En İyi 10 Kocaeli Yazılım Geliştirme Firması | Armut

En İyi 10 Kocaeli Yazılım Geliştirme Firması

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 115 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Muhammed Hilmi K.

Muhammed Hilmi K.

Yazılım Geliştirme · Gebze, Kocaeli
Bilgisayar Mühendisiyim. 6 yılı aşkın süredir özel sektörde yazılımcı olarak çalışıyorum. Asıl uzmanlık alanım C# ve SQL, ek olarak Java(JSF, Android Uyguşama Geliştirme) bilgim ve tecrübem var Kişisel blogum: www.mhkoca.com
Şahin Ç.

Şahin Ç.

Yazılım Geliştirme · İzmit, Kocaeli
2006 yılından bu yana Kocaeli bölgesinde web tasarım ve web yazılım yapmaktayım. Web tasarım ve yazılım alanında bir çok projede yer aldım. Gerek hazır site gerekse özel web tasarım ya da özel yazılım geliştirme konusunda oldukça tecrübeli olmakla beraber bir çok referans yazılımım ve web tasarımım bulunmaktadır. Kullandığım başlıca dil ve betik diller: Php, MySql, Javascript, jQuery, Ajax, Html, Css. Full stack web developer olarak projelerinizi güvenle teslim edebilir, projelerini tamamladığı
Atılım Yazılım

Atılım Yazılım

Yazılım Geliştirme · Gebze, Kocaeli
Atılım Yazılım 10 yıldır yazılım sektöründe kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir. Yapılan yazılımların sade ve kullanışlı olmasına dikkat etmektedir. Atılım Yazılım ın ürettiği yazılımlar tamamen kendi ekibimiz tarafından oluşturulmaktadır.
Algorist Yazılım Danışmanlık

Algorist Yazılım Danışmanlık

Yazılım Geliştirme · İzmit, Kocaeli
Günümüz dünyasının ve geleceğin bilişim teknolojileri alanlarındaki beklentilerini karşılayacak, danışmanlık servislerinde ve uygulamalarında uluslararası pazara yön verecek daha güçlü ve global bir bilişim markası olmak amacıyla kurulan bir bilişim teknolojileri şirketidir. ALGORİST , kurulduğu tarihlerden itibaren Türkiye’yi bilişim teknolojileri ve tasarımı, veri bütünlüğü ve süreç analizi konularında hep bir adım ileriye götüren, lider kalite standartlarının yakın takipçisi olan bir kuruluş
Akyasis

Akyasis

Yazılım Geliştirme · İzmit, Kocaeli
Her geçen gün daha iyisini yapma isteğiyle büyüyen firmamız sizlere bilişim alanında çözümler sunmaktadır. Kocaeli merkezli firmamız Türkiye nin dörtbir yanına hizmet vermektedir. Alanında uzman ekibimizle hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğiz. Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için www.akyasis.com
Orhun  J.

Orhun J.

Yazılım Geliştirme · İzmit, Kocaeli
Öncellikle yazılım konusunda her istediğinizi yapabilir,İstediğiniz herhangi bir sitenin açığını bulabilir,ve Aklınıza gelicek herşeyi yapabilirim.
Yasin  S.

Yasin S.

Yazılım Geliştirme · İzmit, Kocaeli
Yazılım alanında almış olduğum eğitimler ve yapmış olduğum projelerden edinmiş olduğum bilgi ve becerilerim doğrultusunda iş fırsatlarına açığım.
Tedbir Yazılım Otomasyon

Tedbir Yazılım Otomasyon

Yazılım Geliştirme · İzmit, Kocaeli
20 yıllık bilgi ve birikim ile ihtiyaçlarınıza özel mobil (android & ios) ve masaüstü yazılımlar geliştirebiliriz.
Gokhan A.

Gokhan A.

Yazılım Geliştirme · Gebze, Kocaeli
MATLAB Görüntü işleme konularında destek olmak. Morfolojik Görüntü İşleme, Görüntü Bölütleme vb. görüntü işleme konularında yardımcı olmak.
Muharrem Ç.

Muharrem Ç.

Yazılım Geliştirme · Gebze, Kocaeli
Profesyonel olarak yaklaşık 5 yıldır Microsoft teknolojilerini kullanarak Web yazılımları yapmaktayım. Hızlı,güvenli ve kullanımı olabildiğince kolaylaştırılmış uygulamalar geliştirmek öncelikli prensibimdir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alaettin Çelik
Yazılım Geliştirme   02/03/2019
gallery thumbnail

Kadir bey ile tanışmak ve iş yapmak çok güzeldi,işine hakim ve özenli bir insandı.İstediğimi fazlası ile yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   31/10/2018

aldığım hizmetten çok memnun kaldım. sercan bey yaptığı işi özenle yapıyor. yazılım ile ilgili oldukça tecrübeli.

         
Fatih Özcan
Yazılım Geliştirme   29/09/2018

İstediğim bir geliştirmeyi hızlı ve güzel bir şekilde yaptı sağ olsun. Güvenle işinizi teslim edebilirsiniz.

         
Mustafa İlker
Yazılım Geliştirme   17/09/2018

Merhaba, Öncelikle Armut.com çalışanlarına teşekkür ederim ilgi ve alakadan dolayı işlerine bağlı Ve takip ediyorlar. Sercan Doyuranlı arkadaşımız yani bizim işimizi yapan arkadaş, karakter, samimiyet,dürüstlük, herşey tam Ve 4*4 Lük. Adam işinin erbabı Ve isteklerimin de ötesinde yazılım geliştirdi. Kendisine sonsuz teşekkürler başarılarının da devamını dilerim. Özel bir yazılım olduğu İçin fotoğraf ekleyemiyorum

         
İlke Bayrak
Yazılım Geliştirme   03/05/2017

Faruk Bey c# Konusunda gerçek bir deha . Buradaki arkadasların gerek bilgisi gerek tecrübesiyle ilk basvurması gereken kisi oldugunu düsünüyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler Faruk Bey.

         
Yazılım Geliştirme   24/04/2017

Firmanıza talep bıraktığımdan bir gün sonra yazılımcı arkadaslar beni aradılar. Ofislerine gittim gayet güler yüzlü mütavazi bir şekilde karsıladılar. İstediklerimi anlattım. Hatta benim istemeyip de isteyebileceklerimide hesaba katarak çok kapsamlı bir program yapıp teslim ettiler. Hem hesaplı hem kaliteli bir program yapıp gününde teslim ettiler. FAYDA yazılım ekibine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   27/01/2017

istediğim programa hızla başladılar . Çok hoş , anlayışlı ve güler yüzlü bir hizmet anlayışları var . şimdiden benden tam puan aldılar :)

         
Ersin Taş
Yazılım Geliştirme   26/01/2017

Bizim sistemimiz gerçekten çözülmesi zor bir sistem. Ekstra dışarı kaynakdan aldığımız script i başarılı şekilde kurup, sistemimize entegre etti. Teşekkürler.

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz