ediyoruz. Velilere iletişime geçmelerini tavsiye ederiz.

         
Matematik Özel Ders   12/06/2020

Kadir hocaya çok teşekkür ederiz .disiplinli çalışma tekniği ile çocuğumuza sadece tek ders de değil ihtiyacı olan bütün ders konularında yardımcı oldu. Aldığı ücretin fazlasını hakediyor.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz