En İyi 10 Kayseri Kimya Özel Ders Öğretmeni

4 Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kayseri civarında 21 Kimya Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mesut Y.

Mesut Y.

Kimya Özel Ders · Talas, Kayseri
15 yıllık dersane tecrübesi olan bir öğretmenim. Şu anda Kayseri de özel kolejde kimya öğretmeni olarak çalışmaktayım.9,10,11.sınıf ve YGS-LYS özel dersi verilir.
Zehra P.

Zehra P.

Kimya Özel Ders · Talas, Kayseri
10 yıllık ögretmenlik tecrübesiyle ygs ve lys kimya branşında uzman ve eğitim koçluğuyla fark yaratabiliriz.
Dilek  Ç.

Dilek Ç.

Kimya Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
12 Yıldır Kimya öğretmenliği yapıyorum. Tyt ayt hazırlanan Öğrencilere sınava yönelik. 10.snf 11.snf için okula yardımcı ders veriyorum
Aysel  C.

Aysel C.

Kimya Özel Ders · Kocasinan, Kayseri
HACETTEPELİDEN ÖZEL KİMYA DERSİ. 3 YILDIR ÖĞRENCİLİK HAYATIMDA ÖZEL DERSLER VERDİM. EZBERCİLİKTEN ÇOK DAHA İYİ ANLAMAYA YÖNELEREK DERS ANLATIMI GARANTİSİ VERİYORUM. KİMYA KORKULARINIZI BİRLİKTE YENMEYE VAR MISINIZ? :)
Serkan D.

Serkan D.

Kimya Özel Ders · Talas, Kayseri
19 yıllık mesleki tecrübe, her seviyede öğrenciye kişisel birikiminizi dikkate alan öğretim yaklaşımı. Lise- Açık lise-universite hazırlık
Efe T.

Efe T.

Kimya Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
Kimya TYT AYT LGS 9 10 11 12nci siniflara eksiklerin giderilmesi ve soru çözümü icin tecrubeli kolej ogretmeninden ozel ders
Fatma  B.

Fatma B.

Kimya Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
2008 Erciyes üniversitesinden mezun oldum.Meb ,Atlas Eğitim kurumları ve İyi dersler okullarında kimya öğretmeni olarak çalıştım.
Selcuk H.

Selcuk H.

Kimya Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
Merhaba. 2010 yilinda Dokuz Eylul Universitesinden mezun oldum. 9 yilddir cesitli egitim ogretim kurumlarinda kimya ogretmeni olarak calistim.
Bekir K.

Bekir K.

Kimya Özel Ders · Talas, Kayseri
Lise ara siniflar tyt ayt butun gruplara bireysel ve grup dersleri verilir. 2010 yilindan belli ogretmenim 9.yilima girdim ozel ilgi ile yardimci olabiliriz
Hikmet D.

Hikmet D.

Kimya Özel Ders · Kocasinan, Kayseri
Gazi universitesi kimya öğretmenliği bölümünü birinci olarak bitirdim Üniversite sınavına hazirligin yanısıra 9,10,11. sınıflara yönelik kimya dersi vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Selinay Sabuncu
Kimya Özel Ders   16/11/2019

Kimyayı sevdirme potansiyeli yüksek bir öğretmen :) İkinci dersimizi geride bıraktık güler yüzlü, dakik, anlayışlı.

         
Sercan Yılmaz
Kimya Özel Ders   09/09/2019

Çok ilgili bir öğretmen. Telefonla sürekli takip ediyor. Bizim aynı zamanda öğrenci koçluğumuzu da yaptı. Çok memnun kaldık.

         
Boğaç Kar
Kimya Özel Ders   18/08/2019
gallery thumbnail

Kazanma ümidim yokken bana kazanabileceğimi gösterdiniz. Size nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum iyiki karşıma çıktınız sayenizde hayalini dahi kurmakta zorlandığım okulu kazandım. Emeğiniz için çok teşekkürler.

         
Sevinç Y.
Kimya Özel Ders   13/06/2019

Emre Beyden çok memnun kaldık, oğlum da arkadaş gibi görüyor. Sürekli WhatsApp tan takip ediyor, oğlum çözemediği soruları gönderiyor. En çok dikkatimi çeken özelliği ise beni, oğlumla karşı karşıya getirmeden ders takibini yapması.

         
Aybüke Gökçe Yavaş
Kimya Özel Ders   06/06/2019

Havva Ekşi Büken 12. Sınıf sayısal öğrencisiyim. Mustafa Hoca sınava 10 gün kalmasına ve bayram tatili olmasına rağmen bu kısıtlı zamanda bile bol soru çözümüyle eksiklerimi kapatmamı sağladı. 3 günde toplam 12 dersle AYT kimyamı 3-4 arttırdım. Bıçak sırta dayanmışken kısıtlı sürede sınavımı kurtardı.. Herkese tavsiye ediyorum.

         
Hatun Canan ÖZKAN
Kimya Özel Ders   23/05/2019

Alanında gayet başarılı, zaten öz geçmişini okuduğumda Rıza hocayla çalışmaya karar verdim. Aldığı paranın hakkını veren bir hocamız. Kızımın 2020 de gireceği sınav için de kendisiyle çalışacağız. hiç tereddüt etmeden çocuğunuzun kimyasını kendisine emanet edebilirsiniz.

         
Kimya Özel Ders   29/03/2019

Organik Kimya gibi büyük bir konuyu 4 saatte bitirdik. 10 Numara 5 Yıldız bir hoca herkese tavsiye ederim :)

         
Kimya Özel Ders   13/02/2019

Üniversiteye hazırlanan Oğlum için en uygun ortamı ve motivasyonu bulduk. Seda hanım işinde uzmanlaşmış. İletişimi ve işini takibini çok iyi yapıyor. Oğlum derslere severek gidiyor.

Kimya Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz