Hizmet Ver
Online Matematik Özel Ders

3 İstanbul Kadıköy Online Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 1,093 Online Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kadıköy Online Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Matematik Özel Ders için Kadıköy içinde toplam 1,093 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 581 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,630 kişi Kadıköy Online Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Online Matematik Özel Ders

Ali Tavukçu photo

Ali Tavukçu

19.01.2022

Online Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Mezunu Olarak Yaklaşık 10 Yıldır Matematik Özel Dersi Vermekteyim.İlkokul,Ortaokul,Lise ve Yetişkin Öğrencilerime Verdiğim Derslerimin Yanında Eğitim Koçu Olarak Onları Hedeflerine Bir Adım Daha Yaklaştırıyorum.Bu Konuda Oldukça Tecrübe Sahibiyim.Siz...

Utku Deniz photo

Utku Deniz

18.09.2020

Online Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Istanbul üniversitesi matematik boğaziçi üniversitesi pdr yüksek lisans 7 yıllık aktif deneyim öğrenci merkezli, mantığa odaklı eğlenceli türkçe/ingilizce özel ders

Neslihan Özyaka photo

Neslihan Özyaka

22.01.2022

Online Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Temmuz 2021 tarihi itibariyle YTU – Biyomühendislik bölümünü bitirmiş bulunmaktayım. Başlangıçta cep harçlığımı kazanmak için giriştiğim oyun ve ödev ablalığını son yıllarda, yüksek lisans eğitimimi karşılamak amacıyla, sayısal ve yabancı dil ağırlıklı olmak üzere 5-18 yaş grubu öğrencilere hem bir...

Ebrar Başkarcı photo

Ebrar Başkarcı

17.06.2021

Online Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba ben Ebrar Marmara Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünden 2020 yılında mezun oldum. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde Çocuk Gelişimi okuyorum. 2016 yılından yani üniversiteye başladığım yıldan beri ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik ve fen...

Fikri Muştu photo

Fikri Muştu

03.05.2022

Online Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Sevgili öğrenciler ve değerli veliler, Matematik alanında ihtiyacınız olan desteği online platformlar da dahil olmak üzere sizlere sağlamayı çok isterim. 25 senelik mesleki tecrübemle beraber size eğitim öğretim yolunda destek olarak, bu zorlu maratonda ilerleyebilmeniz adına emek ve sabırla ışık...

Birebir Özel photo

Birebir Özel

17.08.2021

Online Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Kadıköy Boğa'da tüm derslerin bire bir dersliklerde ve Boğaziçili öğretmenlerden verildiği kurum. Öğrencilerimizin tüm ilerleyişlerini takip ediyor ve eksik oldukları noktalarda takviyeler yaparak noksansız bir şekilde ilerlemelerini sağlıyoruz.

Sinan Küpeli photo

Sinan Küpeli

22.11.2020

Online Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

İTÜ Matematik Mühendisliği mezunuyum. Matematiği ezberletmiyorum, öğretiyorum. 5 yıldır çeşitli özel eğitim kurumlarında ilkokul, ortaokul seviyesinde matematik ve kodlama dersleri veriyorum.

Korhan Özen photo

Korhan Özen

03.09.2021

Online Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

ONLİNE MATEMATİK ÖZEL DERS Üniversiteyi bitirdikten sonra başladığım öğretmenlik hayatıma Kadıköy ilçesinin Erenköy mahallesinde 14 yıldır MEB’e bağlı olan aynı kurumda matematiğin aslında hayatın kendisi olduğu göstermeye çalışıyorum. Ülkemizdeki ezbere dayalı sınav sisteminde matematik...

Mehmet Niyazi Durukan photo

Mehmet Niyazi Durukan

21.03.2022

Online Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Ders Ortağım Özel Ders ile Boğaziçi ve İTÜ'lü eğitmenlerle İstanbul içi yüz yüze ve Türkiye'nin her yerine online özel ders hizmeti vermekteyiz.

Gökçen Bilgin photo

Gökçen Bilgin

17.03.2022

Online Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Kadıköy Anadolu Lisesi mezunuyum. Şu anda İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy Online Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kadıköy Online Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Kadıköy Online Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Kadıköy Online Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl