En İyi 10 Karşıyaka Düğün Fotoğrafçısı | Armut

En İyi 10 Karşıyaka İzmir Düğün Fotoğrafçısı

4 Düğün Fotoğrafçısı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karşıyaka bölgesinde 51 Düğün Fotoğrafçısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Green Garnish V.

Green Garnish V.

Düğün Fotoğrafçısı · Karşıyaka, İzmir
Selamlar. Biz Green Garnish ekibi. Biz 23 ve 25 yaşlarında bir çiftiz. Bir yıl önce Ege Üniversitesi İletişim Fakültesinden birimiz Sinemacı birimiz Reklamcı olarak mezun olduk. Mezuniyet öncesi hobi olarak yaptığımız çekimleri, profesyonel ekipmanımızı edindikten sonra freelance olarak yapmaya devam ettik. Organizasyon, konser, etkinlik, düğün, mezuniyet gibi unutulmasını istemediğiniz her özel günde size en uygun fiyata profesyonel destek vermek isteriz.  Peki neden daha ucuz?
Korhan I.

Korhan I.

Düğün Fotoğrafçısı · Konak, İzmir
En güzel,en unutulmaz ve tekrarı olmayacak hayatınızın dönüm noktasında sizinle güzel bir gün ve ölümsüz fotoğraflar paylaşmak adına.
Cem D.

Cem D.

Düğün Fotoğrafçısı · Bayraklı, İzmir
Dış Çekim, Save The Date , Düğün Hikayesi, Düğün çekimlerimiz Ağustos ayına özel % indirim kampanyamızı sakın kaçırmayın. Teklif almak ve sürpriz indirimlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçin. + +
İzmirfotografcim

İzmirfotografcim

Düğün Fotoğrafçısı · Konak, İzmir
BİZ KİMİZ? - Sektörde 2005 den beri profesyonel hizmet vermekteyiz. Dünyanın her yerinde yaptığımız projeler sayesinde bizi yakından tanıyabilirsiniz. Düğününüzü unutulmaz kılacak bir profesyonel düğün fotoğrafçısı mı arıyorsunuz.? Düğün fotoğrafçısı seçmeden önce, fotoğrafçıların sunduğu çeşitli düğün paketleri arasından en çok hoşunuza giden tarza karar vermelisiniz. Bütün fotoğrafları ilişkinize ait detaylarla eğlenceli ve özel hale getiren düğün belgeseli çekimini seçebilirsiniz. Dış mekan
Harun D.

Harun D.

Düğün Fotoğrafçısı · Konak, İzmir
Bize gülümseyin… Tüm hazırlıklar tamam. Evleniyorsunuz… Tekrarı olmayacak bu mutlu anları, bir daha yaşanmayacak bu heyecanları dış mekânlarda yaptığımız çok özel çekimlerle unutulmaz kılıyoruz… Gün sizin gününüz… Fotoğraflarınız da kusursuz ve benzersiz olmalı… Biz objektifimize yansıyan mutluluğunuzu ve heyecanınızı sanata dönüştürüp, hiç unutulmasın istediğiniz anları sonsuzlaştırıyoruz… Fotoğraf klişelerini unutun, biz deklanşöre her basışımızda; yalnızca size özel bir evlilik hikâyesin
Düğün T.

Düğün T.

Düğün Fotoğrafçısı · Konak, İzmir
Düğün Teması olarak biz, tasarım ve fotoğraf üzerine çalışmalar yapmaktayız. Aslında ekibim ve ben aşkın hizmetkârlarıyız. Dolayısıyla hedefimiz sizin için yalnızca bir fotoğrafçı olmak değil, düğün albümünüzün mutlu gülücüklerle dolmasını sağlamak. Verdiğimiz hizmetler: Save the date çekimi, Düğün öncesi fotoğraf çekimi, Dış Mekan Fotoğraf çekimi, Trash day çekimleri, Yıl dönümü çekimleri. Kişiye özel tasarım ürünler; Aşk albümleri, Davetiye, Karşılama Panosu, Etiket, Magnet ve Takvimlerdir.
1 Ömür  D.

1 Ömür D.

Düğün Fotoğrafçısı · Karşıyaka, İzmir
En mutlu gününüzü tüm doğallığınızla belgesel niteliğinde fotoğraf karelerine yansıtabilmek ve 1 ömür hatırlanabilir kılmak için ekip olarak tüm görsel hizmetleri vermekteyiz.
Emre Nezir  K.

Emre Nezir K.

Düğün Fotoğrafçısı · Karşıyaka, İzmir
Grafik Tasarım mezunu 3 kişi olarak işimizi büyük bir ciddiyet ve sevgiyle yapıyoruz. En önem verdiğimiz konu ise verilen sözler. Sözümüzü her zaman yerine getiririz. Graphico Adworks olarak reklam işlerinde de devam eden ekibimizle, ayrıca düğün öncesi çekimlerle de sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız. Drone ile çekimlerimiz de vardır.
Hüseyin A.

Hüseyin A.

Düğün Fotoğrafçısı · Karşıyaka, İzmir
41 yıllık fotoğraf ve gelin album hizmeti vermekteyiz. Yapmış olduğumuz çekim ve album tasarımı ve baskısı kendi bünyemizde dönmektedir. Dışarı bağımlılığımız yoktur
Gökhan Oğuztimur Fotoğraf

Gökhan Oğuztimur Fotoğraf

Düğün Fotoğrafçısı · Karşıyaka, İzmir
Merhaba ben Gökhan Oğuztimur. Stüdyomuz İzmir Nergiz de bulunmaktadır. Ana branşımız olan Yemek Fotoğrafçılığından vakit bulduğumuz yaz aylarında Özel gün Fotoğrafçılığı da yapıyoruz. Türkiyenin en büyük Holdingleri ve şirketleri ile çalışan ekibimiz, son teknoloji ekipmanları kullanarak sizlere en mutlu gününüzde profesyonel hizmet vermektedir. Fotoğraflarımızı takip edin. Onlar sizi bize getirecek.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Özgür ÖZLER
Düğün Fotoğrafçısı   17/09/2018

Hakan bey Alaçatıda gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimlerinde ve çekim sonrası güleryüzlü ve ilgiliydi hiçbir isteğimizi geri çevirmedi ve sayesinde birbirinden güzel düğün fotoğraflarımız oldu kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Sıla Kara
Düğün Fotoğrafçısı   02/08/2018

Mükemmeli arıyorsanız eğer; İZMİRFOTOGRAFCİM.COM un saygıdeğer ahlak ve sanatına teslim olmalısınız. Fatih Bey teklif sürecinden çekim anına kadar bize muazzam destek verdi. Tüm detayları sıkılmadan, profesyonelce anlattı. Piyasadan aldığımız uçuk fiyatların yarısına çekimi gerçekleştirdi. Hemde çok daha kaliteli ve profesyonel şekilde. Eşimle ben SAVE THE DATE çekimi için kendisiyle anlaşmıştık. Ancak o kadar memnun kaldık ki düğün hikayesi çekimimizi de gerçekleştirecek. Çok teşekkürler...

         
Fatih Yılmaz
Düğün Fotoğrafçısı   31/07/2018

Güleryüzlü, ilgili ve her zaman mail ve WhatsApp msj’larımıza anında cevap verdi. Çektiği fotoğraflar da gayet güzel ve net:) teşekkürler.

         
Düğün Fotoğrafçısı   23/07/2018

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. 2-3 defa belirli nedenlerden dolayı tarih değiştirme isteğimizi geri çevirmedi. Ayrıca çekim sürecince gayet eğlendiğimizi söyleyebilirim. Düğün yeni bittiği için henüz çıktıları alamadık ama eminim onlardan da memnun kalacağız.

         
Artun Atalay
Düğün Fotoğrafçısı   15/07/2018

Herşeyden önce Cansu ve Hakan’a çok teşekkür ederiz. Çok eğlenceli bir çekim geçti ve tahmin ettiğimden çok daha güzel fotoğraflar ortaya çıktı. İlgileri ve samimiyetleri yüzünden çekim bitince kendilerini esir alıp beraber yemek yedik. Bu vesile ile fotoğrafçı dostlarımız oldu :))

         
Emre Ayranci
Düğün Fotoğrafçısı   11/07/2018

Düğün fotoğraf çekimi yaptık. Öncelikle teşekkür ediyoruz rahat ve kolay iletişim kurabiliyorsunuz. İstek ve önerileriniİ dikkate alıyor. Tavsiye ediyoruz.

Düğün Fotoğrafçısı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz