Hizmet Ver
Online Piyano Dersi

3 İstanbul Kadıköy Online Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 242 Online Piyano Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kadıköy Online Piyano Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Piyano Dersi için Kadıköy içinde toplam 242 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 386 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 217 kişi Kadıköy Online Piyano Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Online Piyano Dersi

Buse Usta photo

Buse Usta

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunuyum yan dal olarak da Psikoloji bölümünü bitirdim. 1 yıl özel eğitim sektöründe otizmli çocuklarımızla birlikte çalıştım 2 yıl ise samsun Medikal Park hastanesi çocuk psikiyatrisinde çalıştım. Çocuk gelişim testlerim mevcuttur.

Bengi Çetin photo

Bengi Çetin

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Keman ve piyano eğitimime 9 yaşında başladım. Lise eğitimimi Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda tamamladım. Lisans eğitimime ise Mersin Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda devam ettim. Lise ve lisans eğitimim sırasında piyano çalışmalarına da devam ettim ve Antalya 10. Piyano...

Gülce Özen Gürkan photo

Gülce Özen Gürkan

01.02.2022

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Yaklaşık 15 yıldır 5 yaş ve üstü çocuklara ve yetişkinlere piyano dersi veriyorum. Teknik parçalar çalıştırmanın yanı sıra, bestecilik mezunu olmamın bir getirisi olarak, öğrencilerimin çalmak istedikleri parçaları piyanodaki seviyelerine göre notaya alıp öğretiyorum. Pandemi başından beri online...

Ece Bavbek photo

Ece Bavbek

23.11.2020

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı 2016 mezunuyum. 2015 yılından beridir aktif piyano dersi veriyorum. Her öğrenciye göre özel bir eğitim programı oluşturuyorum ve öğrenciye göre hareket ediyorum. Şu an pandemi sebebiyle derslere online olarak Zoom üzerinden devam...

Ebru Pirinç photo

Ebru Pirinç

16.03.2022

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Günümüz pandemi ortamında yüzyüze eğitimin zor ve riskli olamsından dolayı online ve interaktif eğitimin nasıl olması gerekirse aynı oranda özenli ve özverili olarak mükemmelliyetçi bir çalışma fıtratıyla bu platformda eğitim vermeye başlamayı uygun gördüm. Yıllarca hem güzel sanatlar hem de...

Melek Kaya photo

Melek Kaya

21.06.2021

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Müzik öğretmeniyim. Yaklaşık 10 senedir bir çok kurumda her yaştan ve her seviyeden öğrenciye keman, piyano, armoni, solfej dersleri verdim. Benimle çalışmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz :)

Ali Aslan photo

Ali Aslan

30.09.2021

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

London College of Music'ten hem piyano performans alanında hem de müzik teorisi alanında sertifika sahibiyim. Ayrıca bakanlık onaylı tekâmül sertifikasına sahibim. 24 yıldır müzikle uğraşıyor, 8 yıldır ise aktif olarak piyano ve müzik teorisi dersi veriyorum. Geçmişte Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nin...

Esra Kalayci photo

Esra Kalayci

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

13 yıldır piyano ve flüt derslerimi öğrencilerim ile devam ettirerek çeşitli sınav ve festivallere hazırlanmaktayız. 9 yıldır da MEB’e bağlı bir okulda müzik öğretmenliği yapıyorum.

Ecem Kahraman photo

Ecem Kahraman

17.11.2020

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Güzel sanatlar lisesi mezunuyum hali hazırda İstanbul Teknik Üniversitesi müzikoloji bölümünde eğitimime devam etmekteyim.Online piyano ve müziksel işitme okuma yazma eğitimi vermekteyim, ilgilenen her yaştan öğrenciyi başlangıç seviyesi itibarı ile eğitime başlatabilirim.

Selin Önder photo

Selin Önder

29.10.2021

Online Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

İlkokul birinci sınıftan beri düzenli olarak piyano çalmaktayım. Piyano ve klasik müzik benim en büyük tutkum. Yoğun temposu olan bir Avukat olarak dahi her gün piyanoya vakit ayırıyorum çünkü o benim hayatımın bir parçası. Tecrübelerim ve bilgilerimi bu alanda hevesli olan öğrencilerle...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy Online Piyano Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kadıköy Online Piyano Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Piyano Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Piyano Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Piyano Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Piyano Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Piyano Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Piyano Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Piyano Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Kadıköy Online Piyano Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Kadıköy Online Piyano Dersi fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl