Hizmet Ver
Online Psikolog

4 Kocaeli İzmit Online Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmit civarında 54 Online Psikolog hizmet vermeye hazır.

İzmit Online Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Psikolog için İzmit içinde toplam 54 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 333 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan İzmit içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 759 kişi İzmit Online Psikolog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Online Psikolog

Merve Nur Gündoğdu photo

Merve Nur Gündoğdu

26.03.2021

Online Psikolog · İzmit, Kocaeli

Merhaba, ben psikolog Merve Nur Gündoğdu. 2019 yılında İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun oldum. Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneğinden psikoterapi eğitimi aldım. Lisans sürecimde eğitim ve araştırma hastanesi ve lise gibi farklı kurumlarda stajlarımı...

Songül Midilli photo

Songül Midilli

20.11.2020

Online Psikolog · İzmit, Kocaeli

Psikoloji lisans eğitimimi tamamladıktan sonra alanımda uzmanlaşmak için birden fazla ekol eğitim aldım, bunlar cinsel terapi , aile ve çift terapisi, bilişsel davranışcı terapi, şema terapi ve oyun terapisidir. Tek bir ekolü benimseyip o perspektifte ilerlemektense danışanın ihtiyaç duyduğu terapi...

Serap Duman photo

Serap Duman

21.04.2022

Online Psikolog · İzmit, Kocaeli

Zorluklar karşısında kendinizi daha güçlü hissetmek, gelişiminize engel olan davranışlarınızı değiştirmek, korku, öfke, yas gibi güçlü duyguları yönetebilmek için gerekli olan psikoloik destek için başvurabilirsiniz. Uzun yıllardır psikolojik danışman ve psikolog olarak çalışıyorum. Her yaş...

Gizem Sevim photo

Gizem Sevim

21.01.2022

Online Psikolog · İzmit, Kocaeli

4 yıllık psikoloji lisansımın yanı sıra çocuk, ergen ve yetişkinlerde klinik görüşme teknikleri, kısa süreli çözüm odaklı terapi, çocuk değerlendirme testleri, resim analizi ve yorumlama, oyun terapisi ve MMPI yetkinliklerim mevcuttur.

Tuğçe Yılmaz photo

Tuğçe Yılmaz

15.10.2021

Online Psikolog · İzmit, Kocaeli

Merhabalar, İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Mezunuyum. Birçok alanda sertifika eğitimleri aldım ve almaya devam ediyorum. Ayrıca Aile Danışmanlığı eğitimi alıyorum.

Zeynep Seda Bayrak photo

Zeynep Seda Bayrak

05.03.2021

Online Psikolog · İzmit, Kocaeli

Merhaba,Psikoloji Lisans eğitimimi Bosna Hersek'te %100 İngilizce olarak tamamladım. Bilişsel Davranışçı terapi eğitimimi ve Aile Danışmanlığı eğitimimi 2020 yılında tamamladım. Bu süreçte çalışma yaptığım alanlar: BDT, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sosyal Fobi, Depresyon, Panik Atak, Özgül Fobi,...

Zülal Sümer photo

Zülal Sümer

02.01.2022

Online Psikolog · İzmit, Kocaeli

Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji Lisans mezunuyum. Kendi alanımda 3 yıl deneyimim var. Uygulayıcı eğitimlerim, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Wiscr Zeka Testleri Çocuk Testleri Ergenlerde ve Yetişkinlerle Klinik Görüşme Çocukluk Çağı Kaygıları Çift Terapi Süreci Çocuk ve Ergenlerde Travma

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İzmit Online Psikolog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İzmit Online Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Psikolog talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Psikolog için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Psikolog talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Psikolog taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Psikolog talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Psikolog için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Psikolog hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kocaeli İzmit Online Psikolog fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kocaeli İzmit Online Psikolog fiyatları, talep detayına göre 120 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl