Hizmet Ver
İlkokul Özel Ders

4 Konya İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konya civarında 105 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Konya İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Konya içinde toplam 105 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 53 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Konya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 430 kişi Konya İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Konya İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Ayşe Gül photo

Ayşe Gül

27.06.2020

İlkokul Özel Ders · Meram, Konya

Sınıf öğretmenliği alanında uzman tecrübeli yenilikçi girişken güler yüzlü ve özel eğitim alanında tecrübeli. Birebir, online eğitim. Kişisel ve sosyal gelişime destek

Bahattin Acar photo

Bahattin Acar

06.09.2020

İlkokul Özel Ders · Karatay, Konya

Sınıf öğretmeniyim. Konya merkezde ilkokul öğrencilerine bire bir ve grup olarak okuma yazma , okuduğunu anlama, matematik vb. dersler verebilirim.

Sema Nur Semerci photo

Sema Nur Semerci

08.08.2021

İlkokul Özel Ders · Selçuklu, Konya

Abant İzzet Baysal Özel Eğitim Öğretmenliği 2021 mezunuyum. Öğrenme güçlüğü ve ilköğretim düzeyindeki öğrencilere özel ders vermek istiyorum.

Yasemin Duyul photo

Yasemin Duyul

16.02.2022

İlkokul Özel Ders · Selçuklu, Konya

14 yıllık sınıf öğretmeniyim.Bu süre zarfında İstanbul Pendik’te çalıştım. Eylül ayından beri Konya’da ikamet ediyorum.

Süleyman Gül photo

Süleyman Gül

31.08.2020

İlkokul Özel Ders · Meram, Konya

15 yıllık sınıf öğretmenliği tecrübesine sahibim. İlkokuma ve yazma öğretimi, 1-2-3-4.sınıflar tüm dersler. Ödev takibi, ders anlatımı, soru çözme, konu tekrarı ve eğlenceli etkinlikler. Bu pandemi sürecinde kalabalık okul ve sınıf ortamından uzak ,öğrencinin kendi evinde birebir eğitim...

Gizem Altuntaş photo

Gizem Altuntaş

06.10.2021

İlkokul Özel Ders · Akşehir, Konya

Dokuz Eylül üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum ve 8 senedir özel ders veriyorum. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine tüm ders(ingilizce hariç), lise öğrencilerine ise Türkçe, Tarih, Coğrafya dersleri veriyorum. Amacım dersi eğlenceli hale getirerek ve temeline oturtarak güzel saatler geçirmek.

Aliye Yurt photo

Aliye Yurt

12.12.2021

İlkokul Özel Ders · Meram, Konya

18 yıllık tecrübem ve takdirnamelerim var.Ayrıca yan alanım ingilizce.takviye ingilizce de verebilirim5 yılda ilkokul.ortaokul ingilizce derslerine devlet kurumlarında devam ettim.Bunun yanında özel dersler de verdim.

Onan Kılıçaslan photo

Onan Kılıçaslan

31.01.2021

İlkokul Özel Ders · Selçuklu, Konya

Merhaba, Ben Onan Kılıçaslan. İmalat mühendisiyim. IELTS (7.0) belgem mevcuttur. İngilizce ve matematik alanında ders veriyorum. İlkokul, ortaokul, lise dersleri için İngilizce dersi. IELTS TOEFL okuma, dinleme, yazma dersleri; konuşma pratiği ve mentörlük verebilirim.

Elif Aslan photo

Elif Aslan

06.11.2020

İlkokul Özel Ders · Selçuklu, Konya

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Uuslararası ilişkiler okuyorum. İlköğretim, ortaokul derslerinde yardımcı olabilirim. Lise Türk Dili Edebiyatı ve Tarih derslerinde yardımcı olabilirim.

Qqq Qqq photo

Qqq Qqq

05.09.2020

İlkokul Özel Ders · Selçuklu, Konya

İlkokul ogrencilerinin takviye almak istedikleri derslerde için yardım sağlayacağım.

Aslı Köylü photo

Aslı Köylü

03.11.2020

İlkokul Özel Ders · Selçuklu, Konya

İleri derece matematik (log., limit., türev., vs.) görüyorum. Matematikle ve birçok sözel dersle aram çok iyidir. Şuanda nitelikli bir lisenin son sınıfındayım. Çocuklarla aram çok iyidir. Hem disiplinli, hem de sevdirerek ilkokul öğrencilerine en iyi şekilde ders verebilirim. Öyle dersi anlatıp...

Kaan Akgül photo

Kaan Akgül

30.11.2020

İlkokul Özel Ders · Selçuklu, Konya

Türkçe dersi benimle birlikte hem zevkli hemde başarılı olacaktır. Bunun yanı sıra ilk öğretim dersleride verilir. 1.sınıftan 8.sınıfa kadar özel ders verilir ve zaman benim için önemli değil öğrenci önemlidir.

Asli S. photo

Asli S.

19.09.2020

İlkokul Özel Ders · Selçuklu, Konya

Selcuk Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum. Alanimda yüksek lisans yapıyorum. Pedagojik formasyon eğitimi aldım. Kişisel rehberlik yaptığım öğrencilerim bulunmaktadır. 1 yıldır Felsefe,Sosyoloji, Türkçe dersleri veriyorum. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin okul ders ve ödevlerine de yardımcı...

Yagmur Tosun photo

Yagmur Tosun

24.09.2021

İlkokul Özel Ders · Kulu, Konya

Konya Kuluda yaşıyorum İlkokula giden öğrencilerin ev ödevlerine yardımcı oluyorum.

Hümeyra Demirci photo

Hümeyra Demirci

17.12.2021

İlkokul Özel Ders · Ilgın, Konya

İlkokul matematik sevme işidir.Çocuklara matematiği sevdirecegime inanıyorum.Çocuk gelişimi öğrencisiyim.Cocugunuza hem gelişiminde hem de mateametikte katkıda bulunabilirim

Beyza Kurt photo

Beyza Kurt

12.08.2021

İlkokul Özel Ders · Ilgın, Konya

Özellikle matematik konusunda başarılı olduğumu düşünüyorum. Öğrencilerle doğru iletişim ile doğru yerde doğru zamanda sağlıklı bir çalışma programı ile başarı sağlayabilirim. ☺️

Mehmet Yüksek photo

Mehmet Yüksek

31.10.2021

İlkokul Özel Ders · Beyşehir, Konya

24 yıldır ilkokul öğretmeni olarak çalışıyorum. Birebir ilgi isteyen öğrencilere yüzyüze veya online olarak ilkokuma yazma, Matematik ,fen bilimleri, sosyal bilgiler, ilkokul İngilizce, Resim branşlarında özel ders verilir.

Mustafa Devecioğlu photo

Mustafa Devecioğlu

15.11.2020

İlkokul Özel Ders · Ereğli, Konya

18 yıldır özel ders vermekteyim sınıf öğretmeniyim ilkokulun bütün derslerini veririm ayrıca 5,6,7.sınıf matematik derslerindede uzmanığım vardır.1.sınıf okuma yazma derside verilir

Ayşenur Sarı photo

Ayşenur Sarı

29.07.2020

İlkokul Özel Ders · Akşehir, Konya

Ege üniversitesi sınıf öğretmenliği bölümüne 1.likle girdim ve 3,29 ortalama ile mezun oldum. Bilgilerimin taze olmasına güveniyorum. Ders anlatmayı çocuklar ile vakit geçirmeyi seviyorum.

Erhan Halhallı photo

Erhan Halhallı

02.04.2020

İlkokul Özel Ders · Ereğli, Konya

İlkokula yönelik bütün derslerde birebir yüzyüze ya da ONLINE UZAKTAN EĞİTİM ile yenilikçi öğretim metodları kullanarak özel ders vermekteyim.

Melike Aytekin photo

Melike Aytekin

01.12.2020

İlkokul Özel Ders · Akşehir, Konya

Merhaba, Ben Hacettepe Üniversitesi, sınıf öğretmenliği mezunuyum. Bir dönem Devlet okulunda bir dönem Final Özel İlkokulu'nda çalıştım. Eğlenceli, dinamik, genç bir öğretmenim.

Fadimana Kuşpınar photo

Fadimana Kuşpınar

05.03.2022

İlkokul Özel Ders · Derbent, Konya

Ben fadimana kuşpınar üniversite de mütercim tercümanlık bölümünde okuyorum. Güzel bi diksiyona ve sabırlı bir kişiliğe sahibim. Öğretmeyi ve anlatmayı çok seviyorum.

Hilal Kahveci photo

Hilal Kahveci

16.05.2022

İlkokul Özel Ders · Karatay, Konya

Merhabalar. Ben Hilal. 21 yaşında eğitimime devam eden öğretmenliğe hazırlanan bir öğrenciyim. Eğitim öğretim hayatım boyunca Türkçe ve Edebiyat alanında kendimi geliştirdim. Yks hazırlık öğrencisi, lise, ilkokul, ortaokul öğrencilerine online hizmette bulunabilirim.

Eren Varlık Dinçer photo

Eren Varlık Dinçer

06.02.2021

İlkokul Özel Ders · Seydişehir, Konya

Merhaba ben Makine Mühendisliği Öğrencisiyim Üniversite sınavında 28.75 matematik netine sahibin geometri harici öğreticiliğime güveniyorum bir öğrencinin dilinden en iyi bi öğrenci anlar

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Konya İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Konya İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Konya İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Konya İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl