Hizmet Ver
3D Teknik Çizim

4 İstanbul Kadıköy 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 1,168 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Kadıköy 3D Teknik Çizim için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 1,168 3D Teknik Çizim Uzmanı, Kadıköy içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan, Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Kadıköy içinde yazılan 301 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 889 kişi Kadıköy 3D Teknik Çizim için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Kadıköy İstanbul 3D Teknik Çizim Uzmanı

Efe T. photo

Efe T.

11.09.2020

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencisiyim. Teknik resim, 3 boyutlu modelleme, CAD konusunda kendimi geliştirdim ve çizimler, tasarımlar yapıyorum. Kullandığım programlar : Solidworks, Autocad ve Fusion 360. https://grabcad.com/efe.telci-1

Ran-Ekol photo

Ran-Ekol

18.06.2023

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

RanEkol Staj 2 Ay Sahmitay İnşaat Staj 1 Ay Ranekol Staj 1Ay YNKA Architecture Staj1 Ay Maraşta çizilmiş inşa edilmiş bir avan proje Katıldıgım sayısız seminer

Eyüp G. photo

Eyüp G.

19.05.2023

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

AR-GE aşamasındaki projeleriniz mekanik, 3d çizim, elektrik ve yazılım dahil anahtar teslim yapılır. Hayata geçirmek istediğiniz makine ve teçhizatların tam ölçekli modeline kadar hazırlayabilrim. İlgilenenler iletişime geçsin lütfen.

Seba K. photo

Seba K.

02.05.2023

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar Ben Seba Karaman, İTÜ Mimarlık mezunu bir mimarım yaklaşık 4 yıldır piyasada aktif olarak mimari iç mimari tasarım modelleme render yapıyorum.

Buket Y. photo

Buket Y.

16.06.2023

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

İstekleriniz doğrultusunda yaşam alanlarınızı size en uygun şekilde tasarlayıp , mimari çizim ve üç boyutlu çizimlerini üretime hazır şekilde tarafınıza sunuyorum.

Ali B. photo

Ali B.

23.08.2022

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

2015 yılından beri özel bir şirkette, makine imalat sektöründe teknik ressam, proje yöneticisi ve son olarak proje ve imalat müdürü olarak çalışmaktayım. AutoCAD, Autodesk Inventor Pro programlarını ileri düzeyde kullanmaktayım.

Ekin A. photo

Ekin A.

22.12.2021

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

Merhaba. Marmara Üniversitesi mezunu Makine Mühendisiyim. Türkiyenin en büyük Solidworks disribütörü Tekyaz'da çalışarak pek çok farklı kurumsal firmaya 3D tasarım, görselleştirme ve analiz hizmeti verdim. Üretim, imalat süreçleri hakkında derin bilgiye sahibim. Aynı zamanda "Certified SOLIDWORKS...

Ercan K. photo

Ercan K.

21.06.2019

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

Öğrencilere proje maket yardımı. Haftalık çizimler, vize final çizimleri sunum paftaları hazırlanır

Timuçin T. photo

Timuçin T.

06.09.2018

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

Her türlü iki boyutlu çiziminiz veya hayalinizdeki görseller 3 boyutlu model çizimlerine dönüştürülür. 3 boyutlu çizimlerden de imalat paftalarına ve render görsellerine dönüştürülür.

Burçe S. photo

Burçe S.

08.10.2021

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

2018 yılında Mimarlık eğitimimi tamamladım. Sonrasında iç mimari alanında çalışmaya başladım ve sahip olduğum mimarlık eğitimiyle iç mimari tecrübemle beraber mezun olduğum günden itibaren tasarım yapıyorum.

Sercan S. photo

Sercan S.

21.10.2021

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

2004 yılından bu yana Özel İmalat Mobilya sektörü tecrübem ile teknik konularda bilgi sahibiyim. Gerçekci ve Teknik doğruluk ile 3D görseller hazırlamaktayım. Hazırlanan sahnelerde 360 Panoramik Sanal Tur ile sunum yapabilmekteyim.

Zeynep Su G. photo

Zeynep Su G.

24.10.2020

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

Zes İnteriors olarak kullanıcı ile bağ kurabilen, yenilikçi ve tüm detaylarıyla bütüncül bir yaklaşım ile etkili ve başarılı mekanlar tasarlıyoruz. İsteklerinizi, ihtiyaçlarınızı, tarzınızı ve hayallerinizi tasarımlarımız ile hayata geçirmek ve sizinle çalışmayı isteriz.

Şimal uçar photo

Şimal uçar

15.02.2022

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

Mimari ve statik projelerinizi profesyonelce yapabilir hızlı ve tüm yönetmeliklere uygun olarak teslim edebilirim. Elinizde olan projelerinizi 3 boyut ve 2 boyutlu hazırlayabilir gerçekçi renderlar alabilirim.

Gülhan Ç. photo

Gülhan Ç.

29.05.2023

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

Özyeğin Üniversitesi, mimarlık mezunuyum. 3dmax’ten modelleme yapıp render alabiliyorum. AUTOCAD’ten mimari çizim yapabiliyorum.

Cara N. photo

Cara N.

15.04.2023

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Mimarlık ve İnşaat mühendisliği mezunuyum. 3 yıldır sektörde mimar olarak çalışmaktayım. Mimari projeler, iç mimari projeler, grafik tasarım işleri (okul assigmentları ya da özel şirket grafik tasarım işleri), illustrasyon çizimleri, paftalama, sunum teknikleri, mimari teknik resim...

Özhan Ö. photo

Özhan Ö.

17.04.2015

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Endüstriyel Ürün Tasarımı mezunuyum. Çeşitli sektör ve firmalarda staj yaparak belirli deneyimler elde ettim. 5 buçuk sene piyasada adını duyurmuş özel bir iç mimarlık ofisinde çalıştım. Ürün tasarımı, mekan tasarımı ve şantiye kontrollüğü...

Atakan K. photo

Atakan K.

27.04.2023

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

Aldığım mimari eğitim ve iş sahasındaki tecrübelerim sayasinde ihtiyacınızı en güzel şekilde yerine getirmek bizim mesleğimiz.

Mehmet Ç. photo

Mehmet Ç.

11.08.2020

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

Mimari avan proje, uygulama projesi, 3 boyutlu modelleme, mimari görselleştirme, iç mimari tasarım, öğrenci mimari proje yardım alanlarında hizmet verilmektedir. Teknik çizim, render, 3 boyutlu çizim gibi hizmetler uzaktan tamamlanabilir.

Muzaffer M. photo

Muzaffer M.

13.03.2023

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

Merhaba. Ben Muzaffer. Tasarım ve teknik çizim alanlarında çalışmayı çok seviyorum ve kendimi geliştirmeye her zaman açığım.Benimle çalıştığınızda teknik çizim, tasarım planları, modelleme ve analiz konularında size yardımcı olabilirim. Teknofest kapsamında ekibimle birlikte bir roket yarışmasına...

Barış K. photo

Barış K.

12.06.2023

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

Yaklaşık 2 senedir Autocad ve Solidworks programlarında çizim yapıyorum. Arka süspansiyon, roket gibi detaylı çizimler de olmak üzere 2D ve 3D çizim konusunda tecrübeliyim.

İrem B. photo

İrem B.

27.09.2021

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

Aktif olarka tasarım müh. olarak calsııyorum. aynı zamanda yüksek lisans eğitimine devam ediyorum. her türlü çizimlerinizde destek vrebilirim.

Kamil A. photo

Kamil A.

29.09.2022

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

35 yıl tecrübeli Makina mühendisiyim. Aynı zamanda elektrik müh bilgi ve tecrübem var mekanik,elektromekanik her türlü sistem,parça vb. modellemesi,tasarımı,imalat resimleri vb. tüm detaylarda destek verebilirim.

Elif B. photo

Elif B.

07.07.2022

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, ben Elif. İstanbul Üsküdar da iç mimarlık yapıyorum. Sizin için kendi ilham verici iç tasarımlarınızı yaratmaktan memnuniyet duyacağım. Çalışma seçenekleri: - Seçilen mekana göre 3 tip alternatif yerleşim planı oluşturma - Moodboard/ Concept Board - 3D Görseller - Genel teknik...

Volkan A. photo

Volkan A.

23.11.2021

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar Siemens NX programını kullanıyorum çizim ve modelleme programları arasında en iyi ve dataylısı budur.Normalde makine parçaları,kalıp ve direk makine tasarımları ve modellemesi yapıyorum ama diğer türlü herşeyide elimden geldiğince yapmaya çalışırım.Sizinde fikirlerinizle isteidiğiniz...

Öykü Ekin D. photo

Öykü Ekin D.

29.08.2022

3D Teknik Çizim · Kadıköy, İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi ,Mimarlık bölümü son sınıf öğrencisiyim.3D modelleme,teknik çizim,iç mekan tasarımı,görselleştirme alanlarında bilgim vardır.Yeniliklere ve fikir paylaşımlarına oldukça açığımdır.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy 3D Teknik Çizim Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Kadıköy 3D Teknik Çizim ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde 3D Teknik Çizim talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! 3D Teknik Çizim için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- 3D Teknik Çizim talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  3D Teknik Çizim taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. 3D Teknik Çizim talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin 3D Teknik Çizim için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- 3D Teknik Çizim hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Kadıköy 3D Teknik Çizim fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Kadıköy 3D Teknik Çizim fiyatları, talep detayına göre 180 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl