En İyi 10 Kadıköy Web Tasarım ve Programlama | Armut

En İyi 10 İstanbul Kadıköy Web Tasarım ve Programlama

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy bölgesinde 167 Web Tasarım Programlama Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Web Zodyak Profesyonel Web Hizmetleri

Web Zodyak Profesyonel Web Hizmetleri

Web Tasarım ve Programlama · Kadıköy, İstanbul
WEB ZODYAK müşterilerine internet stratejileri ve sistemleri konusunda performans geliştirme ve netice almada yardımcı olan, domain hosting hizmeti veren, alanında lider interaktif reklam, web tasarım ve seo uzmanıdır. Web tasarım konusunda altı yıllık deneyime sahip genç girişimcilerin oluşturduğu WEB ZODYAK, sektörünün en iddialı ve en dinamik ekibi ile güçlü bir yapıya sahiptir. Müşteri ve çözüme odaklı analitik yaklaşımları ile herbiri sektöründe marka olmuş, deneyimlerinin getirdiği özgüve
Nihal Bayram

Nihal Bayram

Web Tasarım ve Programlama · Kadıköy, İstanbul
Yaklaşık 14 yıldır çalıştığım bu sektörde farklı alanlarda tecrübelere sahibim. Çok sayıda web tasarım, yazılım, interaktif cd, baskılı işler için tasarım yaptım/yapıyorum ve alanımda 8 yıl eğitmenlik tecrübem var. Firmanızın ihtiyacı olan dijital tasarım ve reklam konularında yardımcı olabilirim.
Erol Sürmeli

Erol Sürmeli

Web Tasarım ve Programlama · Kadıköy, İstanbul
2007 yılından bu yana C, C++, Delphi, Delphi.NET, VB.NET, C# Dillerinde geliştirmeler yaptım, son 3 yıldır, ASP.NET/C# , MSSQL, Entity-Framework, Linq To Sql, Javascript, Ajax, Jquery, XML/JSON teknolojilerini kullanarak web yazılımları geliştiriyorum. Birçok Firmada Yazılım Uzmanı, Web Yazılım Uzmanı, Yazılım Geliştirme Uzmanı, Analist Yazılımcı gibi pozisyonlarda çalıştım. Müşteri memnuniyetini temel alarak, kaliteli yazılım geliştirmek hedefimdir.
Önder Akkaya

Önder Akkaya

Web Tasarım ve Programlama · Şişli, İstanbul
500 TL ortalama fiyat tekliflerimiz ile sizlere 3 gün içerisinde aradığınız web sitenizi tam bitmiş olarak teslim ediyorum.Programlama ihtiyaçlarına çözüm için iletişim kurunuz.
Samet Demir

Samet Demir

Web Tasarım ve Programlama · Üsküdar, İstanbul
Profesyonel yazılım, tasarım, mobil ve seo çözümleri sunmak için deneyimli ekibimizle taleplerinizi bekliyoruz. Hizmetlerimizi, projelerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz. www.digitalcizgi.com
Global Yazılım Ve Danışmanlık

Global Yazılım Ve Danışmanlık

Web Tasarım ve Programlama · Kadıköy, İstanbul
2001 yılından beri sektörde buluna firmamız web tasarım, Web programlama, IOS ve Android tabanlı uygulama geliştirme, E-Ticaret alanlarında uzmanlaşmıştır. Global doğru yer, doğru hizmet mottosunu kendisine yüklemiştir.
Umit K.

Umit K.

Web Tasarım ve Programlama · Kadıköy, İstanbul
Teknoonline ; internet sektörünü yakından takip eden, müşterilerinin ihtiyaçlarını bilen, web sitesinin bir firmanın kimliğindeki en önemli yüzü olduğunu düşünen alanında uzman gençler tarafından yönetilmektedir. Web Tasarım, Web Grafik ve Yazılım Teknolojilerinden faydalanarak, kullanışlı, müşteriyi direkt anlatan, ekonomik, güvenli ve ihtiyaçlarını karşılayan web siteleri tasarlayarak müşterilerine hizmet vermektedir.
Batuhan Melik Ceylan

Batuhan Melik Ceylan

Web Tasarım ve Programlama · Kadıköy, İstanbul
3 yıllık HTML-PHP-CSS ve 5 yıllık C# programlama dili tecrübem var. Ayrıca 2 yıldır da JavaScript ile uğraşmaktayım. Otomasyon ve veritabanı alanlarında da 4 yıllık tecrübem var. 2 tane resmi kuruma otomasyon programı yaptım. Verilen işi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışırım. Ve Başarırım da.
Aziz Giorgi

Aziz Giorgi

Web Tasarım ve Programlama · Kadıköy, İstanbul
1986 doğumluyum, uzun süre bir firmada Proje Süreç ekibinde uzman yardımcılığı yaptım. Şu an freelance olarak Web Tasarım, Yazılım, İnternet Reklamları(google,facebook vb) , SEO, Sosyal Medya, ve Grafik Tasarım hizmetleri vermekteyim.
Dijital Ajansım By Kadılar İnteractive

Dijital Ajansım By Kadılar İnteractive

Web Tasarım ve Programlama · Kadıköy, İstanbul
2003 Kasım ayında başlayan yolculuğumuz boyunca ana ilkemiz "dürüstlük", ana hedefimiz "birlikte başarıya ulaşmak" oldu. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak verdiğimiz hizmetlerde, tecrübelerimizi ve fikirlerimizi paylaşarak projelerin hedeflerine ulaşmasında titizlikle rol aldık. Profesyonel hizmet anlayışıyla sorumluluklarımızı yerine getirirken, tüm projeleri kendi projelerimiz gibi düşünerek her birine aynı özeni gösterdik. Konusunda uzman kuruluşlar ile "Çözüm Ortak
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kamil Avcı
Web Tasarım Programlama   20/03/2018

Yusuf bey ilgili bir profesyonel.İşini hızlı ve iyi yapıyor.tekrar çalışmak isteriz.

         
Aydın Ilkın
Web Tasarım Programlama   12/03/2018

Teklifi pazar günü yapmamıza rağmen kısa sürede bize geri dönüp sorunlarımızı anlayıp gün içerisinde çözüme kavuşturan Siarem çalışanları ve özellikle Onur bey e göstermiş olduğu ilgiden dolayı Aycup adına teşekkür ediyoruz.

         
Abdifatah Nur
Web Tasarım Programlama   07/03/2018

Gerçekten bir insan en fazla bu kadar işinin ehli olabilir, Hem esneklik açısından hem de profesyonel çalışmasıyla birlikte Sarp bey’e çok teşekkür ediyoruz. İşiniz Sarp bey’e düşerse kendinizi şanslı hissedin. İyi çalışmalar. Abdifatah, Safirtradeline

         
Metin Karasu
Web Tasarım Programlama   21/02/2018

Serdar Bey Gerçekten işini layıkıyla yapan bir insan. Çok kısa bir sürede istediğimizden çok daha güzel bir şirket web sitemiz oldu. Kesinlikle tavsiye ederim kendisini. Sabrı ve iyi niyeti için çok teşekkürler.

         
Zeynep Tunçer
Web Tasarım Programlama   05/02/2018

Aldığım hizmet mükemmel. Bu konuda hizmet almak isteyen herkese hiç şüphesiz öneririm. Sarp Şevket Öztürk, ilk andan beri beni arayarak, destekleyerek, gerek profesyonel bilgisini, gerekse müşteriye saygısı ve ilgisini hissettirmiştir. İşini bilen, yaratıcı, saygılı ve profesyonel yaklaşımı sayesinde en iyi sonuca ulaştık. Sarp Şevket Öztürk e teşekkür ediyorum, başarılarının artarak devamını diliyorum ve benzer projeler için hizmet alacak olan herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürlerimle...

         
Ali Duru
Web Tasarım Programlama   29/01/2018

Arkadaşlar gayet ilgili, aklıma takılanları hemen cevapladılar. Şu aşamada hiç sorun yaşamadım. Siteyi teslim alınca da aynı duyguları paylaşmak dileğiyle...

Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz