En İyi 10 Kağıthane İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kağıthane civarında 422 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Erkan Kirsiz

Erkan Kirsiz

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
12 yıllık özel sektör tecrübesi olan matematik geometri öğretmeniyim yıllardır özel ders vermekteyim özel dersin yanı sıra eğitim koçluğu da yapmaktayım özel ders verdiğim öğrencilerden Türkiye derecesi yapan ve tıp hukuk fakültelerini kazanan birçok öğrencim oldu.Sizde matematik netlerinizi artırmak ya da matematik öğrenmek ve sınavlarda başarılı olmak istiyorsanız başarının adresi Erkan hoca
Ümit Furkan Çakır

Ümit Furkan Çakır

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Ordu Fen Lisesi mezunuyum. İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makine Mühendisiğinde okuyorum.
Oğuzhan  Civan

Oğuzhan Civan

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Kocaeli Üniversitesi İngilizce Matematik bölümü mezunuyum. Her sene derece öğrencileri çıkaran bir online eğitim platformunda LGS, TYT, AYT, KPSS ve DGS hazırlığı kapsamında 3 senedir matematik öğretmenliği yapmaktayım. Öğrencilik yıllarımdan başlamak üzere 8 senedir özel ders vermekteyim. İstanbul Avrupa yakasında, 6. 7. ve 8. sınıflar için LGS, 11. ve 12. sınıflar için TYT, AYT, ayrıca KPSS ve DGS hazırlığı için matematik özel dersi veriyorum. İşim öğrencileri sınava hazırlamak olduğundan y
Haydar Kılıç

Haydar Kılıç

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
İtü’de İnşaat mühendisliği öğrencisiyim. Uzun zamandır özel ders veriyorum. İletişim becerilerimi geliştirmek için kişisel gelişim kurslarına katıldım ve çok faydasını gördüm. Matematik ve fen alanında özel dersleri çok başarılı bir şekilde yürüyebiliriz.
Mehmet Can Caner

Mehmet Can Caner

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Merhabalar, İstanbul Kağıthane mevkisinde ikamet etmekteyim. 2011 yılında Aydın Atatürk Anadolu Lisesi 2016 yılında Beyktn Üniversitesi Ulus.Lojistik ve Taşımacılık İngilizce Tam burslu olarak mezuniyetimi tamamladım. İzmir Ekonomi Üniversitesi Muhasebe ve Denetim Programı lisansım bulunmaktadır. 6 Yıldır aktif olarak özel ders vermekteyim. Şuan ki süreçte aktif olarak 4 öğrencim bulunmaktadır. Matematik Lise,ortaokul veya İlokul özel ders talepleriniz için lütfen benimle iletişime geçiniz.
HASAN GÜL

HASAN GÜL

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
** Erzurum Fen Lisesi mezunuyum. İTÜ'ye 16 bin sıralamayla girdim, son sınıf öğrencisiyim. *** Beş senedir profesyonel anlamda birebir özel dersler vermekteyim. *** Her düzeyde Matematik-Geometri-Fizik-Kimya dersi veriyorum. ***DGS ve KPSS için az zamanda hızlı tekrarlarla ve soru çözümleriyle sınava hazır olabilir YKS içinse önümüzdeki seneye hazırlık ve uzun vadeli planlarla bu yarışa önde başlayabiliriz. *** Kendime has yöntemlerimle öğrenciyi çok çalıştırarak değil planlı ve doğru çalı
Ayberk  Demir

Ayberk Demir

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Merhablar ben Ayberk. Yaşım 19, hukuk fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim. Bu bölüme girmeme yardımcı olan matematik bilgimi değerlendirmek istiyorum.
Fatih Şen

Fatih Şen

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
İTÜ mezunuyum, iki yıldır LGS, ALES, YKS sınavlarına yönelik Matematik, Geometri, Fen özel dersleri veriyorum. Dört yıldır okçuluk sporuyla ilgileniyorum ve son iki yıldır okçuluk eğitmenliği yapmaktayım. Sınavlara çalışan öğrencilerime ders programı hazırlama, ders çalışacağı ortamları oluşturmaya yönelik destek de aynı zamanda vermekteyim.
Onur Torun

Onur Torun

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
15 yıldır hem dersane hem de milli eğitimde çalışmaktayım. Yeni değişen müfredata hakim olan , ilköğretim kademesinin ne derece önemli olduğunun bilincinde olup yeni sınav sistemine ve 5,6,7,8 kademlerinde yeterli deneyime sahip bir öğretmenim LGS sınavına destek ve ilkokuldan ortaokula kadar (1.sınıftan-8. sınıfa kadar) her seviyede okula yardımcı olabilirim. Yenilikçi,çağdaş,dinamik,genç,başarıya ulaşmaktaki anahtarın verimli ,sağlıklı ders çalışmaktan geçtiğine inanan ilköğretim seviyes
Meltem Gencer

Meltem Gencer

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Öncelikle herkese merhabalar. Adım Meltem Gençer. Hacettepe Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum. MEB'de 22. yılımı çalışıyorum ve hatta Kağıthane'nin tek nitelikli okulu Kağıthane Anadolu Lisesi'nde 2004'ten beri çalışmaktayım. Birçok öğrencimizi istedikleri bölüme taşıdık. Ayrıca senelerdir özel ders tecrübemle öğrencilere katkıda bulunyorum. Sizlere de yardımcı olmak isterim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fatih Yıldırım
Matematik Özel Ders   21/09/2020

Çocuğumun matematiğe müthiş önyargısı vardı. Hiç sevmiyor ve korkuyordu. Hatice hanımla derse başladıktan sonra matematiği yapabildiğini gördü ve kendine güveni gelmeye başladı. Hatice öğretmene çok teşekkür ederim. Çok iyi bir öğretmen. Kızımın başarısını arttıracağını düşünüyorum. Tekrardan teşekkürler öğretmenim.

         
Kardelen Bayhan
Matematik Özel Ders   18/09/2020

Alanına hakim olmasının yanında çok sabırlı ve sakin bir öğretmen, konuyu çok iyi öğretecek farklı soru tipleri ogretti. Çok memnun kaldım şiddetle tavsiye ederim.

         
Gülay Doğan
Matematik Özel Ders   11/09/2020

Oğlum açısından cok yararlı ve cok eğlenceli oldu. Harun hocam ve değerli eşi Sevilay hocama teşekkür ederiz

         
Ayse Hanim
Matematik Özel Ders   07/09/2020

soru çözümü yapıyoruz matematik ve geometride. turlama taktiği öğrendim ilk defa. pratik çözümler. teşekkürler hocam ;)

         
Huriye KEKLİK
Matematik Özel Ders   02/09/2020

Sağlık meslek lisesi çıkışlı bir öğrenci olarak matematik dersi benim için bir zulümdü. Bir yandan da hedeflediğim üniversiteyi kazanabilmek için, matematiği kenara bırakamıyordum. Durum böyle olunca özel ders almaya karar verdim. Böylelikle ali hocayla tanıştım. Başta kuşkularım olsa da bugün hiç bir şekilde ali hocayla çalıştığım için pişman değilim. Benimle bir hocadan ziyade bir arkadaş gibi iletişim kuruyor ve sürekli irtibat halindeyiz. Aklıma bir soru takıldığında, bir konuyu anlayamadığımda utanmadan çekinmeden soru sorabiliyorum hocam da sıkılmadan tekrar tekrar anlatıyor. Az bir süre geçmiş olmasına rağmen artık matematik sorusu çözerken severek çözüyorum ve vaktin nasıl geçtiğini bile anlayamıyorum. Özel ders almayı düşünen öğrencilere ali hocayı kesinlikle tavsiye ederiim, gönül rahatlılığıyla tercih edebilirsiniz.😊

         
Berfin Baran
Matematik Özel Ders   31/08/2020

Çook memnun kaldım. Anlamadığım her noktanın üzerinde defalarca duruyoruz. Anlatım şekli ve yolları çok başarılı. Tavsiye ederim.

         
Zeynep Yıldız
Matematik Özel Ders   27/08/2020

Aldığım hizmetten oldukça memnunum. Tuğba hocam lise müfredatına fazlasıyla hakim. Konu anlatımı anlaşılır ve akıcı bu sayede konuları pekiştirmeme oldukça yardımcı oldu. Ayrıca benim için asıl önemli olan soru çözümünde başarılı ve ilgili, birçok soruya hakim ve anlamam için elinden geleni yaptı. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

         
Onur Bulut
Matematik Özel Ders   06/07/2020

İlgi ve alakasından ötürü çok teşekkürler. Bizler çok memnun kaldık. Kısa süre içerisinde çok büyük desteği oldu hocamızın

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz