Hizmet Ver

4 Kadıköy Almanca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 272 Almanca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Almanca Özel Ders

En İyi 10 Kadıköy Almanca Özel Ders Öğretmeni

Matthias Kyska photo

Matthias Kyska

10.09.2018

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Ben Matthias, Avusturya’lıyım, Viyana Üniversitesi Felsefe ve İşletme Bölümünden 2016 yılında mezun oldum. Buna takiben bir Alman şirketinin finans ve planlama departmanında görev almam nedeniyle Türkiye’ye taşındım. Ana dilim Almanca olsa da Türkçeyi orta seviyede bilmekteyim (ancak...

Gökhan Sarıkaya photo

Gökhan Sarıkaya

14.07.2020

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Almanya doğumluyum. Istanbul üniversitesi Almanca öğretmenligi mezunuyum. 14 yıllık öğretmenlik tecrübem ile tüm seviyelerde A1 ve A2, B1 ve B2 seviyesi Aile Birleşimi, Telc ve Goethenin sınavlarına öğrenci yetiştiriyorum.

Handa Yıldız photo

Handa Yıldız

29.11.2016

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Stuttgart doğumluyum. Anadilim Almanca. Özyeğin Üniversitesi - Almanca öğretim görevlisi olarak görev yapmaktayım. Lisans eğitimimi Ruprecht-Karls-Universitaet de tamamladım. Yüksek lisans eğitimimi Ruprecht Karls Heidelberg Üniversitesi pedagoji alanında yaptım, Ar-El Eğitim Kurumları, Şişli...

Pınar İçli photo

Pınar İçli

21.11.2021

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Almanca'yı çocukken İsviçre'de öğrendim, Alman Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum, ve bir anadolu lisesinde Almanca ögretmeniyim. Çeviri ve özel ders tecrübelerim var. Yüz yüze ve online olarak ders veriyorum.

Filiz Karinca photo

Filiz Karinca

23.12.2021

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Ben filiz. Almanyada dogdum ve Bremende yasiyorum. Universite real estate okudum. Almancam Cok iyi. Online konusma dersi veriyorum.

Pınar Çulban photo

Pınar Çulban

07.10.2021

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Anadili Almanca olan özel bir okuldan mezunum. Ayrıca üniversitede Pedogojik formasyon eğitimi de aldım. Basitçe ve kolay anlaşılabilir bir şekilde ders anlatabiliyorum.

Ekrem Orhan photo

Ekrem Orhan

24.12.2017

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Almanca dilinde özel ders vermekteyim. Halihazırda ders vermekte olduğum öğrencilerim de bulunmaktadır. Şuanda Özel bir kurumda Almanca Öğretmenliği yapmaktayım. Almanca öğretiminde . Yıllık tecrübem var. Goethe Institut Sınavlarına yönelik çalışmalarım, dinleme, okuma, konuşma ve yazma...

İrem Y. photo

İrem Y.

18.09.2021

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Üniversite öğrencisinden online- yüzyüze almanca dersi. Sınav almancası aile birleşimi a1 a2 b1 gibi seviyeler için zengin materyallerle eğlenceli şekilde almanca öğretiyorum.

Papatya Çağan photo

Papatya Çağan

21.12.2019

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Almanya'da doğdum ve büyüdüm. Lisansımı( pedagoji) ve yüksek lisansımı (özel eğitim) Almanya'da yaptım. Almancam ana dili seviyesindedir.

Doktorlar İçin Almanca photo

Doktorlar İçin Almanca

26.04.2017

Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

- Online kurslarımız Almanya'da çalışmak isteyen hekimlere yöneliktir. - A1'den C1'e kadar tüm kurslar maksimum 4 kişilik gruplar halinde özel online sınıflarda canlı olarak işlenmektedir. - Online özel ders de talep edebilirsiniz. - Fachsprachprüfung (FSP) kurslarımız mevcuttur. - Grup dersleri...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy Almanca Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kadıköy Almanca Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Kadıköy Almanca Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Almanca Özel Ders için Kadıköy içinde toplam 272 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 302 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,344 kişi Kadıköy Almanca Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Almanca Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Almanca Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Almanca Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Almanca Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Almanca Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Almanca Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Almanca Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Almanca Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Almanca Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 270 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl