En İyi 10 Kağıthane Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Kağıthane İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kağıthane civarında 416 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Fatih A.

Fatih A.

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Matematiği geometriyi anlayacak ve seveceksiniz. Ezbere dayalı değil formüllerin mantığıni anlayarak ve neyin nereden geldiğini, sorularda nereye dikkat edeceğinizi öğrenerek hızlanacak ve başaraıya ulaşacaksınız.
Soner Ö.

Soner Ö.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
5. sınıftan üniversite hazırlığa ve KPSS DGS ALES alanlarında tecrübeli. Sabırla ve gayretle öğrencilerimin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaya hazırım.
Kadir K.

Kadir K.

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Universite egitimimi Purdue University de endustri muhendisi olarak tamamladim. Genel olarak, Lise ve universite duzeyinde matematik konusunda yardimci olmak ve soru cozumlerinde destek olmak amaciyla buraya kayit olmus bulunuyorum.
Ali  D.

Ali D.

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Merhabalar İTÜ İnşaat Mühendisliği mezunuyum. 3 yıldır aktif olarak ortaokul, lise ve Kpss öğrencilerime özel ders veriyorum. Fen bilimleri, Matematik ve Geometri derslerindeki bilgilerimi başarılı bir şekilde öğrencilerime aktarabildiğimi düşünüyorum.
Ümmü K.

Ümmü K.

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2.sınıf öğrencisinden ilk ve ortaöğretim öğrencilerine özel ders ve çalışma koçluğu.
Esra M.

Esra M.

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Marmara Matematikten mezunum. Ogrencilik yillarimdan beri ozel ders vermekteyim. Matematik bilmek ayri ogretebilmek ayri bir yetenektir. Bu anlamda alanimda iddialiyim.
Mert A.

Mert A.

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Canı sıkıldıkça gezen tozan, part-time gezgin ve kamp yapmayı seven biriyim. Mesleki eğitimimi Yıldız Teknik Üniversitesi eğitim fakültesinde almakta ve 3.sınıfım. Dış görünüşümün aykırı olduğu(küpe,bandana ve sakalımın kırık sarıya boyalı olması),bir öğretmene benzemediğim söyleniyor genellikle ilk bakışta . Ben farklılıklara açık olunması gerektiğini, farklı düşünen zihinlerin, çığır açıcı fikirler üretebileceğini ve ülkemizin bu farklılıklarla gelişebileceğini düşünüyorum.Eğitimde amaca u
Ersin A.

Ersin A.

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Kâğıthane merkezde bir devlet lisesinde 8 yildir calismaktayim.Ayrica ozel bir kurumda da dees vermekteyim.Bircok öğrenciyle birebir çalışmalar yaptım ve yapmaya devam ediyorum.
Melih Furkan Ş.

Melih Furkan Ş.

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Merhaba, İtü elektronik mühendisliği 2. sınıftayım. Ayrıca Matematik olimpiyatlarında başarılarım var. Tübitak matematik sertifikam var. Lise-ilk öğretim sürecinden geçmiş biri olarak sorulara nasıl yaklaşılması gerektiğini ve hangi soru tipinde nasıl çözüm yapılması gerektiğini biliyorum.
Fatoş Y.

Fatoş Y.

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
15 yıldır matematik dersi vermekteyim. Ayni zamanda Meb de öğretmenim. Sınava hazırlık ve okul derslerine yardimci olacak sekilde ders veriyorum. Kendim de Kpss derecesiyle atanmış bir öğretmenim. Ikinci yuksek lisansimi halen Bahcesehir Universitesi nde yapmaktayım. Saygı ve sevgilerimle.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
SEMRA OKTAY
Matematik Özel Ders   12/09/2019

Huseyin hocam guler yuzunuz ilginiz alakaniz ogrencimizle olan iletisimizin icin tesk ederim her zaman tavsiye edecegimiz bir hocasiniz

         
Mesut Koparan
Matematik Özel Ders   10/09/2019

Barış Hocanın derslerinden ve insanlığından çok memnun kaldık. Çok tecrübeli ve çocuğun yapısına göre nasıl iletişim kuracağını iyi biliyor, sıkmayan ve yerine göre esprili anlatımları olan şiddetle tavsiye edebileceğimiz bir Hoca...

         
Matematik Özel Ders   28/08/2019

Hocamdan gayet memnunum ders içinde ne kadar verimli geçiyorsa ders dışında da test çözerken yapamadığım soruları sorup öğrenebiliyorum sanki ders dışında da dersteymiş gibi çalışıyoruz Hocam gayet memnunum dersler çok keyifli geçiyor artık matematik çalışırken zevkle test çözüyorum.

         
Öznur Yılmaz
Matematik Özel Ders   24/08/2019

Soru çözme tekniğini hocamla öğrendim. Sabırla çok güzel anlatıyor. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

         
Selma Daimoğlu
Matematik Özel Ders   13/06/2019

Sev Amerikan Koleji 9. sınıfa giden kızımın sınav notunun düşmesi üzerine girdiğim acil arayış içinde tanıdığımız Barış Öğretmen çok önemli katkıda bulundu. Herkese tavsiye ederim ve kendisine çok teşekkür ederim.

         
Mert Yalçın
Matematik Özel Ders   13/06/2019

Gökhan hoca ders saati konusunda çok dakiktir söylediği saatte derse başlarız matematik anlatimi oldukca iyidir ve soruda anlaşılmayan bir yer varsa cozduklerini komple siler ve baştan yazarak anlatır kendisinden çok memnunuz.

         
Deren Korkmaz
Matematik Özel Ders   28/05/2019

Çok kısa bir sürede birlikte çalışma imkanımız oldu. Sınav için istediğim hedefe ulaşmamda çok faydasını gördüm. Kesinlikle öneririm.

         
Öykü Can
Matematik Özel Ders   11/05/2019

Gerçekten işini özenle yapan nadir hocalardan biri. Üniversiteye hazırlık sürecini çok iyi bildiğii, çalışma taktiklerine hakim olduğu için sadece matematik değil rehberlik konusunda da çok yardımcı oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorumm :))

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz