Hizmet Ver

4 İzmit Öğrenci Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmit civarında 61 Öğrenci Koçu hizmet vermeye hazır.

Öğrenci Koçu

En İyi 10 İzmit Öğrenci Koçu

Nurcan Özer Çetinkaya photo

Nurcan Özer Çetinkaya

05.02.2021

Öğrenci Koçu · İzmit, Kocaeli

Heyyooo merhabalar 😅 1993 yılında İzmitte doğdum. 2011 yılında kız meslek lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanından okul 2. Olarak mezun oldum. 2017 yılında Sakarya Üniveristesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden derece ile mezun oldum. Çeşitli olanlar da iş deneyimim...

Taylan Yıldız photo

Taylan Yıldız

21.06.2019

Öğrenci Koçu · İzmit, Kocaeli

1978 doğumluyum. Uzun yıllardan bu yana özellikle psikoloji, davranış bilimleri ve insan algısı üzerine eğitimler aldım, verdim ve kendimi geliştirdim. üniversitelerde konferanslar vermek dışında aynı zamanda okullarda seminerler verdim. Hem öğrenci hem özel yaşam hemde iş yaşamında verdiğim...

Pınar Deniz photo

Pınar Deniz

14.05.2021

Öğrenci Koçu · İzmit, Kocaeli

Kendini tanımak ,değerlerini bilmek artılarını eksilerini öğrenmek ,hayatta doğru kararlar almak mı istiyorsunuz?(Doğru iş,doğru eş) yapacağımız koçluk sayesinde yeniden doğmuş gibi kendini tanıyacak hayatla güçlü bağlar kuracaksın.

Hatice Atlı photo

Hatice Atlı

04.11.2019

Öğrenci Koçu · İzmit, Kocaeli

Merhabalar ben Hatice. Kocaeli Üniversitesinde tıp fakültesi öğrencisiyim. Aynı zamanda öğrenci koçluğu, psikolojik danışmanlık yapıyor ve İlk- orta okul seviyesinde matematikten özel ders veriyorum. Öğrenci olduğum için fiyatları uygun tutuyorum. Fakat genç olmamın avantajı olarak bilgilerim daha...

Hasret Dilekli photo

Hasret Dilekli

09.12.2020

Öğrenci Koçu · İzmit, Kocaeli

Lisans : Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümü 2016-2020 STAJ • Kırşehir RAM 2019-2020 öğretim yılı EĞİTİM/ PROJELER BİLGİLERİ Eğitimler • Yaratıcı Drama Eğitimi ( Olgu Psikolojik Danışma Merkezi ) – 2017 • 16. Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrencileri...

Simay Serbes photo

Simay Serbes

20.09.2018

Öğrenci Koçu · İzmit, Kocaeli

İlkokul 1,2.3.4.sınıf derslerine yardımcı olabilir ayrıca okumada zorluk yaşayan öğrencilere ders verebilirim. TEOG ve YKS'de öğrenci koçluğu yapabilirim. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık mezunuyum. Disleksi, Hafif düzey zeka geriliği ile de çalışabilir düzeydeyim.

Seda Genç photo

Seda Genç

20.11.2020

Öğrenci Koçu · İzmit, Kocaeli

Erzurum Atatürk üniversitesi tarih öğretmeni olarak 2015 te mezun oldum. 5 yıldır hem devlet okullarında hemde özel kurumsal kolejlerde görev yapmaktayım Meb onaylı eğitim koçluğu sertifikam bulunmakta ve profosyonel eğitim koçluğu yapmaktayım.

Erdem Poyraz photo

Erdem Poyraz

23.07.2020

Öğrenci Koçu · İzmit, Kocaeli

Ülkemizde hem liseye geçişte hem de üniversiteye geçişte hazırlanan sınavlar bazı kesimlerce eğitim sistemimizin tümörü olarak görülüyor. Farklı yeteneklere ve bireysel özelliklere sahip "geleceğimiz" olan öğrenciler, tek tip sınavlara sokularak, gelecek kaygısının yanında bir de sınav stresi ile...

Ahmet Alp Altay photo

Ahmet Alp Altay

15.07.2019

Öğrenci Koçu · İzmit, Kocaeli

Öğrencilerin kendilerini tanımalarını, güçlü yanlarını ve yeteneklerini keşfetmelerini, hedef koymalarını sağlamaya ve sahip olduklarını daha iyi kullanabilmelerine yönelik yol haritası ve eylem planı yapmalarına destek istiyorsanız, tüm tecrubelerim ile yanınızdayım.

Hatice Özdin photo

Hatice Özdin

26.11.2017

Öğrenci Koçu · İzmit, Kocaeli

İsmim Hatice ÖZDİN. Psikolojik danışmanlık ve rehber öğretmenlik (PDR) mezunuyum. 5 yıldır milli eğitme bağlı bir lisede çalışıyorum. Özellikle teog ve üniversite sınavına hazırlama, motivasyon sağlama, sınav kaygısı, hedef belirleme ve deneme takibinde kendıme güveniyorum. Aynı zamanda ergenlerle...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İzmit Öğrenci Koçu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İzmit Öğrenci Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İzmit Öğrenci Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Öğrenci Koçu için İzmit içinde toplam 61 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 16 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan İzmit içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 250 kişi İzmit Öğrenci Koçu için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl