Hizmet Ver

4 Kadıköy Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 1,143 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Kadıköy Matematik Özel Ders Öğretmeni

Ali Tavukçu photo

Ali Tavukçu

19.02.2020

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Mezunu Olarak Yaklaşık 10 Yıldır Matematik Özel Dersi Vermekteyim.İlkokul,Ortaokul,Lise ve Yetişkin Öğrencilerime Verdiğim Derslerimin Yanında Eğitim Koçu Olarak Onları Hedeflerine Bir Adım Daha Yaklaştırıyorum.Bu Konuda Oldukça Tecrübe Sahibiyim.Siz...

Didem Yirmibeş photo

Didem Yirmibeş

15.09.2021

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü mezunu , yüksek lisanslı , 20 senelik matematik öğretmeniyim. Matematik ve geometri konularını öğrencilerin anlayabilecekleri şekilde anlatarak hem dersi sevmelerini hem de işlem becerisi kazanmalarına destek olurum .

Nurhayat Kaya photo

Nurhayat Kaya

05.07.2018

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

ODTÜ MATEMATİK mezunuyum. 20 yılı kamuda anadolu liselerinde , 2 yılı özel okulda olmak üzere Adana,Ankara ve istanbul'da çalışarak emekliye ayrıldım. Artık çalışmalarımı sadece özel derslerle sürdürüyorum. ÖZEL DERS ALANLARIM: Ortaokul,Lise matematik ,İngilizce lise matematik ,liseye geçiş ve...

Yağız Elmacı photo

Yağız Elmacı

03.03.2021

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunuyum. Şimdiye kadar çalıştığım yerlerde günde en az 2 öğrenciye özel ders verdim. Bundan dolayı da pratiğim fazlasıyla mevcut. Yüz yüze olduğu gibi online dersler de veriyorum.Şimdiye kadar her seviyeden öğrenci ile ders işledim.Ve derslerdeki ilk hedefim de...

Deniz Tezelci photo

Deniz Tezelci

27.09.2021

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Marmara Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunuyum. Liseden beri arkadaşlarımla başlayan ders anlatma sevgim, üniversite okurken ilkokul ve liselere hazırlık sınavları için hazırlanan öğrencilere özel ders vererek daha çok artmış bulunmaktadır. Gerçek anlamda severek yaptığım işi bu alanda...

Eda Akyol photo

Eda Akyol

28.02.2020

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

2013 yılı Ankara Üniversitesi Matematik mezunuyum,2007 yılında beri özel ders vermekteyim,ayrıca oyunculukta yaptığım için derslerde drama da yardımcı oluyor.

Sinan Küpeli photo

Sinan Küpeli

22.11.2020

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Kadıköy Anadolu Lİsesi ve İTÜ Matematik Mühendisliği mezunuyum. 5 yıldır çeşitli kurumlarda ilkokul, ortaokul seviyesinde matematik, kodlama dersleri veriyorum. Matematiği sevdirmek için elimden geleni yapıyorum. Matematiği ezberletmiyor, kavratıyor ve öğretiyorum. Çocuğa özel eğitim programı...

Abdurrahman Polat photo

Abdurrahman Polat

22.09.2021

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Sekiz yıllık öğretmenlik hayatımda ortaokul, lise ve üniversite sınavına hazırlık düzeyindeki öğrencilerin derslerine girdim. Alan yeterliliğine sahip biriyim. Her düzeyden öğrenciye özel ders verilir.

Birebir Özel photo

Birebir Özel

17.08.2021

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Kadıköy Boğa'da tüm derslerin bire bir dersliklerde ve Boğaziçili öğretmenlerden verildiği kurum. Öğrencilerimizin tüm ilerleyişlerini takip ediyor ve eksik oldukları noktalarda takviyeler yaparak noksansız bir şekilde ilerlemelerini sağlıyoruz.

Şebnem Bayraktar photo

Şebnem Bayraktar

11.10.2020

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

1971 İstanbul doğumluyum.İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü mezunuyum.İkinci üniversite kapsamında İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünü bitirdim.İstek Okulları´nda ve Birey Dershanesi´nde çalıştım.7 senelik özel ders tecrübem var.5,6,7.sınıflara matematik ve fen dersi...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kadıköy Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Kadıköy Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Kadıköy içinde toplam 1,143 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,635 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 8,884 kişi Kadıköy Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl