En İyi 10 Kadıköy İstanbul Veri Kurtarma

4 Veri Kurtarma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 27 Veri Kurtarma Merkezi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Kadir B.

Kadir B.

Harddisk Veri Kurtarma · Kadıköy, İstanbul
Slm yanlışlıkla hardiskinizden flasdiskinizden veya hafıza kartınizdan silinenlerin hepsini geri getirebilir Bozuk olan hardiskinizden veri kurtarma şansım yarı yarıya Bilginize
Acil Veri Kurtarma

Acil Veri Kurtarma

Harddisk Veri Kurtarma · Şişli, İstanbul
Acilverikurtarma.com 2009 yılından günümüze disk ile çalışan cihazlara veri kurtarma hizmeti vermektedir. Profesyonel uzman mühendis kadromuz ile veri kurtarma hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ücretsiz analiz hizmetimiz sayesinde diskinizi inceleyip sorunları tespit edip verilerinizi kurtarıyoruz.
Fokus Data

Fokus Data

Harddisk Veri Kurtarma · Kadıköy, İstanbul
HDD, SSD, RAID, Flash Bellek, Hafıza Kartı; Notebook, PC ya da Data Server. 25 yıllık tecrübe ile bilgileriniz kurtarılır.
Necmi P.

Necmi P.

Harddisk Veri Kurtarma · Kadıköy, İstanbul
Bilgisayar bakım onarım tamir,formatlama,veri yedekleme,kurtarma network kurulum kalolu kablosuz,yazıcı kurulum
Ali  K.

Ali K.

Harddisk Veri Kurtarma · Kadıköy, İstanbul
Hard disk veri kurtarma ve güvenli silme de profesyonel çözüm. 1998 yılından beri hizmet verdiğimiz alanlarda en güvenilir ve en kaliteli çözüm ortağınız
Hasan M.

Hasan M.

Harddisk Veri Kurtarma · Kadıköy, İstanbul
Yutdışı kökenli bir teknoloji firmasında kıdemli yazılım mühendisi olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimi değerlendirmek ve diğer insanlara bilgim ve tecrübem dahilinde yardımcı olmak istiyorum.
Sercom Bilgisayar Laptop Tablet Tamir Bakım Servisi

Sercom Bilgisayar Laptop Tablet Tamir Bakım Servisi

Harddisk Veri Kurtarma · Üsküdar, İstanbul
Sürücünüz laboratuvarımıza ulaşdıgında, hata sebebini tespit ediyor, hata raporunu 24 saat içerisinde e-mail aracılığı ile size ulaştırıyoruz. Sunduğumuz kurtarma tekliflerinden (Economy, Express) seçiminizi yaparak kurtarmaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Basit hatalardan meydana gelen veri kayıpları çoğu zaman analiz esnasında kurtarılabilmektedir.
Nuh Burak Ö.

Nuh Burak Ö.

Harddisk Veri Kurtarma · Üsküdar, İstanbul
2002 yılında Erciyes Üniversitesi Endüstriyel Elektronik programından mezun oldum. 2003 yılından beridir çeşitli özel kuruluşların bilgi işlem departmanlarında görev yaptım. Halen özel bir Üniversitenin bilgi işlem departmanında sistem destek uzmanı olarak görev yapmaktayım. Harddiskten veri kurtarma işlemini çalıştığım Üniversite içinde de rutin olarak yaptığım için oldukça tecrübeliyim.
Safak B.

Safak B.

Harddisk Veri Kurtarma · Üsküdar, İstanbul
Dosyalarınız en hızlı ve güvenilir şekilde kurtarılır. Harddiskiniz ister yanmış ister bad sector e maruz kalmış olsun yeni cihazlarımız sayesinde yüksek kurtarma oranları ile en güvenilir şekilde kurtarılır. SCSI, SATA, IDE, SDD her türlü diskten sorunsuz data kurtarımı hizmetimiz vardır.
Ugur C.

Ugur C.

Harddisk Veri Kurtarma · Bakırköy, İstanbul
Merhaba; Yaklaşık 10-12 yıldır bilgisayar işleri ile uğraşmaktayım. Üni. Mezunuyum. Microsoft eğitimleri aldım. (MTA-MCSA-CCNA) sertifikalarım var. 5-6 yıl boyunca 150 Server ve 500 bilgisayarlı kurumsal bir firmada çalışıyordum. Şuan bireysel çalışmaktayım. Aşağıda sıraladığım bilişim hizmetlerini. Uygun fiyatlara sorunsuz ve garantili olarak çözebilirim. *Evinizde veya Ofisinizde Bilgisayar-Laptop-Wireless Teknik Destek, Tamir-Bakım-Onarım *(40-50 Bilgisayarlı) Kobi veya küçük ofisle
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Abbas Kavuşan
Veri Kurtarma   30/12/2019

Güvenilir. Herşeyden önce adam gibi adam, çok kibar veri kurtarma sorunumu giderdi. Çok yardımcı oldu.Hizmetten çok memnun kaldım ayrıca herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.Bünyamin Koç sana minnettarım. 🙏

         
Enes KOŞMAZ
Veri Kurtarma   26/12/2019

Bünyamin Bey e Çok Teşekkür Ederiz Yanlışlıkla Silinen Harddiskimi Geri Kurtardı... Uzaktan yardımla ve ilgiyle bu işi başardı kesinlikle bu işin ustası

         
Sinan ŞEN
Veri Kurtarma   23/12/2019

Bünyamin Bey e ailecek çok teşekkürler ederiz. Yanlışlıkla silinen hard diskimdeki ailemizin tüm anılarını (fotoğraflar, videolar) klasör klasör olarak geri getirdi. Bu çalışmasını uzaktan bilgisayar bağlantısı ile yapabilmesi de ayrıca güzeldi, emeğiniz için tekrar tekrar teşekkür ederiz...

         
Fatoş Meltem Öztürk
Veri Kurtarma   04/12/2019

MLS Veri kurtarma gerçekten iyi iş çıkardı, özellikle Ersoy bey her aşamada bilgi verdi ve nazik bir şekilde ilgilendi. Daha önce başka yerlerden de fiyat araştırması yapmıştım. En uygun fiyata ve en kısa sürede verilerimi başarıyla MLS veri kurtarma yaptı. Hem hizmet kalitesinden hem de çalışma ahlakından davranışlarından memnun kaldım. Teşekkürler Armut.com ve MLS- Ersoy Beye.

         
SEFA SARIKOÇ
Veri Kurtarma   28/11/2019

Son derece titizlikle işlerini yürüttüler. Kurtarmada %80oran vermelerine rağmen tüm belgelerimizi kurtarmayı başardılar. Süreci sürekli haberdar ederek yardımcı olma konusunda itina ile davrandılar. Kargolar dahil olmak üzere belirtikleri fiyatın üzerinde hiç bir ücret talep etmediler. Teşekkür ederiz son derece memnun kaldık.

         
Fırat Mamur
Veri Kurtarma   31/10/2019

SHEK DATA kısa sürede çok yardimci oldu ve harddisk bilgilerimi geri getirdi. Kendilerine cok teşekkür ediyorum. Kesinlikle uyun fiyat ve kaliteli hizmetlerini tavsiye ederim.

         
Cemalettin KOZAK
Veri Kurtarma   24/10/2019

Murat beyi bende yorumları okuyarak tercih etmiştim. Gerçekten yazılanlar sonuna kadar doğru. İşini severek yapan birisi. Her aşamada telefon ile arayıp bilgilendiriyor. Şirketlere dünyanın parasını vermenize gerek yok hem teknik donanımı hem teknik bilgisi süper.

         
İLAYDA ACAR
Veri Kurtarma   04/10/2019

Keten Bilgi Teknolojileri armut üzerinden bana en kısa zamanda dönüşüm yapan şirket oldu. Ilk ulaştığı andan itibaren Faruk Bey öncelikle uzaktan olmak üzere üm gün büyük bir özveri ve zaman harcayarak yardımcı olmaya çalıştı. Pc yi verdikten sonra da ertesi güne bize ihtiyacımız olan yardımı gerçekleştirmiş oldu. Emeğine, hızına, harcadığı zaman ve özverisine çok teşekkür ediyorum.

Veri Kurtarma hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz