En İyi 10 İzmit Kocaeli Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmit civarında 413 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mehmet A.

Mehmet A.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Mehmet ALP (Matematik Öğretmeni) ***2009da Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. Yaklaşık 11 yıllık özel okul / özel öğretim tecrübem bulunmaktadır. Yıldız Teknik Üniversitesi Akıl-Zeka Oyunları ve yine aynı üniversitenin Öğrenci Koçluğu bölümlerini bitirdim. ***LGS-TEOG, YKS (TYT-AYT) Sınavlarına hazırlıkta ve 4.sınıftan 12.sınıfa kadar okul derslerine paralel birebir konu anlatımı, soru çözümleri, denemeler, ödev takibi yapıyorum. ***DGS-ALE
Mustafa C.

Mustafa C.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
-DOKTORALI MATEMATİK ÖĞRETMENİNDEN ÖZEL DERS - 13 YILLIK DENEYİME SAHİP, KENDİNİ GELİŞTİRMEYİ SEVEN, DEVLET OKULUNDA DİNAMİK ve AKTİF OLARAK ÖĞRETMENLİK YAPAN BİRİSİYİM.İŞİMİ TAKİP ETMEYİ SEVERİM. ÖĞRENCİ VELİLERİNDEN İSTEĞİM, LÜTFEN ÖĞRETMENLERİNİZİ UZMAN KİŞİLERDEN SEÇİN. DİPLOMASINA BAKIN.FARKLI FAKÜLTELER BİTİRMİŞ İNSANLARIN ya da ÖĞRENCİLERİN DERS İLANLARINI GÖRÜYORUZ. MATEMATİK EĞİTİMİ BU KADAR BASİT DEĞİL.
Yakup L.

Yakup L.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Daha önce izmirde etüt merkezlerinde TEOG, YGS, LYS ve KPSS dersleri verdim. Kolay bir dille öğrencinin ihtiyacına göre ders anlatıyorum. Olumsuz hiç bir geri dönüt almadım. Öğrencilerim matematik te hedeflerine ulaştılar.
Seval Keçeli

Seval Keçeli

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Kocaeli Üniversitesi Matematik Öğretmenliği okuyorum. Güncel MEB konularına uygun, öğrencinin eksikleri dahilinde sınava yönelik ders işlenir. 2 yıldır aktif olarak, olumlu dönüşlerin de dahilinde matematik dersi veriyorum.
Erdal  H.

Erdal H.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Alanında uzman tecrübeli öğretmenden matematik dersleri alın başarı odaklı çalışmaları en verimli şekilde yapılacağından emin olun.
Fatih Kürşad M.

Fatih Kürşad M.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Kocaeli üniversitesinde inşaat mühendisliği okumaktayim.Matematik alaninda lise bilgilerine ek üniversitede de eğitim aldım.Öğrencimle beraber dersleri bir öğretmenden ziyade bu yoldan daha önce geçmiş bir abisi gibi ,beraber başarabileceğimize inanıyorum.
Kurs Burda K.

Kurs Burda K.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Her öğrenci değerlidir Herşey size özel Matematik Fizik Kimya Biyoloji Fen Türkçe Tüm adaylara eve,ofise,kuruma
Hasan Y.

Hasan Y.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Ders verdiğim 5 öğrenci bursluluk sınavını kazandı matematiği sevdiğim için yapıyorum iş olsun diye yapmıyorum😊
Taylan  B.

Taylan B.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Ygs lys kpss dgs teog hazırlık kursları veriyorum.16 yıldır dershane ozel ders ofısı kpss akademi kurslarında görev yapmaktayım.
Şule K.

Şule K.

Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Kocaeli Üniversitesi İngilizce İktisat 3. sınıf öğrencisiyim. Ortaokul ve lise matematik, geometri, ingilizce derslerini ileri seviyede verebilirim. 2 yıldır ortaokul öğrencilerine özel ders veriyorum. Disiplinli ve prensipliyim .
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fatma Yeşiler
Matematik Özel Ders   09/05/2020

yaptığı işi tutkuyla yapmaya çalışan ve işine ruhunu katan bir eğitimciyi bulamak benim için epey zor oldu. En büyük tutkusu hizmet etmek ve problem çözmek olan hocamızı problemide kendi tarzında çözüp Çocuğumuda bundan keyif alır hale getirdi.Düşünceleri ve duyguları yaptığı işle vücut buluyor.İşinde marka olmak budur bence. teşekkürler..

         
Melek Alibaşoğlu
Matematik Özel Ders   18/04/2020

Mustafa hocamla birkaç aydır birlikte çalışıyoruz.Asla anlayamadigim konuları bir çırpıda öğreten yapamadığım sorularda en kısa ,hızlı ve mantıklı yoldan sorularımı çözen;yapamadığı sorular için dersten sonra uğraşan ve çözüp size gönderen ayrıca yalnızca ders için değil çalışmalarınızla da ilgilenen ve koçluk moral motivasyon bakımından da destek veren, ilgilenen bir öğretmen.Kendisinden oldukça memnunum.

         
Mustafa Durmuş
Matematik Özel Ders   03/04/2020

İlk başlarda öğrenci olduğu için tereddütlü idim ama gerçekten çok memnunum hem kızımı motive ediyor çalışmaya teşvik ediyor hemde verdiği ödevlerle matematiği pekiştiriyor. Anlatımınından memnunuz . Haftada 2 alıyoruz Cumartesi ve Pazar

         
Süreyya Çelik
Matematik Özel Ders   31/03/2020

Dünya tatlısı bir öğretmen sevecen sıcak kanlı işini severek yapıyor çok hanımefendi ve kibar dersi oğluma sevdirdi. Mükemmel

         
HASAN SERHAT Baymaz
Matematik Özel Ders   24/02/2020

Alperen abi ile yeni çalışmaya başladım. Aslında öğretmen olmadığı için kafamda sorular vardı ama çalışmaya başladıktan sonra bütün sorular kafamdan kalktı. Daha önce birkaç hoca ile daha çalışmıştım ama şuan en iyisi Alperen abi. Farklı bir çalışma tarzı var, benim sorumu çözmekten ziyade çözüm yolunu bulmam da bana yardımcı oluyor. Şuana kadar ki çalışma ile hemen farkı anladım. Ayrıca kendisi de sosyal birisi. Bu konuda onu idol alıyorum. Umarım ben de üniversitedeyken onun kadar başarılı ve sosyal olabilirim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Ali Üpçin
Matematik Özel Ders   24/02/2020

Kübra hocam, matematik dersinde başarıya giden yolu öğrenciye verebilecek eğitimci olduğu gibi öğrencisini çok iyi gözlemleyip,gereğini yapan ve ailem için değerli bir insan

         
Adem Şirinyurt
Matematik Özel Ders   13/02/2020

Merve hanım çok özverili ve ilgili, kendisine çok teşekkür ediyorum, ezber değil Matematiğin matığını öğretiyor.

         
Filiz Omay
Matematik Özel Ders   13/02/2020

Oğuz Bey'le armut.com kanalıyla tanıştık. Özel ders almaya devam ediyoruz ve çok menunuz. Çok teşekkürler.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz