Hizmet Ver
Otel İç Mimar

3 İstanbul Kadıköy Otel İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 278 Otel İç Mimarı hizmet vermeye hazır.

Kadıköy Otel İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 278 Otel İç Mimarı, Kadıköy içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan, Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Kadıköy içinde yazılan 338 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 89 kişi Kadıköy Otel İç Mimar için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Otel İç Mimar

Fatih Furkan T. photo

Fatih Furkan T.

07.06.2022

Otel İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

İçmimar olarak istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda mesleki yetkinlik, bilgi ve tecrübelerimizle; konut , ofis , otel , mağaza , kafe ve restaurant alanında hem teknik hem estetik açıdan nitelikli projeler üretiyoruz ,

Yapıteam Tadilat D. photo

Yapıteam Tadilat D.

06.07.2020

Otel İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

TADİLAT EKİP İŞİDİR Profesyonel ekip, Teknik bilgi, Projeli Uygulamalar. Mimar destekli çoklu çözümler. Anahtar teslim tadilat Dekorasyon Profesyonel hizmet.

Hasdemir İnşaat photo

Hasdemir İnşaat

17.08.2021

Otel İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Hasdemir Mimarlık bünyesinde firmamızın 1000 metre karelik bir yapı marketi vardır.Tekliflerimiz genelde diğer firmalardan daha uygun olmuştur.Yapılan işlerimiz zamanında teslim edilmiş.,müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmuştur. Ofisimiz Acıbadem Hastanesi karşısındadır. Mimari Tasarım Tadilat...

Blu M. photo

Blu M.

28.01.2022

Otel İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar, Biz Blu mimarlık olarak mimari tasarım 3d ve görselleştirme projelerinizde size yardımcı olabiliriz. armut.com sayfamız üzerinden çalışma örneklerimiz bazıları inceleyebilirsiniz. Size daha detaylı projelerimizi ve çalışmalarımı iletmemizi istersemiz www.blumimarlik.com adresi üzerinden...

Erman K. photo

Erman K.

24.07.2022

Otel İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Merhaba ben Erman Kocaer, İç mekan tasarımı ve uygulamasında ihtisas alanım modern tarzda küçük veya kurumsal boyutta Ofisler ve Konutlar üzerinedir. Bunların yanı sıra 15 senelik profesyonel iş hayatımda restoran, kafe, satış ofisi, fuar standı gibi tüm mekan ihtiyaçları ile ilgili de ciddi...

Samev Yapı Mimarlık photo

Samev Yapı Mimarlık

01.12.2021

Otel İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

1980 den bu yana Mimarlık - İç Mimarlık ve Proje desteği veren ofisimiz ''müşteri memnuniyeti ve çağa ayak uydurma'' prensibi ile ön plana çıkmakta, Uluslararası proje ve yarışmalar yürütmektedir. Özellikle HORECA sektöründe uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize proje danışmanlığı, mimari...

Bedirhan Nurçin photo

Bedirhan Nurçin

20.07.2022

Otel İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Bedirhan Nurçin İç Mimarlık’ta tasarım ve uygulama alanlarında, danışanların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı ölçek ve alanlarda çalışmalar yapmaktadır." Anahtar teslim, tasarım ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Ayşin Ç. photo

Ayşin Ç.

10.06.2019

Otel İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Yeditepe universitesi iç mimarlık bölümü mezunuyum. Yüksek lisansımı Italya Milano da Domus Academy de Ic mımarı tasarım üzerine tamamladım. Çeşitli büyük ölçekli ofis-otel- konuy projelerinde yüksek tecrübeye sahibim.

Portmin M. photo

Portmin M.

20.03.2022

Otel İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Mümkün Olanın Sınırlarını Zorlayan, Çözümlere öncülük eden, Sürdürülebilir, Dirençli bir Gelecek için Tasarlıyor ve Uyguluyoruz. Portmin Mimarlık

Cennet Akyüz photo

Cennet Akyüz

14.03.2022

Otel İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Hizmet verdiğimiz iç mimarlık ve danışmanlık alanlarında müşterimize uygun fiyatlı ,kaliteli ve hızlı iş yapmayı taahhüt ediyoruz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy Otel İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kadıköy Otel İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Otel İç Mimar talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Otel İç Mimar için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Otel İç Mimar talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Otel İç Mimar taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Otel İç Mimar talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Otel İç Mimar için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Otel İç Mimar hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Kadıköy Otel İç Mimar fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Kadıköy Otel İç Mimar fiyatları, talep detayına göre 1000 TL ile 100000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl