En İyi 10 Kocaeli Yazılım Geliştirme Firması

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 168 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İzzet Emre A.

İzzet Emre A.

Yazılım Geliştirme · Gebze, Kocaeli
Bilgisayar Mühendisi, Proje sorumlusu, Yazılım geliştirme uzmanı https://www.linkedin.com/in/izzetemre/
Algorist Yazılım Danışmanlık

Algorist Yazılım Danışmanlık

Yazılım Geliştirme · İzmit, Kocaeli
Günümüz dünyasının ve geleceğin bilişim teknolojileri alanlarındaki beklentilerini karşılayacak, danışmanlık servislerinde ve uygulamalarında uluslararası pazara yön verecek daha güçlü ve global bir bilişim markası olmak amacıyla kurulan bir bilişim teknolojileri şirketidir. ALGORİST , kurulduğu tarihlerden itibaren Türkiye’yi bilişim teknolojileri ve tasarımı, veri bütünlüğü ve süreç analizi konularında hep bir adım ileriye götüren, lider kalite standartlarının yakın takipçisi olan bir kuruluş
Atılım Yazılım

Atılım Yazılım

Yazılım Geliştirme · Gebze, Kocaeli
Atılım Yazılım 10 yıldır yazılım sektöründe kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir. Yapılan yazılımların sade ve kullanışlı olmasına dikkat etmektedir. Atılım Yazılım ın ürettiği yazılımlar tamamen kendi ekibimiz tarafından oluşturulmaktadır.
Gokhan A.

Gokhan A.

Yazılım Geliştirme · Gebze, Kocaeli
MATLAB Görüntü işleme konularında destek olmak. Morfolojik Görüntü İşleme, Görüntü Bölütleme vb. görüntü işleme konularında yardımcı olmak.
Feyza K.

Feyza K.

Yazılım Geliştirme · Körfez, Kocaeli
CMS Content Management System - İçerik Yönetim Admin Paneli, PMS Product Management System -Ürün Yönetim Admin Paneli Hem admin panelinizi hem önyüz tasarımınızı yazabilirim. cv için : www.feyzaerat.rf.gd
Akyasis

Akyasis

Yazılım Geliştirme · İzmit, Kocaeli
Her geçen gün daha iyisini yapma isteğiyle büyüyen firmamız sizlere bilişim alanında çözümler sunmaktadır. Kocaeli merkezli firmamız Türkiye nin dörtbir yanına hizmet vermektedir. Alanında uzman ekibimizle hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğiz. Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için www.akyasis.com
Mehmet D.

Mehmet D.

Yazılım Geliştirme · Gebze, Kocaeli
C#.Net,Vb.Net,Asp.Net,MS SQL,Oracle konularında uzman.Php,Css,Html,Jquery,Mysql ile uygulama geliştirmiş işini seven 7 senedir yazılım sektörünün içerisinde olan deneyimli bir programcıyım. Aşağıda bazı yaptığım projeler mevcuttur. Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Projeler - Dental Diş Programı - Kavacık Emniyet Müdürlüğü Randevu Sistemi - Arıza Kayıt Sistemi - Bilge Koleji Okul Otomasyonu (Asp Net) - Ürün Satış Takip Programı - Stok Takip Programı - Envanter Takip Pr
Erdal K.

Erdal K.

Yazılım Geliştirme · Gebze, Kocaeli
10 Yılı aşkın tecrübe ve deneyim. Güncel yazılım ve teknoloji çözümleri, Web online ve mobil yazılımlar. Masaüstü yazılımlar. Yatırım Teknolojileri Borsa Viop İndikatör ve Robot tasarımları.
Mustafa  U.

Mustafa U.

Yazılım Geliştirme · Gebze, Kocaeli
Algoritma Bilişim olarak gebze bölgesinde mikro yazılım iş ortağı ve yazılım geliştirici olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Said Osman K.

Said Osman K.

Yazılım Geliştirme · Gebze, Kocaeli
ETKİN, VERİMLİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR YAZILIM ÇÖZÜMLERİMİ EN HIZLI ŞEKİLDE, UYGUN FİYATA SİZLERE TESLİM ETMEK İSTİYORUM.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
S. Ş.
Yazılım Geliştirme   26/06/2020

Ramazan Bey işimizi çok kısa sürede yaptı ve isteklerim konusunda da yardımcı oldu. Çok memnun kaldım tavsiye ederim kesinlikle kendisini.

         
Kenan Şahin
Yazılım Geliştirme   25/06/2020

Birçok insanla çalışma fırsatı buldum ama Birkan bey kadar işinin ehli,anlayışlı biriyle çalışmadım.Kendisi ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.Kendisine tekrar teşekkür ediyor sağlıklı günler diliyorum.

         
Duygu Bahat
Yazılım Geliştirme   17/06/2020

Çok memnun kaldım, konuyla alakalı da çalışmamızda her türlü soruma da yardımcı olduğu için çabasından dolayı teşekkür ediyorum.

         
ALİ FATİH YAZAR
Yazılım Geliştirme   01/05/2020

Kısa sürede istediğim proje teslim edildi ve açıklaması da yapıldı. İlginiz için tekrar teşekkürler Eyyüp Bey. 10/10

         
Alperen AKSOY
Yazılım Geliştirme   15/04/2020

Emre beyle laboratuvar verileriyle kalite kontrol sistemimizin optimizasyonu için bir yazılım hazırladık. Emre bey öncelikle programın içeriğini anlamak için yoğun bir şekilde ilgi gösterdi ve beni şaşırtan bir şekilde programın genel hatlarını çözdü. Daha sonra programın her aşamasında yoğun bir şekilde mailleşerek gerekli ayarlamaları ve düzenlemeleri yaptık. Bir kaç günümüzü de programda ortaya çıkabilecek sorunları görmek için deneme aşamasıyla geçirdik ve Emre bey ortaya çıkan hataları hemen çözdü. Hatta konuyu en çok bilen kişi ben olmama rağmen benden önce bazı hesap ve mantık hatalarını çözdü. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

         
Hüseyin Dulgar
Yazılım Geliştirme   07/02/2020

Projemde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Çok iyi bir firma. insanları dinleyip anladıktan sonra projenin oluşumundaki çabaları anlatılmaz.

         
Yazılım Geliştirme   25/12/2019

Tekin Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Hizmeti alırken ve sonrasında bile bana çok yardımcı oldu . Başarılı .

         
Alaettin Çelik
Yazılım Geliştirme   02/03/2019
gallery thumbnail

Kadir bey ile tanışmak ve iş yapmak çok güzeldi,işine hakim ve özenli bir insandı.İstediğimi fazlası ile yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz