En İyi 10 Karşıyaka İzmir Web Tasarım Programlama

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karşıyaka civarında 148 Web Tasarım Programlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Serkan G.

Serkan G.

Web Tasarım ve Programlama · Karşıyaka, İzmir
10 yılı aşkın bir süredir web tasarım ve yazılımı ile ilgileniyorum. Aldığım işler bitinceye ve işverenin beğenisini alıncaya dek hiçbir ücret talep etmiyorum. Ne zaman iş bitti ne zaman işveren işi beğendi o zaman ödeme konusuna geçiyorum. Ücretini başta işveren ile paylaşıyorum. Web sitesi yaptırmak isteyenlerin benimle iş yaptıklarında kaybedecekleri hiçbir şeyleri yok. İşi versinler beğenmezlerse ödemeyi yapmazlar. Denemeye değmez mi ?
Mehmet K.

Mehmet K.

Web Tasarım ve Programlama · Karşıyaka, İzmir
Merhaba, yazılım ile ilgilenmeye 3 sene önce başladım . c# ,asp.net ile ilgili 2 yıllık tecrübem mevcuttur . Şu an python üzerine çalışmaktayım. İşlerimi profesyonel gibi dakik ve kaliteli bir o kadar da eğlenceli şekilde yapmaktayım.
Adnan B.

Adnan B.

Web Tasarım ve Programlama · Karşıyaka, İzmir
2010 yılından beri web programlama ile uğraşıyorum. Projelerimi Php ve jQuery kullanarak daha detaylı ve dinamik hale getiriyorum. Dilerseniz Framework ile özel projeler geliştirebilirim. Kullandığım Frameworklar Laravel ve CodeIgniter. Symfony hakkında fazla deneyimim yok. Dilerseniz sitenizin güvenliği hakkında detaylı rapor sunabilir, yada sitenizi sınayabilirim. Oluşabilecek muhtemel açıkları güncelleyebilir ve kapatabilirim.
Sercan E.

Sercan E.

Web Tasarım ve Programlama · Karşıyaka, İzmir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü nden mezun oldum. Web tasarım konusunda kendimi geliştirmekteyim. Hazır portalların yanı sıra kişiye(kuruma) özel istenilen tasarımı en güncel kodlama yapısıyla hazırlayabilirim.
Atalantesoft

Atalantesoft

Web Tasarım ve Programlama · Karşıyaka, İzmir
Sektörde kazandığımız deneyimlerimizi AtalanteSoft bünyesinde siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz. Web Tasarım(Wordpress, Opencart, Joomla), Özel Yazılım, Mobil Uygulama, SEO, Google Ads, Sosyal Medya, Digital Marketing gibi alanlarda, alanında uzman ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermek için hazırız. İşlerinizin detayı için sizleri ofisimize davet ediyoruz.
Yengeç Yazılım

Yengeç Yazılım

Web Tasarım ve Programlama · Karabağlar, İzmir
Merhabalar, Biz Yengeçler markanızın ihtiyacına uygun yazılımlar ve tasarımlar yapıyoruz. Doğru zamanda, doğru tekniklerle sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız. Hızlı geri dönüşler, sürekli muhatap ve detaylar ile ilgili yoğun bilgilendirmelerle emeğinizin ve emeğimizin buluşmasını önemseyerek çalışıyoruz.
Tc Software C.

Tc Software C.

Web Tasarım ve Programlama · Karşıyaka, İzmir
Yüksek bilgisayar mühendisiyim ve endüstri mühendisliği doktora öğrencisiyim. ABD merkezli çok uluslu bir firmada 5 yıldır Türkiye yazılım projeleri sorumlusu olarak görev yapmaktayım. Farklı ülkelerden ve farklı uzmanlıklara sahip birçok kişiyle 50 den fazla yazılım projesi geliştirip başarılı şekilde devreye aldım. Sanayi Bakanlığı ve TÜBİTAK destekli AR-GE projelerinde yazılımcı olarak görev aldım. 10 yıllık yazılım geliştirme deneyimine sahibim. Farklı şirketler ve şahıslar için serbe
Ensar V.

Ensar V.

Web Tasarım ve Programlama · Karşıyaka, İzmir
Üniversiteden yeni mezunum, Web Tasarım Sosyal Medya Yönetimi Adobe Illustrator Adobe Photoshop Adone Indesign Html ve Css Alanlarında uzmanım 5 yıldır sektörde çalışmaktayım
İconnect İletişim

İconnect İletişim

Web Tasarım ve Programlama · Karşıyaka, İzmir
Size Özel Web Tasarım Web Tasarım Plus hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sanat ve tekniği bir arada harmanlayıp müşteriye en uygun web tasarımı, sıfır hata ile web standartlarına uygun hazırlarız. Web sitenizi size özgün tasarlarken, arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak her türlü tedbiri almaya itina göstermekteyiz. Kurumsal kimliğinize uygun, sizin talepleriniz doğrultusunda tasarlanan web sayfanız, kimliğinizi ve kalitenizi ön plana çıkartacaktır.
Erelnet İnternet Hizmetleri

Erelnet İnternet Hizmetleri

Web Tasarım ve Programlama · Karşıyaka, İzmir
Web tasarım ve programlama konularında hizmet vermekteyim. Çalıştığım ve başarılı şekilde teslim ettiğim projeler mevcuttur. Projeleri PHP, MySQL teknolojileri ile hazırlayıp zamanında teslim ediyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Şeymanur Şentürk
Web Tasarım Programlama   14/02/2020

Gerçekten mükemmel insanlar özellikle Şafak Bey ve ekibi bir harika harika işler çıkarttılar sabırlı anlayışlı ve güler yüzleri için teşekkürler.

         
Çağlar Gökgün
Web Tasarım Programlama   12/12/2019

Engin bey ile işle ilgili harika bir iletişim kurduk. İşe odaklandı, beklentilerimi dinledi ve kesinlikle karşıladı. Beklentimin üstünde bir hizmet deneyimi oldu, kurulan sitemin bakımları için de kendisiyle çalışmak isterim. Teşekkürler!

         
Müşteri M.
Web Tasarım Programlama   09/11/2019

Ahmet Bey ve ekibine çok teşekkür ederim, tek kelime ile harikasınız! çok kısa sürede bizlere güven verdiler, güldürdüler ve çok stresli olduğumuz halde, Projemizi baştan sona planlamasını yaptılar ve bu plana sadık kalarak harika bir iş çıkarttılar. 1 sene boyunca hizmet alabileceğimiz sözleşmemizi de yaptık ekip olarak firma sahibimiz dahil pişman olacağımızı asla düşünmüyoruz Armut.com a teşekkür ederiz bu kadar kaliteli insanlar ile görüşmemizi sağladıkları için.

         
Mehmet Ünal
Web Tasarım Programlama   18/10/2019

Aldığımız hizmetten gayet memnun kaldık. Sorumluluk sahibi, aradığımızda ulaşabildiğimiz bir yazılımcı ile çalışmak bizi memnun etti. Tavsiye ederim.

         
Metin Hasgul
Web Tasarım Programlama   22/07/2019

Mehmet bey işin başından sonuna kadar ilgili ve elinden gelenin iyisini yaptığını bize gösterdi yapmış olduğu projeyle.. Bu kadar güzel olacağını düşünmüyordum. umduğumdan daha güzel bir web tasarım yaparak sitemizi teslim etti. Teşekkür Ederim.

         
Murat Bozali
Web Tasarım Programlama   07/07/2019

A dan Z ye sayfamın her aşamasında ilgilenen ve öneri sunan bilgi ve becerisiyle yeteneğini sunan Halil ibrahim taş beye çok teşekkür ederim .

         
Süleyman Derinkuyu
Web Tasarım Programlama   15/01/2019

Profosyonel hizmet anlayışı, güvenilir ve saygılı bizim için çok vakit harcadı emeği için Gökhan Beye çok Teşekkür ederim.

         
Atilla Çiçek
Web Tasarım Programlama   15/01/2019

Çok kısa sürede işimi halletti. Çok iyi bir arkadaş. Herzaman kendisine ulaşabildim sorularıma cevap verdi. İşinde çok iyi Websitesi ve Seo konusunda kendisine güvenebilirsiniz.

Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz