En İyi 10 Kartal İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kartal civarında 446 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Fatih Ç.

Fatih Ç.

Matematik Özel Ders · Kartal, İstanbul
Yldız teknik üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. 2000 yılından itibaren dershane tecrübem var.16 yıllık tecrübeyle başarmak daha kolay
YILDIZ U.

YILDIZ U.

Matematik Özel Ders · Kartal, İstanbul
Karadeniz Teknik üniversitesinde Kimya bölümünde yüksek lisans ve doktoramı tamamladım. Matematik konularında yeterli bilgi birikime sahibim. ilk öğretim seviyesinde matematik dersleri verebilirim.
Doğucan M.

Doğucan M.

Matematik Özel Ders · Kartal, İstanbul
Merhaba, ingilizce mühendislik öğrencisiyim. Orta okul ve lise düzeyi ingilizce, lise ve üniversite hazırlık matematik dersi verebilirim.
Murat D.

Murat D.

Matematik Özel Ders · Kartal, İstanbul
Merhaba ben Murat. Gebze Teknik Üniversitesinde Elektronik Mühendisliği Öğrencisiyim, Matematikte başarı doğru ve analitik düşünme ile başlar. Daha sistemli ve basit yaklaşımlarla, matematik becerisi çok düşük olan kişiler dahi ileri seviyede sonuçlar elde edebilir. Yeni nesil soru tipleri ve aynı zamanda test teknikleri ile sınavlara yönelik başarınızı kısa vadede arttırmak mümkün. Hedefine varabilmek, en başarılısı olabilmek için hala bir fırsatın var. Hayatını değiştir ve ilk adım olarak be
Süleyman  Ü.

Süleyman Ü.

Matematik Özel Ders · Kartal, İstanbul
Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği mezunuyum. İş yerimden boşta kalan zamanlarda benim de geçtiğim bu süreçlerde arkadaşlara destek olmak istiyorum. Maddi bir beklentim olmamakla beraber tamamiyle yardım amaçlı bu işi yapıyorum.
DOĞA ŞEN Ü.

DOĞA ŞEN Ü.

Matematik Özel Ders · Kartal, İstanbul
Merhabalar , Covid -19 nedeni ile uzaktan eğitim sürecinize cuzi ücretlerle destek vermek istiyorum.Dersleri online olarak whatsapp görüntülü konuşma ve facetime olarak yapabiliriz.3-4 kişilik gruplar halinde görüntülü online yapabiliriz. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum.10 yıldır özel sektörde satınalmacı olarak çalışmaktayım Hangi ders materyali üzerinden gidilecek ise alımını yapıp konulara başlayabiliriz. Minik arkadaşlarıma şimdiden başarılar dilerim.
Tahsin K.

Tahsin K.

Matematik Özel Ders · Kartal, İstanbul
16 yıllık Matematik öğretmeniyim. Ortaokul ve lise konularına hakimim. Her öğrencimin matematiği sevmesini ve başarılı olmasını hedeflyorum.
Abdulbaki Ö.

Abdulbaki Ö.

Matematik Özel Ders · Kartal, İstanbul
2010 yılından bu zamana pek çok öğrenciyle ilgilenme fırsatım oldu.Başta öğrencilerimin yoğun özverisi olmak üzere benim de katkılarımla hepsinde gözle görülür başarı artışı sağlandı.Öğrencilerimin matematik dersine ve normal ders çalışmaya karşı ön yargısını birlikte zamanla aştığımı düşünüyorum.Zaten başarının sırrı olan; -Kendine Güvenme -Az da olsa Sürekli Bir Çalışma -Pes etmeme.maddelerini uygulayan bir kişinin kendini aşacağını ve hedefine ulaşacağı kanısındayım.
Mahmut P.

Mahmut P.

Matematik Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Maltepe de yaşamaktayım. İlkokul öğrencilerine her konuda yardımcı olabilirim.Amacım sadece ders vermek değil öğrencimin genel olarak hayatta başarılı olmasını sağlamaktır.
Serkan .

Serkan .

Matematik Özel Ders · Kartal, İstanbul
Kpss lys ygs yks teog tüm sınavlarda özel ders tecrübem mevcut 8 yıldır bu işi yapmaktayım başarıyı birlikte yakalayabiliriz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sibel Aydın
Matematik Özel Ders   27/02/2020

Muhammet bey hem bilgisi hem öğretim şekli olarak işinde çok iyi.Oğlumun matematiğe önyargısını kırdı diyebilirim. Çok memnun kaldım

         
Derin Ejder
Matematik Özel Ders   19/02/2020

Hayatımda ilk defa bir matematik kitabımı böylesine dolu gördüm. Gökhan Hocayla çok süredir birlikte olmamamıza rağmen matematik kitabı bile bitirmiş durumdayız.

         
Beyza Çelik
Matematik Özel Ders   13/01/2020

Çocuğa olan yaklaşımını ve eğitimi her şeyin üstünde tutmasını gerçekten çok takdir ettim. İşinde oldukça profesyonel ve fedakar bir öğretmen. Eskiden dersten sıkılıp uykusu gelen oğlum şimdi aralıksız 2 saat ders işlemesine rağmen hiç bunalmıyor ve ders günlerini iple çekiyor:) Öğretmenimize sonsuz teşekkürler

         
Cihan Pirinç
Matematik Özel Ders   07/01/2020

Rıfat Hoca ile 1 aydır çalışıyoruz . Öğrencinin seviyesine göre çok iyi ders anlatıyor. Bence en güçlü yönü iletişim becerisi . Bu sayede çocuğumun takibini yaparken , motivasyonunu da zirveye çıkardı . Kendisine çok teşekkür ederim .

         
Refika Bakoğlu
Matematik Özel Ders   04/01/2020

Ben birçok farklı matematik öğretmeninden ders verme hizmeti alan, kendisi de eğitimci biri olarak, Barış hocayı kutlamak istiyorum. Gerçekten öğrencinin dilinde. Anlayıp, sürekli yapıcı ve gerektiğinde epirili bir şekilde yaklaşıp öğretmen olmanın sorumluluğunu hisseden, ders aldığımız hiçbir öğretmende görmediğim takip etme sistemine sahip harika bir öğretmendir. Kendisine insancıllığı, özeni ve iyi ahlakı çin çok teşekkür ediyorum.

         
Sena Nur Koşan
Matematik Özel Ders   28/12/2019

Recep hoca gerçekten bulabileceğiniz en iyi hocadır. İlk derste yememden uyumama kadar konuştuk seviyemi belirledik beni gerçekten hem motive etti hemde ilerlememi sağladı. Eşi de güler yüzlü samimi biri. Beni ailedenmiş gibi hissettirdiler. Düzenli bir şekilde ilerleme katettik. Teşekkür ederim hocam ☺️

         
Fatma Deniz
Matematik Özel Ders   15/12/2019

Furkan Bey' in etkili ders anlatımı ve etkili iletişimi sayesinde çocuğumun matematiğe olan tepkisini değiştirip, severek çalışmasını sağladı.Teşekkürler Furkan Hoca... ;)

         
Mustafa ÇİFTÇİ
Matematik Özel Ders   27/11/2019

Böyle bir hocayla çalışma bizi fazlasıyla memnun etmiştir. Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim 👏👏👏

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz