En İyi 10 Kocaeli Veri Kurtarma Merkezi

4 Veri Kurtarma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 34 Veri Kurtarma Merkezi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ahmet Ali D.

Ahmet Ali D.

Harddisk Veri Kurtarma · İzmit, Kocaeli
PROFESYONEL VE EKONOMİK DATA KURTARMA ÇÖZÜMLERİ HARDDİSK, FLASH BELLEK, TÜM HAFIZA KARTLARINDAN SİLİNEN DATALARI KURTARMA, FİZİKSEL SEBEPLER, KULLANICI KAYNAKLI NEDENLER VİRÜS BLAŞMASI VS. GİBİ NEDENLERLE LAPTOP, MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR, TABLET, TELEFON, FOTOĞRAF MASİNASI, VİDEO KAMERA GİBİ CİHAZLARIN HAFIZA KARTLARINDAN VERİLERİNİZ KURTARILIR, HER TÜRLÜ EKONOMİK ÇÖZÜMLER SUNULUR, BİR TIK YAKININDA BİR TELEFONLA HEMEN ULAŞIM ARAYIN GÖRÜŞELİM NOT: PİYASADA BAZI VERİ KURTARMA İŞİ YAPANLAR KULLANI
Uzmanlar Bilişim Teknolojileri

Uzmanlar Bilişim Teknolojileri

Harddisk Veri Kurtarma · İzmit, Kocaeli
12yildir bilişim sektöründe hizmet vermekteyiz . Harddiskten veri kurtarma. silinen bilgileri harddiskten geri alma hizmetini yillardir yapiyoruz.
Kocaeli Veri Kurtarma

Kocaeli Veri Kurtarma

Harddisk Veri Kurtarma · İzmit, Kocaeli
HDD veri kurtarma, RAID veri kurtarma, SSD veri kurtarma, Hard Disk veri kurtarma, veri imha, Flash Disk veri kurtarma, veri taşıma gibi hizmetleri profesyonel ölçekte sunan KVK, uzman personeli ve üstün teknolojik altyapısıyla veri kurtarma denildiğinde akla gelen ilk yerel hizmetlerden olmanın gurunu yaşıyor.
Soner K.

Soner K.

Harddisk Veri Kurtarma · Darıca, Kocaeli
Silinmiş veriler format atılmış harddiskler, flash bellekler, harici diskler den veri kurtarma işlemi yapılır. bilgisayarınızdan yada bellekten yedek alınır. Özel yazılımlar vasıtası ile verileriniz kurtarılır.
Ali Osman  K.

Ali Osman K.

Harddisk Veri Kurtarma · Gölcük, Kocaeli
Sabit disk Sunucu veri kurtarma NAS SAN kurtarma Sd kart kurtarma Ssd kart kurtarma Hdd Harici Hdd Flash disk AA+ güvencesiyle kaybolan verilerinizi geri alabilirsiniz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Tandoğan
Veri Kurtarma   13/02/2020

İşinin uzmanı,mütevazi,saygılı pırlanta gibi bir insan.1 TB lık hard diskimi kurtaran kişi.Gece yarısına kadar işiyle ilgilenen bir arkadaş. Tebrik ediyorum.Teşekkürlerimle. Herşey gönlünce olsun kardeşim.

         
Hür Tuna
Veri Kurtarma   26/01/2020

Aykut bey çok titiz ve özenli çalıştı.Her işlem için bilgi verdi ve iletişimde kaldı. çok eski bir model hard disk i çok düşük ihtimal olmasına rağmen bütün verileri kurtardı . emeğinize sağlık . tereddüt etmeden kendisine başvurabilirsiniz .

         
Uğurcan Nalçakar
Veri Kurtarma   17/01/2020

Hizmet ve ilgi için Teşekkürler, tam olarak klasör yapısı ile olmasa da birçok silinen veriyi uzun saatler uğraşarak kurtardı.

         
Senem Yalçın Yalçın
Veri Kurtarma   07/01/2020

Böyle uygun fiyata böyle kaliteli bir hizmet aldığım için çok mutluyum. Çevremdeki herkese sizi tavsiye edecem murat hocam. Çok ama çok teşekkür ediyorum. Benim icin cok ama cok onemli fotograf ve videolarin %95ini kurtardiniz.Allah gönlünüze göre versin. Arkadaşlar başka kimseye gitmeye uzun araştırmalar yapmanıza gerek yok veri kurtarmak için siz emanetinizi Murat hocaya verin gerisini ona bırakın ve ona güvenin!!

         
Meltem Yılmaz
Veri Kurtarma   10/10/2019

Gökhan bey çok ilgiliydi, Diski oturduğum yerden almaya geldi. İşlemi yaparken sık sık arayıp ara bilgilendirme yaptı. Titiz ve güvenilir bir arkadaş kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
İLAYDA ACAR
Veri Kurtarma   04/10/2019

Keten Bilgi Teknolojileri armut üzerinden bana en kısa zamanda dönüşüm yapan şirket oldu. Ilk ulaştığı andan itibaren Faruk Bey öncelikle uzaktan olmak üzere üm gün büyük bir özveri ve zaman harcayarak yardımcı olmaya çalıştı. Pc yi verdikten sonra da ertesi güne bize ihtiyacımız olan yardımı gerçekleştirmiş oldu. Emeğine, hızına, harcadığı zaman ve özverisine çok teşekkür ediyorum.

         
Ufuk Unal
Veri Kurtarma   27/07/2019

Teşekkürler Ahmet bey. Bir insan bu kadar profesyonel hizmet verir. Başka bir firma daha önce benim verilerimin kurtarılması için bir hafta süre vermişti. Ahmet bey sağolsun verilerimi iki günde kurtardı ve bilgileri iki tane ekstra hard diske aktardı. Eğer veri kurtarma işiniz olursa Ahmet beyin firmasını tavsiye ederim.

         
Veysel Dinler
Veri Kurtarma   10/07/2019

Evet, çok memnun kaldım. Gökhan Yavaş, işini çok iyi yapmaktadır. Bizi buluşturan armut.com a teşekkürler.

Veri Kurtarma hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz