Hizmet Ver
Oyun Ablası

4 Ankara Keçiören Oyun Ablası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Keçiören civarında 158 Oyun Ablası hizmet vermeye hazır.

Keçiören Oyun Ablası için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 158 Oyun Ablası, Keçiören içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan, Keçiören içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Keçiören içinde yazılan 67 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 554 kişi Keçiören Oyun Ablası için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Keçiören Ankara Oyun Ablası

Hanife Nur K. photo

Hanife Nur K.

23.06.2022

Oyun Ablası · Keçiören, Ankara

Merhaba, lisede ve üniversitede çocuk gelişimi bölümü bitirdim aynı zamanda sosyal hizmet lisans mezunuyum. 2012 yılından beri aktif şekilde öğretmenlik yapıyorum. kolejlerde ve kreşlerde çalıştım.çocuklara da aktif olarak oyun ablalığı yapıyorum. Ayrıca özel gereksinimi olan çocuklara özel...

Meral H. photo

Meral H.

08.10.2020

Oyun Ablası · Keçiören, Ankara

Kimyagerim, pedagojik formasyonum var, aynı zamanda nefes, yaşam ve öğrenci koçuyum, sevgiyle şefkatle verilen bilinçli bir eğitimle çocukların içindeki potansiyellerini açığa çıkarmayı hedefleyen bir vizyona sahibim

Deniz D. photo

Deniz D.

04.09.2022

Oyun Ablası · Keçiören, Ankara

Küçük ve genç yaş grupları ile vakit geçirmeyi, deneyim, tecrübe ve bilgi aktarımında bulunmayı çok seviyorum. özellikle küçük yaş grupları ile ilitişimim ve öğretme metotlarımın çok faydalı ve sağlıklı olduğuna inanıyorum.

Hatice Evren K. photo

Hatice Evren K.

05.11.2021

Oyun Ablası · Keçiören, Ankara

Merhaba. Gazi Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı 2. Sınıf öğrencisiyim. 22 yaşındayım. Daha önce farklı yaş gruplarında çocuklara ve bebeklere oyun ablalığı yaptım. Çocukların psikolojisinden anlıyorum. Şu an 8 yaşında bir kız kardeşim var, büyümesinin her aşamasında onunlaydım. Profesyonel...

Selin A. photo

Selin A.

16.09.2020

Oyun Ablası · Keçiören, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü mezunuyum. Şuanda Ankara Üniversitesinde yüksek lisansa devam etmekteyim. Lisans eğitimim süresince çeşitli stajlar yaparak çocuklarla vakit geçirdim, onları gözlemledim, onlar için oyunlar tasarladım. 1 yıl bir kreşte çalıştıktan sonra şuanda bir özel...

Eda D. photo

Eda D.

05.09.2022

Oyun Ablası · Keçiören, Ankara

Çocukların iç dünyasını anlayıp bilişsel ve zihinsel gelişimlerine uygun bakım ve gelişimi için sevgiyle desteğin verilmesi.Bu durumda çocuğun daha sağlıklı ve mutlu bir hayata adım atması sağlanır.

Nihaye Ş. photo

Nihaye Ş.

17.03.2021

Oyun Ablası · Keçiören, Ankara

Merhaba. Ben Nihayet öğretmen. Çocuklarla yaratıcı drama çalışmaları yürütüyorum, okul öncesi ve okul dönemi çocuklar için oyun ablalığı yapıyorum. 4 yıl anaokulunda çalıştım ve bireysel dersler yaptım.

Beyza C. photo

Beyza C.

03.11.2020

Oyun Ablası · Keçiören, Ankara

Hukuk mezunu oyun ablası. Çocuklarınız için hem derslerine yardımcı hem de eğlenceli ve kaliteli zaman geçirmeleri için ablalık yapabilirim.

Gamze T. photo

Gamze T.

14.06.2021

Oyun Ablası · Keçiören, Ankara

Ankara içerisinde yaşayan kendisine arkadaşlarına eşine vakit Ayırmak isteyen annelerim babalarım. sporda sinemada veyahut hoş bir sohbetinizde çocuklarınızla ilgilenecek onlarla yaratıcı oyunlar oynayacak gerekirse sizinle gittiğiniz yerlere gelip çocuklarınızla oynayacak bir ablaya ihtiyacınız...

Nihal Y. photo

Nihal Y.

04.05.2022

Oyun Ablası · Keçiören, Ankara

Merhaba Türk Hava Kurumu Universitesi Yaşam Boyu Gelişim Uygulama ve Araştırma Merkezi (YAGEM) ve uzaktan online eğitim iş birliği ile Oyun terapistligi sertifikam bulunmaktadir.Yine aynı kurumun verdiği masal terapisi egitimimde devam etmektedir.Benimde 2 buçuk yaşında bebegim olup kendisini bu...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Keçiören Oyun Ablası Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Keçiören Oyun Ablası ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Oyun Ablası talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Oyun Ablası için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Oyun Ablası talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Oyun Ablası taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Oyun Ablası talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Oyun Ablası için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Oyun Ablası hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Keçiören Oyun Ablası fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Keçiören Oyun Ablası fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 350 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl