En İyi 10 Kadıköy İstanbul İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 300 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Achiteqt  Mimarlık Ltd. Şti

Achiteqt Mimarlık Ltd. Şti

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Projenizi A-Z ye anahtar teslim olarak size en kısa sürede teslim ederim. Rölöve, Çizim, Teknik Çizim, 3D Modelleme, Render, Uygulama, Tadilat, Renovasyon projelerinde size hizmet verebilirim. Hakkımda: Amerika ve Almanya da eğitimimi aldım, LEED Yeşil bina sertifikası, Autodesk ve Adobe den uluslararası sertifikalar kazandım, ayrıca yurt dışında bir çok yerde çalıştım. Toplam iş tecrübem 15 yıllıktır ve şu anda ailevi nedenlerle bulunduğum Istanbul da son 4 senedir çalışıyorum.
Artimilim Mimarlik Tasarım Ve Uygulama Ltd. Şti.

Artimilim Mimarlik Tasarım Ve Uygulama Ltd. Şti.

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Artımilim Mimarlık Mobilya Dekorasyon olarak 12 yıllık tadilat ve dekorasyon tecrübesi ile sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktadır. İç mimarımızın kontrolü altında görsel sunumumuz ve uygulama sürecimizi gerçekleştirmekteyiz. Ahşap kalemlerini bizzat atölyemizde imal etmekteyiz. Zamanında teslim, 1. sınıf malzeme ve 1. sınıf işçilik sorgusuz sualsiz prensibimizdir.
Murat Yeşilmen

Murat Yeşilmen

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Trakya Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. Mimari proje çizimlerinde sektör bilgisine sahibim. Aynı zamanda 3D cafe ve ofis tasarımı işlerini yaparım. İmar barışı işlerinde tecrübeye sahibim.
Begüm Sarışın

Begüm Sarışın

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, İç mimari projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim. Referanslar için iletişime geçebilirsiniz.
Ebru Akkuslu

Ebru Akkuslu

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
İç mimarlık mezunuyum, free lance olarak evde 2 boyut ve 3 boyut olarak proje çizimi yapıyorum. İç mimari proje çalışmalarınızda rölöve alabilir, fikir verebilir, tasarımınızı gerçekleştirebilirim. İç mimari uygulama ekibiniz olduğu takdirde proje uygulaması ve takibini üstlenebilirim. Bunların yanında projelere katkı olarak Autocad çizimi, Photoshop sunumu ve 3D modelleme hazırlayabilirim.
Hilal Arabacıgil

Hilal Arabacıgil

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Mezunuyum.6 senedir aktif olarak çalışmaktayım. Toplu konut,7 yıldızlı otel,kafe ve ev projelerinde deneyimliyim.İşlerin tasarım,uygulama çizim ve şantiye kısmını elimden geldiğince ben yönettim.Son yönettiğim işler ekteki fotolardaki gibidir.
İneltes Mimarlık Hiz.inş

İneltes Mimarlık Hiz.inş

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Firmamız 1988 yılında Mimar Oktay Canbulat tarafından kurulmuştur. Yurt içi ve yurt dışında ofis, konut, fabrika gibi çeşitli alanlarda bir çok mimari ve iç mimari proje ve uygulama gerçekleştirdik. Amacımız müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda çağdaş ve fonksiyonel çözümler sunmaktır. Zamanlama ve maliyet faktörlerini proje aşamasından itibaren göz önünde bulundururuz. Bu prensipte çalışarak 25 yıldır İneltes Mimarlık olarak yenilikçi projelerimizle hizmet veriyoruz ve gelecekte de yenilik
Begüm Gegez

Begüm Gegez

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
İç mimari çözümlemelerinde size hizmet vermekten mutluluk duyarım Aşağıda belirtilen alanlarda isteğe bağlı projelerin anahtar teslim olacak şekilde veya çizim konsept desteği sağlayarak yardımcı olmaktayım. - Konut, ofis, mağaza, kafe, restoran ve butik otel tasarımları - Dekorasyon danışmanlığı - Proje çizimlendirme - 3 boyutlu görsel projelendirme
Selen Mert

Selen Mert

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı mezunuyum. İç mekan tasarımı ve 3dsmax ile 3d görselleştirme yapıyorum.
Murat  Ataman

Murat Ataman

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi TGSF 1990 mezunuyum. Sektörde yaklaşık olarak 25 yıldır çeşitli firmalarda ve pozisyonlar da hem de serbest olarak İç mimar / tasarımcı olarak son 12 yıldır da İnce İşler Şefi olarak çalışıyorum. İyi derecede autocad (2d ve 3d) ve 3dsmax, çok iyi derecede ofis programlarını kullanmaktayım. İngilizce biliyorum. Şantiye koordinasyonu, ince işler, malzeme, uygulama, detay, yanında dekorasyon, mobilya tasarımı, üretimi ve konularında tecrübem vardır. Bunlar öz geçmiş
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tankut Hasbas
İç Mimar   24/07/2020

Beyza Hanım ve eşi çalışmasını tam zamanında ve en ince ayrıntısına kadar dikkat edilmiş bir şekilde iletti. Kendilerinden aldığımız hizmetten çok memnunuz, tüm iterasyonlarda tereddütlerimizi ve memnuniyet gösterdiğimiz alanları ustalıkla hissederek çeşitli alternatiflerle en uygun formu bulmamızı sağladılar. Emekleri için çok teşekkürler.

         
Dicle Kalyoncu
İç Mimar   03/07/2020

Beyza, ne istediğimizin yanında neye ihtiyacımız olduğunu sorgulayarak ve bizi tanıyarak fonksiyonel çözümler üretti. İletişimi çok olumlu ve yapıcı, sürece ilişkin bilgilendirmeleri çok net. Çok samimi ve yardımcı bir hali var, tanıştığıma çok memnun oldum. Çok teşekkür ederiz :)

         
Celal Uluğtürken
İç Mimar   28/06/2020

Beklentimizin üstünde bir proje ortaya çıkaran Eray bey ile çalıştığımız için çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

         
Atıf Uzun
İç Mimar   21/01/2020

1 ay gibi kısa bir sürede evimizi baştan aşağıya yenileyen,kullanmış olduğu kaliteli malzeme ve işçilik sayesinde söz verdikleri zaman aralığında evimizi yenileyen yln inşaat mimarlık ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

         
Muhammed Reşit Gökce
İç Mimar   22/10/2019

Salonumu baştan yarattılar ve şuan her şey harika görünüyor. Çok ilgili ve sıcak bir ekip. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. İşlerinde çok başarılılar. Her şey için teşekkür ederim.

         
Adnan Ezer
İç Mimar   21/03/2019

Muhteşem bir ekip. İşin en başından, en sonuna kadar sorunsuz çalıştık. Evimiz hayalini kurduğumuzdan çok daha güzel oldu. Verilen sözler ve projelendirilen işler, zamanında ve eksiksiz tamamlandı. Teşekkürler Makroyapı ve tüm çalışanları.

         
Özgür Narin
İç Mimar   01/03/2019
gallery thumbnail

Kısıtlı bütçemize rağmen Harika iş çıkaran TPU mimarlık ekibine ve Muhammed bey’e teşekkür ediyorum. Zamanında ve taahhüt ettiği işleri eksiksiz teslim etti bize ve kısa süre içinde yeni evimize taşındık. Gönül rahatlığıyla iç mimarlık işlerinizi yaptırabilirsiniz. 👍🏽

         
İç Mimar   31/10/2018
gallery thumbnail

Abu Mimarlıktan Mimarımız Murat Bey işin başından sonuna kadar süreci bizzat kendisi takip etti. Yapılan işin kalitesinin yanısıra bize verdiği güven sayesinde ailemizden biri gibi kendisine gönül rahatlığıyla evimizin anahtarını teslim edebildik ve işin bitiminde hayal ettiğimiz kaliteyi Abu Mimarlık bize sundu. Murat Bey hem süreç öncesi bize yapmış olduğu önerilerle hem de süreç esnasındaki esnek davranışlarla ortaya bizim için mükemmel bir iş çıkardı. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz