Hizmet Ver
Öğrenci Koçu

4 Ankara Keçiören Öğrenci Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Keçiören civarında 90 Öğrenci Koçu hizmet vermeye hazır.

Keçiören Öğrenci Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 90 Öğrenci Koçu, Keçiören içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Keçiören içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Keçiören içinde yazılan 87 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 158 kişi Keçiören Öğrenci Koçu için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Keçiören Ankara Öğrenci Koçu

Uçan Ö. photo

Uçan Ö.

25.06.2021

Öğrenci Koçu · Keçiören, Ankara

Öğrencilerimizin hem ders hem uyum konusunda motive olmalarını sağlamak önemlidir. Bu nedenle tecrübe ve yakın ilgi ile başarı sürecinde birlikte ilerleyebiliriz.

Gözde A. photo

Gözde A.

05.10.2020

Öğrenci Koçu · Keçiören, Ankara

5 Yıldır bir çok öğrencimle başarı hikayeleri yazdık. Sizde başarı hikayeleri yazmaya var mısınız. 😉 Yaşam koçluğu Eğitim koçluğu Stres ve Öfke yönetimi gibi bir çok eğitim programlarına katıldım sertifikalarım var. YKS VE LGS gibi sınav grupları haricinde ara sınıflarla da çalışıyorum. Sürekli...

Neda Ü. photo

Neda Ü.

03.04.2021

Öğrenci Koçu · Keçiören, Ankara

2013 yılından bu zamana kadar birçok kişiyle çalıştım. %80/90 oranında başarılarında iyileşme yakaladık. %100 e yakın memnuniyet oranıyla devam ediyorum. Armut ile çalışmaya yeni başladım. "Kendini yönet dünyayı yönetecek gücü bulursun."

Zeynep D. photo

Zeynep D.

22.04.2021

Öğrenci Koçu · Keçiören, Ankara

Merhaba, Ben Zeynep. Tıp fakültesi 1. sınıf öğrencisiyim. 2020 YKS'de sayısalda 9.200 sıralama yaparak ilk on bine girdim. Ankara'da bir vakıf üniversitesinde %100 burslu tıp okuyorum. Özellikle son 3 yıldır Ösym'nin sınav formatı çok değişti, ben bu değişen formatın en güncel gazisi olduğumu...

 A. photo

A.

13.09.2017

Öğrenci Koçu · Keçiören, Ankara

Lisede matematik öğretmeniyim.Aynı zamanda profesyonel öğrenci ve ebeveyn koçuyum. Verimli ders çalışma yöntemleri,sınav kaygısı,hızlı okuma teknikleri,öğrenmeyi kolaylaştıran hafıza teknikleri,hedef belirleme vb. konularında yardımcı oluyorum.Aynı zamanda matematik ve İngilizceden özel ders...

Selda S. photo

Selda S.

02.07.2013

Öğrenci Koçu · Keçiören, Ankara

1 yıl özel eğitim danışmanlığında mental aritmatik hafıza teknikleri hızlı okuma ve öğrenci koçluğu yaptım.bu konularla ilgili özel ders verdiğim öğrencilerim halen var.

Eda U. photo

Eda U.

20.10.2018

Öğrenci Koçu · Keçiören, Ankara

Özelikle 9.da ve 10.sınıf öğrencilerine nasıl,ders çalışmaları gerektiğini ve ilerleyen yıllarda kendi öğrenme sorumluklarını nasıl alacağıyla ilgili danışmanlık yapmanın yanında matematik fizik ve kimya derslerini de anlatıp soru çözüyoruz. Bedelini ödediğin sürece; istediğin her şeye...

Fulya K. photo

Fulya K.

23.09.2020

Öğrenci Koçu · Keçiören, Ankara

Yaklaşık 9 yıldır eğitimciyim, son 4 yıldır da hem öğretmenlik hem eğitim koçluğu yapmaktayım. Eğitim koçluğu sertifikam mevcut. Öğrencilerin hedef belirlemesi, amaca yönelik çalışma, kısa ve uzun vade ders planlama ve planlanan doğrultuda çalışma, motivasyon kaybı yaşadığı dönemlerde akademik...

Sevde G. photo

Sevde G.

16.02.2021

Öğrenci Koçu · Keçiören, Ankara

Bahçeşehir kolejiyle Doğru cevap eğitim kurumlarında öğrenci koçluğu deneyimim mevcuttur.

X Y. photo

X Y.

27.11.2020

Öğrenci Koçu · Keçiören, Ankara

Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinde Okuyorum. 2019 ve 2020 yılında sınava hazırlanmış ve istediği başarıyı elde etmiş biri olarak sınav sistemi hakında, sınava nasıl verimli çalışılacağı hakında, süre kontrolünün yapılacağı hakında ve eksik analizini doğru yapma hakkında çok fazla bilgi...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Keçiören Öğrenci Koçu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Keçiören Öğrenci Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Öğrenci Koçu talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Öğrenci Koçu için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Öğrenci Koçu talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Öğrenci Koçu taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Öğrenci Koçu talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Öğrenci Koçu için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Öğrenci Koçu hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Keçiören Öğrenci Koçu fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Keçiören Öğrenci Koçu fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl