En İyi 10 Kadıköy Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 749 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Necmi A.

Necmi A.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Öğrenemiyorum diye bir şey yoktur. Doğru metod. 20 yıllı aşkın teçrübemi yeni taşındığım bu semtte yeni öğrencilerimle paylaşmak istiyorum. 1995 yılında ODTÜ yü bitirdiğim den bu zamana kadar eğitimin her alanında çalıştım (dershane, okul, etüd merkezi). YGS, LYS, TEOG, ALES, SAT, (ing-türkçe) Üniversite matematik dersleri verilir. 2011 yılında doktoramı tamamladım ve uluslararası indekse giren dergilerde 11 adet makalem yayınlandı.
Buğra K.

Buğra K.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Ankara Üniversitesi mezunuyum. Başkent Üniversitesi Eğitim Koçluğu sertifikasına sahibim. ÖZDEBİR yayınlarına Türkiye geneli denemeler için soru yazıyorum. Ortaokul,lise ve üniversite hazırlık öğrencilerine hem eğitim koçluğu hem matematik öğretmenliği yapıyorum. - Haftalık soru takibi - Nokta atışı ödevler - Yolunuza ışık tutacak kitap tavsiyeleri - Kazanmak istediğiniz okulun ortalama netleri, puanları ,sıralamaları. Başarıya giden yolda etkili danışmanlık ve profes
Kerem E.

Kerem E.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Tecrübeli Matematik Öğretmeninden Her seviyeye programlı gelişim garantili özel ders hizmeti. Ayrıca Lise öğrencileri için sözel ve meslek lisesi öğrencilerine kesin 10 netlik eğitim programı Tüm dersler için programlı gelişim amaçlı rehberlik hizmeti.
Akın A.

Akın A.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
*Matematik Öğretmeni *Marmara Üniversitesi mezunu *Öğretmen Lisesi mezunu *Sigara kullanmıyorum. Dersler 1,5 saat olarak yapılmaktadır. Ygs ve Lys (Tyt-Ayt) sınavlarında her yıl üst düzey üniversite ve bölümlere yerleşen öğrencilerim var. Matematik ve Geometri derslerini öğrencilere sevdiren bir anlatım tarzı benimsedim. Her öğrencinin seviyesine uygun şekilde ders anlatımı yapıyorum. Birçok yayın hakkında bilgim var. Ders çalışma programı hazırlanmasında rehberlik ediyorum. Öğ
Ercan Mahmut A.

Ercan Mahmut A.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Istanbul Teknik Üniversitesi,Inşaat Mühendisliği mezunuyum.Lise Kabataş Erkek Lisesi Hayat matematik gizlidir. Çocuklarımıza Matematik dersinin temelini iyi öğretmek gerekir.Temeli iyi öğrenen çocuklarımız hayata farklı bakar. Ders verirken öğretmeninin de Matematiği sevmesi ve bu sevgiyi öğrenciye ezber yaptırmadan aşılması gerekir.
Cahit İ.

Cahit İ.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Her seviyeye uygun Online Matematik Dersi Dersleri internet üzerinden özel bir platform sayesinde donma ve kopmalar olmadan prosefyonel şekilde yapmaktayım. Tüm sınıflar için okula takviye LGS YKS DGS ALES YÖS KPSS sınavları için kazandıran yöntemlerle sonuca odaklı kişi bazlı özel ders vermekteyim.
Murat Can A.

Murat Can A.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Bilkent Matematik'ten birincilikle mezun oldum. Kanada'da yüksek lisansımı tamamladım. O süre içerisinde ingilizce olarak yüksek seviyeli matematik anlattım. TOEFL'dan 107, YDS'den 95 puanım mevcut. 5 sene asistanlık ve ders verme tecrübem var resmi olarak. Gayrıresmi olarak gönüllü bir şekilde ortaokul ve lise öğrencilerine yaklaşık 10 senedir ders verme tecrübem var.
Nisa Y.

Nisa Y.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi’nde İstatistik okuyorum. İlkokul , ortaokul ve lise öğrencilerine matematik dersi verebilirim.
Hüseyin  İ.

Hüseyin İ.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhaba Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği 2007 mezunuyum. Halen faal olarak öğretmenlik yapmaktayım. Bunun yanında öğrencilik yıllarımdan itibaren özel ders vermekteyim. TYT-YKS-KPSS-DGS-ALES-LGS sınavlarına yönelik çalışmalar yapmaktayım ayrıca ara sınıflarda okula yardımcı özel ders vermekteyim. Özel ders verdiğim öğrencilere eğitim koçluğu hizmetini ücretsiz sunmaktayım. Ders mekanı olarak öğrencinin evi ve kafe vb uygun mekanlarda ders verebilirim. Daha fazla bilgi
Dilek A.

Dilek A.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği 3.Sınıf öğrencisiyim 3 yıldır birden çok öğrenciye ders verdim.Bu konuda tecrübeli ve öğretmenlik öğrencisi olduğum için bilgilerim çok taze.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gülsen Ünal
Matematik Özel Ders   21/05/2019

Sınava bir ay kala tanıştık... Ders anlatımı ve öğrenciye güven vermesinden çok memnun kaldık. Ders anlatımı ve odev takibi ile öğrenciyi ders çalışmaya sevk ediyor. Ayrıca sınavda çıkabilecek sorular için öğrenciyi ödev yapması icin yönlendiriyor. Farklı kaynaklar tavsiye ediyor. Deneyimli bir öğretmen...

         
Ulas Çelik
Matematik Özel Ders   20/05/2019

gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.çok tecrübeli ve hiç sıkmıyor anlatırken.dersin nasıl bittiğini anlamıyorsun.karekök olimpiyat kitaplarını bile çözdük bitirdik..

         
Yonca Aksoy
Matematik Özel Ders   16/05/2019

Oğlumuzun 8.sinıfin zor günlerinde hızır gibi yetistiniz, ilginiz ve ögrenciye yaklasimınız icin tesekkürler..İnsallah sizinde cocuklarimizinda emeklerinin sonuclari güzel olucak..

         
Matematik Özel Ders   26/03/2019

Kesinlikle çok iyi bir öğretmen. İletişimi de çok iyi olduğu için dikkatim dağılmadan dersi tamamlıyoruz. Anlatma odaklı değil karşısındakinin anlaması odaklı ders işliyor.

         
FARUK ŞAFAK
Matematik Özel Ders   09/03/2019

OĞLUMUN MATEMATİK DERSİNE KARŞI YAPAMIYORUM ÖN YARGISI VARDI. ALİ KARATAŞ BEY İLK DERSTEN İTİBAREN OĞLUMUN BU ÖN YARGISINI KIRDI. ALİ BEY ALANINDA UZMAN, ÖĞRENCİ PSİKOLOJİSİNİ ÇOK İYİ ANALİZ EDİP, ONA GÖRE ÖĞRENCİSİNE ÖĞRETİM METODU UYGULUYOR. OĞLUM ŞUAN MATEMATİK DERSİNİ ÇOK SEVDİĞİNİ SORU ÇÖZMEKTEN ZEVK ALDIĞINI VE DERSİ SEVDİĞİNİ İFADE EDİYOR. OĞLUMU ALİ BEYLE BULUŞTURAN ARMUT AİLESİNE TEŞEKKÜR EDERİM. HERKESE TAVSİYE EDERİM.

         
Hazar Ayvaz
Matematik Özel Ders   05/03/2019

arkadaşlar ben Orhan hocamdan ders alıyorum gayet memnunum üniversite sınavına hazırlık yolunda emin bir şekilde hocayla ilerleyebilirsiniz.

         
Buse Tütüncü
Matematik Özel Ders   26/02/2019

Temelimin eksik olmasına rağmen matematiğin mantığını kavratarak anlattığınız için çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim 😊

         
Neslihan Nazik
Matematik Özel Ders   07/01/2019

Hiç düşünmeye araştırmaya lüzum kalmadan gönül rahatlığı ve güven içinde matematik dersi almak isteyen kişiler vakit kaybetmeden çalışmaya başlayabilirsiniz anlatımı konusunda hiç şüphe etmeyiniz keyifli ve akıcı bir dille son derece işini severek yapan saat kavramına bağlı kalmadan tek amacı işlenilen konuyu en iyi şekilde anlatmak ve öğrencisinin anlaması sağlamak olan iyi niyeti güveni içtenliği ve öğreticiliği için matematiği sevdirdiğiniz için ailem ve kardeşim adına çok teşekkür ederiz.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz