En İyi 10 Kartal İstanbul Web Tasarım Programlama

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kartal civarında 163 Web Tasarım Programlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Alondan B.

Alondan B.

Web Tasarım ve Programlama · Kartal, İstanbul
Kartal bölgesinde merkezi bulunan teknoloji şirketimiz, genç ve dinamik kadrosu ile şirkete destek vermektedir. Sosyal Medya Yönetimi, Web Tasarım ve Programlama, Video & Animasyon, E-Ticaret (Pazaryerleri) Danışmanlığı ve Kurulumu, Seslendirme, Tanıtım Filmi Çekimi gibi tüm teknolojik hizmetleri sağlamaktadır.
Talha K.

Talha K.

Web Tasarım ve Programlama · Kartal, İstanbul
10 TL Opsiyonel başlangıç fiyatı olmak üzere, PHP, CSS,.NET, jQuery, Javascript, HTML, PSD to CSS,Bootstrap İşlerinizi profesyonel olarak yapmaktayım. Projelerde PDO, Mysqli gibi profesyonel teknolojileri Kullanmaktayım. Referanslarım arasında Kariyer sitesi, Sosyal Network sitesi gibi büyük projelerin yanında E-Ticaret siteleri de bulunmaktadır. İşlerin süreleri büyüklüklerine göre değişmektedir. Opsiyonel olarak 10 gün olarak kabul edebiliriz.
Erhan C.

Erhan C.

Web Tasarım ve Programlama · Kartal, İstanbul
Bir çok firmanın yapmış olduğu web sitelerini incelemem ve yapılan web sitelerinin fahiş fiyatlarını öğrendikten sonra aynı web sitelerini daha uygun bir fiyata yapabileceğimi ve insanları kazıklamadan da bu işinin yapılabilineceği müşterilerim ve gelecekte müşterim olacak sizler aracılığı ile firmalara göstereceğim.
Mehmet C.

Mehmet C.

Web Tasarım ve Programlama · Kartal, İstanbul
Tamamen isteğe Dinamik web sitesi ,web projesi, tasarımı ve kodlanması, ayrıca özelleştirilebilir kişisel kişisel yönetim sistemi, Web sitesi kullanmış olduğumuz teknolojiler sayesinde tamamen responsive (mobil uyumlu) tasarımlar geliştirmekteyiz.Ayrıca isteğe göre wordpress kurulumları da yapmaktayız. Kullandığımız Teknolojiler #php #mysql #css #javascript #ajax #bootstrap #wordpress
Ferkan Akyazıcı

Ferkan Akyazıcı

Web Tasarım ve Programlama · Kartal, İstanbul
Merhabalar, Lise hayatımdan sonra Sakarya üniversitesi bilgisayar programcılığı bitirdim. Ardından Bahçeşehir üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini bitirdim. İş hayatıma büyük kurumsal firmalarda çalıştım. Şuanda freelance olarak kendi firmamızı kurduk. Özellikle uzman olduğum web tasarım ve yazılım çalışmalarında internette yayında olan 60 civarı web sitem bulunmaktadır. Yaptığım tüm çalışmalar seo uyumlu böylece Google da üst sıralara çıkabiliyorsunuz. Ayrıca tüm tasarımlarımız responsive di
Korhan K.

Korhan K.

Web Tasarım ve Programlama · Kartal, İstanbul
Firmanız ya da şahıs işleriniz için web ve grafik tasarımları ile farkınızı gösterebilirsiniz. Unutmayın ki güzel ve şık tasarımlar işlerinize daha profesyonel bir hava katıcaktır.
Batuhan T.

Batuhan T.

Web Tasarım ve Programlama · Kartal, İstanbul
Bireysel ve Kurumsal Web Siteleri Yapılır. Seo,Sosyal Medya (Facebook,+Google,Twitter,Linkedin,Path,Tumblr) , (Google,Yandex,Bing&Yahoo,Alexa) 30 gün İçinde Google 1. Sıra Yerleşme Garantisi. %100 Seo Uyumlu Tasarım. Mobile,Tablet Uyumlu Tasarım(Responsive). 4,500 Ücretsiz Tasarım. Wordpress Tabanlı. Ddos Koruması , Saldırılara Karşı Koruma Sistemi (CF) Domain , Hosting (Yapılıcak Projeye Göre Plan Seçimi) Sitenize Ve Çalışanlarınıza Özel Mail Adresi. Gelişmiş Cache(Önbellekme)Siteniz
Faruk E.

Faruk E.

Web Tasarım ve Programlama · Kartal, İstanbul
İlk bilişim olarak amacımız, sayısı milyarları bulan internet siteleri arasında, sizin web sitenizi bir adım olsun öne çıkarabilmek, firmanızın veya kişisel sitenizin ulaşmak istediğiniz hedefe mümkün olduğu kadar yakın olmasını sağlamaktır. 2006 yılında “En yeni ve en iyi internet hizmetini sunmak” ilkesiyle yola çıkan İlk Bilişim , geçen 9 yıllık süreçte bir çok firmanın ihtiyacını karşılamış ve kaliteli hizmet vermiştir.
Altkat Bilişim Teknolojılerı Reklam Ve Spor Organizasyonları Tic.ltd.şti.

Altkat Bilişim Teknolojılerı Reklam Ve Spor Organizasyonları Tic.ltd.şti.

Web Tasarım ve Programlama · Kartal, İstanbul
Experienced Head of digital with a demonstrated history of working in the design and advertising. Skilled in Advertising, Brand Development and Digital Marketing & Skilled in Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Premiere, Adobe After Effects and Adobe Animate. Strong entrepreneurship professional.
Engin I.

Engin I.

Web Tasarım ve Programlama · Kartal, İstanbul
Sadece bir web sitesine değil,işinizi analiz edecek, süreçlerinizi düzenleyecek, teknoloji ihtiyaçlarınızı hesaplayıp, aklınızın ucundan geçmeyecek fikirler ile işinizi kolaylaştırıp, geliştirecek bir hizmete ihtiyaç duyduğunuzda arayabilirsiniz.10 yıldır erp çözümleri ve yapay zeka destekli çözümlerle akıllı ve fonksiyonel uygulamalar geliştiriyoruz.Her yıl kendi seçtiğimiz sadece 4 firma ile çalışarak, baştan sona değiştiriyoruz.Analiz, tasarım,programlama,uygulama, eğitim ve destek sürecinde
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Clear Clinic Profesyonel Temizlik
Web Tasarım Programlama   14/02/2020

Verdikleri hizmet ve gösterdikleri anlayış için teşekkür ediyorum sürekli çalışağım ve tavsiye edeceğim tek firma teşekkürler.

         
Ozcan Ayts
Web Tasarım Programlama   30/11/2019

Nil Hanım dan web tasarım, web programlama hizmetleri aldım. İşi zamanında ve teknik gereksinimleri tam bir şekilde teslim etti.

         
Farukcan Kaygısız
Web Tasarım Programlama   10/08/2019

Biz şirketimiz adına web site yaptırmak için nasıl olucak diye düşünürken web tasarım konusunda uzman olan Mert Faruk Gül karşımıza çıktı. Bizi büyük bir dertten kurtarmakla birlikte beklediğimizden daha güzel bi site yaptı. Teşekkür ederiz.

         
İbrahim Akbulut
Web Tasarım Programlama   02/04/2019

Gayet profesyonel ve hizlilar. Hem teknolojik alt yapilari hem yaklaşımları çok iyi.sabırlı ve sizin tam istediğinizi sağlayan kadar yılmadan çabalıyor ve mutlak profesyonel çözümler sunuyorlar. Teşekkürler

         
Omer Ak
Web Tasarım Programlama   10/01/2019
gallery thumbnail

Aldığımız hizmetten çok memnunuz.Bizi yönlendirmesı ile birlikte arzu ettiğimiz projenin üstünde bir sonuca ulaştık. Teşekkür ederiz.

         
Ahmet Aslan
Web Tasarım Programlama   19/07/2018

Sami Beyden Memnun Kaldım Tavsiye Ediyorum Sami İşin Üzerinde Olan Emin Güvenilir Biri Tavsiye Ederim

         
Kadir Erdemir
Web Tasarım Programlama   13/05/2018

İlk defa bir web sitesi tasarım talebinde bulundum.... Açıkçası pek umutlu değildim... Web tasarım uzmanı pınar hanım ile tanıştık... Gerçekten sabır,dikkat,ilgi alaka muhteşemdi... Web tasarım kurulumundan sonucuna kadar her türlü desteği ve bilgisi ile son derece ilgi ve alaka muhteşem ötesiydi... Kendisine buradan ne kadar ama ne kadar teşekkür etsem inanın tüm samimiyetimle söylüyorum azdır... Web tasarım işinde Pınar hanımla çalışmanızı şiddetle ama şiddetle tavsiye ederim...

         
Cüneyt Satıroğlu
Web Tasarım Programlama   19/04/2018

Levent Bey her aşamada bize çok yardımcı oldu hızlı bir şekilde tamamlandı sitemiz. Yapılan işten çok memnun kaldık :)

İlçe İlçe Web Tasarım Programlama
Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz