Hizmet Ver
İlkokul Özel Ders

4 İstanbul Kağıthane İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kağıthane civarında 432 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kağıthane İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Kağıthane içinde toplam 432 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 221 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kağıthane içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,785 kişi Kağıthane İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Kağıthane İstanbul İlkokul Özel Ders

Fatma Betül Yalçınkaya photo

Fatma Betül Yalçınkaya

11.07.2021

İlkokul Özel Ders · Kağıthane, İstanbul

Okulöncesi dönem çocuklar için tüm gelişim alanlarına yönelik etkinlik ve oyunlar, entelektüel gelişim çalışmaları; ilkokul öğrencileri için okul derslerine destek ve telafi eğitimi, entelektüel gelişim çalışmaları, etkinlik ve oyunlar.

Emel Coşkun photo

Emel Coşkun

15.12.2021

İlkokul Özel Ders · Kağıthane, İstanbul

17 yıllık sınıf öğretmeniyim. Ayrıca Türkiye Satranç Federasyonu il hakemi ve 1. Kademe satranç antrenörüyüm. Özel ders veriyorum.

Süleyman Bala photo

Süleyman Bala

06.02.2020

İlkokul Özel Ders · Kağıthane, İstanbul

&Özel bir Eğitim kurumunda çalışıyorum. & İLK DERSİM DENEME DERSİ OLUP KESİNLİKLE ÜCRETSİZDİR.Memnun olsanız da olmasanız da ücret kabul etmiyorum. &ARMUT ta yeniyim. & GaziOsmanPaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi 2010 yılı Mezunuyum. & GÖKTÜRK semtinde ikamet etmekteyim. &Kemer...

Nida Katırcı photo

Nida Katırcı

10.05.2022

İlkokul Özel Ders · Kağıthane, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi'nde mühendis olarak görev yapan Elektrik-Elektronik Mühendisinden; matematiği sevdirmeye yönelik, öğrencinin kolay anlaşılır yöntemlerle mantığını kavrayabileceği ,derslere yardımcı ilkokul tüm dersler, ortaokul matematik özel dersi verilir.

Hazal Üzel photo

Hazal Üzel

09.08.2021

İlkokul Özel Ders · Kağıthane, İstanbul

Lise ve üniversite eğitimim boyunca gönüllü ve ücretli olarak ilkokul ve lise seviyesinde farklı branşlarda dersler verdim. Bölümümden kaynaklı olarak ( sosyal hizmet ve psikoloji) öğrencilerime ve ailelerine yaşam koçluğu sağlayarak belli seviyelere gelmelerine destekçi oldum.

Aleyna Ballı photo

Aleyna Ballı

06.07.2020

İlkokul Özel Ders · Kağıthane, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. İleri derece İngilizce biliyorum. Daha önce ortaokul öğrencisine özel ders verdim. Çocuklarla aram iyidir. Derslere takviye veya yabancı dil konusunda yardımcı olabilirim.

Tuana Bakır photo

Tuana Bakır

15.02.2022

İlkokul Özel Ders · Kağıthane, İstanbul

Merhaba. Ben Tuana 21 yaşındayım. Üniversite mezunuyum. Çocuklarla ilgilenmek, ders anlatmak ve onlara bir şeyler öğretmek bana hep iyi gelmiştir. İlk okul ve ortaokul dersleri olan Türkçe, matematik, ingilizce, fen ,sosyal derslerinde birden çok öğrenciye özel ders verdim. Öğrencilerimden çok...

Gamze Nacakcı photo

Gamze Nacakcı

22.06.2022

İlkokul Özel Ders · Kağıthane, İstanbul

Merhabalar, Ben Gamze Nacakcı, 17.08.1992 İstanbul doğumluyum. Öğrenimime Trakya Üniversitesi Banka Sigorta Bölümü ile başlayıp bölüm birincisi olarak tamamladım. Sonrasında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü bitirdim. Mali Müşavirlik sınavına hazırlanıyorum. Şuan Mali İşler Uzmanı olarak...

Tolga Ercan photo

Tolga Ercan

25.02.2021

İlkokul Özel Ders · Kağıthane, İstanbul

* 7 yıldır devlette öğretmenlik yapmaktayım. *Devlette çalışmadan önce 1 yıl etüt merkezinde çalıştım. *Gökçeada Atatürk Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Çanakkale 18 Mart Üniversitesi'nde Sınıf Öğretmenliği bölümünü bitirdim. O senelerde çocuk gelişimine dair çok sayıda aldığım ders,...

Merve Güler photo

Merve Güler

23.04.2021

İlkokul Özel Ders · Kağıthane, İstanbul

Merhaba. Ben Merve öğretmen. 4 yıldır okul dönemindeki çocuklarla akademik beceriler çalışıyorum. Öğrenciler için program hazırlayarak sistematik olarak destek sağlıyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kağıthane İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kağıthane İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Kağıthane İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Kağıthane İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl