En İyi 10 Kayseri Kimya Özel Ders Öğretmeni

4 Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kayseri civarında 22 Kimya Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mesut Y.

Mesut Y.

Kimya Özel Ders · Talas, Kayseri
15 yıllık dersane tecrübesi olan bir öğretmenim. Şu anda Kayseri de özel kolejde kimya öğretmeni olarak çalışmaktayım.9,10,11.sınıf ve YGS-LYS özel dersi verilir.
Zehra P.

Zehra P.

Kimya Özel Ders · Talas, Kayseri
10 yıllık ögretmenlik tecrübesiyle ygs ve lys kimya branşında uzman ve eğitim koçluğuyla fark yaratabiliriz.
Selcuk H.

Selcuk H.

Kimya Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
Merhaba. 2010 yilinda Dokuz Eylul Universitesinden mezun oldum. 9 yilddir cesitli egitim ogretim kurumlarinda kimya ogretmeni olarak calistim.
Dilek  Ç.

Dilek Ç.

Kimya Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
12 Yıldır Kimya öğretmenliği yapıyorum. Tyt ayt hazırlanan Öğrencilere sınava yönelik. 10.snf 11.snf için okula yardımcı ders veriyorum
Efe T.

Efe T.

Kimya Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
Kimya TYT AYT LGS 9 10 11 12nci siniflara eksiklerin giderilmesi ve soru çözümü icin tecrubeli kolej ogretmeninden ozel ders
Serkan D.

Serkan D.

Kimya Özel Ders · Talas, Kayseri
19 yıllık mesleki tecrübe, her seviyede öğrenciye kişisel birikiminizi dikkate alan öğretim yaklaşımı. Lise- Açık lise-universite hazırlık
Fatma  B.

Fatma B.

Kimya Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
2008 Erciyes üniversitesinden mezun oldum.Meb ,Atlas Eğitim kurumları ve İyi dersler okullarında kimya öğretmeni olarak çalıştım.
Hikmet D.

Hikmet D.

Kimya Özel Ders · Kocasinan, Kayseri
Gazi universitesi kimya öğretmenliği bölümünü birinci olarak bitirdim Üniversite sınavına hazirligin yanısıra 9,10,11. sınıflara yönelik kimya dersi vermekteyim.
Bahadır Alp Ç.

Bahadır Alp Ç.

Kimya Özel Ders · Kocasinan, Kayseri
Lys kimya 30 Net (full) ve YGS kimya 13 net(full) olan Ankara Üni. Elektrik Elektronik Hazırlık öğrencisiyim. Sınav sistemine yakından aşinayım ve kimya konusunda iyiyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kimya Özel Ders   02/04/2020

Hacer hocamızın hem insan olarak yaklaşımını hemde anlatım şeklini harukulade bulduk. Bir öğrenci öğretmenin yaklaşımını beğenirse derside sevdiği bilincindeyiz. Hacer hocamızdan ders aldıktan sonra oğlum devamlı kimya çalışmak istiyor. Eğer kimyadan eksikleriniz varsa yada iyi bir bölüme girmek istiyorsanız şiddetle tavsiye ediyoruz. Hocam çok teşekkür ederiz.

         
Kimya Özel Ders   25/02/2020

Kızım Tobb Fen lisesi 11.sınıf öğrencisi. Eksik olduğumuz konularla ilgili Güneş hocamızdan özel ders aldık, çok memmun kaldık. Tavsiye ederim.

         
Ayşenur Aktaş
Kimya Özel Ders   19/02/2020

Aldığım özel dersten çok memnunum. Hem kimya dersini hem de kendisini çok sevdim. Çok güzel anlatıyor. Kimyadan özel ders almak isteyenler mutlaka değerlendirmeli.

         
Bilgi Kaya
Kimya Özel Ders   18/02/2020

12 sınıf oğlum a tyt kimya konusunda özel ders aldık çok memnun kaldık oğlumda çok seçici olmasına ragmen serkan hocayla sürekli ders almayı istedi. işinin ehli konusuna hakim bir hoca kendisine teşekkür ediyoruz.

         
Mertcan Öztürk
Kimya Özel Ders   04/02/2020

Serkan hocam gerçekten işinin ehli ve kimya konusunda oldukça yardımcı oldu. Önceden kimyayı sevmezdim ama Serkan hocam sağolsun kısa ve pratik yöntem ve kodlarıyla kimyayı çok sevmeme ve artık çok iyi olarak kavramama yardımcı oldu. Kişilik olarakda kendisine 10 numara 5 yıldız bir insan olduğunu düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.

         
Nihal Say
Kimya Özel Ders   30/01/2020

İtalya da okuyan oğlum için İngilizce Kimya dersi aldık ve halen alıyoruz. Kimya dersini oğluma sevdiren ve işinde çok başarılı bir öğretmen olan Buğra hocamı herkese tavsiye ederim.

         
Serdar Gökmen
Kimya Özel Ders   26/01/2020

Çok dakik, baaşarılı akıcıı diksiyon ve anlatımından kızım çok memnun kaldığını ifade etti. Doğru tercih yaptık. Teşekkür ederim.

         
Zeynep Geylan
Kimya Özel Ders   20/11/2019

Ezgi hocamdan kardeşim için ders aldık ve kesinlikle alanında harika. Kimya dersinde çok zayıftı derslerden sonra netler yükselmeye başladı. Ayrıca çok keyifli ve güleryüzlü bir ögretmen. İyi ki tanımışız ezgi hocayı

Benzer Meslekler
Kimya Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz