En İyi 10 Kocaeli Sosyal Medya Danışmanı ve Ajansı

4 Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 119 Sosyal Medya Danışmanı ve Ajansı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Buse Onur

Buse Onur

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Gebze, Kocaeli
Merhabalar. Çocukluğumdan beri görsel tasarıma ilgi duyan biriyim. Herhangi bir kurs ya da eğitim almadım ve kendi kendimi geliştirdim. Daha önce bir butik ve özel bir diyetisyenin instagram hesaplarını yönetmiştim. Renkli, dikkat çekici postlar hazırlayabiliyorum. Hedef kitleye ulaşmak için hızlı ve güvenilir araştırmalar yapabiliyorum.
İrem  Yıldız

İrem Yıldız

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kartepe, Kocaeli
Uludağ Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri mezunuyum. Birçok farklı ajansta staj ve iş deneyimim oldu.2015 yılından beri firmalara sosyal medya yönetimi & reklamcılığı, Google Ads reklamcılığı hizmetleri vermekteyim. Şuanda işime freelance olarak devam ediyorum.
Ahmet Kaya

Ahmet Kaya

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Gebze, Kocaeli
Facebook sosyal ağ üzerinde otomobil, modifiye alanında 150 bin üyeli sayfalarım üzerinden istediğiniz ürün veya başka birşeylerin reklamını ve satışını yapabilirim.
Hakan Altıparmak

Hakan Altıparmak

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Gebze, Kocaeli
Ertan Acar Medya İletişim Danışmanlığı firmasında Medya İlişkileri Yönetmeni olarak çalıştım ve Türkiye nin ilk Sosyal medya tv Şovu olan Sosyal Alem programı Metin Yazarlığı yaptım. Türkiye’nin önde gelen Kurumsal Firmalarının İletişim Merkezi isimlerine Sosyal medya kriz ve İtibar Yönetimi alanında Türkiye nin önde gelen isimlerinden oluşan kadro ile sertifika programı organize ettim.
Caute Medya

Caute Medya

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Gebze, Kocaeli
Değişen dünyada markanızın ihtiyacı olan sese ilk cevap veren biz oluyoruz ve markanızı CAUTE'luyoruz. www.cautemedya.com
Emre Kıvanç

Emre Kıvanç

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Körfez, Kocaeli
Daha önce Üniversite kulüplerinin sosyal medya hesap yöneticiliği yapmış daha sonra Trt fm de yayın sırası sosyal medya yöneticiliği yapmış ve dernek sosyal medya sorumlulugu yapmış biri olarak sizi sosyal medya da en iyi biçimde gösterebilirim. Profesyonellikten yana sorununuz olmasın.
Halil İbrahim Kabul

Halil İbrahim Kabul

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çayırova, Kocaeli
Merhabalar, Bilişim Sistemleri Mühendisliği ayrıyetten açıköğretimde Web Tasarımı ve Kodlama bölümlerini okumaktayım ve Freelancer olarak çalışmaktayım. İşletmenizin/Markanızın tüm dijital platformda daha sık yer alması için gerekli olan Takipçi kasma, Reklam verme, Ürün tanıtımı, İçerik tasarlama(sizden gelenlerle) ve haftalık/aylık raporlama yapıyorum.
Nurgül Özcan

Nurgül Özcan

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · İzmit, Kocaeli
Dijital pazarlama ve satış stratejileri uzmanı olarak: Markaların, mevcut müşterilerine daha fazla ürün/hizmet satmalarını ve yeni müşteriler kazanmalarını sağlayacak stratejiler geliştirip uyguluyorum.
Onur Maçkan

Onur Maçkan

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Derince, Kocaeli
Dijital ajansım olan ONMAjans bünyesinde Sosyal Medya Yönetimi, Grafik Tasarımı, E-Ticaret Siteleri Yönetimi ve Entegrasyonları ve Dijital Reklamcılık ile ilgili hizmetler vermekteyim. Tasarım programları ile içerik oluşturma konusunda oldukça başarılı işler çıkartmakla birlikte, hesaplarınızla ilgili alınması gereken tüm aksiyonlar konusunda sizlere destek olmaktan mutluluk duyarım.
Erenay Nişancı

Erenay Nişancı

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · İzmit, Kocaeli
2 buçuk senelik reklam ajansı tecrübelerim arasında; -Sorumlu olduğum firmanın sosyal medya yönetimi için hitap edilen kitleye ve firmanın kültürüne uygun bir dil geliştirerek gereken içeriği ve metni hazırlamak, -Blog sitelerinde yerli - yabancı kaynakları takip ederek trend konular hakkında SEO uyumlu blog yazmak, -Sorumlu olduğum firmanın reklam ve tanıtım alanında ihtiyacı olabilecek materyalleri hazırlamak/önermek, -Sponsor sürecini yönetmek bulunmaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sinem Kazak
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   06/10/2020

Arda Bey çok hızlı ve anlayışlı. İşi aldığı gün çalışmaya başladı. Arkadaşlarımın övgüsünü gerçekten hakediyormuş. İşini en doğru şekilde yapıyor.

         
Emrah Beyan
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   27/08/2020

Konuştuğumuz ilk andan itibaren alanına hakimiyeti ve dürüst ticari duruşunu hissettim. Profesyonel sözleşme ile ile başladığımız işi çok kısa süre içerisinde de teslim ettiler. Bu süre zarfında telefon, mail, mesajlaşma ile hep ulaşılabilirlerdi. Profesyonel bir web sayfası istiyorsanız tavsiye ederim.

         
Turan Gür
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   25/08/2020

Sosyal Medya Danışmalığı ve Görsel desteği ile çok yardımcı oldu. Kendisi işinde gerçekten ilgili ve profesyonel.

         
Ferdi Üstündağ
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   22/07/2020

GAYET BAŞARILI İLETİŞİMİ KUVVETLİ GÜLER YÜZLÜ BİR ARKADAŞ ŞUAN İÇİN ÇALIŞTIKLARIMIZ ARASINDA EN İYİSİ BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM

         
Hatice Acar
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   25/06/2020

Aylin hanımla yeni çalışmaya başladık. Ama kendisi işini o kadar titizlikle yapıyor ki eminim uzun yıllar birlikte çalışırız. Ayrıca da söylemeden geçemeyeceğim; içten samimi tavırlarıyla kendisinle iletişim konusunda da hiç sorun yaşamıyoruz. İşini iyi yapması ve severek yapıyor olması bizim açımızdan da çok büyük avantaj... Teşekkürler aylincim 🤗

         
İbrahim Altınay
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   05/06/2020

3,14 Media Agency ekibi ile gerçekleştirdiğimiz görüşmeler soncunda dijital vitrinimizi onlara emanet ettik.Ekibin enerjisi, hızı muhteşem. Hepinize teşekkür ederiz.

         
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   04/06/2020

Aylin hanım Nazik ve çok ilgili bir kişi henüz bir Çalışma Olmadı fakat inşaallah güzel şeyler olacağına inanıyorum

         
İlkay Şirin
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   16/05/2020

Volkan beyin profesyonel yaklaşımı ve net diyaloğu ile kısa sürede ne istediğimizi birlikte karar verdik . Digimapp yönetim ve çalışanlarına teşekkür ederiz .

Benzer Meslekler
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz