Hizmet Ver
Alt Yazı Çeviri

4 İzmir Konak Alt Yazı Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak civarında 108 Alt Yazı Çevirmeni hizmet vermeye hazır.

Konak Alt Yazı Çeviri için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 108 Alt Yazı Çevirmeni, Konak içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Konak içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Konak içinde yazılan 127 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 19 kişi Konak Alt Yazı Çeviri için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Konak İzmir Alt Yazı Çevirmeni

Gizem Ç. photo

Gizem Ç.

24.09.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

8 yıldır Mebde ılköğretimde ucretli ingilizce öğretmenliği yapıyorum.Ozel ders veriyorum. Amerikan Kültür 'den C2 seviyesinde Ingilizce eğitimi aldım.

Nazım Oğuz T. photo

Nazım Oğuz T.

11.07.2022

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Selçuk Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim, iş hayatına atılabilmek ve deneyim kazanmak amacıyla çeviri yapmaktayım. Daha öncesinde yaptığım çeviriler ve okuduğum bölüm sayesinde profesyönel derecede olmasa da deneyimliyim.

Eylül Naz A. photo

Eylül Naz A.

06.11.2022

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Dil öğrenmek her zaman benim için bir yetenek oldu. Sevdiğim ve keyif aldığım bu hobimi mesleğe çevirmek de en büyük hayalim. Henüz bir ortaokul öğrencisiyken tamamladığım Cambridge projesinden beri ingiltere de üniversite okumak en büyük hayalim. Bunun için gerekli birikimi edinme umuduyla...

Ideo Çeviri Hizmetleri photo

Ideo Çeviri Hizmetleri

05.01.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Tüm dillerde yeminli ve noter onaylı çeviri hizmeti veren Ideo Çeviri Hizmetleri olarak 20 yılı aşkın deneyimimizle her türlü çeviri ihtiyacınızda yanınızdayız.

Nazif Berkay K. photo

Nazif Berkay K.

24.12.2021

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Mütercim Tercümanlık (İngilizce) son sınıf öğrencisi. Yaptığı çeviriler arasında tıp çevirisi, hukuk çevirisi, altyazı, reklam, web sitesi gibi çeviriler mevcut. Çeviriler zamanında kalite kontrolden geçerek çevrilir, güvenilirdir.

Ayşenur Esra C. photo

Ayşenur Esra C.

25.08.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Ege Üniversitesi’nde İngilizce Mütercim Tercümanlık 3.sınıf öğrencisiyim. Kurum ve özel ders olarak öğretmenlik tecrübelerim mevcut. İstediğiniz çevirinin kısa zamanda ve yüksek kalitede elinize geçeceğine emin olabilirsiniz.

Ali Taylan Ç. photo

Ali Taylan Ç.

30.06.2022

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Akdeniz üniversitesinde okuyan freelancer çevirmenim. Özellikle son 3 yıldır yerel bölgede şahsi olarak turistlere çevirmenlik ve tanıtım yapmaktayım. Onun haricinde kendim makale, oyun kartları ve haberleri çevirmekteyim.

Ali Efe E. photo

Ali Efe E.

24.02.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

ARAPÇA & TÜRKÇE DERSLER VE TERCÜMANLIK HİZMETLERİ. Anadilim Arapça , Arapça dilinde konuşma, yazma, okuma, ve dinleme kabiliyetinizi geliştirin . Dersler; öğrencilerin seviyelerine ve ihtiyaçlarına göre bireysel olarak programlanır. Sınavlara (YDS) özel hazırlık yapılır. Lehçe konuşma konusunda...

Emin Ege K. photo

Emin Ege K.

14.07.2022

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Merhaba. Kendimi bildim bileli çevremdeki insanların İngilizce ile ilgili her konuda bana danışmasından sonra, üniversite 2. sınıfta Erasmus+ programı ile Polonya'ya gittim ve orada İngilizce seviyemi özellikle konuşma tarafından daha da geliştirme fırsatım oldu. Şu anda CEFR standardında C1...

Smyrna Tercüme Bürosu photo

Smyrna Tercüme Bürosu

03.04.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Smyrna Tercüme Bürosu, İzmir merkezli bir tercüme ofisidir ve 20 yıldan fazla süredir tercüme hizmetleri sunmaktadır. Ofisimizde deneyimli tercümanlar ve editörler çalışmaktadır. Tercüme hizmetleri, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Rusça, Arapça, Japonca, Çince, Korece, Portekizce ve...

Emir Ata K. photo

Emir Ata K.

29.06.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Merhaba. Ben İstanbul Teknik Üniversitesi’nde eğitim gören bir öğrenciyim. İlkokulun başından itibaren İngilizce eğitimi gördüm, görmeye devam ediyorum. Liseyi okul birincisi olarak tamamladım. Yaptığım çalışmaları itinayla ve özenle yapmak ayırt edici özelliğimdir.

A Oğuzhan D. photo

A Oğuzhan D.

02.01.2022

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

1994 yılından beri yabancı dil özel dersi vermekteyim. Mühendis olarak mesleğim gereği, 25 yıldır yurt dışı firmalar ile çalışıyorum. Gramer, akıcı konuşma, resmi yazışma kalıpları/dili ve teknik tercüme konularında destek programlarım mevcut. Bunun yanında ödev, tez, çeviri konularında da ve...

Hamza Deniz D. photo

Hamza Deniz D.

05.11.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Alman dili ve Edebiyatı 4. sınıf öğrencisiyim. Almanya'da eğitim tecrübem bulunmaktadır. İngilizce ve Almanca dillerinde güçlü ve aktif iletişim tecrübe ve yeteneğimle sizlere güzel bir hizmet garantisi sunmaktayım.

Seda Nur F. photo

Seda Nur F.

09.07.2022

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Disiplinli ve detaylı çalıştığımı düşünüyorum. Dakikliğin bu iş için önemli olduğunu düşünüyorum ve bu benim de özelliklerinden biridir de ayrıca. Basit bir metin olsa bile işimi ciddiye alırım, elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışırım. Umarım bu uygulama güzel bir başlangıç olur.

Doğa Ezgi G. photo

Doğa Ezgi G.

31.05.2022

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Ege Üniversitesi'nde Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisiyim. 20 yaşındayım. Video ve dizi altyazı çevirmenliği yaptım. Öğrenim hayatıma ekonomik olarak katkıda bulunmak için çeviri bilgimi kullanmak istiyorum.

Ece Nas E. photo

Ece Nas E.

08.07.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

I have been doing translation work since I was 15 years old. First, I started by translating my favorite books, then I did Erasmus+ translations for the European Union. I do translation work because I love it, and helping people makes me happy. 15 Yaşımdan beri çeviri işleri yapıyorum. İlk önce...

Ali Eşref K. photo

Ali Eşref K.

27.11.2021

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Merhabalar, ben Ali Eşref Köse. Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği öğrencisiyim. İleri düzey İngilizce gramer bilgisine sahibim. Bana teslim edeceğiniz İngilizce ya da Türkçe yazıları herhangi bir anlam bozulması ya da kaybı olmadan birebir çevirebilirim.

Göktürk Kağan Ş. photo

Göktürk Kağan Ş.

08.08.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Merhabalar, deneyimli alt yazı çevirmeni ve proje yöneticisiyim. İngilizce - Türkçe dil çiftinde Disney, TRT, Plint, ZOO gibi birçok şirkete sayısız çeviri hizmeti sundum. Alt yazı çevirisi ve eğitimi konusunda ihtiyaçlarınız varsa iletişime geçebilirsiniz.

Eylül Hilal B. photo

Eylül Hilal B.

14.07.2022

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

C2 seviyesinde ingilizceye sahibim ve daha öncesinde altyazı çevirmenliği yaptım.

Eser Boran D. photo

Eser Boran D.

28.04.2022

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Dokuz eylül üniversitesinde öğrenciyim ingilizcem C seviyesinde herhangi bir çeviri istediğinizde ulaşabilirsiniz

Ömer Faruk A. photo

Ömer Faruk A.

16.05.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

İzmir - Dokuz Eylül Üniversitesi, İngilizce Müterci Tercümanlık bölümü öğrencisi. Akıcı bir İngilizce bilgim var. Resmi evraktan kurgu kitaba her alanda çeviri yapıyorum.

Nurullah Talha T. photo

Nurullah Talha T.

04.03.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Merhabalar, Mütercim Tercümanlık bölümünü 3.82 ortalama bölüm birincisi olarak tamamladım. Şu anda Ege Üniversitesi Çeviribilim anadalında Yüksek Lisans Programındayım.

Dilek Şenol Ü. photo

Dilek Şenol Ü.

23.12.2022

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Aynı zamanda Amerikan kültür ve edebiyatı eğitimi de aldım. İngilizce öğretmeni olarak iki ayrı kurumda görev yapmaktayım. Aynı zamanda freelance çeviri ile de ilgilenmekteyim.

Elif Beth G. photo

Elif Beth G.

17.03.2022

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Ana dil seviyesi İngilizcem var aynı zamanda da çifte vatandaşlığın var. Dosya tercümanlığı yapıyorum ve özel ders veriyorum.

Mert Eren A. photo

Mert Eren A.

05.06.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

İleri düzey İngilizce bilgim ile boyutu fark etmeksizin her türlü metni çevirebilirim

Lingkey Language S. photo

Lingkey Language S.

23.08.2022

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Azerbaycanca, İngilizce, İtalyanca ve Rusça Online Yazılı Çeviri Hizmeti Verilir. Ayrıca İngilizce'den ONLINE özel ders hizmeti verilir. Ayrıca grup derslerimiz de vardır. Fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz. Özel Ders: Haftada 1 saat : 120 TL /saat başı Haftada 2 saat : 110 TL /saat...

Sinem Çapar İ. photo

Sinem Çapar İ.

24.09.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

2014 Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 2017 Yüksek Lisans mezunuyum, şu anda doktoramı bitirmek üzereyim. İyi günler dilerim.

Melek İsa A. photo

Melek İsa A.

23.05.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Ben Arapça Türkçe ve biraz İngilizce dili biliyorum daha önce bir çok yerde tercümanlık yaptım . Çift vatandaşıyım aslım Türk ve Lübnan'da doğdum Arapçayı ve İngilizceyi ordan biliyorum Türkçeyi de izmirde okuldan öğrendim Ben en çok projeler üstünde çalıştım tercümanlık yaptım bide konak...

Utku Mustafa A. photo

Utku Mustafa A.

31.05.2022

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Merhabalar, Utku ben Ege Üniversitesi'nde Amerikan Kültürü ve Edebiyatı okuyorum 3.sınıf öğrencisiyim. kendimi bildim bileli İngilizce üzerine bir hayat yaşayıp, İngilizce üzerinden her işimi hallediyorum. Çeviri işinde tecrübem var, öğretme konusunda da öyle ve bunun yanında makaleler de yazıyorum...

Evrim Erdem Century21 Hayat Gayrimenkul photo

Evrim Erdem Century21 Hayat Gayrimenkul

20.11.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

çeviri konusunda imdadınıza yetişebilirim. Hem de gayet uygun rakamlara. Sevgiler

Ada Bejan B. photo

Ada Bejan B.

02.04.2022

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Adım Ada, 23 yaşındayım. Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Kurgu Ses ve Görüntü Yönetimi öğrencisiyim. 14 yaşımdan beri ingilizcemi geliştiriyor ve kullanıyorum. Hayal gücüm oldukça geniştir, ve kalemimin kuvvetli olduğu söylenir. Hem harçlığımı kazanmak, hem de yeni yetenekler edinmek için buradayım.

Şerife Ezgi Ç. photo

Şerife Ezgi Ç.

10.09.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

İngilizce eğitimimi C1 belgesiyle tamamlamış bulunmaktayım. Resmi evrak, altyazı, business gibi konularda çeviriler yapmaktayım.

Ceylin Naz K. photo

Ceylin Naz K.

28.10.2022

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Yurtdışında okuyan bir öğrenciyim. 8 yıl Amerikan Kolejinde akademik ingilizceyle ders gördüm. IELTS notum 8.5. Kendi masraflarımı karşılamak amacıyla çeviri yapıyorum. Aklınızda soru olursa ulaşabilirsiniz.

Elif Su G. photo

Elif Su G.

04.08.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Merhaba. Ben Elif Su Güngören 👋 ODTÜ 4.sınıf İngilizce Öğretmenliği bölümündeyim. Okuldan kalan boş zamanlarımda İngilizce Dersleri veriyorum. Armut sayesinde de çeviri, İngilizce dersleri vb alanlarda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Eylül Yaren K. photo

Eylül Yaren K.

15.07.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi 4. sınıf İngilizce Öğretmenliği öğrencisiyim. Online, makale veya altyazı çevirileri yapabilirim.

Sıla Naz Ş. photo

Sıla Naz Ş.

27.03.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

İngiliz dili ve edebiyatı 3.sınıf öğrencisiyim. Çoğu kurumda ingilizce öğretmeni olarak çalışmışlığım var. İleri düzey çeviri yapabiliyorum. Edebi çeviri, makale çevirisi, kitap, dergi çevirisi vb. gibi. Grammer, vocabulary ve translate konusunda ileri seviyeyim. C1 sertifikasına sahibim.

Türkan Lara S. photo

Türkan Lara S.

10.08.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Merhabalar, 9 Eylül Üniversitesi İngilizce öğretmenliği öğrencisiyim. C1 seviye ingilizcem var. Her türlü yazı çevirmenliği yapıyorum. Memnuniyet garantisi veriyorum.

Mehmet Akif Y. photo

Mehmet Akif Y.

30.07.2022

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Her türlü çeviri işiniz formata, isteğinize, standartlara uygun olarak belirlediğiniz gün ve saate size teslim edilecektir. Dokuz Eylül Üniversitesi Mütercim Tercümanlık mezunuyum. 2019'dan beri çeviri piyasasında freelance olarak çalışmaktayım. İngilizce Türkçe ve Türkçeden İngilizceye...

Yağmur Nazen E. photo

Yağmur Nazen E.

26.03.2022

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Kcuklugumden beri ingilizcemi gelistiyorum.C1 seviyesini %97 basari oraniyla tamamladim. IELTS sinavina hazirlanirken kendimi gelistirmek adina is ariyorum. Bir suru native arkadas edindim ve onlarla kendimi gelistirmeye devam ediyorum.

Abubekir Sıddık B. photo

Abubekir Sıddık B.

23.10.2023

Alt Yazı Çeviri · Konak, İzmir

Bir şirkette mühendis pozisyonunda çalışmaktayım. C+ ingilizce seviyem sizlere hizmet sunmak için buradayım. Sizler için cümle yapısı ve anlamı bozulmadan sizler için makale, evrak gibi ingilizce çevirileriniz yardımcı olmak isterim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Konak Alt Yazı Çeviri Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Konak Alt Yazı Çeviri ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Alt Yazı Çeviri talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Alt Yazı Çeviri için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Alt Yazı Çeviri talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Alt Yazı Çeviri taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Alt Yazı Çeviri talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Alt Yazı Çeviri için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Alt Yazı Çeviri hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Konak Alt Yazı Çeviri fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Konak Alt Yazı Çeviri fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 800 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl