En İyi 10 Kayseri Su Deposu Temizliği Firması

4 Su Deposu Temizliği Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kayseri civarında 11 Su Deposu Temizliği Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Kay-er Su Deposu Temizlik Ve Dezenfk.

Kay-er Su Deposu Temizlik Ve Dezenfk.

Su Deposu Temizliği · Kocasinan, Kayseri
Kaski nin ilk yetkili firmalarından biri olup,ilimizde 2014 yılında alınan Hıfzısıhha Kurul kararının ardından tecrübe ve birikimi ile kalitenin adresi olmanın verdiği gurur ile Kayseri genelinde tüm özel hastanelerinizde içinde olduğu müşteri portföyümüzle güvenilirliğini hizmetinize sunmaktayız.Sadece temizlik değil Dezenfeksiyon sağlığımız için önemli bir detay., Sağlıklı su için.
Galip Tüylü

Galip Tüylü

Su Deposu Temizliği · Kocasinan, Kayseri
Göksu su temiligi dezekfeksiyon izelosyon alanlarında teknik altyapısını tecrübesiyle konusunda uzman deneyimli kodrosu ile sektöründe hizmet veren öncü firma Kayseri ili ve ilçelerinde Hastane okul resmi kurumlar vb apartmanlar kısaca su deposu bulunan bütün yapılarda içme su depoları 6 ayda bir temizlenmek zorundadır Firmamız KASKİ SU VE kanalizasyon idaresi tarafından yetki ve TSE HYB belgelerine sahip olup sağlığınız için depolarını resmi prosüdüre bağlı olarak temizleyip hijyenik h
Uçarkuş Su Depo Temizliği

Uçarkuş Su Depo Temizliği

Su Deposu Temizliği · Kocasinan, Kayseri
Kayseri de su deposu temizliğinde güçlü firma. Firmamız TSE-HYB belgelidir. SU DEPOLARINDAKİ GİZLİ TEHLİKE . Dünya Sağlık Teşkilatı , hastalıkların %80 nin kirli sulardan bulaştığını açıklamıştır. Bu hastalıklardan başlıcalar şunlardır : -Tifo -Tifüs -Dizanteri -Kolera -Hepatit -Lejyoner Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan 08.08.2007 tarih B.10.TSH.0.10.00.04 sayı numaralı genelgeye göre,su deposu bulunan bina ve iş yerlerinin depolarını belirli periyotlarla (su kesintis
Kaysu Su Deposu Temizliği Ve Dezenfeksiy

Kaysu Su Deposu Temizliği Ve Dezenfeksiy

Su Deposu Temizliği · Kocasinan, Kayseri
Tecrübeli ekibimizle her zaman yanınızda yız farkımızı görmek için bizimle irtibata geçin
Kay-er

Kay-er

Su Deposu Temizliği · Kocasinan, Kayseri
Kayseri de kurulan ilk su deposu temizliği ve dezenfeksiyon şirketiyiz Su deposu temizliği hakkında türk standart ları ensitüsünün vermiş olduğu hizmet yeterlilik belgesi olan TSE HYB Belgesine sahip olan şirketimiz sahasında lider olup çok kaliteli hizmet vermektedir. İlk görevimiz kayseri ilimizde su deposu kullanan vatandaşlarımıza temiz su depolarından su içmelerini sağlamak. Kayseri de kalitenin lideri olduğumuzu Hizmet verdiğimiz müşterilerimizden bilgi ala bilirsiniz.
Taha Köroğlu

Taha Köroğlu

Su Deposu Temizliği · Kocasinan, Kayseri
Göksu Su Depo Temizliği dezenfeksiyon ve izolasyon alanlarında teknik altyapısını, yılların tecrübesiyle, konusunda uzman deneyimli kadrosu ile Türkiye genelinde sektöründe öncü firmalara hizmet sunmaktadır. Göksu kurulduğu günden bu yana müşterilerine hizmetin en iyisini sağlamakla birlikte kendisini sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi ilke edinmiştir.
Atp Kimyasal Ve Temizlik Hizmetleri

Atp Kimyasal Ve Temizlik Hizmetleri

Su Deposu Temizliği · Kocasinan, Kayseri
HIFZISSIHHA KANUNU GEREĞİ BİNALAR, OKULLAR, YURTLAR, OTELLER, İŞMERKEZLERİ KISACA SU DEPOSU BULUNAN BÜTÜN YAPILARDA İÇME SUYU DEPOLARI 6 AYDA BİR TEMİZLENMEK ZORUNDADIR. FİRMAMIZ KASKİ (KAYSERİ SU VE KANALİZASYON İDARESİ) TARAFINDAN YETKİ VE TSE-HYB BELGELERİNE SAHİP OLUP SAĞLIĞINIZ İÇİN DEPOLARINIZI RESMİ PROSEDÜRE BAĞLI OLARAK TEMİZLEYİP HİJYENİK HALE GETİRMEKTEDİR.
Kaski Yetkili Firması-kayer Su Dep. Tem Ve Dezenfk. Apartman,okul,hastane Vb.

Kaski Yetkili Firması-kayer Su Dep. Tem Ve Dezenfk. Apartman,okul,hastane Vb.

Su Deposu Temizliği · Kocasinan, Kayseri
KAYSERİ İLİ VE İLÇELERDE,OKULLAR,ÖZEL HASTANELER,APARTMANLAR VS. SU DEPOSU BULUNAN TÜM BİNALARIN İL UMUMİ HIFZISIHHA KURUL KARARINA İSTİNADEN HER ALTI(6)AYDA BİR TEMİZLİK VE DEZENFEKSİYONUN YAPILMASINDA HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ VE KASKİ YETKİLİ FİRMASIYIZ
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Süleyman P.
Su Deposu Temizliği   15/08/2020

Uğur abi adil abiye teşekkürler zaten işlerini profesyonel yapan bir arkadaşlar Allah yollarını açık etsin temiz güvenilir dürüst insanlar

         
Naci A.
Su Deposu Temizliği   29/06/2020

İşin ehli ekibiyle sorunsuz bir şekilde temizlik ve dezenfekte yaptılar.Ellerine sağlık tavsiye ederim

         
Vasfi K.
Su Deposu Temizliği   20/06/2020

Aldığım hizmetten memnun kaldim. Isinde ehil birileri olduklari yaptigi isten belli oluyor. Tesekkurler

         
Nurhan G.
Su Deposu Temizliği   13/05/2020

Uğur beyin eline emeğine sağlık. Su depomuzu tertemiz yaptı çok memnun kaldım. Hayırlı işler bol kazançları olsun.

         
Ruhi Ö.
Su Deposu Temizliği   06/03/2020

Firma Yetkilisi Uğur Bey ziraat mühendisi, işinin ehli. Ekibiyle birlikte apartmanınıza geliyor ve işle bizzat ilgileniyor. Apartmanımızın su depolarını emsallerine göre uygun fiyata ve çok güzel temizlediler. Teşekkür ediyorum.

         
Ülkü A.
Su Deposu Temizliği   21/12/2019

Apartmanimızin su deposunun temizliği için ; Zamanında istediğimiz gibi ve güzel temiz iş yaptılar. tesekkur ediyoruz.

         
Yavuz A.
Su Deposu Temizliği   08/07/2019

Çok memnun kaldım, dedikleri gün ve saatte gelip bildirmiş oldukları sürede depo temizliğini yapıp etrafı da toplayıp temizleyip gittiler.

         
Çiğdem K.
Su Deposu Temizliği   26/06/2019

Kesinlikle cok memnun kaldik. Soz verdikleri saatte geldiler ve buyuk titizlikle calisip depoyu temizlediler. Gozunuz kapali tercih edebilirsiniz.

Su Deposu Temizliği hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz