En İyi 10 Kadıköy İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 307 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ali Tavukçu

Ali Tavukçu

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Mezunu Olarak Yaklaşık 10 Yıldır Matematik Özel Dersi Vermekteyim.İlkokul,Ortaokul,Lise ve Yetişkin Öğrencilerime Verdiğim Derslerimin Yanında Eğitim Koçu Olarak Onları Hedeflerine Bir Adım Daha Yaklaştırıyorum.Bu Konuda Oldukça Tecrübe Sahibiyim.Siz Öğrencilerimle Beraber Güzel ve Dolu Dolu Bir Süreç Geçireceğimden Eminim.Saygılarımla.
Ebrar Başkarcı

Ebrar Başkarcı

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi fen bilgisi öğretmenliğinden bu sene mezun oldum aynı zamanda bu sene açık üniversiteden çocuk gelişimi bölümüne başlayacağım. 2016 yolundan beri özel ders vermekteyim. Öğrencilerle iletişimim çok kuvvetlidir. Benle çalışırsanız memnun olacağınıza eminim. İlk dersimizi deneme dersi olarak ücretsiz yapabiliriz.
Hüseyin Denizli

Hüseyin Denizli

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Öncelikle merhabalar. Şuan aktif olarak bir kurs merkezinde online özel ders veriyorum ve yine bağımsız olarak online ders öğrencilerim var. Isterseniz yüz yüze isterseniz online şekilde ilerleyebiliriz. Online dersleri zoom programı üzerinden anlatıyorum. Matematiği sevdirerek anlatmaya çalışıyorum her soru tarzını göstermeye çalışıyorum. İlkokuldan liseye kadar tüm seviyelere ders veriyorum. (kpss dgs ales de dahil) İsterseniz mevcut öğrencilerimle görüşme sağlatabilirim memnuniyeti sizde gör
Fatih Yıldız

Fatih Yıldız

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
MARMARA ÜNİVERSİTESİ ve BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MEZUNU 15 YILLIK ÖZEL DERS TECRÜBESİ İLE TYT-AYT-LGS SINAVLARINA HAZIRLIKTA MUHTEŞEM ÇALIŞMA METODU İLE SINAVDA BAŞARI GARANTİSİ
Hüseyin  İnce

Hüseyin İnce

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhaba Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği 2007 mezunuyum. Halen faal olarak öğretmenlik yapmaktayım. Bunun yanında öğrencilik yıllarımdan itibaren özel ders vermekteyim. TYT-AYT-LGS sınavlarına yönelik çalışmalar yapmaktayım ayrıca ara sınıflarda okula yardımcı özel ders vermekteyim. Özel ders verdiğim öğrencilere eğitim koçluğu hizmetini ücretsiz sunmaktayım. Ders mekanı olarak öğrencinin evi ve kafe vb uygun mekanlarda ders verebilirim. İsteyen öğrencilerimle online(
Kerem EKER

Kerem EKER

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Tecrübeli Matematik Öğretmeninden Her seviyeye programlı gelişim garantili özel ders hizmeti. Ayrıca Lise öğrencileri için sözel ve meslek lisesi öğrencilerine kesin 10 netlik eğitim programı Tüm dersler için programlı gelişim amaçlı rehberlik hizmeti.
Esra  Özkay

Esra Özkay

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
5,6,7 ve 8. sınıf öğrencileriyle çalışıyorum. Özel bir dershanede 6 yıl çalıştım aynı zamanda özel derslere 10 yıldır aralıksız devam etmekteyim. Kendi yazdığım sorular da dahil olmak üzere her ders sonunda öğrencilere test uygulaması yapıyorum. Hedefim okul notlarını en yüksekte tutmak ve LGS de en yüksek başarıyı yakalamak. Aynı zamanda TYT matematik dersleri de vermekteyim.
Yunus Emre İlkyazlı

Yunus Emre İlkyazlı

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Hacettepe Üniversitesi Istatistik lisans programındayım.Üniversitedeki son senem.İlkokul,ortaokul ve lise öğrencilerine kendimden bir şeyler katmak ve sizlerden bir şeyler(öğretmenlik deneyimi gibi) almak için buradayım.
Bahadır  Ersoz

Bahadır Ersoz

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi matematik öğretmenliği mezunuyum 10 seneden beri hem okul hemde özel ders ile öğrencilere yol göstermeye çalışıyorum.hem bireysel hem grup çalışmaları düzenleyebiliyorum.özel sınavlara hazirlayabiliyorum ogrencilerimi.
Ebubekir Sayilğan

Ebubekir Sayilğan

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhaba arkadaslar. Matematik öğretmeniyim. YKS LGS DGS ALES sınavlarina hazırlananlara matematik özel ders verilir. Ögretmenlikte 10. yılım.10 yıla birçok arkadaşımızı hayallerine kavuşmasınin mutluluğuna eşlik ettim. Matematikte. düzeye uygun somutlastirma ve konunun mantıksal yönünün vurgulanmasi barasimin en temel esprisidir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gizem Nur Kumsar
Matematik Özel Ders   16/09/2020

Daha eğitimimizin başındayız fakat şimdiden motivasyonunu aşırı yükseltti Ali Hoca. Online eğitimden dikkatimi veremem diye korkuyordum şimdi hiçbir şüphem yok. Çok iyi yerlere Ali Hoca sayesinde gelebileceğime inanıyorum. Motivasyon, anlatım biçimi ve birçok konuda güvenebileceğiniz çok iyi bir hoca :)

         
Atakan Düzgün
Matematik Özel Ders   06/09/2020

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Mustafa Bey ders anlatım konusunda oldukça başarılı , ders dışı vakitlerde de iletişimimiz çok kolay oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorun

         
Ezgi Taçyıldız
Matematik Özel Ders   04/09/2020

Cüneyt Bey dürüst, sürecin başından sonuna kadar sizinle iletişim halinde olan, sureci takip eden ve sorulariniza her zaman cevap veren bir ogretmen. Ben kendisinden Dif Denklemler sinavim icin yardim istedim, kendisi de yardimci oldu. Kendisine tesekkur ediyorum. Arkadaslara tvsiye ediyorum.

         
Matematik Özel Ders   09/08/2020

Son derece güler yüzlü sempatik, ve hiç sıkılmadan matematiği öğrendim. Aynı zamanda gerçek bir yaşam koçu.

         
Murat Sarıkuş
Matematik Özel Ders   08/08/2020

Pandemi döneminden ötürü oğlumun derslerinden geri kalmaması için Burcu öğretmenle çalışmaya başladık. Oğlumuza yaklaşımı, dersleri anlatım biçimi konulara hakimiyeti, sıcakkanlılığı ile kendisinden gayet memnunuz.

         
Yağmur Y.
Matematik Özel Ders   05/08/2020

Ahmet Hoca ile olan deneme dersimiz neticesinde çok memnun kaldım ve hemen çalışmalarımıza başladık. Öğrencinin dilinden anlayan, güler yüzlü bir öğretmen olduğundan, hedefe doğru yılmadan ilerlemenizi sağlayacağından emin olabilirsiniz.

         
İrem Demirözü
Matematik Özel Ders   20/07/2020

Murat bey son derece nazik ve olumlu, işini bilen birisi, kızım İçin çok faydalı olacağını düşünüyorum,

         
Çisem Uzun
Matematik Özel Ders   14/07/2020

Her türlü bilgi ve birikime sahip mükemmel bir hocamız her seviyeye hitap eden mükemmel püf noktalar verem aynı zamanda rehperliktede mükemmel öğrencilerini yapabileceğine inandıran pozitfif bir hocamız herkese tavsiye ederim ☺️

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz