Hizmet Ver

3 Kocaeli İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 153 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

İç Mimar

En İyi 10 Kocaeli İç Mimar

Furkan Sevinç photo

Furkan Sevinç

06.02.2019

İç Mimar · Derince, Kocaeli

MERHABALAR BEN FURKAN SEVİNÇ: HER TÜRLÜ İÇ VE DIŞ MEKAN TASARIMI, MOBİLYA TASARIMI VE OBJE MODELLEME; TALEBE UYGUN ŞEKİLDE YAPABİLİRİM. AYRICA MAKİNE ALANINDA DA TEKNİK RESİM VE 3D MODELLEME YAPABİLİRİM.

Om Mimarlık photo

Om Mimarlık

15.11.2019

İç Mimar · İzmit, Kocaeli

İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Mezun olduktan sonra 2 sene boyunca bir restorasyon firmasında ikamet ettim. Sonrasında, yaklaşık 1 yıldır iç mimarlık faaliyetleri yürütmekteyim. Rölöve, restitüsyon, restorasyon ve iç mimari proje hizmetleri verebilirim.

Yunus Düzgün photo

Yunus Düzgün

30.12.2020

İç Mimar · Gebze, Kocaeli

Her türlü tadilat işlemlerinizi uzman ekiplerimiz ile kaliteli ve güvenli bir şekilde uygulamasını yapabiliriz

Zekai Çıray photo

Zekai Çıray

23.10.2013

İç Mimar · İzmit, Kocaeli

Vizyon Tasarım; bir mühendislik oluşumudur. 2003 yılından itibaren Kocaeli ve bölgesinde hizmet veren firmamı; tadilat, restorasyon, dekorasyon çalışmalarına devam etmektedir. Mevcut bilgi ve ticari birikimlerinin tümünü yüksek hizmet kalitesine odaklayan Vizyon Tasarım; çağdaş, analitik ve...

D.m.d photo

D.m.d

16.02.2014

İç Mimar · İzmit, Kocaeli

Tmüşterilerimizin memnuniyeti bizim için referanstır işimizde prensipli çalışmak başlanan işi yarım bırakmak ve bir başka işe başlamak prensip dışıdır birçok resmi kuruluşta işlerimizi sıfır hatayla ciddiyetle teslim ettik

Cihan Mutlu photo

Cihan Mutlu

23.07.2015

İç Mimar · İzmit, Kocaeli

Kariyerime 2007 yılında başladım. Hastane, otel, ofis, mağaza ve ürün tasarım projelerinde yer aldım Mobilya, teknik proje ve üretim bölümlerinde bulundum.

Halil İbrahim Özşen photo

Halil İbrahim Özşen

28.05.2015

İç Mimar · İzmit, Kocaeli

3D katı modelleme tekniklerinin gelişmesinden güç alarak endüstriyel ve mimari projelerin tasarım yapım sürecindeki zaman alıcı ve maliyetleri artıran sorunları henüz proje başlamadan tasarım aşamasında çözme imkânı sunuyoruz. Artı Proses, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine...

Argem İnşaat photo

Argem İnşaat

23.08.2014

İç Mimar · Körfez, Kocaeli

10 Yıldır Mimari Modelleme üzerine hizmet vermekteyim. Cephe modelleme, vaziyet planı, kat planı, iç mekan modellemeleri yanında taıtım katalogları ve online katalog gibi sunum hizmetleri vermekteyim.

Base Dekor ve photo

Base Dekor ve

16.06.2016

İç Mimar · Dilovası, Kocaeli

Base Dekor, on yılı aşkın bir süredir sektörün önde gelen firmalarının dijital baskılı dekor kağıdı taleplerini karşılarken aynı zamanda söz konusu konsept çerçevesinde hangi farklı ve yenilikçi ürün gruplarını müşterilerine sunabileceğinin de araştırma-geliştirmesini aralıksız sürdürmüştür.Bu...

Kocaeli Sıva İzolasyon photo

Kocaeli Sıva İzolasyon

26.05.2014

İç Mimar · Kartepe, Kocaeli

Sizlere bina ömrüne eş değer doğa şartlarından etkilenmeyen ürünle hizmet vermekistiyoruz. bizi daha iyi ancelemek için bakınız KOCAELİ SIVA İZOLASYON ve İZOZEK YALIM adreslerimize.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kocaeli İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kocaeli İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Kocaeli İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İç Mimar için binlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin gerçek müşteri yorumları ve ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Her yıl binlerce kişi İç Mimar için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden hallettiğin İç Mimar işlerini Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Kocaeli Ev Tadilat

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde {{ServiceName}} talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! {{ServiceName}} için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- {{ServiceName}} talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  {{ServiceName}} taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. {{ServiceName}} talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin {{ServiceName}} için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- {{ServiceName}} hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl