En İyi 10 Kadıköy İstanbul Şan Dersi

4 Şan Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 65 Şan Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ayberk Oğul Konca

Ayberk Oğul Konca

Şan Dersi · Kadıköy, İstanbul
2000 yılında Bursa’da doğdum. Müzik eğitimime 2014 yılında Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi’nde başladım. 2017-2018 eğitim yılında okulundan dereceyle mezun oldum ve aynı yıl Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Müzik Teorisi bölümünü dereceyle kazandım. 2020-2021 eğitim yılında Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesindeki eğitimimi bırakıp Bahçeşehir Üniversitesi Konservatuar Müzik bölümünde %100 burslu olarak eğitim görmeye başladım. 2019 yılında, Masis Aram Gözbek’in kurucusu ve s
Kmk Sanat

Kmk Sanat

Şan Dersi · Kadıköy, İstanbul
New York Devlet Konservatuarı oyunculuk ve müzikal tiyatro bölümü mezunuyum. Amerikan tiyatro birliğinde yaşam boyu üyelik hakkı kazandım. Sizlerin müzikal yolculuğuna destek olmayı çok isterim
İpek Evre

İpek Evre

Şan Dersi · Kadıköy, İstanbul
Merhaba. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı son sınıf öğrencisiyim. Opera bölümünde okuyorum. Konservatuvara hazırlık veya şan dersi almak isteyenler için ders veriyorum. Dersleri kendi evimde veriyorum. Jazz, rock tarzlarıyla da ilgileniyorum ve bu alanda dadersler veriyorum. Detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz. Bol eğlenceli ve öğretici bir derste görüşmek üzere:)
Elis  Dubaz

Elis Dubaz

Şan Dersi · Kadıköy, İstanbul
Pozisyon çalışmaları,diyafram nedir, doğru şarkı söylemek diye bir şey var mıdır, kulak eğitimi ne için gereklidir, şarkı söylerken beden neden rahat olmalıdır, gibi soruların cevabını bulacağınız çeşitli teknik egzersizlerin yer aldığı, mikrofonda şarkı nasıl söylenirin konu olduğu zorlu ama keyifli bir ders sizi bekliyor olacak.
Mehmet Can Baycan

Mehmet Can Baycan

Şan Dersi · Kadıköy, İstanbul
Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı mezunuyum. Kendi özel öğrencilerim dışında Rüyasahne ve Düet Müzik Evi'nde 4 yıl kadar çalıştım. Online derslerime devam etmekteyim. Arzu edenler için Abrsm ( The Associated Boards of the Royal Schools of Music) sınavlarına öğrenci hazırlıyorum. Piyano ve şan derslerinde, genel kültür, solfej, kulak derslerini ek olarak yapmaktayım ve çok gerekli olduğu kanısındayım. Zaman zaman öğrencilerimle birlikte klasik müzik konserlerine, etkinliklere k
Emirhan Derindere

Emirhan Derindere

Şan Dersi · Kadıköy, İstanbul
Ben Emirhan Derindere, 1994 doğumlu Bilgi Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum. Akademik yaşantım süresince, şan, şarkı yazımı, ses kültürü ve ses sanatı üzerine dersler aldım. Son on senedir çeşitli müzik projelerinde, şarkı yazarı, vokal ve enstürmanist olarak yer aldım. Müzik sosyolojisi alanında da akademik araştırmalarım devam etmektedir.
Emre Gülnar

Emre Gülnar

Şan Dersi · Beşiktaş, İstanbul
Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümü mezunuyum. Müzik ve sahne hayatım boyunca sayısını bilmediğim kadar şan, gitar, piyano, solfej ve teori öğrencim oldu, olmaya da devam ediyor. Görüşmek dileğiyle.
Sansev Derneği

Sansev Derneği

Şan Dersi · Maltepe, İstanbul
yılında opera sanatçıları Nursel Öncül, Ahmet Öncül ve diğer sanatseverlerin fikirleriyle kurulan SANSEV (Sanatçılar Sanatseverler Kültür ve Dayanışma Derneği) vizyonuna uygun olarak “Her yaş için, herkes için sanat’’ sloganını hayata geçirmek üzere faaliyet göstermektedir. Derneğimizde şan hocası bulunmaktadır. Bunlardan biri İstanbul Opera ve Balesi Kurumunda müdürlük yapan, ses ve nefes terapisi alanında deneyimli (KBB doktorlarıyla ortak çalışmaları vardır) emekli Opera Solist Sanatçısı
İbrahim Çolak

İbrahim Çolak

Şan Dersi · Kağıthane, İstanbul
Merhaba ben İbrahim Çolak ; Sizlere iyi bir şan eğitimi vermek için buradayım.Herkes şarkı söyleyebilir aslolan; Siz kendinize ne kadar güveniyorsunuz? . 7 yıldır vokal eğitimi konusunda tecrübe ve bilgi sahibi olma yolundayım.Bunun yanında altı aydır ses eğitimi veriyorum.Beraber tecrübelerimizin daha donanımlı hale gelmesi için sizleri bekliyorum. Hadi gelin şarkı söyleyelim.
Onur Ertaman

Onur Ertaman

Şan Dersi · Kadıköy, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunuyum. Şuan İstanbul Devlet Tiyatrosunda iki ayrı müzikalde görev almaktayım. 15 senedir konservatuvara hazırlık veya hobi olmak üzere her yaş grubuna ders veriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Siham Akçakale
Şan Dersi   07/10/2020

İnsanı dinlendiren ses tonuyla mükemmel bir ders oldu. Ondan çok şey öğreneceğimi düşünüyorum . İyi ki tanımışım

         
Dilara Uçar
Şan Dersi   04/10/2020

Sekan Hocayla henüz altı haftalık bir ders sürecim oldu. Bu süreçte anladım ki ona denk gelmiş olmak benim için büyük bir şans. Bana göre "hoca" diyebileceğimiz kişilerin mesleğinde sadece profesyonel olması tek başına yeterli değil. İyi bir şekilde öğretebilme, öğrencisinin anlayabileceği yöntemler geliştirebilme, sürekliliğe önem verme ve öğrencisinin yolunu kendisinin şekillendirdiğinin bilincinde olmak. Serkan hoca profesyonelliğinin yanında tüm bunların birleşimi benim gözünde. Bu işe saf ticari amaçla asla yaklaşmıyor ve o kadar kalbiyle yapıyor ki. Ayrıca iletişim becerileri çok kuvvetli: Müzik aracılığıyla sanki ruhunuzdaki zayıf yönleri de görüyor. Bazı derslerinde bu yüzden ağlamamak için zor tuttum kendimi. Çünkü müziğe üç sıfır geriden başlayan biri olarak kendimle ilgili pek çok önyargım ve bu önyargıları besleyen pek çok dış etken vardı. Onun sayesinde hepsiyle yavaş yavaş yüzleşiyorum ve savaşıyorum. Kısacası tamamen doğru hocaya denk geldiğime inanıyorum ve bunun için çok mutluyum. Ben yol boyunca kendisiyle öğrenmeye devam etmek istiyorum. Onun da umudunu kesmemesini ve emeklerinin karşılığını görmesini istiyorum. Öğrencilerini tanıdıkça onlar için doğru yöntemler geliştiriyor ve oldukça hızlı gerçekleştiriyor bunu. Benim için olumsuz eleştiri yapacak bir alan da kalmıyor. Kendisine çok teşekkür ederim.

         
Suzan Korkankorkmaz
Şan Dersi   29/09/2020

Çok ama çok tatlı Bi şan hocam var. Bilgili ve ilgili 😊 Şan dersi araştırması yaparken çok kaygılıydım ama şu an içim çok rahat. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum

         
Serdar Demirtaş
Şan Dersi   23/09/2020

Serkan Hocamla tam 1 ay önce tanıştım. Sesimi doğru ve rahat kullanabilmem için destek istedim. Daha ilk tanışmamızda yaptığı profesyonel yönlendirmelerle, denemeye bile cesaret edemediğim tiz seslere çıkabildiğimi bana gösterdi. Her ders sonrası sesimdeki değişimi farkeder oldum. Serkan hoca sesin kullanımı noktasında değişik ve eğlenceli imgelemelerle işin mantığını kavratmaya çalışıyor. Hatalarınızı kesinlikle tölere etmiyor, hatalarınızın üstüne gidip düzletmeniz için ısrarcı davranıyor. Umuyorum bundan sonraki gelişimim de en az bu 1 aylık periyot kadar iyi olur. Teşekkür ediyorum.

         
Gizem Çınaroğlu
Şan Dersi   13/09/2020

Yaşının çok üstünde bilgi ve tecrübesiyle dersleri muazzam keyifli hale getiren eğitmen :) Moda’daki evinde piyano eşliğinde şan dersleri alıyorum. Öğretme pratiği keyifli ve oldukça derin. Yeni öğrenmeye başladığınız bir konu için neşe duygusunun büyük tetikleyici olduğunu düşünüyorum. Ayberk’in dersleri de neşe veriyor.

         
Banu Uslay
Şan Dersi   11/09/2020

Enerjisi cok yuksek bir ogretmen. Cocuklarla diyalogu bir harika ve olaganustu bir muzik bilgisi var. Ogluma boyle bir san ve piyano ogretmeni buldugumuz icin cok sansliyiz.

         
Türkün Yıldız
Şan Dersi   26/08/2020

Öğretmenimizin ilgisi ve enerjisi çok güzeldi, sempatik ve sıcakkanlıydı, tüm yaş grupları ile uyumlu ders işleyebilir.

         
Gülsüm Armağan
Şan Dersi   21/07/2020

Sercan hocadan şan dersi alıyorum. Kendisi çok naif,güleryüzlü bir hoca. 1 saatlik dersi çok verimli geçiriyoruz. Diğer hocalar gibi 1 saat diyip yarım saat ders yapmıyor. Disiplinli bir şekilde ilerliyoruz. Her yaptırdığı çalışmayı,egzersizi niye yaptığımızı bize açıklıyor. Birçok yere göre en uygun fiyata en kaliteli dersi verdiklerini düşünüyorum.

Şan Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz