Hizmet Ver
Mimar

5 Kocaeli Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 119 Mimar hizmet vermeye hazır.

Kocaeli Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 119 Mimar, Kocaeli içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan, Kocaeli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Kocaeli içinde yazılan 89 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 134 kişi Kocaeli Mimar için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Kocaeli Mimar

ÖZGÜR İNŞAAT photo

ÖZGÜR İNŞAAT

17.10.2022

Mimar · Körfez, Kocaeli

30 yıllık deneyim ve birikim ile Kocaeli'de; - Ruhsat projesi (takım) - Kaba veya anahtar teslim inşaat - İmar barışı ve tapu işlemleri - Temdit, tadilat, ruhsat yenileme, ilave kat - Danışmanlık, işlemlerini yapmaktayız.

Betül K. photo

Betül K.

18.06.2022

Mimar · Gölcük, Kocaeli

Kocaeli üniversitesinde yüksek lisans yapmaktayım. Daha gemi iç dizaynıyla ilgili modelleme projelerinde çalıştım.

Linart mimarlık photo

Linart mimarlık

13.03.2023

Mimar · İzmit, Kocaeli

LinArt Mimarlık olarak, aklınızdaki projeyi, kullanım, ekonomi ve verimliliği en üst seviyede tutarak, akılcı adımlarla yaratıcı ve eşsiz projeye dönüşmesi için ihtiyacınız olan tüm hizmetleri Mimarlık çatısı altında size sunmaktayız.

Harun C. photo

Harun C.

31.05.2016

Mimar · Başiskele, Kocaeli

Istanbul Teknik Universitesi mezunuyum. 3.5 yillik yurtdisi tecrubem ve is teslimatlarim ile yapi sektöründe cozum ortağınız olmak isterim.

Penbe Gül A. photo

Penbe Gül A.

09.03.2022

Mimar · Gebze, Kocaeli

Mimari tasarım olarak alışılmış tasarımların dışında ve müşteri memnuniyetini sağlayacak işler ortaya çıkarmaya odaklıyim.

Mimar Serkan A. photo

Mimar Serkan A.

03.11.2017

Mimar · Gebze, Kocaeli

Projelerinizi Hızlı ve Mimarisine tasarımına önem verilerek çizilmesini istiyorsanız. Ben Mimar serkan alpay olarak hizmetinizdeyim.

Baştuğ Mimarlık photo

Baştuğ Mimarlık

16.04.2022

Mimar · Gebze, Kocaeli

Gebze'de tecrübeli bir ekiple mimari tadilat, dekorasyon hizmetleri vermekteyiz. Mimari proje danışmanlık hizmetlerimizide devam ettiriyoruz.

Nefes inşaat photo

Nefes inşaat

01.09.2021

Mimar · Darıca, Kocaeli

Yenilikçi, çağdaş ve işlevsel niteliklelere sahip mekanlar dizayn ederek projelerinize değer katmayı amaçlıyoruz. NEFES Proje Şirketi olarak bunları yaparken modern, teknolojik ve aynı zamanda sanatsal niteliklere sahip özgün mekanlar tasarlamayı hedefliyoruz. Her metrekare alanınıza değer veriyor...

Erşan Mimarlık photo

Erşan Mimarlık

05.11.2020

Mimar · İzmit, Kocaeli

Bütçeniz ve isteklerinize göre, hedeflenen bölgenin satış veya kiralama potansiyeline göre hızlı sonuç alabilmeniz için tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Kişisel kullanım amaçlı projelerde ise konfor ve estetiği ön planda tutularak tasarımlar yapmaktayız. Dilerseniz projenizin inşaat metrajı, ve...

Hazal H. photo

Hazal H.

12.02.2021

Mimar · Gölcük, Kocaeli

Son sınıf mimarlık öğrencisiyim. teknik çizim, proje çizimi, ödev çizimi, program ve el çizimi yapabilirim.

Mahir G. photo

Mahir G.

11.05.2020

Mimar · Darıca, Kocaeli

Https://drive.google.com/file/d/1zszTvjdba5KAU4I66qVekpUZSdW5dIef/view?usp=sharing

LABİRENT MİMARLIK photo

LABİRENT MİMARLIK

21.02.2021

Mimar · Gebze, Kocaeli

MİMARLIKTA A'DAN Z'YE HER ŞEYDE BİZE DANIŞIN. *Mimari Projeler, *İç Mimari Projeler *Ruhsat Projeleri, *Uygulama Projeleri, *Tadilat Projeleri, *Anahtar Teslim Projeleri, *Uygulama Hizmetleri, *Konsept Tasarımı, *Mobilya Tasarımı, *Mimari Görselleştirme Birçok konuda sizlerden gelen iş...

Buse K. photo

Buse K.

23.10.2020

Mimar · Gebze, Kocaeli

Maltepe üniversitesi 2018 yılı Mimarlık (ingilizce) bölümü mezunuyum. 1,5 yıl ofis tecrübem oldu. İş güvenliği yüksek lisansı yaptım. Tasarım,yenileme,tadilat projeleri yapmaktayım. Dizayn fikirleri için model oluşturmaktayım,paftalar hazırlamaktayım. Öğrenci projelerine,pafta tasarımlarına...

MET ARCHİTECTS photo

MET ARCHİTECTS

12.01.2022

Mimar · Kartepe, Kocaeli

Metre kareler bize engel değil biz yaşam alanlarına uygun kullanışlı planlar çözmeye odaklanan bir ofisiz. Hayalleriniz proje ve 3D lerde kalmasın.

Nefes inşaat photo

Nefes inşaat

25.09.2021

Mimar · Darıca, Kocaeli

Merhaba Kerem Bey, iç mimari uygulama projesi talebinizi gördük ve sizle iletişim kurmak istedik. Sizin isteklerinizi dikkate alarak tecrübeli ekibimizle birlikte size en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Ücretsiz mekan keşfi ile mekanın en iyi şekilde değerlendirilmesiyle sizde...

Enes S. photo

Enes S.

18.08.2022

Mimar · Gölcük, Kocaeli

NS Architect şirketi olarak Azerbaycan ve Türkiye'de faaliyet gösteriyoruz. Mimari çizim, kişiye özel tasarım, 3D modelleme, interior design, exterior desing ve uygulamalar yapıyoruz.

Oea Mimarlık Ve İç Mekan Tasarım photo

Oea Mimarlık Ve İç Mekan Tasarım

30.01.2019

Mimar · Çayırova, Kocaeli

Ruhsat projeleri, İmar Barışı, Kat irtifakı 3D görselleştirme, Reklam, İç mekan tasarım ve imalatımızla Hayal edebileceğiniz her çeşit üretim için Hizmetinizdeyiz. Yerinde keşif, Fotoğraflama ve ölçülü görselleştirme.

Nar İnşaat Gayrimenkul photo

Nar İnşaat Gayrimenkul

17.01.2019

Mimar · Gebze, Kocaeli

Nar İnşaat Gayrimenkul olarak Profosyonel ekibimizle başta; Kocaeli Gebze - Darıca - Çayırova -Dilovası - Körfez ve İstanbul Tuzla -Pendik bölgelerinde Alım-Satım işleri ile ilgili hizmet vermekteyiz.

Zyn Mimarlık photo

Zyn Mimarlık

05.08.2017

Mimar · Gebze, Kocaeli

Merhabalar, ZYN mimarlık olarak Gebze de yeni açılan büromuzda açılışa özel mimari proje fiyatlandırmalarımız mevcuttur. Alanında uzman okullardan mezun mimarlarımızla projelerinizi hızlıca çözümleyip sonuca erdiriyoruz. Projelerinizi en başta etütlerden 3d modellemesine kadar yapıp siz değerli...

Gökçem Mimarlık Mühendislik İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. photo

Gökçem Mimarlık Mühendislik İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti.

23.12.2017

Mimar · Gebze, Kocaeli

Mimarlık ve Mühendislik Proje Hizmetleri, Kentsel Dönüşüm, Danışmanlık, 3D Dış Cephe Görsel Tasarımı, Emlak, Gebze,Darıca, Çayırova,Dilovası www.gokcemimarlik.com

Ayy Mimarlık photo

Ayy Mimarlık

18.11.2017

Mimar · Kartepe, Kocaeli

Her türlü inşaat ve mimarlık işlerinde danışmalık hizmetleri verilir. Proje aşamasındaki sözleşmelerede ve projelerde danışmanlık hizmetleri verilir. İnşaat şantiyeleri genel takipleri yapılır. Kat karşılığı verilen işlerde de sözleşme aşamasında yardımcı olunur.

Mustafa Ekinci photo

Mustafa Ekinci

01.09.2021

Mimar · Darıca, Kocaeli

Yenilikçi, çağdaş ve işlevsel niteliklelere sahip mekanlar dizayn ederek projelerinize değer katmayı amaçlıyoruz. NEFES PROJE ŞİRKETİ olarak bunları yaparken modern, teknolojik ve aynı zamanda sanatsal niteliklere sahip özgün mekanlar tasarlamayı hedefliyoruz. Her metrekare alanınıza değer veriyor...

Feyza A. photo

Feyza A.

10.10.2018

Mimar · Derince, Kocaeli

3D modelleme revit ve sketchup çizimleri yapabiliyorum animasyon ve render hazırlayabilirm.

Berna B. photo

Berna B.

06.07.2018

Mimar · İzmit, Kocaeli

Bir işi severek ve özenerek yaptığımı , işi bitirmeyi ve zamanında teslim etmeyi başarabildiğimi düşünen bir mimarımdır.

Varhan Mimarlık photo

Varhan Mimarlık

18.07.2018

Mimar · Kartepe, Kocaeli

Plan proje hazırlanması, bunların uygulanması, sürekli koordine şekilde mesafe katedilen profesyonel bir ilişki ile güven veren çalışmalar.

Müşteri Yorumları

Armut’ta Kocaeli Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Kocaeli Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Mimar talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Mimar için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Mimar talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Mimar taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Mimar talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Mimar için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Mimar hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kocaeli Mimar fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kocaeli Mimar fiyatları, talep detayına göre 900 TL ile 1000000 TL arasında değişmektedir.