Hizmet Ver
Matematik Özel Ders

4 İstanbul Kadıköy Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 1,433 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kadıköy Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Kadıköy içinde toplam 1,433 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,440 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 3,713 kişi Kadıköy Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Matematik Özel Ders

Ali Tavukçu photo

Ali Tavukçu

19.02.2020

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Mezunu Olarak Yaklaşık 10 Yıldır Matematik Özel Dersi Vermekteyim.İlkokul,Ortaokul,Lise ve Yetişkin Öğrencilerime Verdiğim Derslerimin Yanında Eğitim Koçu Olarak Onları Hedeflerine Bir Adım Daha Yaklaştırıyorum.Bu Konuda Oldukça Tecrübe Sahibiyim.Siz...

Birebir Özel photo

Birebir Özel

17.08.2021

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Kadıköy Boğa'da tüm derslerin bire bir dersliklerde ve Boğaziçili öğretmenlerden verildiği kurum. Öğrencilerimizin tüm ilerleyişlerini takip ediyor ve eksik oldukları noktalarda takviyeler yaparak noksansız bir şekilde ilerlemelerini sağlıyoruz.

Seda Günay photo

Seda Günay

16.05.2022

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Uzman ve deneyimli kadromuzla tüm derslerde hizmet veriyoruz, bize ulaşın, yaz döneminde pandeminin yarattığı olumsuzlukları birlikte çözelim.

Zehra Ergen photo

Zehra Ergen

17.06.2017

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Meb de 10 yıllık matematik öğretmeniyim. Dersane geçmişim var. 1 yil Türk Eğitim Derneği bünyesinde çalıştım.matematiği formül kurallardan bağımsız öğreten bir teknik kullanıyorum. öğrencilik hayatım boyunca da özel ders verdim. Her yaş grubunda öğrenciye özel ders verdim. Motivasyon ve eğlence en...

Buğra Küçük photo

Buğra Küçük

24.04.2022

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

İki önemli eğitim yayının genel yayın yönetmenliğini yapmaktayım, satışta olan 3 kitapta yazarlığım bulunmakta, öğrenme garantili dersler vermekteyim. İlk ders tanışma amaçlı ve ücretsiz olacak. İlk ders sonunda öğrencimizin düzeyini tespit etmiş, gerekli yardımcı kaynakları belirlemiş, haftada kaç...

Deniz Tezelci photo

Deniz Tezelci

27.09.2021

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Marmara Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunuyum. Liseden beri arkadaşlarımla başlayan ders anlatma sevgim, üniversite okurken ilkokul ve liselere hazırlık sınavları için hazırlanan öğrencilere özel ders vererek daha çok artmış bulunmaktadır. Gerçek anlamda severek yaptığım işi bu alanda...

Gökçen Bilgin photo

Gökçen Bilgin

17.01.2022

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Kadıköy Anadolu Lisesi mezunuyum. Şu an İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimler Fakültesi'nde 3. sınıfım.

Mehmet Niyazi Durukan photo

Mehmet Niyazi Durukan

21.03.2022

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Ders Ortağım Özel Ders olarak Boğaziçi ve İTÜ'lü eğitmenlerimizle İstanbul içi yüz yüze ve Türkiye'nin her yerine online özel ders hizmeti vermekteyiz

Fikri Muştu photo

Fikri Muştu

03.05.2022

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Sevgili öğrenciler ve değerli veliler, Matematik alanında ihtiyacınız olan desteği online platformlar da dahil olmak üzere sizlere sağlamayı çok isterim. 25 senelik mesleki tecrübemle beraber size eğitim öğretim yolunda destek olarak, bu zorlu maratonda ilerleyebilmeniz adına emek ve sabırla ışık...

Hedef Akademi photo

Hedef Akademi

04.09.2021

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Matematiğim sıfır diyenlerden derece isteyen öğrencilerine kadar birçok öğrencinin matematik eksiklerini tamamlayarak geldik. Başladıkları ilk günden itibaren öğrencilerde oluşan sürekli ilerlemeyi ve mutlu sonuca ulaşmayı hedefliyoruz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kadıköy Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Kadıköy Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Kadıköy Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl