En İyi 10 Kadıköy Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 İstanbul Kadıköy Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy bölgesinde 359 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Zeynel Mansur

Zeynel Mansur

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar TYT AYT kpss TEOG guruplarinda 10 yıllık dersane okul idarecilik ve özel ders tecrübemle sizlere yardımcı olmak isterim. Ders yanında Eğitim koçluğu ve rehberlik takviyesi de yapabilirim.
Itır irem Yıldırım

Itır irem Yıldırım

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar. İlkokul ve ortaokul seviyesinde bütün derslere yardımcı olabilirim. Üniversite hazırlık seviyesinde ise matematik, Türkçe, fizik ve Kimya dersi veriyorum. Harita mühendisiyim ama bu alanda çalışmıyorum. Şimdiye kadar aldığım geri dönüşlere dayanarak bu alanda başarılı olduğuma inanıyorum. Dersler, ister moda caddesindeki evimizde isterseniz de sizin evinizde olabilir.
Kemal Ayten

Kemal Ayten

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar, İstanbul da 20 yıldır özelders üzerine uzamanlaşmış 3 - 4 arkadaşla sanal ortamda ders vermekteyiz. Boğaziçi,Odtü vb üniversiteler kazanmış, tıp mühendislik hukuk gibi bölümleri bitirmiş öğrencilerimiz var. Matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji alanlarında kendini özel derste ıspatlamış danışmanlarla çalışacaksınız. Sınav danışmanlığı veya mentörlük danışmankığıda alabilirsiniz. Derslerimiz canlı ve 1e1 dir. Öğrencimiz isterse bir arkadaşıyla 2e1şeklinde beraberde alabilir
Coşkun Aşılıoğlu

Coşkun Aşılıoğlu

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Hacettepe Üniversitesi Matematik bölümü Mezunuyum. 24 yıl Dershane ve Özel okul öğretmenliği yaptım. Halen Levent ( plaza 193 kat:2) ve Kozyatagı (BYOFFİCE Plaza kat:7) da Özel ders vermekteyim.
Çağkan Ciniviz

Çağkan Ciniviz

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Makine Yüksek Mühendisiyim. 8 yıldır özel ders vermekteyim. Öğrencilerimle birlikte sürekli başarı hedefiyle özveriyle çalışıyoruz. Başarı için en önemli şey iyi iletişimdir ve ben bunu iyi yaptığımı düşünüyorum.
Okul Birincisi

Okul Birincisi

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
*2010 yılıntan bugüne ilk ve ortaokul matematik öğretmenliği yapmaktayım. *Evinizde özel ders vermekteyim.
Erman Özenli

Erman Özenli

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
İstanbul üniversitesi matematik mezunuyum 10 senedir öğretmenlik yapıyorum.Şu anda Özel bir Kolejde Matematik öğretmeniyim.Elimde birçok yayının matematik ve geometri kitabı,testleri mevcuttur.Amacım öncelikle çocuklarımızın matematik korkularını yenip matematik ve geometri dersini sevdirmektir. Okula Takviye, TEOG,KPSS,YGS-LYS,ALES için Matematik,Geometri ve Analitik Geometri Dersleri Vermekteyim. Derslerimizi ilkokul,ortaöğretim, Lise ve üniversiteye hazırlanan öğrencileri için 1,5 saat ü
Tugba Y.

Tugba Y.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar ben Lise ögrenimimi anadolu Öğretmen lisesinde tamamlayıp üniversite eğitimimi ise 9 eylül üniversitesi ilköğretim matematik Öğretmenliği bölümünde tamamladım.2013 yılında mezun olup 2013 eylülünde şehit fethibey ortaokulunda kadrolu olarak göreve başladım halen orda çalışmaktayım. Devlet okulunda calismaya başlayalı 3 yıl olmakla birlikte öğrenciliğim boyunca etüt merkezlerinde fen dersanelerinde çalıştım 7 yıldır özel ders vermekteyim ilgilenenlere duyrulur sevgiler
Nihat Önder

Nihat Önder

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Ww.nihatonder.me www.instagram.com/nihatogretmen www.facebook.com/nihatonder 2004-2005 eğitim yılından beri özel ders veriyorum. Liseyi Kadıköy Anadolu Lisesi nde üniversiteyi Boğaziçi Üniversitesi Kimya bölümünde okudum. 4 yıl boyunca çeşitli dershanelerde öğretmenlik yaptım. Ardından kendi etüt merkezimi açarak yüzlerce öğrenciyle çalışma fırsatı buldum. Öğrencilerimle aramda öğretmen-öğrenci ilişkisine ek olarak abi-kardeş ilişkisi kurmaya dikkat ederim. Bu ilişki sayesin
Semih Oral

Semih Oral

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
-Okan üniversitesi Mimarlık Öğrencisi(Burslu).Yaş 20 -ÜCRET 30 TL -2 Yıl Teog özel ders tecrübeli -Anadolu Lisesi mezunu (SBS puanı 442) -Anadolu ve Avrupa olmak üzere öğreciye uygun her saatte ders verilir. -İlk ders ücretsiz. -Eğitim koçluğu, özel ders programı, sınavlardan önce bol bol soru çözümü ve konu anlatımı gibi olanaklar mevcuttur.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Matematik Özel Ders   12/04/2018

Sinan öğretmenimizden çok memnunuz, halen derslerimize devam ediyoruz. Kızımız Matematik dersinde başarılı olmaya başladı, öğretmenimize teşekkür ediyoruz.

         
Matematik Özel Ders   26/03/2018

Huseyin Beyin esi Atiye Hanimdan kizim ders aldi. Cok memnun kaldik. Cok sıcak kanlı ve cok guzel anlatiyor. Kızımın derslerine faydali oldu. Emegi icin tesekkur ederim.

         
Cankat Saraç
Matematik Özel Ders   21/03/2018

İlgili bir hoca,konu anlatım tarzı ,işlenişi ve döküman vermesi konuları hızlı algılamamı sağlıyor, tavsiye ederim

         
AYLİN YURTSEVER
Matematik Özel Ders   19/03/2018

Hakan Bey, kızımın sınavdan iki gün önce kızımın trigonometri konusundaki eksikliğini son anda farketmesi üzerine yardımımıza yetişti. Nasıl oldu bilmiyorum ama iki saatin sonunda kızım hiç de zor değilmiş, ben büyütmüşüm anne dedi. Nokta atışlarıyla, bu kadar geniş bir konuyu, kısa sürede özetledi.. Öğrenci ile ilişkileri ve sürekli takip etmesi beni çok memnun etti. Biz çalışmalarımıza devam etmeye karar verdik. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
SİBEL OK
Matematik Özel Ders   13/03/2018

Çocuğumla aralarında inanılmaz bir ilişki oluştu, çok tatlı ve çok iyi bir insan. Müthiş bir öğretmen. Ders anlatımı da çok iyi. Kısacası çok memnunuz.

         
Pello Logıstıcs
Matematik Özel Ders   07/03/2018

Öncelikle ben de işimin gereği Armut.com üyesi olduğum İçin sana sonsuz teşekkürlerimi yoluyorum,Aslında etrafımda çok matematikçi arkadaşlarım var.Kendilerini aradım baktım hepsi çok duyarsız ve geri dönüş yapmadılar..Hal böyle olunca hayatıma giren armutuma ilan verdim.. Ki kızımın matematik, hevesi kaçmış bizim dönemimizde modern matematik görmedik. Derya hanımı şiddettle tavsiye ediyorum.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz