En İyi 10 Kadıköy İstanbul İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 763 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Uca Yapı Ve Mimarlık

Uca Yapı Ve Mimarlık

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Dış ve iç mekan projelendirme, 3 boyutlu görselleştirme ve uygulama takibini yapmaktayız. Lokasyon fark etmeksizin hizmet vermekteyiz, bugüne kadar İstanbul, Ankara, Bodrum, Adana ve Osmaniye de hizmet verdik.
Riba Mimarlık

Riba Mimarlık

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Ev,ofis,işyerlerinize özel, proje tasarım ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz proje tasarımı, danışmanlık ve uygulama hizmetleri ile müşterilerimiz her adımda yanlarında yer alıyoruz.
Dilara E.

Dilara E.

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Firmamızda anahtar teslim tadilat, mobilya üretim ve tasarım hizmeti verilmektedir. http://www.dekorse.com/# sitemizden yaptığımız işleri görebilirsiniz.
Cem  T.

Cem T.

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Her türlü mimari projelerin çizimi ve deneyimli ekibimizle uygulaması yapılır. Referanslarımızı www.artenova2004.com adresimizden izleyebilirsiniz.
Muhammet Mert Ö.

Muhammet Mert Ö.

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi-İç mimarlık mezunuyum. Mimarlık sektöründe öncü firmalarla çalıştım bir çok deneyime sahibim. Farklı tarzlarda çalışmalarımı inceleyebilirsiniz. 2 adet ödül almış mobilya tasarımım mevcut.
Kemal Naci G.

Kemal Naci G.

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
1996 yılından beri yaklaşık 23 yıldır bu işlerde çalışmaktayım.Projelere göre sayısı değişmekle birlikte 10 kişilik ekiplerle çalışmaktayız. İşleriniz zamanında, temiz bir şekilde çalışılmış olarak teslim edilir. Bütçeye uygun fiyat, kaliteli işçilik önceliğimiz. Ağırlıklı olarak Anadolu yakasında hizmet vermekteyiz ama projelere göre İstanbul un her yerine hizmet vermekteyiz.
Icon Yapı

Icon Yapı

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Kurucularımızdan Onur Yelmi, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2006 yılında mezun oldu. Sonrasında, Almanya da Technische Universität Dresden de Rehabilitation Engineering alanında yüksek lisans yaptıktan sonra Hannover Leibniz Universität’te asistan olarak çalıştı. Onur Yelmi, Rusya da ve Türkiye de uluslararası ve yerel çeşitli projelerde çalıştıktan sonra 2014 yılında Teknik Koza Yapı yı kurarak İstanbul da konut sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Diğer kuruc
Nar Ağacı Mimarlık

Nar Ağacı Mimarlık

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
2014 yılında kurulan Nar Ağacı Mimari ve İç Mimari projelerde faaliyet göstermektedir. İç Mimari projeler ile birlikte kişiye özel konsept tasarım hizmetleri de vermektedir. Tasarımlarımıza ilk olarak; İnsan, donanım ve mekan odaklı başlamaktayız. Çünkü bir proje tasarım sonrasında bu kavramlara yanıt verebiliyorsa hayat bulur. Bu anlayışa istinaden Proje hizmetlerimiz anahtar teslim yapılmaktadır.
Yapıkara

Yapıkara

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
2000 yılında kurulan YAPIKARA ; İç mimarlık , grafik , tasarım , mobilya tasarımı , uygulama ve proje danışmanlığı alanlarında hareket ediyor , her geçen gün hareket kabiliyetimizi artırmayı hedefliyoruz. Tasarımı , zamana ve genel kurallara hapsetmeden , her alanda tasarım yapmayı amaçlayan bir düşünce yapısıyla yol alıyoruz.
Çağ Gelişim İnşaat Aş

Çağ Gelişim İnşaat Aş

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Tasarım,Dekorasyon ve İç mimarlık ve Mimarlık alanlarında yılların tecrübesine sahip firmamız, kişiye özgü tasarımın, ihtiyaçlar ve imkanlar ile yorumlanarak kullanıcı beklentisini sonuna kadar tatmin etmeği ilke edinmiştir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ahmet Erdil
İç Mimar   31/03/2019

İşini çok iyi bilen tam olarak sanatçı ruhlu bir insan. Evimi ben bile tanıyamadım gelen misafirler hayran kaldılar herkes mimarın kim olduğunu sordu.

         
Volkan Donbaloglu
İç Mimar   27/03/2019
gallery thumbnail

Kaliteli malzemeler ve orjinal tasarımıyla, bütçesinde bambaşka bir hava kattı evimize. İlgi ve alakalarından çok memnun kaldık. Evine dekorasyon yaptıracak kişiler için anahtar teslim gözüm kapalı olarak öneririm. Zevklerinizi anlayıp, bunlar doğrultusunda bütçenizde en uygun çözümleri size sunuyor. Teşekkür ederim.

         
Adnan Ezer
İç Mimar   21/03/2019

Muhteşem bir ekip. İşin en başından, en sonuna kadar sorunsuz çalıştık. Evimiz hayalini kurduğumuzdan çok daha güzel oldu. Verilen sözler ve projelendirilen işler, zamanında ve eksiksiz tamamlandı. Teşekkürler Makroyapı ve tüm çalışanları.

         
Halit Akgün
İç Mimar   24/01/2019

Ekipleri,ustaları iyi tasarım konusundada bize güzel öneriler sundu gençler ve yaptıkları işler kaliteli teşekkürler.

         
Feriha Bayer
İç Mimar   07/10/2018

İşini çok iyi bilen bir iç mimar. Evimizle çok ilgilendi ve bütçemize yönelik alabileceğimiz en iyi hizmeti aldık. Yaptığı çözümlemeler ve verdiği fikirlerle sıcacık bir eve dönüştürdü. Çok teşekkür ederim. Yeniden çalışmak dileğiyle

         
Neslihan Ardıç
İç Mimar   25/08/2018

Volkan bey ve ekibine çok teşekkür ederim. İşimi çok kısa sürede ve sorunsuz tamamladılar.Beklediğimden çok daha güzel ve kaliteli iş çıkardılar.

         
İlhan Avcı
İç Mimar   09/05/2018

Retro dizayn ailesine; Ece hanım ve Burhan bey e,özellikle teşekkür ediyorum.yaptıkları çalışmada kendilerinin verdiği fikir ve yönlendirme doğrultusunda güzel bir iş başardık.bütçemiz azda olsa bizlere gösterdikleri özveri ve iş yapış şekillerinden dolayı tekrar teşekkür eder çalışmalarında başarılarının devamını dilerim.

         
Aslı Tok
İç Mimar   15/02/2018

Mobilyalarım için ve tadilatım için bize tasarım-danışmanlık hizmeti verdiler. Çok memnun kaldım teşekkürler Nida hanım ve Gökhan bey.

İlçe İlçe İç Mimar
İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz