Hizmet Ver

4 Kadıköy Online Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 201 Online Piyano Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Online Piyano Dersi

En İyi 10 İstanbul Online Piyano Dersi Öğretmeni

Buse Usta photo

Buse Usta

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunuyum yan dal olarak da Psikoloji bölümünü bitirdim. 1 yıl özel eğitim sektöründe otizmli çocuklarımızla birlikte çalıştım 2 yıl ise samsun Medikal Park hastanesi çocuk psikiyatrisinde çalıştım. Çocuk gelişim testlerim mevcuttur.

Hatice Rüya Altan photo

Hatice Rüya Altan

12.09.2021

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Mimar Sinan Üniversitesi Piano bölümünden mezunum Yüksek Lisansı müzik öğretmenliğinde yaptım, senedir çeşitli okullarda müzik, piano - solfej öğretmenliği yapmaktayım .Bunun dışında Konservatuvara da öğrencı hazırlıyorum LCM-ABRSM ingiltere sınavlarına öğrencıler yetiştirmekteyim.

Şevval Sevinç photo

Şevval Sevinç

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Opera Güzel Sanatlar Lisesi keman ve piyano/ müzik mezunuyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi ingilizce müzik bölümünü burslu bir şekilde okuyorum. 5 senelik bölümün 4. senesini okuyorum. Çeşitli orkestralarda hem keman hem de piyano çalarak yer aldım. Önceden çalıştığım eğitim kurumları: * Başakşehir...

Ece Bavbek photo

Ece Bavbek

23.11.2020

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı 2016 mezunuyum. 2015 yılından beridir aktif piyano dersi veriyorum. Her öğrenciye göre özel bir eğitim programı oluşturuyorum ve öğrenciye göre hareket ediyorum. Şu an pandemi sebebiyle derslere online olarak Zoom üzerinden devam...

Ebrar Tekin photo

Ebrar Tekin

26.08.2021

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Merhaba. 8 yıldır piyano çalıyorum,güzel sanatlar lisesi mezunuyum.Kurs merkezlerinde her yaşta ve her seviyede öğrenci yetiştirdim. Maltepe konservatuvarı orkestra şefliği okuyorum.2 yıldır Elif karabiber ve Serdar Yalçın’dan eğitim alıyorum.Daha önce pek çok sahnede solist ve eşlikçi olarak yer...

Melek Kaya photo

Melek Kaya

21.06.2021

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Müzik öğretmeniyim. Yaklaşık 10 senedir bir çok kurumda her yaştan ve her seviyeden öğrenciye keman, piyano, armoni, solfej dersleri verdim. Benimle çalışmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz :)

Selin Önder photo

Selin Önder

29.10.2021

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

İlkokul birinci sınıftan beri düzenli olarak piyano çalmaktayım. Piyano ve klasik müzik benim en büyük tutkum. Yoğun temposu olan bir Avukat olarak dahi her gün piyanoya vakit ayırıyorum çünkü o benim hayatımın bir parçası. Tecrübelerim ve bilgilerimi bu alanda hevesli olan öğrencilerle...

Ecem Kahraman photo

Ecem Kahraman

17.11.2020

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Güzel sanatlar lisesi mezunuyum hali hazırda İstanbul Teknik Üniversitesi müzikoloji bölümünde eğitimime devam etmekteyim.Online piyano ve müziksel işitme okuma yazma eğitimi vermekteyim, ilgilenen her yaştan öğrenciyi başlangıç seviyesi itibarı ile eğitime başlatabilirim.

Zeynep Altuntaş photo

Zeynep Altuntaş

21.06.2021

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Pamukkale Üniversitesi Müzik Öğretmenliği 2006 mezunuyum. 14 yıldır 5-20 yaş arası özel piyano dersi vermekteyim. ABRSM (İngiltere Kraliyet Müzik Okulu denklik sınavları) Grade ve Diploma sınavlarına öğrenci hazırlıyorum. İlaveten bireysel olarak Grade 8 sınavını dereceyle gectim. Enstrüman...

Emre Cem Erdem photo

Emre Cem Erdem

18.01.2021

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

LCM'den (London Collage of Music) 4 diplomam bulunmaktadır (step 1, step 2, garde 1 ve grade 2). 13 yıldır piyano çalıyorum ve 6 yıldır eğitmenliğini yapıyorum. MEB'den onaylı ileri seviye eğitmen sertifikam bulunmaktadır. 4 kez PERA piyano festivalinde konser verdim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy Online Piyano Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kadıköy Online Piyano Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Kadıköy Online Piyano Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Piyano Dersi için Kadıköy içinde toplam 201 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 331 yorum ve verilen 5 ortalama puan Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 240 kişi Kadıköy Online Piyano Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Kadıköy Piyano Dersi

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Piyano Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Piyano Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Piyano Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Piyano Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Piyano Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Piyano Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Piyano Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Kadıköy Online Piyano Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Kadıköy Online Piyano Dersi fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl