En İyi 10 İzmit Kocaeli Petek Temizliği

4 Petek Temizliği Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmit civarında 56 Radyatör Petek Temizliği Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İzmit Kombi Klima A.

İzmit Kombi Klima A.

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
1 sınıf kimyasal ile radyatör ve peteklerinizi temizliyoruz .size %25 ila %30 arası en az doğalgaz faturasında tasarruf sağlamış oluyoruz.tesisat ta koruyucu kimyasal bırakarak sistemin güvence altında kalmasını sağlıyoruz. Hem kombi hem kalorifer bakımını MYK (uluslararası mesleki yeterlilik )belgesine sahiplik güvencesiyle sizlere sunuyoruz.kombi bakımını yılda 1 kez kalorifer ve petek temizliğini 3 yılda bir mutlaka MYK (MESLEKI YETERLILIK BELGESESI OLAN KIŞILERE YAPTIRIN
Ali K.

Ali K.

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
Kombi petek&tesisatiniz kış için hazirmi?Kocaeli ve çevresinde hizmet verilmektedir. Yeni binalarda ilk 5 yıl tesisata el sürülmez 5.yildan sonraki ilk yılda petek ve tesisat temizliği yapılmalı bundan sonrada 2 yılda bir bu temizligin yapılması ön görülür hem ısıdan kazanç hemde doğalgaz faturalarinizdan kesenize bir katkı sağlanır. Not:Tek noktadan bütün petek tesisatı ve petekleriniz itina ile ilacli yada ilaçsız temizlenmektedir,kullanılan ilaç ISO 9001 ve 14001 belgelidir.
Fatih A.

Fatih A.

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
Petek bakımı ve kombi bakımı kışlık hazırlıklar arasında olmasına rağmen farklı işlemlerdir. Kombi bakımı kış ortasında kombi arızalarına maruz kalmamanız için kombi için yapılması gereken rutin bir bakımdır. Petek temizleme, petek bakımı ise peteklerdeki kirlenme nedeniyle ısınmada sorun yaşamamanız için yapılan petek temizliği işlemidir. Petek bakımı ve kombi bakımı neden yapılır bu konuda tesisatçıdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Petek temizliği peteklerin kirlenme sıklığına göre belirli ara
Gökay D.

Gökay D.

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
Mesleki yeterlilik belgesine sahip. yapılan işlerde iş garantisi sıhhı tesisat çok tehlikeli işler sertifikası. izmitim sıhhı tesisat.
Marmara Teknik K.

Marmara Teknik K.

Radyatör Petek Temizliği · Kartepe, Kocaeli
Mesleki yeterlilik belgesi ile Teknik servis elemanı olarak mobil şekilde hizmet vermekteyim.Her Marka Kombi Arıza, Kombi Bakımı,Petek Temizliği,Petek Dış Temizliğini (buharlı mak. İle.) Son sistem makina ve techizat ile %100 Mutlu Müşteri politikası ile hizmet vermekteyiz.
Tek Muhatap Tüm Tadilat .

Tek Muhatap Tüm Tadilat .

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
OMBİ SU KAÇAKLARINA KİMYASAL İLAÇLA KIRAMADAN DÖKMEDEN KESİN SON ÇÖZÜYORUZ . Petekler 2 yılda bir defa mutlaka temizlenmeli, bakımı yapılmalı. Su, petekler içinde devir daim yapar, bu devir daim sayesinde ısı yayılır. Suyun petek içinde devir daim yapamamasının birçok sebebi olur, kireç tortuları, çamurlaşma, balçıklaşma bunlardan birkaçı. Düzenli olarak temizlenmeyen petekler randımanlı çalışmaz ve ısı kaybına, israfa ve kabarık doğalgaz faturalarına neden olur.
Murat A.

Murat A.

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
20 yillik tecrubemizle hizmetinizdeyiz teknik cozumun kaliteli ve guler yuzlu hizmetinden yararlanin
Ali A.

Ali A.

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
Kullanım senesine bağlı olarak kullanılan suyun niteliklerine, sıcaklığı ve oksijene bağlı olarak, kapalı devre ısıtma sistemleri içerisinde kireç, kışır, tortu , balçık ve suda bulunan bakterilerin üremesinden dolayı çamurlaşma olur, Bu kirlilik zamanla peteklerinizde iyi ısınamama ve kombinizde sirkülasyon yapmamasından dolayı arızalara sebep olmaktadır. Peteklerde ısının her yere aynı verimle dağılamaması, özellikle peteklerin alt kısmında oluşan tortular nedeni ile alt tarafların ısınmam
İzmit Petek Temizleme

İzmit Petek Temizleme

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
MAKİNE İLE KİMYASALLI PETEK TEMİZLİĞİ YAKIT TASARRUFU VE ISI VERİMLİLİĞİ EVİNİZ KİRLENMEDEN PROFESYONEL MAKİNE VE KALİTE KİMYASALLA TEMİZLİK YAPILIR.
Yasir T.

Yasir T.

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
PETEKLERİNİZİ SÖKMEDEN EVİNİZİ KİRLETMEDEN ÖZEL MAKİNE VE KİMYASALLAR İLE TÜM PETEKLERİNİZİ,TESİSAT BORULARINIZI VE KOMBİNİZİ TEMİZLİYORUZ.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İlter Karaçalı
Petek Temizliği   30/01/2020

Eve gelen Emrah Usta işini gayet severek yapan ve yaparken de bilgi paylaşmayı seven , temiz çalışan , titiz ve ne yaptığını bilen bir usta. Zamanında geldi, işini aksatmadan yaptı ve gitti. Hem Selda Hanım , hem de Emrah Usta ya çok teşekkür ederim. Çekinmeden tavsiyede bulunabileceğim kişiler.

         
Petek Temizliği   24/01/2020

Memnuniyetimi nasıl anlatacağımı bilemiyorum. Emrah Bey son derece titiz, ilgili ve alakalı çalıştı. Bize tüm her şeyi detaylı şekilde aktardı. Tam söylenilen zamanda hatta öncesinde geldi Hizmet bittikten sonra da her şey yolunda mi diye tekrar aradılar. Selda Hanım’a ve Emrah Bey’e çok teşekkür ederiz. Özetle hiç düşünmeden hizmeti alabilirsiniz.

         
Mert Akar
Petek Temizliği   20/01/2020

kenan bey ve ekibi söz verdiği saatte evimdeydi ve yaklaşık 1,5 saat süren temizlik operasyonu sonrası yanmayan yada anca ılık denebilecek peteklerim ellenemeyecek kadar sıcak hale geldi. tüm bu işlemler boyunca bana yardımcı olan güleryüzlü ve bilgili ekibine teşekkürler...

         
Mehmet Arslan
Petek Temizliği   15/01/2020

işini güzel ve özenli yapmasının yanında, evi kirletmemek icin oldukca titiz oldugu icin tesekkur ederiz.

         
Murat Ozsu
Petek Temizliği   12/01/2020

Bir servisten ne bekliyorsaniz hepsi var Sozunde durma,isbilirlik,ilgi,alaka,temiz calisma,memnuniyet Daha ne olabilrki 5 yildiz

         
Petek Temizliği   12/01/2020

İşini severek yapan, vermiş olduğu bilgiler ile temiz çalışmasıyla profesyonel işini yapan Emrah beye teşekkür ederim Hiç düşünmeden güvenerek hizmet alacağız yer

         
Petek Temizliği   07/01/2020

Hersey icin cok teşekkürler, her adımda Bilgi vererek yapmanız ayrı bir güven veriyor. Tüm yakınlarıma sizleri tavsiye edeceğim.

         
Ahmet Faruk KAYMAZ
Petek Temizliği   01/01/2020

Petekler şimdi gayet iyi ısınıyor. İşini iyi yapan samimi bir arkadaş. Ben memnun kaldım,tavsiye ederim.

Petek Temizliği hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz