Hizmet Ver

3 Kocaeli İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 152 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

İç Mimar

En İyi 10 Kocaeli İç Mimar

Gülçin Aktay photo

Gülçin Aktay

22.10.2020

İç Mimar · Darıca, Kocaeli

İnşaat mühendisi tecrübelerimle güçlü ve tecrübeli kadromla tadilat ve anahtar teslim işlerinizde hizmet veriyoruz.

Doğucan Erkırlı photo

Doğucan Erkırlı

03.12.2020

İç Mimar · İzmit, Kocaeli

Yurtiçi ve yurtdışı yaptığımız mimari proje ve iç mekan dekorasyon hizmetlerinde faliyet gösteren firmamızda müşteri odaklı ve uygulanabilir tasarım anlayşımız ile modern çözümlerimizi en uygun fiyat garantisi ile uygulamaya döküyoruz. Mimari Proje, İç Dekorasyon ve Peyzaj Tasarımı...

Mrcelldesgnlab photo

Mrcelldesgnlab

10.12.2017

İç Mimar · Kartepe, Kocaeli

Özel koltuk tasarımı ve uygulama. Ofis ve Ev koltukları özel üretimi yapılmaktadır. model sınırı yoktur. Hertürlü projeye cevap verilir.

Kocaeli Sıva İzolasyon photo

Kocaeli Sıva İzolasyon

26.05.2014

İç Mimar · Kartepe, Kocaeli

Sizlere bina ömrüne eş değer doğa şartlarından etkilenmeyen ürünle hizmet vermekistiyoruz. bizi daha iyi ancelemek için bakınız KOCAELİ SIVA İZOLASYON ve İZOZEK YALIM adreslerimize.

Zekai Çıray photo

Zekai Çıray

23.10.2013

İç Mimar · İzmit, Kocaeli

Vizyon Tasarım; bir mühendislik oluşumudur. 2003 yılından itibaren Kocaeli ve bölgesinde hizmet veren firmamı; tadilat, restorasyon, dekorasyon çalışmalarına devam etmektedir. Mevcut bilgi ve ticari birikimlerinin tümünü yüksek hizmet kalitesine odaklayan Vizyon Tasarım; çağdaş, analitik ve...

Base Dekor ve photo

Base Dekor ve

16.06.2016

İç Mimar · Dilovası, Kocaeli

Base Dekor, on yılı aşkın bir süredir sektörün önde gelen firmalarının dijital baskılı dekor kağıdı taleplerini karşılarken aynı zamanda söz konusu konsept çerçevesinde hangi farklı ve yenilikçi ürün gruplarını müşterilerine sunabileceğinin de araştırma-geliştirmesini aralıksız sürdürmüştür.Bu...

D.m.d photo

D.m.d

16.02.2014

İç Mimar · İzmit, Kocaeli

Tmüşterilerimizin memnuniyeti bizim için referanstır işimizde prensipli çalışmak başlanan işi yarım bırakmak ve bir başka işe başlamak prensip dışıdır birçok resmi kuruluşta işlerimizi sıfır hatayla ciddiyetle teslim ettik

Halil İbrahim Özşen photo

Halil İbrahim Özşen

28.05.2015

İç Mimar · İzmit, Kocaeli

3D katı modelleme tekniklerinin gelişmesinden güç alarak endüstriyel ve mimari projelerin tasarım yapım sürecindeki zaman alıcı ve maliyetleri artıran sorunları henüz proje başlamadan tasarım aşamasında çözme imkânı sunuyoruz. Artı Proses, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine...

Cihan Mutlu photo

Cihan Mutlu

23.07.2015

İç Mimar · İzmit, Kocaeli

Kariyerime 2007 yılında başladım. Hastane, otel, ofis, mağaza ve ürün tasarım projelerinde yer aldım Mobilya, teknik proje ve üretim bölümlerinde bulundum.

Viya Design photo

Viya Design

18.10.2016

İç Mimar · Körfez, Kocaeli

Viya Design firması farklı bir çok alanda hizmet vermiş. Bünyesinde farklı alanlarda proje tasarlayıp, imalatını da başından sonuna yürütme işlemini de yapan iç mimar bir ekip ile çalışmaktadır. Gerçekten hayal ettikleriniz doğrultusunda 3 boyutlu tasarım alternatifleriyle ve uygulamalarıyla...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kocaeli İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kocaeli İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Kocaeli İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İç Mimar için Kocaeli içinde toplam 152 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 122 yorum ve verilen 4.3 ortalama puan Kocaeli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 387 kişi Kocaeli İç Mimar için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Kocaeli Ev Tadilat

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl