En İyi 10 Kağıthane Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Kağıthane İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kağıthane civarında 359 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali  D.

Ali D.

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Merhabalar İTÜ İnşaat Mühendisliği mezunuyum. 3 yıldır aktif olarak ortaokul, lise ve Kpss öğrencilerime özel ders veriyorum. Fen bilimleri, Matematik ve Geometri derslerindeki bilgilerimi başarılı bir şekilde öğrencilerime aktarabildiğimi düşünüyorum.
Soner Ö.

Soner Ö.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
5. sınıftan üniversite hazırlığa ve KPSS DGS ALES alanlarında tecrübeli. Sabırla ve gayretle öğrencilerimin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaya hazırım.
Furkan Y.

Furkan Y.

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Endüstri mühendisliği öğrencisiyim. Lys de pek çok puan türünde ilk 10.000 içinde yer aldım. 20 yaşındayım. Ders verdiğim ve vermekte olduğum lise ve ortaokul öğrencilerim var. Öğrencilerimle konu anlatımı ve soru çözümü şeklinde derslerimizi yapıyoruz. Özellikle sınavlara hazırlık konusunda bilgilerimi ve tecrübelerimi aktararak öğrencilerime yardımcı olmaktayım.
Melih Furkan Ş.

Melih Furkan Ş.

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Merhaba, İtü elektronik mühendisliği 2. sınıftayım. Ayrıca Matematik olimpiyatlarında başarılarım var. Tübitak matematik sertifikam var. Lise-ilk öğretim sürecinden geçmiş biri olarak sorulara nasıl yaklaşılması gerektiğini ve hangi soru tipinde nasıl çözüm yapılması gerektiğini biliyorum.
Uğur T.

Uğur T.

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Ben İstanbul Teknik Üniversitesi mezunuyum. 8 yıldır özel ders veriyorum ve 2 yıldır dershane öğretmenliği yapıyorum. Kendi adıma Türkiye derecelerim mevcut ve öğrencilerimin çoğu şu an iyi üniversitelerde, liselerde eğitim görüyorlar. Ben size başarının sözünü veriyorum.
Abdullah G.

Abdullah G.

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
8 senedir dersanede matematik öğretmeni olarak çalışıyorum , mesleğimi ve matematiği seviyorum ve ilk hedefim öğrenciye matematiği sevdirmektir. Benimle çalışacak olan öğrenciler 7/24 watsaptan soru atabilecektir.
Esra M.

Esra M.

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Marmara Matematikten mezunum. Ogrencilik yillarimdan beri ozel ders vermekteyim. Matematik bilmek ayri ogretebilmek ayri bir yetenektir. Bu anlamda alanimda iddialiyim.
Günay H.

Günay H.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
Akdeniz Üniversitesi Matematik bölümü 2005 mezunuyum. 2015 yılına kadar Antalya da özel dershanelerde görev yaptım. 2015 yılında KPSS de iyi bir derece elde ederek 30 bin kişi arasından 344. olarak kamuya geçiş yaptım. Şu an İstinye Anadolu lisesinde öğretmenlik yapmaktayım. Çocuklarınıza matematiği sevdirerek anlatmak için buradayım. *Deneme dersi veriyorum
Seval  B.

Seval B.

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi matematik bölümünden 2014 yılında mezun oldum. 2015 yılında Yıldız Teknik Üniversitesinde pedogojik formasyon eğitimi aldım. 2009 dan beri özel ders veriyorum. Bu yıllarda ilköğretim 5. sınıftan üniversite hazırlık seviyesine kadar farklı öğrencilere matematik ve geometri dersleri verdim.
Hüseyin E.

Hüseyin E.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
İstanbul üniversitesi öğrencisiyim.Deneyim konusunda problem yaşamayacağımı biliyorum.Birçok insan matematik geometri çözebilir ama mesele karşıya aktarmak.Karşımdaki insana göre kendimi ayarlayabilirim.Sadece ders anlatarak değil soru çözümleri ve ödev takibi de yapıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Melike Yılmaz
Matematik Özel Ders   26/05/2019

çok tecrübeli ve disiplinli bir öğretmen.ders almaya başladığımdan beri notlarım yükselmeye başladı.ders işlerken hiç sıkılmıyorum.tereddütsüz tavsiye ediyorum..

         
Nisa Solmaz
Matematik Özel Ders   18/05/2019

1 senedir hocamla ders çalışmaktayız. Soruları farklı yöntemlerle , hızlı ve pratik çözüyoruz. Bu yıl LGS ye gireceğim. FETHİ AKTAY Hocam sayesinde inşallah fen lisesi kazanacağım.

         
Serkan Kılıç
Matematik Özel Ders   09/03/2019

Çok ilgili, kibar, konusunda uzman bir eğitimci. Ders anlatımı bilgi ve deneyimi çok iyi. Lgs maratonunda kesinlikle tercih edilecek bir öğretmen. Teşekkür ederim.

         
Şehmus Özdemir
Matematik Özel Ders   19/02/2019

Gerçekten bir Matematik öğretmeni ve matematik dersi öğrenciye nasıl anlatılır öğrencinin seviyesine inip o seviyeden yukarıya doğru öğrenciyi ders antımıyla başarıya götüren bir eğitimci ve öğretmen ben son derece memnunum başarılar dilerim herkese tavsiye ederim saygılarımla

         
Fatih Kekilli
Matematik Özel Ders   18/01/2019

İhsan Hocam, güler yüzlü ve çok nazik..Özel ders konusunda cidden tecrübeli, öğrenciyle iletişimi gayet güzel, konulara hakimiyeti ve derse ciddiyeti çok iyi..deneme dersi olarak başlamıştık ama devam edeceğiz ... ayrıca ingilizce takviyesi de alacağız.. tanıştığımıza çok memnun olduk ihsan hocam saygılar.

         
AHMET OKAN BELKIS
Matematik Özel Ders   19/10/2018

Çocoğuma Matematik i Sevdirdi. 7/24 Sınavlar ve Ödevler ile İlgili Yardım Almak Mümkün. Harika Bir Öğretmen. Çok Memnunum

         
Gül Sultan Çetin
Matematik Özel Ders   14/10/2018

Öğretmenimizle tanıştık ve biz onu cana yakın bulduk...bu site sayesinde yeni bir öğretmen ve gerçekten işini para için değilde çocukları ve işini seven bir eğitimci bulduk teşekkürler

         
Gulsum Ay
Matematik Özel Ders   24/09/2018

Hayatımızda ilk defa yusuf hoca sayesinde çocugumuz matematik dersinin yapılabilecegine inandı ve kendi kendine matematik calışmaya başladı.Yusuf hoca daha ilk dersten itibaren bransında uzman oldugunu bize gösterdi.İyiki ARMUT a uye olup böyle bir hoca yı bulmusuz diyoruz.Kendisine ne kadar tesekkur etsek azdır insallah cocugumuzda istedigi bölümü bu hocamız sayesınde kazanır.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz