En İyi 10 Kocaeli Logo Tasarımcısı | Armut

En İyi 10 Kocaeli Logo Tasarımcısı

4 Logo Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli bölgesinde 81 Logo Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mert Egemen  D.

Mert Egemen D.

Logo Tasarım · İzmit, Kocaeli
Tasarımı seven bi ajansız ekip olarak işimizi severek yaparak en zorlu işleri ve zorlu müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillenip şekillendirip doğru yönlendirmelerle mutlu edip mutlu olan bi ekibiz o yüzden doğru adrestesiniz ;) bu arada tabela imalat montaj kendimize aittir
Vivo Bilişim

Vivo Bilişim

Logo Tasarım · İzmit, Kocaeli
Müşterisini dinleyen ve anlayan, %100 müşteri memnuniyeti için yola çıkmış bir ekipten oluşan, iş bittikten sonra da ulaşılabilir olan, her işlemini faturalandırarak hem vergisini ödeyen hem de sizlere gider göstermenizi sağlayan bir firma ile çalışmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.
Grafimo Creative Works

Grafimo Creative Works

Logo Tasarım · İzmit, Kocaeli
Grafimo, 22 yıldır Kocaeli de grafik tasarım ve baskı sektöründe faaliyet gösteren Pegasus Dijital in grafik tasarım markasıdır.
Serdar S.

Serdar S.

Logo Tasarım · Gebze, Kocaeli
6 seneyi geçkin bir süredir grafik tasarım ve logo tasarımıyla ilgileniyorum. Türkiye nin önde gelen kişi ve kuruluşlarıyla çalışma fırsatları yakaladım. Yapımcı, oyuncu, tv dizileri, yapım şirketleri gibi kişi ve kuruluşlara grafik tasarım ve logo tasarımı hizmetleri verdim, halen de çalışmaya devam ediyorum.
Damlı T.

Damlı T.

Logo Tasarım · İzmit, Kocaeli
Sizi şekillendirilerek, kimliklendirilerek ve kim olduğunuzu belirterek diğer rakiplerinizden ayırıyoruz. Bu sektörde yeni ve başarıya açız. İki ay gibi kısa sürede 10 farklı projede yer aldık ve her zaman ilk önceliğimiz müşteri memnuniyeti oldu.
İbrahim  G.

İbrahim G.

Logo Tasarım · İzmit, Kocaeli
10 yılı aşkın süredir reklam sektöründe tasarım anlamında hizmet vermekteyim. Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Kurumu anımsatacak bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten kurumsal kimlik kitabı bu sistemin vazgeçilmez öğesidir. Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde amblem (logo) den ofis dizaynına, çal
Vahit M.

Vahit M.

Logo Tasarım · İzmit, Kocaeli
Kendime has bir çizgimin olması en önemli farkım, benimle çalışmak isteyen müşteriler çalışmalarımı inceleyerek alacakları hizmetin ne kadar kaliteli olacağını görebilirler.
Hasan Sercan  Ö.

Hasan Sercan Ö.

Logo Tasarım · İzmit, Kocaeli
Üel Sanatlar Grafik Tasarım son sınıf öğrencisiyiz, tasarımlarınızı hızla ve kurallara uygun bir şekilde yapıyoruz. bu numaradan bize ulaşabilirsiniz.
Hilal Tasarım

Hilal Tasarım

Logo Tasarım · Derince, Kocaeli
Hilal Tasarım Kişilik Kazandırır. Firmanız, Web Siteniz, Facebook ve Twitter Hesabınız İçin Benzersiz Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımlarınızda Bedava Gibi Hizmet. Yapılan işin Kalitesine karşın talep edilen Düşük Ücrete şaşıracaksınız.
Ercan T.

Ercan T.

Logo Tasarım · Gölcük, Kocaeli
ŞİRKETİNİZE, DÜKKANINIZA, MAĞAZANIZA, WEB SİTENİZE, YADA TOPLANTI SEMİNER SUNUM GİBİ ÖZEL FAALİYETLERİNİZDE KULLANABİLECEĞİNİZ BİR LOGO MU İSTİYORSUNUZ. SİZ SÖYLEYİN BİZ TASARLAYALIM.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hasan Özdemir
Logo Tasarım   19/12/2018

Sabırlı ve gayet başarılı bir arkadaş tam isteğimi aldım teşekkür ederim birinciliği fazlası ile hak ediyor

         
Barbaros Ozkok
Logo Tasarım   07/11/2018

Kendisi alternatifli calisip istenilen revizelerin hepsini sabirli bir sekilde yapmistir. Yaraticiligi ve iletisimi cok kuvvetlidir

         
Fatih Öztosun
Logo Tasarım   09/10/2018

Taha bey kendi şirketi için hazırlık yapıyor gibi büyük bir özveri ve sabırla logomuzu tasarlamıştır. Nasıl bir logo hayal ettiğimizi ziyadesiyle doğru algılamış ve bunu somut hale getirmiştir. Çok harika bir iş çıkararak güvenimizi tamamen kazanmıştır. Hiç şüphesiz ihtiyaç halinde kendisi ile yeniden çalışabileceğiz.

         
Esra Kurt
Logo Tasarım   25/08/2018

Uğur bey, Kendisi bizim isteklerimize anında cevap verdi. Bizi hiç bekletmeden isteklerimizi karşıladı. Kendisi öncelikle bize 3 adet logo tasarımı sundu. İçerisinden beğendiğimiz logoya ek fikirlerimizi eklemesini istedik. Kendisinden logo üzerinde 5/6/7 kez değişiklik yapmasını istedik. Sabırla hiç bir problem yaşamadan bize çok kaliteli bir logo tasarladı. Uğur Bey’le tekrar seve seve çalışmayı isteriz. Bayram tatilinde olduğunuz halde bizimle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz :)

         
İHSAN KIRDAR
Logo Tasarım   04/08/2018

Uğur beyle iyiki çalıştım işinde çok başarılı çok teşekkürler emeğinize sağlık. herkese tavsiye ederim

         
İpek BINYILDIZ
Logo Tasarım   04/05/2018

Taha Bey talebimi çok hızlı ve çok tatmin edici olarak karşıladı. Kendisine teşekkür ederim. İşlerinizi gönül rahatlığıyla, profesyonelce çözen Taha Bey’e verebilirsiniz.

         
Aysu Hanım
Logo Tasarım   19/04/2018

Taha Bey, gercekten isini hakki ile yapti. Ve en nihayetinde harika bir logoya kavustuk. Sonrasinda da desteklerini bizden esirgemedi sagolsun. Hizina ve yaraticiligina saglik 😁

         
Omer İnanc
Logo Tasarım   09/04/2018

Ozge hanim’a cok tesekkurler. Hizli ve talebim dogrultusunda hemen yardimci oldu. Rahatlikla destek alabilirsiniz.

Logo Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz