Hizmet Ver
Öğrenci Koçu

4 İzmir Konak Öğrenci Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak civarında 104 Öğrenci Koçu hizmet vermeye hazır.

Konak Öğrenci Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 104 Öğrenci Koçu, Konak içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Konak içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Konak içinde yazılan 68 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 251 kişi Konak Öğrenci Koçu için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Konak İzmir Öğrenci Koçu

Fatih K. photo

Fatih K.

11.07.2022

Öğrenci Koçu · Konak, İzmir

Öğrenci koçu, öğrencinin; • Kendini tanımasını ve yönetebilme becerisini geliştirmesini sağlar. • Kendine uygun hedefler seçmesini sağlar. Belirlenen hedeflere ulaşmak için doğru bir strateji belirlemesine yardımcı olur. • İstek ve ihtiyaçlarını doğru bir biçimde belirlemesine olanak sağlar. •...

Esra A. photo

Esra A.

28.05.2020

Öğrenci Koçu · Konak, İzmir

ICF onaylı Yaşam ve Öğrenci Koçu *Çocuğunuz hedef odaklı değil mi ? *Güçlü yönlerini ortaya çıkaramıyor mu ? *Kendine Güvenemiyor ve bunu aşamıyor mu ? *Çevresiyel iletişim kurmada sıkıntı yaşıyor mu kendini tanımasını ve becerilerini birlikte yönetebilmesini sağlayalım .

Ahmet H. photo

Ahmet H.

08.07.2022

Öğrenci Koçu · Konak, İzmir

Psikoloji son sınıf öğrencisiyim. Sınav sürecinde öğrencilere yardımcı oluyorum.

Andac A. photo

Andac A.

19.03.2021

Öğrenci Koçu · Konak, İzmir

Ada ögrenci koclugu olarak 2001 yılından beri 1500 u askın ögrenci ve aile ile calıstık.ege universitesi ve fransız ınsitute paracelce akademi sertıfıkaları ile cocuklar ile ders calısma alıskanlıgı kazanma uzerine atolyeler yapmaktadır

Online Eğitim photo

Online Eğitim

16.07.2020

Öğrenci Koçu · Konak, İzmir

Öğrencinizin farkında olmadığı yetenekleri ve zeka yapısını ortaya çıkarmaya, buna uygun gelişim programı yapmaya, öğrencinizin mutlu bir birey olarak başarıya ulaşmasına katkıda bulunun.

Özge D. photo

Özge D.

22.01.2022

Öğrenci Koçu · Konak, İzmir

Pamukkale Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’nden 2019 yılında Onur Öğrencisi olarak mezun oldum. Eğitimim süresince gelişimimi destekleyecek kurslara ve seminerlere katılmaya özen gösterdim. Mezuniyetimden kısa bir süre sonra danışmanlık hedefime yönelerek "Öğrenci koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı"...

Dilan D. photo

Dilan D.

16.11.2020

Öğrenci Koçu · Konak, İzmir

Yüksek lisans mezunu bir mimarım. Italya'da yaşıyorum. Öğrencilere türlü konuda destek ve eğitim verebilirim. Daha fazla bilgi için lütfen mesaj atın.

Gerçek Hedef Koç Ramazan Ö. photo

Gerçek Hedef Koç Ramazan Ö.

06.08.2021

Öğrenci Koçu · Konak, İzmir

Merhaba uzman öğretmen sertifikalı eğitim koçu olarak uzun senelerdir hizmet vermekteyim. Öğrencilerimle profesyonel olarak bilimsel yöntemlerle ilgilenmekteyim. Keşif, değişim ve sonrasında günlük takip metodu ve doğru motivasyon teknikleriyle ulaşılamayacak gerçek amaç yoktur. Eğitim sevilerek...

Orhan G. photo

Orhan G.

11.08.2021

Öğrenci Koçu · Konak, İzmir

Size eşinize veya çocuklarınıza ihtiyacınız olan desteği eviniz ortamında veriyorum ilk tanışma seansı ücretsiz, devamını birlikte belirliyoruz.

İbrahim Halil A. photo

İbrahim Halil A.

30.05.2021

Öğrenci Koçu · Konak, İzmir

Beetown academyden almış olduğum ingilizce eğitim ile hem ingilizce hem türkçe iki dilde de anlaşabileceğimize inanmış. tecrübe ile beraber bir çok güzel noktalara ayak basmış birisiyim. diğer yaşam koçlara göre daha genç olmamın da bana vermiş olduğu analitik ve hızlı düşünme hem günümüz...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Konak Öğrenci Koçu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Konak Öğrenci Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Öğrenci Koçu talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Öğrenci Koçu için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Öğrenci Koçu talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Öğrenci Koçu taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Öğrenci Koçu talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Öğrenci Koçu için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Öğrenci Koçu hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Konak Öğrenci Koçu fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Konak Öğrenci Koçu fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl