En İyi 10 Kadıköy Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 805 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Necmi A.

Necmi A.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Öğrenemiyorum diye bir şey yoktur. Doğru metod. 20 yıllı aşkın teçrübemi, yeni öğrencilerimle paylaşmak istiyorum. 1995 yılında ODTÜ yü bitirdiğim den bu zamana kadar eğitimin her alanında çalıştım (dershane, okul, etüd merkezi). YGS, LYS, TEOG, ALES, SAT, (ing-türkçe) Üniversite matematik dersleri verilir. 2011 yılında doktoramı tamamladım ve uluslararası indekse giren dergilerde yayınlanan 11 adet makalem var.
Buğra K.

Buğra K.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Ankara Üniversitesi mezunuyum. Başkent Üniversitesi Eğitim Koçluğu sertifikasına sahibim. Güncel Yayıncılık Türkiye geneli denemeleri için soru yazıyorum. Ortaokul,lise ve üniversite hazırlık öğrencilerine hem eğitim koçluğu hem matematik öğretmenliği yapıyorum. - Haftalık soru takibi - Nokta atışı ödevler - Yolunuza ışık tutacak kitap tavsiyeleri - Kazanmak istediğiniz okulun ortalama netleri, puanları ,sıralamaları. Başarıya giden yolda etkili danışmanlık ve profesy
Kerem E.

Kerem E.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Tecrübeli Matematik Öğretmeninden Her seviyeye programlı gelişim garantili özel ders hizmeti. Ayrıca Lise öğrencileri için sözel ve meslek lisesi öğrencilerine kesin 10 netlik eğitim programı Tüm dersler için programlı gelişim amaçlı rehberlik hizmeti.
Mehmet  E.

Mehmet E.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Matematik ve Fizik dersleri verebilecek yetkinliğe sahip, İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği son sınıf öğrencisi
Emirhan S.

Emirhan S.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Marmara hukuk öğrencisiyim. liseye hazırlanan öğrencilere ve tyt sınavına hazırlanan lise öğrencilerine matematik dersi veriyorum.
Cahit İ.

Cahit İ.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Her seviyeye uygun Online Matematik Dersi Dersleri internet üzerinden özel bir platform sayesinde donma ve kopmalar olmadan prosefyonel şekilde yapmaktayım. Tüm sınıflar için okula takviye LGS YKS DGS ALES YÖS KPSS sınavları için kazandıran yöntemlerle sonuca odaklı kişi bazlı özel ders vermekteyim.
Aysun A.

Aysun A.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhaba. Ben Aysun. Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezunum. Üniversitede bir sene hazırlık okuduktan sonra bölümü İngilizce olarak bitirdim. İngitere'de dil eğitimi aldım. Üniversite sırasında oyunculuk eğitimi almaya başladım ve mezun olduktan sonra bu alana yöneldim. Şu anda İstanbul'da yaşıyorum ve tiyatro yapıyorum. Bir yandan da özel ders veriyorum. Umarım tanışırız. :)
Metin T.

Metin T.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Ankara ve istanbulda ilkokul ortaokul ve Lise için her branşta dersler verecek tecrübeli ekibimiz vardır.
Çiğdem Ö.

Çiğdem Ö.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
2001 İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum 18 yıldır profesyonel olarak matematik öğretmenliği yapmaktayım. Türkiye nin önde gelen dershanelerinde çalıştım ve ek olarak özel ders verdim
Uç E.

Uç E.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
20 yıllık deneyimimizle birebir ve grup dersleri ile YKS, LGS hazırlık ve okula yardımcı derslerimiz ağustos ayı itibariyle başlıyor. Uygun fiyatlardan faydalanmak için yerinizi ayırtınız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ali Erol
Matematik Özel Ders   18/08/2019

Murat hoca alanında gayet başarılı. Matematik netlerim giderek arttı. Özellikle yeni tarz matematik sorularını çözmede büyük katkısı oldu 😊👍👏

         
Elif Yılmaz
Matematik Özel Ders   28/03/2019

Çok memnun kaldık. Tecrübeli ve işini iyi bilen bir öğretmen. Ders anlatım ve soru çözüm metodu ile artık matematik bizim için korkulan bir dersten ziyade çok şükür sevilen ve zevk alınan bir ders haline geldi. Teşekkürler hocam.

         
Sabahatin Karal
Matematik Özel Ders   14/03/2019

Çok başarılı ve çocugun seviyesine inebilen ve çocugun motivasyonunu yükselten bir ögretmen. Tavsiye ederim

         
Hazar Ayvaz
Matematik Özel Ders   05/03/2019

arkadaşlar ben Orhan hocamdan ders alıyorum gayet memnunum üniversite sınavına hazırlık yolunda emin bir şekilde hocayla ilerleyebilirsiniz.

         
MURAT GÜRTEKİN
Matematik Özel Ders   17/02/2019

Hüseyin Hocadan yaz sonundan bu yana 6. sınıftaki oğlum için özel ders alıyoruz. Olumlu yaklaşımı, beyefendiliği, mesleki yetkinliği ile beş yıldızı hak ediyor. Oğlumla başarılı bir iletişim kurdu ve ona matematik dersi dışında koçluk yapmaya da gayret ediyor. Halen hizmet almaya devam ediyoruz. Rahatça referans oluyoruz.

         
Burak Kaya
Matematik Özel Ders   30/01/2019

Genç enerjik ama bir okadar sakin ve profesyonel. Emeğine sağlık. 1 haziran zaferimize bizi yaklaştır hocam.

         
Ender Öngüç
Matematik Özel Ders   21/01/2019

İlk dersimiz çocuğuma birşeyler kattı, devamında da Musatafa Bey den memmnun kalacağımız düşüncesindeyim.Şimdiden siteye ve Mustafa Beye teşekkür ederim

         
Aysenur Y.
Matematik Özel Ders   20/01/2019

Tolga hocayı tanıdığıma çok memnunum. Dersi sevdirerek anlatıyor ve bol örneklerle matematiği kolay hale getiriyor. herkese tavsiye ederim.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz