Hizmet Ver
Almanca Özel Ders

4 İstanbul Kadıköy Almanca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 272 Almanca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kadıköy Almanca Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 272 Almanca Özel Ders Öğretmeni, Kadıköy içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Kadıköy içinde yazılan 416 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 1,569 kişi Kadıköy Almanca Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Almanca Özel Ders

Gökhan S. photo

Gökhan S.

14.07.2020

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Almanya doğumluyum. Istanbul üniversitesi Almanca öğretmenligi mezunuyum. 14 yıllık öğretmenlik tecrübem ile tüm seviyelerde A1 ve A2, B1 ve B2 seviyesi Aile Birleşimi, Telc ve Goethenin sınavlarına öğrenci yetiştiriyorum.

Melike T. photo

Melike T.

27.10.2022

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Almanya da doğdum ve orda okudum. 5 yıldır özel matematik dersi veriyorum. Bu yüzden sadece alman lise de okuyan öğrencilere destek vermek istiyorum. Hem almanca ve ingilizce dersi, ayrıca matematik dersi de vermekteyim

Talha C. photo

Talha C.

15.09.2020

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Almanca dilini Öğretmenlik tecrübesini almış ve yaşamış biri olarak, almanca dilini öğrencime göre bir eğitim modeli oluşturup derslerimi işlerim. Ayrıca aile birleşim sınav dersleri de verilir.

Matthias K. photo

Matthias K.

10.09.2018

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Ben Matthias, Avusturya’lıyım, Viyana Üniversitesi Felsefe ve İşletme Bölümünden 2016 yılında mezun oldum. Buna takiben bir Alman şirketinin finans ve planlama departmanında görev almam nedeniyle Türkiye’ye taşındım. Ana dilim Almanca olsa da Türkçeyi orta seviyede bilmekteyim (ancak...

Sevda K. photo

Sevda K.

23.11.2022

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunu. YTÜ emekli Öğretim Gör. A1-C1 arası tüm seviyelerde ders verilir. Ayrıca TEL ve Goethe Sertifika sınav hazırlığı , konuşma, yazma gibi tüm yetileri geliştirme eğitimi verilir.

Prof Dr E. photo

Prof Dr E.

06.07.2021

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Hallo, ich heiße Eisenberg und bin Deutschlehrer. Ich studiere an der Marmara-Universität Deutsch als Fremdsprache und Germanistik. Ich habe im WiSe 21/22 an der Pädagogischen Hochschule Heidelberg in Deutschland ein Austauschsemester gemacht 🤓. Willst du auch Deutsch lernen und nach Deutschland...

Pınar İ. photo

Pınar İ.

21.11.2021

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Almanca'yı çocukken İsviçre'de öğrendim, Alman Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum, ve bir anadolu lisesinde Almanca ögretmeniyim. Çeviri ve özel ders tecrübelerim var. Yüz yüze ve online olarak ders veriyorum.

Rodrik A. photo

Rodrik A.

14.02.2022

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Frankfurt'ta Johann Wolfgang von Goethe Üniversitesini bitirdim. Almanya'da Türk işçilerinin çocuklarına Almanca öğrettim ve Türklerin Alman Mahkemelerinde olan problemlerini çözen bir mütercim-tercüman olarak görev aldım. 1984 senesinde Türkiye'ye döndüm ve Türkiye'de özel Almanca öğretmeni olarak...

Hande A. photo

Hande A.

03.12.2021

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Üniversite eğitimimi Almanya'da tamamladım. Yaklaşık 5 senedir Almanca gramer ve özellikle konuşma pratiği odaklı özel dersler veriyorum.

Dach A. photo

Dach A.

14.04.2019

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar, Dach Academy'e hoşgeldiniz. Bizler ana dili Almanca olan lisanslı öğretmenleriz. Bugüne kadar pek çok öğrencisi olmuş, her öğrenciyi titizlikle tahlil eden ve öğrencilerin ihtiyaç alanlarını belirleyen, onlara uygun bir yol haritası çizen profesyonel bir ekibiz. Biz mükemmel değiliz...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy Almanca Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kadıköy Almanca Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Almanca Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Almanca Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Almanca Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Almanca Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Almanca Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Almanca Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Almanca Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Kadıköy Almanca Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Kadıköy Almanca Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl