En İyi 10 Karşıyaka Web Tasarım Programlama | Armut

En İyi 10 Karşıyaka İzmir Web Tasarım Programlama

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karşıyaka civarında 136 Web Tasarım Programlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Atölye Ajans

Atölye Ajans

Web Tasarım ve Programlama · Bayraklı, İzmir
Atölye ajans, bilişim alanındaki her ihtiyacınıza yönelik çalışmalar yapmaktadır. Web tasarımdan sunucu hizmetlerine, sayfalarınızın sosyal medya yönetiminden teknik desteğine, kurumsal sitelerinizin altyapısından içerik yönetimine kadar her alanda hizmet verebilmek için çalışmaktadır.
Serkan G.

Serkan G.

Web Tasarım ve Programlama · Karşıyaka, İzmir
10 yılı aşkın bir süredir web tasarım ve yazılımı ile ilgileniyorum. Aldığım işler bitinceye ve işverenin beğenisini alıncaya dek hiçbir ücret talep etmiyorum. Ne zaman iş bitti ne zaman işveren işi beğendi o zaman ödeme konusuna geçiyorum. Ücretini başta işveren ile paylaşıyorum. Web sitesi yaptırmak isteyenlerin benimle iş yaptıklarında kaybedecekleri hiçbir şeyleri yok. İşi versinler beğenmezlerse ödemeyi yapmazlar. Denemeye değmez mi ?
İconnect İletişim

İconnect İletişim

Web Tasarım ve Programlama · Karşıyaka, İzmir
Size Özel Web Tasarım Web Tasarım Plus hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sanat ve tekniği bir arada harmanlayıp müşteriye en uygun web tasarımı, sıfır hata ile web standartlarına uygun hazırlarız. Web sitenizi size özgün tasarlarken, arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak her türlü tedbiri almaya itina göstermekteyiz. Kurumsal kimliğinize uygun, sizin talepleriniz doğrultusunda tasarlanan web sayfanız, kimliğinizi ve kalitenizi ön plana çıkartacaktır.
Alpc Bilgisayar

Alpc Bilgisayar

Web Tasarım ve Programlama · Karşıyaka, İzmir
Firmamız müşterilerine 2006 yılından itibaren web projelerinde çözümler sunmaktadır. ASP alanında uzman çalışmalarla , proje geliştirmekteyiz.
Tc Software C.

Tc Software C.

Web Tasarım ve Programlama · Karşıyaka, İzmir
Yüksek bilgisayar mühendisiyim ve endüstri mühendisliği doktora öğrencisiyim. ABD merkezli çok uluslu bir firmada 5 yıldır Türkiye yazılım projeleri sorumlusu olarak görev yapmaktayım. Farklı ülkelerden ve farklı uzmanlıklara sahip birçok kişiyle 50 den fazla yazılım projesi geliştirip başarılı şekilde devreye aldım. Sanayi Bakanlığı ve TÜBİTAK destekli AR-GE projelerinde yazılımcı olarak görev aldım. 10 yıllık yazılım geliştirme deneyimine sahibim. Farklı şirketler ve şahıslar için serbe
Hayalindekikitapci

Hayalindekikitapci

Web Tasarım ve Programlama · Karşıyaka, İzmir
HAFTA İÇİ SAAT 15.30 A KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN İÇİNDE KARGOLANIR CUMARTESİ GÜNLERİ SAAT 11.30 A KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGOLANIR
Erelnet İnternet Hizmetleri

Erelnet İnternet Hizmetleri

Web Tasarım ve Programlama · Karşıyaka, İzmir
Web tasarım ve programlama konularında hizmet vermekteyim. Çalıştığım ve başarılı şekilde teslim ettiğim projeler mevcuttur. Projeleri PHP, MySQL teknolojileri ile hazırlayıp zamanında teslim ediyorum.
Salih A.

Salih A.

Web Tasarım ve Programlama · Karşıyaka, İzmir
Başta PHP programlama dili ve mySQL olmak üzere Web Sektöründe 8 yıllık tecrübe. Uzmanlıklar: Php(2004), mysql(2004), css(2007), jquery(2011)
Dega Data Center

Dega Data Center

Web Tasarım ve Programlama · Karşıyaka, İzmir
Hızlı güvenilir sunucularımızda web tasarım, hosting, domain, seo, yazılım, ssl, sanal ve fiziksel sunucu hizmetini 10 yılı aşkın tecrübemiz ve 7 24 teknik destek ile sizlere sunmaktayız.
Recep U.

Recep U.

Web Tasarım ve Programlama · Karşıyaka, İzmir
On yıllık deneyimli bilgisayar programcısıyım. C#, Php, jQuery, MySql, MSSql, Css konularındaki tecrübelerim, Ticari programlar ile ilgili bilgi ve deneyimim ayrıca ileri derecededir. Bilgisayar programcılığı bilgim ile size yardımcı olacağıma inanıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Murat Bozali
Web Tasarım Programlama   07/07/2019

A dan Z ye sayfamın her aşamasında ilgilenen ve öneri sunan bilgi ve becerisiyle yeteneğini sunan Halil ibrahim taş beye çok teşekkür ederim .

         
Fatih Koçoğlu
Web Tasarım Programlama   03/02/2019

Anıl bey bize her konuda yardımcı oldu. Bu işin uzmanı olduğunu gösterdi. İşi zamanında teslim etti. İstediğimiz herşeyi yaptı. İş bittikten sonra söz verdiği gibi desteğine devam ediyor. Sitemiz 2. Günden google da aramalarda çıkmaya başladı. Kendisine teşekkür ediyor ve bir daha çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

         
Ali Yıldız
Web Tasarım Programlama   26/01/2019

Soner bey harika işinin hakkını veren mütavazi birisi..ilgi ve iş tasarım bitirim süper..hiç düşünmeden çalışılabilir...saygı ve sevgilerimi sunuyorum kendisine..

         
Yıldıray Olgun
Web Tasarım Programlama   06/12/2018

webbayisi işini iyi yapan profesyonellerden kurulu kaliteli bir işletme, sözleşmeli çalışıyorlar ve bu bizim için çok önemliydi... kendi adıma webbayisine kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim

         
Ahmet Aslan
Web Tasarım Programlama   19/07/2018

Sami Beyden Memnun Kaldım Tavsiye Ediyorum Sami İşin Üzerinde Olan Emin Güvenilir Biri Tavsiye Ederim

         
Orkun Erden
Web Tasarım Programlama   29/04/2018

İnsan bu gibi şeylerde ilk başta tereddütte kalsa da fikirküpu adeta tüm ön yargıları delip hizmeti ile size geliyor. Birçok konuda oldukça başarılar. İstediğiniz şeyler çok karışık olsa da ekip üyeleri o kadar bu işte uzmanlarmışlar ki hem sizin isteğinizi yapabiliyor hem de üzerine bir şeyler katarak sizin kararınıza bırakıyor. İşin sonunda ortaya konan eser hem sizin için hem de kullanıcı için rahat ve memnun edici. Gelecekteki yazılımlarımızı da aynı ajansa yaptırmayı düşünüyoruz.

         
Zeynep Tunçer
Web Tasarım Programlama   05/02/2018

Aldığım hizmet mükemmel. Bu konuda hizmet almak isteyen herkese hiç şüphesiz öneririm. Sarp Şevket Öztürk, ilk andan beri beni arayarak, destekleyerek, gerek profesyonel bilgisini, gerekse müşteriye saygısı ve ilgisini hissettirmiştir. İşini bilen, yaratıcı, saygılı ve profesyonel yaklaşımı sayesinde en iyi sonuca ulaştık. Sarp Şevket Öztürk e teşekkür ediyorum, başarılarının artarak devamını diliyorum ve benzer projeler için hizmet alacak olan herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürlerimle...

         
Levent
Web Tasarım Programlama   21/11/2017

Çok başarılı ve iyi bir çalışma oldu herkese tavsiye ederim. Piyasadaki hazır kullanılan kopyala yapıştır sitelerden çok daha iyi

Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz