Hizmet Ver

4 Kadıköy Oyun Ablası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 198 Oyun Ablası hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Kadıköy Oyun Ablası

Merve Güler photo

Merve Güler

11.01.2021

Oyun Ablası · Kadıköy, İstanbul

Merhaba. Ben Merve öğretmen. Okul öncesi dönemindeki öğrencilere evde özel dersler veriyorum, oyun ablalığı yapıyorum ve drama eğitimi veriyorum. 4 yıl anaokulunda çalıştım, birebir öğretim yaptım.

Buse Külekci photo

Buse Külekci

08.09.2020

Oyun Ablası · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, ben Buse Külekci. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk mezunuyum. MEB. Çağdaş Drama Derneği'nden yaratıcı drama eğitmeniyim. Sorularınızı yanıtlamamı isterseniz iletişim kuralım.

Mehmet Boran photo

Mehmet Boran

17.03.2021

Oyun Ablası · Kadıköy, İstanbul

Bir süredir özel gereksinimli öğrencilerle danışman hocalarımın supervizörlüğüyle birlikte oyun ablası ve gölge öğretmen olarak çalışıyorum. Çocuklara eğitici aktivitelerde yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

Gamze Boztepe photo

Gamze Boztepe

09.01.2021

Oyun Ablası · Kadıköy, İstanbul

İstanbul Üniversitesi İşletme (ing) mezunuyum. Belediye organizasyonu olan çocuk yaz okullarında gönüllü eğitmenlik yaptım. Şu an profesyonel olarak çevirmenlik yapıyor ve çocuklarla İngilizce oyunlar oynuyorum.

Tuba Çetin photo

Tuba Çetin

17.09.2020

Oyun Ablası · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar,  Yeditepe Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık mezunuyum. Üniversitemi %100 İngilizce Eğitimle, tam burslu olarak, onur derecesiyle tamamladım. Aile Danışmanlığı eğitimimi Uzman Psikolog Pınar Hocaoğlu süpervizörlüğünde...

Rengin Yavuz Çimen photo

Rengin Yavuz Çimen

13.07.2020

Oyun Ablası · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, 5 yıl boyunca anaokulu ve ilkokulu rehber öğretmeni olarak çalıştım. Küçük yaş gruplarının gelişim özellikleri ve kendi özellerini göz önünde bulundurarak bireysel çalışmalar yapıp,onların öğrenme stillerini fark edip bu doğrultuda bireysel...

Mine Bakan photo

Mine Bakan

05.04.2021

Oyun Ablası · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, ismim Mine. İstanbul'da bir ortaokulda okul hemşiresiyim. Daha öncesinde de yenidoğan yoğun bakım hemşireliği tecrübem var. Her türlü canlıyı, özellikle küçük olanlarını çok severim. Gelişimin ve öğrenmenin anne karnında başladığına ve...

Aliye Oymak photo

Aliye Oymak

31.01.2021

Oyun Ablası · Kadıköy, İstanbul

Medipol üniversitesi mezunuyum. Sağlıkçıyım fakat çocuklarla bir arada vakit geçirmek hoşuma gidiyor. Onların sınırsız hayal dünyasına eşlik edecek olmak heyecan verici.

Kübra MARAL photo

Kübra MARAL

17.03.2021

Oyun Ablası · Kadıköy, İstanbul

Merhaba ben Kübra, 22 yaşındayım. Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinde Okul Öncesi Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim. Teorik derslerimin yanında uygulamalı(Drama,Müzik,Yaratıcılık ve Müze vb.) derslerini de tamamladım. Eğitimci olarak...

Sena Edizarslan photo

Sena Edizarslan

19.09.2020

Oyun Ablası · Kadıköy, İstanbul

Merhaba. Psikoloji yandal ile birlikte çocuk gelişimi okudum. Daha önce oyun ablalığı ve oyun grubu deneyimim var.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy Oyun Ablası Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Kadıköy Oyun Ablası ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Kadıköy Oyun Ablası için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Oyun Ablası için Kadıköy içinde toplam 198 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 86 yorum ve verilen 4.5 ortalama puan Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,144 kişi Kadıköy Oyun Ablası için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl