En İyi 10 Kadıköy İstanbul İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 309 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ece Masal Metin

Ece Masal Metin

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Projelerimizdeki fonksiyonellik, estetik, kalite ve özgünlüğü; doğayı içeriye taşıyan, doku ve renklerle zenginleştirilmiş, zaman içinde değişebilecek beğeni ve gerekliliklere göre esnek, hayat dolu ve keyifli tasarımlarla müşteri memnuniyeti ile birleştiriyoruz.
Ark Yapı Mimarlık

Ark Yapı Mimarlık

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
2010 yılında kurulan firmamiz içmimarlık, dekorasyon ve anahtarteslim restorasyon-tadilat alanlarında Anadolu yakası Kadıköy ilçesi başta olmak üzere, İstanbul un genelinde A dan Z ye hizmet vermektedir. Ekibimiz temiz, çalışkan, güvenilir ve kendi alanlarında işinin ehli olan ustalardan oluşmaktadır. Onlarca usta ve firma ile muhatap olup her biri için ayrı ödemeler ayrı takvimler oluşturmak yerine, tek bir firma ile görüşerek iştakibi, işyükü, iletişimsizlik, gereksiz zaman kayıplarının önüne
Radye Mimarlık ve Mühendislik

Radye Mimarlık ve Mühendislik

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Üstlendiğimiz taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektörde ciddi bir saygınlığa ulaştığımızı düşünüyoruz.ÇK yapının bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.
Artimilim Mimarlik Tasarım Ve Uygulama Ltd. Şti.

Artimilim Mimarlik Tasarım Ve Uygulama Ltd. Şti.

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Artımilim Mimarlık olarak, "MUTLU Müşteri, MUTLU Çalışan" prensibi ile bu yolculuğa başladık ve bu yolculukta her geçen gün bizde çok MUTLU bir firma oluyoruz. Bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, sürdürülebilir, kalıcı, yüksek standartlara sahip, estetik değerlerde kalıcı mekanlar ve MUTLULUKLAR için çalışıyoruz. Bu değerleri korumak için kendimizi sürekli güncelliyor, ardından sizlere ufak dokunuşlarla ikram ediyoruz. Yeni fikirlerin, yeni yaklaşımların, yeni değerlerin,
Tromp Mimarlık

Tromp Mimarlık

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
TTromp Mimarlık; 2010 Yılında Dr Mimar Nihal Kayapa Tarafından kurulmuştur. Nihal Kayapa ve grup arkadaşları farklı kurumlarda sürdürdükleri çalışma hayatlarının 15- 20 yıllık deneyimlerini birleştirerek güçlü bir sinerjiyle çalışmakta aşağıdaki konularda İç Mimari ve Dekorasyon projesi, Ahşap mobilya tasarımı ve imalatı, Tadilat, tasarımı ,Uygulaması ve kontrolörlüğü ve danışmanlık konularında hizmetler vermektedir. İşbirlikçi çalışma anlayışı sayesinde üstlendiği projelerin ç
Serkan User

Serkan User

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Güzel Evim; 2007 yılında “Kişiye özel mekan” felsefesiyle yola çıkan, tasarım ile minimalizmi, tecrübe ile optimalliği yorumlayarak proje üreten ve uygulayan bir iç mimarlık ve danışmanlık firmasıdır. "ÖYLE BİR EVİM OLSUNKİ DİYE BAŞLAYAN BİR HAYAL KURSAYDINIZ NE İSTERDİNİZ?" Tasarımın özgün ve doğru olması, malzeme, işlevsellik, doku, renk ve yerleşim öğelerinin ahenk içinde kullanılmasıyla sağlanır. Bizim için vazgeçilmez olan, kalite ve estetik unsurlarının yanında ergonomiye
Mimari Tasarım Dükkanı

Mimari Tasarım Dükkanı

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
-Profildeki tüm şantiye resimleri, tamamlanmış projeler ve renderlar bize aittir. -Mimar Elif Büyükekiz ve İç Mimar Tuğçe Bakar tarafından kurulmuştur. -Tüm mimari, iç mimari projeleri yapmaktayız. Ayrıca anahtar teslim işler de yapmaktayız. -Mobilya tasarımı, aydınlatma tasarımı ve imalatı anlaşmalı firmalarımızla yapmaktayız.
Umut Uğur

Umut Uğur

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
15 yılı aşkın süre gelen deneyim ve bilgi. Perde, Döşemelik kumaş, İthal ve Yerli Duvar Kağıdı, Mobilya, İç mimari dizayn tasarım ve uygulama, EVİNİZDE YERİNİZE HİZMET İMKANI. ARAMANIZ YETERLİ.
İssos Mimarlık

İssos Mimarlık

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Önce İnsan mottosuyla yola çıkan firmamız tecrübeli ve dinamik ekibiyle sizlere hizmet vermektedir.
Özcan İşler

Özcan İşler

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Özcan İşler 2009 yılı Yeditepe Üniversitesi İçmimarlık Bölümünden mezun olmuştur. Farklı konseptlerde bir çok iş deneyimi olan Özcan İşler sırasıyla Atelye Alaturka, Gök Mimarlık, Emre Tansel Mimarlık, Bilsar Dekor grubu ve en son olarak da 2015 yılında faaliyete geçirdiği Kat34 Design Stüdyo yu aktif halde devam ettirmektedir. Kat34 , 2015 yılında İstanbul’da kurulan bir tasarım stüdyosudur. Ticari ve konut projelerinde, farklı ihtiyaçlara yönelik konsept danışmanlığı, iç mimari proje ve uyg
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Banu B.
İç Mimar   02/12/2020

Eray Bey le çalışmak güven huzur ve seviyeli iletişim demek. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.

         
Mahir P.
İç Mimar   20/07/2020

Yalın bey in sağladığı olanaklar fikir,kalite ve zamanında teslimatın verdiği büyük bir keyfi yaşamaktayız. Bize sunduğu hizmetlerden, çalışkanlığından ayrıca genç bir mimar olarak tamamen işinin başında olup en ince detayına kadar kontrollerini sağlayıp harcadığı zaman ve enerjisinden dolayı teşekkür ederim... saygılarımla...

         
Dicle K.
İç Mimar   03/07/2020

Beyza, ne istediğimizin yanında neye ihtiyacımız olduğunu sorgulayarak ve bizi tanıyarak fonksiyonel çözümler üretti. İletişimi çok olumlu ve yapıcı, sürece ilişkin bilgilendirmeleri çok net. Çok samimi ve yardımcı bir hali var, tanıştığıma çok memnun oldum. Çok teşekkür ederiz :)

         
Adnan K.
İç Mimar   16/05/2020

Hayalimizdeki evin tadilatında çizimleri ile büyük destek olan Nur Hanıma, tadilat süresi boyunca her türlü nazıma ve kaprisime rağmen sakinliğini koruyarak her işe koşturan Halil İbrahim Beye, Yakın ilgisi ve alakası için Oktay Beye çok teşekkür ediyoruz. Tadilat esnasında gerek ustalardan kaynaklı, gerekse bizden kaynaklı her türlü soruna içtenlikle çözüm üreten GÜNDÜZ YAPI'ya sonsuz teşekkürler. Sonuçta ne mi oldu? Ev çoook güzel oldu... :)

         
M Y.
İç Mimar   12/05/2020

Merhabalar. Ben evimle ilgili detaylara çok fazla takılan biriyim. Bir çok mimarla görüştüm karar vermeden önce. Fakat Batuhan beyin bilgisi, yaklaşımı, ne istediğinizi net bir şekilde anlayabilmesi ve hayalinizdeki evi ortaya çıkarabilmek için hissettirdiği hassasiyeti içimizi rahatlattı. Şu an için her şey süper gidiyor. Evimle ilgili aşamaları ilerleyen zamanlarda tekrar paylaşıcam. Kendisine bu süreçte en büyük destekçimiz olduğu için çok ama çokk teşekkür ediyoruz.

         
Hasan Ö.
İç Mimar   16/04/2020

Armira mimarlık çalısanlarına çok teşekkür ederim.İstediğim herşey en ince ayrıntısına kadar özen ve itina gösterilerek yapıldı.İlk günden bitimine kadar mimar arkadaşım hergün iş takibini yaptı.Anlaştığımız gibi tam zamanında bitirdiler.Evimi şimdi daha da çok seviyorum. Kendilerine tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

         
Ugur K.
İç Mimar   13/04/2020

Tasarim ve uygulama olarak mukemmel bir cikardiniz. Ani yapinin tum calisanlarina tesekkir ederim. Uğur Koç

         
Muhammed G.
İç Mimar   22/10/2019

Salonumu baştan yarattılar ve şuan her şey harika görünüyor. Çok ilgili ve sıcak bir ekip. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. İşlerinde çok başarılılar. Her şey için teşekkür ederim.

İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz