En İyi 10 Kocaeli Fotoğrafçı armut'ta

En İyi 10 Kocaeli Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli bölgesinde 89 Fotoğrafçı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

Mustafa Kılıç

Fotoğrafçı · İzmit · Kocaeli
Uzun yıllardır hobi olarak yaptığımız fotoğraf ve video çekimini yaklaşık 5 yıl önce ticarete çevirdik. Piyasaya yeni ve eksiksiz ekipmanlarla giriş yaptık.İşimize verdiğimiz önem doğrultusunda ekipmanlarımızı hep geliştirdik. Video çekimlerinde aynı anda çift karta kayıt sistemi ile müşterilerimiz

Cansu Karaçam

Fotoğrafçı · İzmit · Kocaeli
Hukuk fakültesi öğrencisiyim. Cep harçlığımı çıkarmak için amatör olarak fotoğrafçılıkla uğraşıyorum. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
düğün fotoğrafı, dış mekan çekim, ürün fotoğrafı, reklam, prodüksiyon, tanıtım, kurgu, montaj, video

Burak Cinkılıç

Fotoğrafçı · İzmit · Kocaeli
Biz, Kocaeli Üniversitesi Reklamcılık bölümü öğrencileri olarak kurmuş olduğumuz amatör ekiple öğrenmiş olduğumuz teorik bilgilerimizi deneyimlerimizle birleştirip profesyonel iş hayatına aktarmaya çalışıyoruz. İş alanlarımız: • Kurumsal Kimlik Çalışmaları • Sosyal Medya Uygulamaları • Reklam • Fo

Burçak Fotoğrafevi

Fotoğrafçı · Körfez · Kocaeli
Kocaeli, Bursa ve Sakarya da hizmet vermekteyiz. "Mutlu anlarınızı sanata dönüştürüyoruz." felsefesiyle yola çıktık.Yıllar sonra fotoğraflarınıza gülümsemeyle bakmak için doğru adrestesiniz.Rezervasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gözde Karagüz

Fotoğrafçı · İzmit · Kocaeli
Çeşitli fiyat paketleri ve konseptler ile hayalinizdeki fotoğraf çekimleri.

Sezgin E

Fotoğrafçı · İzmit · Kocaeli
Korkmadan kaliteden ödün vermeden uygun fiyata hizmet alabilirsiniz. Zaten halihazırda çalıştığım stüdyoların yanında daha uygun fiyata kendim iş yapmaya karar verdim, diğer fotoğrafçılık ve video ihtiyaçlarınız için ise uygun fiyata sizleri yönlendirebileceğim stüdyolar mevcuttur.

Sağlam Kaya

Fotoğrafçı · İzmit · Kocaeli
Dış mekan , iç mekan , aklınıza gelebilecek bütün organizasyonlarda(düğün - sünnet - nişan - kına - doğum vs) profesyonel ekipmanlarımızla birlikte hizmetinizdeyiz

Tuncay Gümüş

Fotoğrafçı · Gebze · Kocaeli
Kişiye özel çekimler, dış çekimler, düğün sonrası katalog çekimleri, ürün ve malzeme çekimleri ve isteğe göre video klip çalışmaları yapmaktayım.
Düğün Fot,reklam,dış çekim,sünnet

Şerif Yardım

Fotoğrafçı · Gebze · Kocaeli
Profesyon makine ile hayal güçünüzü zorlayınız. Özel gün ve geçelerinizde size hizmet vermekten onur duyarız.

Özlem Sarı

Fotoğrafçı · Çayırova · Kocaeli
Uzun süredir profesyonel olarak fotoğrafçılık yapmaktayım Sizin taleplerinize ve fiyat anlaşmamıza da bağlı olarak Düğün fotoğrafçılığı, doğum fotoğrafçılığı yapmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
FERDA TOK
Fotoğrafçı   25/05/2017

Enerjisi çok güzeldi. Sadece fotoğraf konusunda değil diğer konularda da yardımcı olup rahatlatıyor. Herhangi bir sıkıntı yaşamadık. İşinde de oldukça iyi birisi.

         
Ayşe Akten
Fotoğrafçı   14/05/2017

Sabrınız, güler yüzünüz, emeğiniz için; her şey ama her şey için çok teşekkür ederim. Harika bir çekim oldu. Ben de bebeğim de 1 sene boyunca bu kadar eğlenmemistik sanırım. Mükemmel kareler çıktı ortaya. Sonsuz teşekkürler 🙏

         
Sinem Tsc
Fotoğrafçı   03/04/2017

Emine Hanım sayesinde inanılmaz eğlenceli ve dinamik bir nişan töreni atlattık. Kaç kere ve gb bitirdiğimizi karşılıklı olarak bilemiyoruz:)) Bu kadar eğlenceli çekimleri için kendisine çooookk teşekkür ediyorum. Sevgiyle kalın:))))

         
Ömürhan Deniz
Fotoğrafçı   29/03/2017

Kendisinden kızımızın 2.yaş günü fotoğrafları için yardım aldık. Kesinlikle çok memnun kaldık. Fotoğraflarıımızın, profesyonel ve sanatçı ruhlu birinin elinden çıktığı çok net. Muhteşem mini video klibi ise her izlediğimizde gözlerimiz doluyor. Kendisi, işini iyi yapmasının yanında, samimi kişiliğiyle de bizi memnun etti. Uygun fiyata kaliteli hizmet isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Tekrar çok teşekkürler Özer Çevikel.

         
Linda Nasrullah
Fotoğrafçı   29/03/2017

Genel olarak çok memnun kaldım, gayet keyfli ve rahat geçti.Fotoğrafların kalitesi çok iyiydi herkese tavsiye ederim.Teşekkürler

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı

Kocaeli - Benzer Meslekler
Dış Çekim Fotoğraf

Bu Bölgedeki Fotoğrafçı Üyelerimiz
İzmit
Kocaeli için Fotoğrafçı hizmeti mi veriyorsun?  Ücretsiz Üye Ol, Hizmet Verseni de burada listeleyelim!