Hizmet Ver

4 Keçiören Eğitim Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Keçiören civarında 136 Eğitim Koçu hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Keçiören Eğitim Koçu

Yeşimmerd Merd photo

Yeşimmerd Merd

16.10.2019

Eğitim Koçu · Keçiören, Ankara

Keşfedilmeyi bekleyen ne çok yanın var düşünebiliyor musun? O gün bugün işte. Bu kadar çok aşırı uyaran olan hayatta zihnin alfa frekansında tutmayı başarmak bir mucize. Sen de bu mucizeyi keşfet ve birlikte yol alalım. Yapay zeka dönemine çok hızlı...

Ahmet Taş photo

Ahmet Taş

20.08.2017

Eğitim Koçu · Keçiören, Ankara

*Eğitimde kalite için bir öğrencinin en üst limitini bilmek ve buna öğrenciyi inandırmak gerekir. * Eğitim öncelikle psikolojiktir. * Psikolojisi eğitilmiş bir insan her türlü zorlukla başa çıkabilir. *Biz de bu konuda öğrenciyi...

Meryem Ö photo

Meryem Ö

04.02.2021

Eğitim Koçu · Keçiören, Ankara

Merhaba eğitim koçu olarak çalışıyorum .Birebir takip ediyorum . Kurumsal bir firma da üç yıl eğitim koçu olarak çalıştım .

Rabia Turalı photo

Rabia Turalı

20.11.2020

Eğitim Koçu · Keçiören, Ankara

20 yaşındayım. Ankara Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim. İki kardeşim var. Annem ve babam çalıştığı için okuldaki ve evdeki eğitimleriyle ben ilgilendim. İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine eğitim koçluğu yaparak öğrencilere...

Münire Alkan photo

Münire Alkan

11.03.2019

Eğitim Koçu · Keçiören, Ankara

25 yıllık kurs tecrübesi ile Mat-1, Geometri ve Mat-2'de iddialı hoca. TYT, AYT, Yazılıya Hazırlık, ALES, KPSS her seviyede öğrenciye birebir özel ders.

Can Civan Karaderili photo

Can Civan Karaderili

05.09.2019

Eğitim Koçu · Keçiören, Ankara

Merhaba. 14 yıldır Matematik öğretmenliği, 10 yıldır eğitim koçluğu, 6 yıldır ilkokul öğretmenliği yapmaktayım.

ÇİÇEK HOCA photo

ÇİÇEK HOCA

14.08.2019

Eğitim Koçu · Keçiören, Ankara

17 yıllık rehber öğretmenlik tecrübemle çocuklarımıza destek vermek istiyorum. Başarı için çocuklarımızın kendi içindeki rehbere bakarak önce kısık sonra giderek yükselen sesini duymalarını sağlamaktır hedefimiz.

Recep Sencer Cinoğlu photo

Recep Sencer Cinoğlu

14.02.2021

Eğitim Koçu · Keçiören, Ankara

Merhaba ben Recep Sencer Cinoğlu tıp fakültesi öğrencisiyim.2020 YKS sınavında ilk senemde kimyada full biyolojide 1 yanlış yaptım kimya ve biyoloji dersleri veriyorum aynı zamanda öğrenci koçluğu yapıyorum halıhazırda koçluk yaptığım ve ders...

Dr. Yunus photo

Dr. Yunus

13.11.2017

Eğitim Koçu · Keçiören, Ankara

20 yılı aşkın tecrübemle birçokÖĞRENCİ ve AİLESİNE etkin rehberlik hizmeti verdim. başarı tesadüf değildir. SEVGİL AİLELERİMİZ; HER ÖĞRENCİ FARKLI BİR CEVHERDİR ÇIKARMASINI BİLENE. YERİNDE VE DOĞRU DAVRANIŞLAR İŞİN SEYRİNİ DEĞİŞTİRİR.

Mevlüt Öztaş photo

Mevlüt Öztaş

11.09.2020

Eğitim Koçu · Keçiören, Ankara

Sinop Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Ankara'da ikamet etmekteyim. ilk ve ortaokul duzeyindeki öğrencilere online ders takibi, ödev desteği, online ders veriminin artırılmasına yönelik bire bir...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Keçiören Eğitim Koçu Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Keçiören Eğitim Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Keçiören Eğitim Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Eğitim Koçu için Keçiören içinde toplam 136 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 55 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Keçiören içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 124 kişi Keçiören Eğitim Koçu için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl