En İyi 10 Kadıköy İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 345 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ali Tavukçu

Ali Tavukçu

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Mezunu Olarak Yaklaşık 10 Yıldır Matematik Özel Dersi Vermekteyim.İlkokul,Ortaokul,Lise ve Yetişkin Öğrencilerime Verdiğim Derslerimin Yanında Eğitim Koçu Olarak Onları Hedeflerine Bir Adım Daha Yaklaştırıyorum.Bu Konuda Oldukça Tecrübe Sahibiyim.Siz Öğrencilerimle Beraber Güzel ve Dolu Dolu Bir Süreç Geçireceğimden Eminim.Saygılarımla.
Sinan Küpeli

Sinan Küpeli

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
İTÜ Matematik Mühendisliği mezunuyum. 5 yıldır çeşitli kurumlarda ilkokul, ortaokul seviyesinde matematik, kodlama dersleri veriyorum. Matematiği sevdirmek için elimden geleni yapıyorum. Matematiği ezberletmiyor, kavratıyor ve öğretiyorum. Çocuğa özel eğitim programı yazabilir, haftalık, takip eder, aylık raporlar halinde sunarım. Online dersleri dijital araçlarla destekleyerek maksimum verimliliği hedefliyorum.
Hüseyin Denizli

Hüseyin Denizli

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Öncelikle merhabalar. Şuan aktif olarak bir kurs merkezinde matematik dersi veriyorum ve yine bağımsız olarak özel öğrencilerim var. Isterseniz yüz yüze isterseniz online şekilde ilerleyebiliriz. Online dersleri zoom programı üzerinden anlatıyorum. Matematiği sevdirerek anlatmaya çalışıyorum her soru tarzını göstermeye çalışıyorum. İlkokuldan liseye kadar tüm seviyelere ders veriyorum. (kpss dgs ales de dahil) İsterseniz mevcut öğrencilerimle görüşme sağlatabilirim memnuniyeti sizde göreceksini
Huseyin Hoca ODTU Mezunu

Huseyin Hoca ODTU Mezunu

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Odtulu hocadan matematik fizik fenbilgisi matlab spss istatistik dersleri her seviyede verilir. Sinavlara hazirlik ilkogretim lise universite derse takviye. 10 yillik deneyimli hocayim.
Ezgi Oran

Ezgi Oran

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Hacettepe üniversitesi matematik öğretmenliği mezunuyum. Önceki yıllarda Bahçehir kolejinde ve Final lisesinde çalıştım. 5-6 yıldır aktif olarak özel ders veriyorum. Online ya da yüzyüze ders verebilirim. Evim Kadıköy merkezde olup ders için uygundur.
Deniz Melek Çiçek

Deniz Melek Çiçek

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Doğuş Üniversitesi %100 burslu Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. 2017 Lys’de derece yaptım. Lgs öğrencilerine matematikten özel ders veriyorum. Öğrencilerime kendilerine uygun çalışma stili ve programı uyguluyorum. Bunlarla birlikte sınav streslerini yönetmeleri için danışmanlık veriyorum ve bundan ekstra bir ücret talep etmiyorum.
Harun  Ataş

Harun Ataş

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Marmara üniversitesi son sınıf matematik öğretmenliği öğrencisiyim ve daha önce özel ders tecrübelerim oldu şu anda da bir dershanede matematik öğretmeni olarak çalışmaktayım
Bahadır  Ersoz

Bahadır Ersoz

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi matematik öğretmenliği mezunuyum 10 seneden beri hem okul hemde özel ders ile öğrencilere yol göstermeye çalışıyorum.hem bireysel hem grup çalışmaları düzenleyebiliyorum.özel sınavlara hazirlayabiliyorum ogrencilerimi.
Ebrar Başkarcı

Ebrar Başkarcı

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhaba ben Ebrar ☺️ Marmara Üniversitesi fen bilgisi öğretmenliği bölümünden bu sene mezun oldum aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde çocuk gelişimi okuyorum. 2016 yılından beri ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik ve fen bilgisi derslerinden özel ders veriyorum. Bugüne kadar en az 25 öğrenciyle çalışma fırsatım oldu. Öğrenciler ile iletişimim çok kuvvetlidir. Birlikte çalışırsak memnun olacağınıza eminim. İlk dersimizi deneme dersi olarak ücretsiz yapabiliriz
Sinem Sevindik

Sinem Sevindik

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Matematik, ilkokul zamanlarımdan beri benim için hem çok zevkli hem de kolay bir uğraş. İnşaat mühendisiyim; öğrenciyken geçimimi sağlamak için başladığım öğretmenliğe hem matematik anlatmayı sevdiğim hem de alanımda güzel bir iş bulamadığım için devam etmekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gaye Ö.
Matematik Özel Ders   25/02/2021

hocam la deneme dersi yaptık.Bu güne kadar hiç bir hocayı istemeyen kızım ben artık matematik sorunumu çözdüm sayılır dedi. bir daha ki dersi dört gözle bekliyor. Çocuk kalbine hitap eden ve konusunda uzman hocama nezdinizde teşekkürler.

         
Ali A.
Matematik Özel Ders   28/01/2021

Daha öncesinde almış olduğum özel derslerden dolayı hemde konuların universite konusu olup ağrı konular olduğundan yararlı olup olamayacağı konusunda şüphelerim vardı.fakat yusuf hocayla çalıştıktan sonra farketim ki ben daha önce özer ders almamışım. Yusuf hocanın ilgisi, alakası, sabrı ve bakış açısı soruları yorumlaması ve açık bir hale getirmesi çok farklı bir düzeyde diyeceğim odur ki eğer mat konusunda yardıma ihtiyacınız varsa gözünüz kapalı bir şekilde yusuf hocaya güvenebilirsiniz.

         
İnci M.
Matematik Özel Ders   17/01/2021

Çok ilgili ve bilgi dolu bir eğitmen.Kesinlikle pişman olmazsınız.Sakinliği ve bilgisiyle kazanamayacağınız hiçbir şey yok.Şiddetle tavsiye edeceğim biri. Mükemmel ötesi..

         
İsaözer Ö.
Matematik Özel Ders   01/01/2021

Güvenilir işinin ehli tecrübeli öğretmen matematikte özel ders arayanlara tavsiye ederim matematiğin yanında diğer branşlardada (sosyal Türkçe ) çocuklara yol gösteriyor iki kızım ayrı yaşlarda ikisi içinde memnunum teşekkür ederim.

         
Sıla K.
Matematik Özel Ders   01/01/2021

Merhabalar Matematik sınavlarıma yetişmicektim bir çok konudan geri kalmıştım ama mustafa hocam sağolsun bütün Herşeyi kolaylıkla hallettik derste soru çözdüğünüz için konuları gerçekten iyi anlıyorsunuz bu konuda Bi endişeniz olmasın ve Mustafa Hoca da baya iyi anlatıyor zaten bence tercih edebilirsiniz ben gayet iyi öğreniyorum ve üniversite sınavına kadar da gitmeyi düşünüyorum

         
Tuğba T.
Matematik Özel Ders   27/12/2020

Bekir öğretmenimiz ile derslerimiz başladı samimi davranışları ve ilgisi ile şimdiden pozitif bir ders zamanı geçireceğimiz aşikar şimdiden çok teşekkür ederiz.

         
Mehmet Y.
Matematik Özel Ders   26/12/2020

Üniversite MAT1 dersi için sorduğum soruları hızlı ve güzel bir şekilde açıklayan, mühendislik matematiğini kolaylaştıran bir hoca. Profiline bakan arkadaşlara hocamızı tavsiye ederim.

         
Osman B.
Matematik Özel Ders   19/12/2020

Ozan’i sectigimize cok memnunuz, 10. Sinifta okuyan oglumuza Matematik dersi vererek basladi, sonra Fizik de eklendi. Online olarak gayet verimli bir calisma yapiyorlar, Oglum da Ozan’dan aldigi destegin faydasini cok iyi gordugunu dusunuyor. Gayet de efendi bir arkadasimiz. Tavsiye ederiz...

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz