Hizmet Ver

3 Karşıyaka İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karşıyaka civarında 238 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

İç Mimar

En İyi 10 Karşıyaka İç Mimar

Bekir Utkan photo

Bekir Utkan

30.09.2021

İç Mimar · Karşıyaka, İzmir

Pamukkale Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık bölümü 2021 mezunuyum. Mezuniyetime kadar çeşitli mimarlık ofislerinde şantiye ve ofis deneyimim oldu. Bu süreçte villa uygulama projeleri çizip cephe tasarımları ve iç mekan görselleştirmeleri yaptım. Autocad, Sketchup, Photoshop...

İzmir Dekorasyon photo

İzmir Dekorasyon

24.07.2018

İç Mimar · Karşıyaka, İzmir

İç Mimarım.Reklam, İç Mimarlık ve İnşaat alanlarında kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi çözümler sunar ve ekibim ile birlikte hayata geçiririm.

Vega Mimarlık Dekorasyon photo

Vega Mimarlık Dekorasyon

15.01.2016

İç Mimar · Karşıyaka, İzmir

I mimarlik ofisi olarak 6 yildir izmir ve cevre il lerde hizmet vermekteyiz kadromuz tam profesyonel ekiplerden olusmaktadir

Sergen Yaşar Narmanoğul photo

Sergen Yaşar Narmanoğul

22.11.2020

İç Mimar · Karşıyaka, İzmir

2010 yılından beri izmir ve bölgesinde yapmış olduğum askeriye otel ve daha bir çok kalem işte alnımızın akıyla bitirdik

UO İçmimarlık photo

UO İçmimarlık

26.08.2015

İç Mimar · Karşıyaka, İzmir

Bir mimari tasarım stüdyosu olarak 2015 yılında İzmir`de kuruldu. Stüdyo; mimari, iç mimari, ürün ve mobilya tasarımı alanlarında faaliyet göstermektedir. Stüdyoda amaçlanan, karşılıklı diyaloglarla, düşlenen ve istenenleri derleyip, onları mimari boyuta taşımak, düzenlemek, çözümlemek bunlara...

Merve Serven photo

Merve Serven

13.10.2017

İç Mimar · Karşıyaka, İzmir

2017 Haziran ayında Anadolu Üniversitesi İç Mimarlık bölümünden mezun oldum. Autocad, 3ds Max, Vray, Photoshop ve MS Office programlarını aktif olarak kullanıyorum.

Öymen Özkeskin photo

Öymen Özkeskin

12.02.2015

İç Mimar · Karşıyaka, İzmir

2 İç Mimar ve 1 İnşaat Mühendisinden oluşan ekibimiz, Müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun içmimari proje,proje yönetimi, danışmanlık, anahtar teslimi uygulama, proje bazlı mobilya imalatı ve aydınlatma sistemlerinden,doğal taş uygulamasına, asmatavan, barisol gergi tavan gibi pek çok içmekan...

Sezgin Akgül photo

Sezgin Akgül

07.04.2014

İç Mimar · Karşıyaka, İzmir

Banyo,mutfak,seramik,iç dekarasyon işleri itina ile hizmetinize sunulur. 15 yıllık tecrübemizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. saygılarımızla hizmetinizdeyiz.

Ebru Tolga Mimarlık photo

Ebru Tolga Mimarlık

06.08.2014

İç Mimar · Karşıyaka, İzmir

Ebru Tolga, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık bölümünden 2005 yılında mezun oldu. Çalışma dönemi boyunca, gerek yurt içi gerekse yurt dışında önemli otel, villa, restoran ve ofis projelerinde tasarımcı ve koordinatör olarak çalıştı. Proje koordinatörlüğü yaptığı oteller arasında NG Güral...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Karşıyaka İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Karşıyaka İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Karşıyaka İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İç Mimar için binlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin gerçek müşteri yorumları ve ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Her yıl binlerce kişi İç Mimar için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden hallettiğin İç Mimar işlerini Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Karşıyaka Ev Tadilat

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde {{ServiceName}} talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! {{ServiceName}} için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- {{ServiceName}} talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  {{ServiceName}} taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. {{ServiceName}} talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin {{ServiceName}} için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- {{ServiceName}} hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl