En İyi 10 Kadıköy Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy bölgesinde 413 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Gökhan Tolga  G.

Gökhan Tolga G.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Onbeş yıllık deneyim ile Matematik ve Geometri üzerine İstenilen seviyede ders veriyorum. Matematik ve Geometri üzerindeki korku ve endişelerinizden kurtulacaksınız. İlk ders deneme dersi olup ücretsizdir. Otuz saat dörtbin beşyüz TL Elli saat yedibin TL Yetmiş saat dokuzbin TL Yüz saat onikibin TL Grup olarak verildiğinde . İkinci kişiye bu ücretlerin yarısı geçerlidir
İsmail H.

İsmail H.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar, İstanbul da 20 yıldır özelders üzerine uzamanlaşmış 3 - 4 arkadaşla sanal ortamda ders vermekteyiz. Boğaziçi,Odtü vb üniversiteler kazanmış, tıp mühendislik hukuk gibi bölümleri bitirmiş öğrencilerimiz var. Matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji alanlarında kendini özel derste ıspatlamış danışmanlarla çalışacaksınız. Sınav danışmanlığı veya mentörlük danışmankığıda alabilirsiniz. Derslerimiz canlı ve 1e1 dir. Öğrencimiz isterse bir arkadaşıyla 2e1şeklinde beraberde alabilir
Hüseyin  İ.

Hüseyin İ.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhaba Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği 2007 mezunuyum. Halen faal olarak öğretmenlik yapmaktayım. Bunun yanında öğrencilik yıllarımdan itibaren özel ders vermekteyim. TYT-YKS-KPSS-DGS-ALES-LGS sınavlarına yönelik çalışmalar yapmaktayım ayrıca ara sınıflarda okula yardımcı özel ders vermekteyim. Özel ders verdiğim öğrencilere eğitim koçluğu hizmetini ücretsiz sunmaktayım. Ders mekanı olarak öğrencinin evi ve kafe vb uygun mekanlarda ders verebilirim. Daha fazla bilgi
Muhammet Halil T.

Muhammet Halil T.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar, Ben Boğaziçi Üniversitesi İktisat Bölümünden mezunum. Yine aynı üniversitede Sosyal Politika masterı yaptım. Sabancı Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi doktora eğitimime devam ediyorum. İstanbul Atatürk Fen Lisesinde okudum. Sayısal kökenliyim. Üniversite yıllarımdan beri bir çok farklı sınıftan farklı seviyeden öğrenciye Matematik özel dersi verdim. Hem tecrübe hem de konu hakimiyeti noktasında ciddi bir yeterliliğe sahip olduğumu düşünüyorum. Sizinle de çalışmaktan mutlu olacağım.
Fadime A.

Fadime A.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
6 yıldır İstanbulda fizik ve matematikten özel ders veriyorum. Sayısal aşığı bir insanım. Öğrencilerin özellikle lise öğrencilerin hevesini, heyecanını ve merakını görmeyi, onları anlamayı, öğretmenin yanında yaşam koçluğu da yapmayı ve motive etmeyi çok seviyorum. Öğrencilerimle hep güzel vakitler geçirdik, yeni öğrencilerimle de güzel vakit geçireceğimi düşünüyorum :) Ders saatlerim 50 dakika periyotlarla sürüyor. Bir yıl bu işi ücretsiz yaptım, ancak derslerim yoğunlaşınca ve talep çok olunc
Rumeysa Ö.

Rumeysa Ö.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
ODTÜ Kimya bölümü mezunu ve Marmara Üniversitesi Biyomühendislik doktora öğrencisiyim. İlköğretim, lise ve üniiversite öğrencilerine eğitim koçluğu ve özel ders veriyorum.
Itır irem Y.

Itır irem Y.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar. İlkokul ve ortaokul seviyesinde bütün derslere yardımcı olabilirim. Üniversite hazırlık seviyesinde ise matematik, Türkçe, fizik ve Kimya dersi veriyorum. Harita mühendisiyim ama bu alanda çalışmıyorum. Şimdiye kadar aldığım geri dönüşlere dayanarak bu alanda başarılı olduğuma inanıyorum. Dersler, ister moda caddesindeki evimizde isterseniz de sizin evinizde olabilir.
Dilşa  K.

Dilşa K.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, eğitimci bir ailenin içinde doğdum büyüdüm. Yaklaşık 8 senedir matematik dersi veriyorum. İlkokul teog lise KPSS matematik ALES matematik alanlarında ders veriyorum. Öğrencilerin seviyelerine uygun özel program yaparak başlıyoruz. Çalıştığım kurum ve eski öğrencilerim referansımdır.
Erman Ö.

Erman Ö.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
İstanbul üniversitesi matematik mezunuyum 10 senedir öğretmenlik yapıyorum.Şu anda Özel bir Kolejde Matematik öğretmeniyim.Elimde birçok yayının matematik ve geometri kitabı,testleri mevcuttur.Amacım öncelikle çocuklarımızın matematik korkularını yenip matematik ve geometri dersini sevdirmektir. Okula Takviye, TEOG,KPSS,YGS-LYS,ALES için Matematik,Geometri ve Analitik Geometri Dersleri Vermekteyim. Derslerimizi ilkokul,ortaöğretim, Lise ve üniversiteye hazırlanan öğrencileri için 1,5 saat ü
Taner Y.

Taner Y.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Galatasaray Üniversitesi-İktisat Mezunuyum. 2008 yılında Türkiye EA 1600 üncüsü oldum. İiköğretim ve lise seviyesinde bütün konular dahil olmak üzere matematik ve geometri dersi verebilirim. Fiyat ve zaman konusunda esneklik gösterebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Selen ERSOY
Matematik Özel Ders   06/07/2018

sabırlı, güvenilir, elinden geldiğinin en iyisini yapmaya çalışan, gayretli çok iyi bir öğretmen. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Kübranur Yaman
Matematik Özel Ders   13/06/2018

Belirlediğimiz tarihten önce hocamızla iletişime geçip aldığım derslerde konuyu kavramamız geriye dönüşler yaparak konuları hatırlamamız ve en önemlisi, pratik bir şekilde ilerleyebilmemiz dolayısıyla derslerden son derece memnun kaldım. Sınav öncesi girdiğimiz bu maratonda ihtiyacımız olan psikolojik desteği de bize sağlayan hocamız , öğrencinin başarısı için elinden gelenin fazlasını yapıyor. Diğer öğrenci arkadaşlarımıza Fehime hocamızla çalışmalarını şiddetle öneririm.

         
Jülide Göksel
Matematik Özel Ders   17/05/2018

Çok memnun kaldık, kızımla iletişimi çok güzel, verim aldık. Özellikle sabrı mükemmel.

         
Melahat Demiret
Matematik Özel Ders   17/05/2018

Merhaba,Elif hocanın ders işleyişi ve pekiştirmek için konu ile ilgili test çözümleri ve iletişimi samimi ve sıcak buldum şimdilik iyi gidiyor..

         
Matematik Özel Ders   15/05/2018

Necmettin Hoca dan lise 3.e giden oğluma matematik dersi aldık. Çok memnun kaldık. Ders almadan önceki sınavlarından başarısız olan oğlum ders aldıktan sonraki sınavlardan başarılı oldu. Necmettin hocaya teşekkür ederim. Oğluma nasıl ders çalışması gerektiğini öğrettiği içinde ayrıca teşekkür ederim.

         
Kübra Karakuş
Matematik Özel Ders   06/05/2018

Çok kaliteli alanında çok uzman bir öğretmen. Çok memnun kaldım. Öğrencinin nerede eksiği olduğunu ve hangi seviyede olduğunu hemen anlıyor ve ona göre ders anlatıyor. Hem TYT hem de AYT de çok deneyimli. Bundan sonra da devam etmeyi düşünüyorum.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz