En İyi 10 Kartepe Kocaeli Petek Temizliği

4 Petek Temizliği Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kartepe civarında 11 Radyatör Petek Temizliği Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Dülger T.

Dülger T.

Radyatör Petek Temizliği · Kartepe, Kocaeli
Kocaeli kombi bakımı ,radyatör petek temizleme ,sıhhi tesisat işleri petek montajı kombi montajı kombi yer değişimi merkezi sistem bakımı ve tesisat temizliği işleri itinayla Dülger teknik güvencesiyle yapılır.
Gökay D.

Gökay D.

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
Mesleki yeterlilik belgesine sahip. yapılan işlerde iş garantisi sıhhı tesisat çok tehlikeli işler sertifikası. izmitim sıhhı tesisat.
Murat A.

Murat A.

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
20 yillik tecrubemizle hizmetinizdeyiz teknik cozumun kaliteli ve guler yuzlu hizmetinden yararlanin
Tek Muhatap Tüm Tadilat .

Tek Muhatap Tüm Tadilat .

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
OMBİ SU KAÇAKLARINA KİMYASAL İLAÇLA KIRAMADAN DÖKMEDEN KESİN SON ÇÖZÜYORUZ . Petekler 2 yılda bir defa mutlaka temizlenmeli, bakımı yapılmalı. Su, petekler içinde devir daim yapar, bu devir daim sayesinde ısı yayılır. Suyun petek içinde devir daim yapamamasının birçok sebebi olur, kireç tortuları, çamurlaşma, balçıklaşma bunlardan birkaçı. Düzenli olarak temizlenmeyen petekler randımanlı çalışmaz ve ısı kaybına, israfa ve kabarık doğalgaz faturalarına neden olur.
İzmitgeneralteknik S.

İzmitgeneralteknik S.

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
Kombi petek temizliği özel makine ile yapılır servis sonrası fatura ve servis fişi bırakılır servise gelen teknisyenlerin gazlı sistemler için yeterlilik belgesi bulunur Firmamız evinize usta göndermez eğitim almış işinin ehli TEKNİSYEN gönderir
Ali K.

Ali K.

Radyatör Petek Temizliği · İzmit, Kocaeli
Kombi petek&tesisatiniz kış için hazirmi?Kocaeli ve çevresinde hizmet verilmektedir. Yeni binalarda ilk 5 yıl tesisata el sürülmez 5.yildan sonraki ilk yılda petek ve tesisat temizliği yapılmalı bundan sonrada 2 yılda bir bu temizligin yapılması ön görülür hem ısıdan kazanç hemde doğalgaz faturalarinizdan kesenize bir katkı sağlanır. Not:Tek noktadan bütün petek tesisatı ve petekleriniz itina ile ilacli yada ilaçsız temizlenmektedir,kullanılan ilaç ISO 9001 ve 14001 belgelidir.
Özcan  A.

Özcan A.

Radyatör Petek Temizliği · Sapanca, Sakarya
Petek temizliği makine ve kimyasal ilaç kullanılarak temizlik islerini yapıyoruz ayrıca tesisat tamirat ve tadilat işleriniz 12 yıllık tecrübe ile yapılır.
Mert  M.

Mert M.

Radyatör Petek Temizliği · Gölcük, Kocaeli
ONCELIKLE SAGLIKLI HUZURLU GUNLER DILERIM . KOCAELI VE CEVRESINDE HIZMET VEREN BIR FIRMAYIZ. Bilindiği üzere kalorifer peteklerinin içerisinde su devir daim yapmaktadır. Zamanla peteklerde meydana gelen tıkanmalar olur ve bundan kaynaklı da kalorifer petekleri eskisi kadar ısıtmaz. Bundan kaynaklı da ne kadar kaloriferleri yaksanız da istediğiniz ölçüde veri almanız mümkün olmaz. Petekler temizlendikten sonra içerisindeki su akışı hızlanır ve petekler daha iyi ısıtmaya başlar. Böylece daha o
Bodur  P.

Bodur P.

Radyatör Petek Temizliği · Gölcük, Kocaeli
PROFESYONEL CİHAZIMIZ VE KİMYASAL İLACIMIZLA PETEKLERİNİZİ KİR ,KİREÇ VE TORTULARDAN ARINDIRIYORUZ.KARAMURSEL-D.DERE-GÖLCÜK-YUVACIK-BASİSKELE TEMİZLİK BİZDEN ISINMAK SİZDEN. BODUR PETEK TEMİZLEME
Erdoğdu Ticaret

Erdoğdu Ticaret

Radyatör Petek Temizliği · Derince, Kocaeli
Sıhhi tesisat, doğalgaz tesisat, petek radyatör tenmizleme kombi kalorifer montaj,bakım,hidrafor bakım tamirat tesisat yapımı
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Musa Temel
Petek Temizliği   27/02/2020

Gerekli bilgilendirmeler yapılıp, gerekli destek sağlandı. Kombi ve peteklerin daha verimli kullanılması hakkında da epey bilgi sahibi oldum. Teşekkürlerimi iletiyorum. Verilen hizmetten memnun kaldım.

         
Demet Yeniceri
Petek Temizliği   20/01/2020

Ali usta çok dakik bir sekilde geldi. Peteklerin temizligini kombiye zarar verir onerisi uzerine ilacsiz yaptırdık. Hic isinmayan petekler su an gayet guzel yanıyor. 3 saatte petekleri temziledi ve kombinin de ekstra olarak bakimini yapti. Bir hafta oldu. Cok memnunuz.

         
Hamza Kocadal
Petek Temizliği   11/01/2020

Gayet uygun fiyata gayet iyi hizmet. tam isitmayan kaloriferlerde gerçek anlamda bi randıman aldık. teşekkür ediyoruz ustaya

         
Mert Derya
Petek Temizliği   06/01/2020

Çok memnun kaldık. Tam verdiği saatte geldi ve işini titizlikle yaptı. Ayrıca çok beyefendi biriydi. Teşekkürler!

         
Selin Özmen
Petek Temizliği   06/01/2020
gallery thumbnail

Abdullah bey tam söz verdiği saatte geldi. İşi tek başına ve gayet hızlı bir şekilde bitirdi. İş esnasında ise sürekli teknik bilgiler ile kombi ve peteklerin durumundan bahsetti. Güleryüzlü ve işini gayet iyi bir şekilde yapıyor. Sayesinde odamdaki petekler artık ısınıyor. Tekrar teşekkür ederim.

         
Hüsnü Piral
Petek Temizliği   05/01/2020

erkan usta samimi işi bilen biridir kesinlikle tavsiye ederim kısa sürede petekleri temizledi kombiyi ayarladı en önemlisin randevuya tam vaktinde geldi teşekkür ederim kendisine

         
Yağmur Karagöz
Petek Temizliği   04/01/2020

Yapılan işten son derece memnun kaldık ,performansı gayet iyi , üslup düzgün , yapılan işlemlerde gayet organize başaralı..

         
Efkan Aydın
Petek Temizliği   14/12/2019

Arkadaşlar çok ilgililerdi. Sorun çözülünceye kadar beklediler. Kesinlikle herkese tavsiye ederiz :)

Petek Temizliği hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz