En İyi 10 Kağıthane İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kağıthane civarında 531 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Erkan Kirsiz

Erkan Kirsiz

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
12 yıllık özel sektör tecrübesi olan matematik geometri öğretmeniyim yıllardır özel ders vermekteyim özel dersin yanı sıra eğitim koçluğu da yapmaktayım özel ders verdiğim öğrencilerden Türkiye derecesi yapan ve tıp hukuk fakültelerini kazanan birçok öğrencim oldu.Sizde matematik netlerinizi artırmak ya da matematik öğrenmek ve sınavlarda başarılı olmak istiyorsanız başarının adresi Erkan hoca
Haydar Kılıç

Haydar Kılıç

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
İtü’de İnşaat mühendisliği öğrencisiyim. Uzun zamandır özel ders veriyorum. İletişim becerilerimi geliştirmek için kişisel gelişim kurslarına katıldım ve çok faydasını gördüm. Matematik ve fen alanında özel dersleri çok başarılı bir şekilde yürüyebiliriz.
Berrunaz Y.

Berrunaz Y.

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Merhabalar . Bir ITU lu olarak buradayim. Daha once teog ve ygs ogrencilerim oldu. Tecrube ve bilgi basariyi getirir.
Melike  S.

Melike S.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, 2016 yılı ygs ilk 250 lys ilk 500deydim. Boğaziçi üniversitesinde endüstri mühendisliği okuyorum. Lgs,dgs,kpss,tyt matematik derslerini rahatlıkla verebilirim. Daha önce lgs öğrencim oldu. Ayt matematik in son sınıfta geliştirebileceğini düşünmediğim için bu alanda ders vermiyorum.
Cansu D.

Cansu D.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
İTÜ Meteoroloji Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Atmosfer ve okyanus bilimleri alanında eğitim görüyorum. Bölümüm temel bilimlerle doğrudan ilişki olduğu (hatta direkt temel bilim dalı olarak da söylenebilir) için Matematik ve Fen (Fizik ağırlıklı) alanlarında da ileri düzeyde bilgiye sahibim. Öğrenim gördüğüm okulda eğitim yabancı dilde olduğu için İngilizce seviyem de ileri düzeyde. Ders vermeyi hedeflediğim yaş grubu çocuklarla aramın daha iyi olmasından dolayı 10-15 yaş grubu aralığıdır.
Coşkun A.

Coşkun A.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
Hacettepe Üniversitesi Matematik bölümü Mezunuyum. 24 yıl Dershane ve Özel okul öğretmenliği yaptım. Halen Levent ( plaza 193 kat:2) ve Kozyatagı (BYOFFİCE Plaza kat:7) da Özel ders vermekteyim.
Kadir K.

Kadir K.

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Universite egitimimi Purdue University de endustri muhendisi olarak tamamladim. Genel olarak, Lise ve universite duzeyinde matematik konusunda yardimci olmak ve soru cozumlerinde destek olmak amaciyla buraya kayit olmus bulunuyorum.
Ahmed U.

Ahmed U.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
Makine Mühendisi olarak kurumsal bir şirkette görev yapmaktayım . Düzenli ve ilgili eğitim başarıyı getirecektir 5 yıllık meslek hayatımdan edindiğim analitik kazanımları , hayatın içinde daim olan Matematik dersi ile geleceğin adayları öğrencilerimize aktarmaktan memnuniyet duyarım .
Pakize K.

Pakize K.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba ! Ben Pakize, Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 3. sınıf öğrencisiyim, 1997 doğumluyum, zorunlu derslerim dışında psikoloji ve sosyolojiden bir çok ders aldım. Sosyal psikoloji, çocuk psikolojisi, ve yetişkin psikoloji hakkında bilgi sahibiyim. Ayrıca okul dışı aldığım kişisel gelişim seminerleri sayesinde insanları anlama ve iletişim kurma becerilerim daha da kuvvetli hale geldi. 1 yıla yakın tiyatro eğitimi aldım, eğitimin sonunda sergilediğimiz oyunlarda
Burak T.

Burak T.

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi 3. sınıf Geomatik Mühensiliği öğrencisiyim. 1. sınıftan beri lise orta okul ve ilk okul düzeyindeki öğrencilere ihtiyaçları doğrultusunda ders vermekteyim.Matematik Fizik konuları ağırlıklı olmak üzere ders vermekteyim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gizem Bakır
Matematik Özel Ders   13/02/2020

Alanında uzman bir öğretmen. Tanışıp ders aldığımıza çok memnun kaldık. Öğretmenimize teşekkür ederiz.

         
Meliha Bayram
Matematik Özel Ders   08/02/2020

Çok memnunum öğrencinin seviyesine inip anlayabileceği şekilde sabırla, severek işinini yapıyor. Hem veli hem öğrenci olarak memnunniyetimizi bildiriyoruz. teşekkürler ...

         
Matematik Özel Ders   31/01/2020

Ders almaya başladıktan sonra kızım ders çalışmaya başladı. Çok yararını gördük öğretmenimize teşekkür ederiz.

         
Oya K K
Matematik Özel Ders   27/01/2020

Enerjisi ve dinamikliğiyle öğrencinin dikkatini her zaman üst seviyede tutan,tecrübeli, eğlenceli bir eğitim-öğretim ortamı sunan, öğretirken düşündüren, öğrenci dikkatini yüksek seviyede tutan tam bir eğitimci.

         
Selma Yucel
Matematik Özel Ders   22/12/2019

Ders çok verimli geçti. Oğlum matematiği çözmeye başladığı için çok mutlu oldu. Çok teşekkürler Semih bey. Sizinle yola devam inşallah

         
Eren Karakurt
Matematik Özel Ders   12/12/2019

Güzel yararlı oldu evimize kadar geldi ders dısında yönlendirmeleri üniversite hakkında bilgileri ders anlamında yüksek bilgili birisi

         
Bahar İşçi
Matematik Özel Ders   29/11/2019

İşini seven özverili ve aynı zamanda öğrenciye bir pedagog gibi yaklaşabilen bir öğretmen. Biz kendisini seviyoruz ve mesleğine olan saygısından dolayı kendisini tebrik ediyoruz.

         
Güney Ege Tadilat Dekorason
Matematik Özel Ders   15/11/2019

bilgi birikimi ve öğrenciye odaklı çalışma metodundan çok memnun kaldık. İşine çok profesyonel yaklaşan bir öğretmen. Ali hocayı tercih etmekle çok doğru bir karar verdiğimizi süreç ilerledikçe daha iyi gördük. Herşey için kendisine çok teşekkür ederiz.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz