En İyi 10 Konya İngilizce Özel Ders Öğretmeni

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konya civarında 302 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ertuğrul Yaşar

Ertuğrul Yaşar

İngilizce Özel Ders · Meram, Konya
EĞER İNGİLİZCEYİ ANADİL GİBİ ÖĞRENMEK İSTERSENİZ (ACQUISITION METHOD) TAM YERİNDESİNİZ. ERTUĞRUL HOCA İNGİLİZCEYİ WINNIPEG-(MANITOBA-CANADA) UNIVERSITY CONTINUING PROGRAM" INDA ÖĞRENDİ VE BİR SÜRE CHARLESTON SC-USA" DE BULUNDU,BUSINESS ADMINISTRATION OKUDU, INTERNATIONAL TRADE MBA YAPTI VE ŞU ANDA AYNI DALDA DOKTORA YAPMAKTADIR. İŞİ GEREĞİ BAZILARI DENİZAŞIRI ONLARCA FARKLI ÜLKELERE DEFALARCA GİTTİ , İŞ GÖRÜŞMELERİ VE TOPLANTILARA KATILDI. TÜM DÜNYADA GEÇERLİ TESOL OXFORD AMERICAN CULTURE IN
Müşteri .....

Müşteri .....

İngilizce Özel Ders · Meram, Konya
Amerikadan eğitim almış bir eğitimciden özel ingilizce ders verilir4 yıl Amerikanın Virginia eyaletinde North of Virginia üniversitesinde eğitim aldım Her seviyede 456789101112 sınıflara ingilizce dersi verilir Teog,Yds,Ielts,Toefl sınavlarına hazırlık Native öğretmen gibi Speaking,Reading,Writing,Listening,Grammer ve Vocabulary öğretilir Yurtdışında ingilizce eğitimi almış gibi dil eğitimi verilirDerslerimi de ogrencilerim nasil zamanin gecdigini bile farrk etmezler Cok kisa zamanda mucize ya
Muhammed Ali Demirtaş

Muhammed Ali Demirtaş

İngilizce Özel Ders · Ereğli, Konya
Üniversiteyi %100 İngilizce okudum. Ortaokul öğrencilerine LGS için ders veriyorum. İsteyen öğrencilere ekstra: -Kelime öğrenmek için kartlar, -Hızlı öğrenme yöntemleri, -Bio-ritmik çalışma ve konsantrasyon, -Telkin Yöntemi öğrenmesi için yöntemler verilir.
Sultan IŞIK

Sultan IŞIK

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya
16 senelik İngilizce öğretmenliği tecrübemin çoğunluğu lisede geçti. İlköğretim, ortaokul hatta anasınıfı tecrübem de var. YDS,YKS özel ders öğrencilerim oldu. CAMBRIDGE ESOL EXAMS (MOVERS,FLYERS,KET,PET) konusunda 10 yılı aşkın öğrencilerimi hazırladım. Bu yüzden faydalı olabileceğimi düşünüyorum.
İngilizce  Öğretmeni

İngilizce Öğretmeni

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya
İngilizce deneyimli öğretmenden çocuk ve yetişkinlere özel ders verilmektedir .Derslerimiz isteğe grup dersi veya özel ders yüz yüze veya online yapılmaktadır çocuk gruplarında starter learner speaker gruplarına yetişkinlerde a1 a2 b1 b2 konuşma İngilizcesi iş İngilizcesi sınava yönelik İngilizce dersleri verilmektedir.
Şeyma  A

Şeyma A

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya
3 yıldır İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Okul öncesinden yetişkinlere kadar her yaş grubuna özel/grupla İngilizce dersi verebilirim.
Pınar  YÜKSEL

Pınar YÜKSEL

İngilizce Özel Ders · Meram, Konya
Daha önce özel kurumlarda ve bireysel olarak ana okulu ilkokul ortaokul lise,üniversite ve iş ingilizcesi dersleri verdim. Çocuklar için de aynı zamanda oyun ablalığı yaptım. Deneyimli ve ilgili bir öğretmenim ingilizceyi eğlenerek ve severek öğretme taraftarı aynı zamanda yenilikćiyim işimi severek yapıyorum :))
İlyas  Tunç

İlyas Tunç

İngilizce Özel Ders · Kulu, Konya
16 yıllık ingilizce öğretmeniyim. İlk, ortaokul lise ve sonrası için online ve yüz yüze özel ders veriyorum. Ders saat ücreti 60₺.
Sandeep  Jaiswar

Sandeep Jaiswar

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya
As English is my mother tongue, and with the experience of English Teaching for years; either you are a beginner or a professional, I can help you at any level with ease and the best way possible.
Kurtuluş Yılmaz

Kurtuluş Yılmaz

İngilizce Özel Ders · Cihanbeyli, Konya
İlk,orta ve lise çağındaki çocuklara, YDS ve YÖK-DİL e hazıralananlara özel ders verebilirim. Tercümanlık ve ders konusunda deneyimliyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ferdi Y.
İngilizce Özel Ders   31/03/2021

faydali ders isleme yontemleri ve kelime ezberleme kellimeleri kullanma konusunda çok faydali dersler isliyoruz ayrica telaffuzu da gelistirmwk icin alistirmalar yapiyoruz dersler faydali geciyor

         
Deniz K.
İngilizce Özel Ders   20/03/2021

Daha yolun çok başındayım fakat ilk dersten sonra bile Deniz’ le ingilizcemi geliştirmeyi seçmiş olmamın doğru bir karar olduğunu anladım. Çok sıcakkanlı ve çekinmeden herseyi sorabileceğiniz, iletişimi kuvvetli biri. Ders dışında da yapmamızı istediği ödevler, aktiviteler sayesinde de ingilizceye maruz kalıyor olmanın da ingilizcemi geliştireceğini düsünüyorum🌸

         
Esra
İngilizce Özel Ders   19/02/2021

Tufan Hoca’dan IELTS dersi almaktayım. Onun sayesinde çok iyi ilerleme kaydettim. Kullandığı kaynaklar ve çalışma programı sayesinde beni istikrarlı çalışmaya teşvik etti. Ders saatini çok etkin şekilde kullanıyor. Kendisi alanında çok bir bilgi bir öğretmen IELTS dersi almayı düşünen herkese tavsiye ediyorum.

         
Çağdan E.
İngilizce Özel Ders   17/02/2021

Ezgi hocadan İngilizce dersi alıyoruz. Konusuna oldukça hakim ve materyalleriyle dersi güzel şekilde destekliyor. Başka düşünen varsa kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Gizem Ö.
İngilizce Özel Ders   23/01/2021

Daha önce bir çok öğretmenle çalıştım... ama ömer hoca hem çok kibar hem iyi bir eğitimci hem de iyi bir insan... kesinlikle tavsiye ederim... Kendimi sıkılmadan ve gerilmeden ifade edebildiğim ender öğretmenlerden...

         
Buse A.
İngilizce Özel Ders   10/01/2021

Yıllardır içinde bulunduğum, "Biliyorum ama konuşamıyorum." tarzı kalıplarımı yıkmama yardımcı oldu Atakan hoca. Sayesinde hazırlandığım mülakatlara gerek ingilizce, gerekse mülakat deneyimi açısından kendimden daha emin girebileceğim. Öğrenciyi iyi analiz ederek, eksikliklerine göre hareket eden bir hoca. Standart ingilizce eğitiminden ziyade sizin taleplerinize göre bir yol çizmesi de gerçekten çok güzel. Yardımları için teşekkür ederim.

         
Mert Ç.
İngilizce Özel Ders   29/12/2020

Açıkçası bu kadar iyi olacağını düşünmemiştim,istediğimden çok daha iyi bir eğitim oldu. İngiltere de yaşamanın ve orda öğretim göreminin tecrübesini çok iyi aktardığını düşünüyorum. Konuşma da yaşadığım problemleri çözmemde çok yardımcı oldu gerekli gereksiz kelimelerini değiştirdik.Özellikle o konuşma heycanı korkusunu atmamda kendi tecrübesi ile çok yardımcı olduğunu söylüyebilirim,erasmus düşünüyorsanız kesinlikle konuşmanızı tavsiye ediyorum ben inanılmaz memnun kaldım

         
Songül B.
İngilizce Özel Ders   23/12/2020

Kızımla çok kısa bir sürede derslere başlamış olmasına rağmen üzerinde olumlu etkileri oldu. İngilizceyi sevme ve korkularını yenmesinde ciddi anlamda etkili oldu Ayşegül Hanım. Kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum. İlgisi,sıcaklığı ve özverisi ile çocuğuma güzel dokunuşları olan bir insan....

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz