Hizmet Ver

4 Konya İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konya civarında 120 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İngilizce Özel Ders

En İyi 10 Konya İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Ertuğrul Yaşar photo

Ertuğrul Yaşar

27.02.2020

İngilizce Özel Ders · Meram, Konya

EĞER İNGİLİZCEYİ ANADİL GİBİ ÖĞRENMEK İSTERSENİZ (ACQUISITION METHOD) TAM YERİNDESİNİZ. ERTUĞRUL HOCA İNGİLİZCEYİ WINNIPEG-(MANITOBA-CANADA) UNIVERSITY CONTINUING PROGRAM" INDA ÖĞRENDİ VE BİR SÜRE CHARLESTON SC-USA" DE BULUNDU,BUSINESS ADMINISTRATION OKUDU, INTERNATIONAL TRADE MBA YAPTI VE ŞU...

Betül Sarı photo

Betül Sarı

12.08.2021

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Merhaba, daha önce ingilizce özel ders ve çeviri deneyimlerim mevcuttur, sizlere yardımcı olmayı isterim.

Mustafa Koçak photo

Mustafa Koçak

04.07.2021

İngilizce Özel Ders · Meram, Konya

Merhabalar, 15 yılı aşkın öğretmenlik tecrübemle sizlere hangi seviyede olursanız olun, ingilizce öğrenme ve hedefinize ulaşma garantisi veriyorum. Kesinlikle ama kesinlikle anladığınızı, öğrendiğinizi, okuyup konuşabildiğinizi ilk 2 hafta içerisinde belirgin bir şekilde fark edeceksiniz. Ders...

Murat Hoca photo

Murat Hoca

02.01.2021

İngilizce Özel Ders · Meram, Konya

20 Yıllık deneyimli ve Dil öğretiminde lisans üstü eğitimli öğretmenden: BİREBİR VEYA ON-LINE CANLI BAĞLANTI İLE: • YDS, YÖKDİL, YDT-DİL İÇİN GRAMER, SORU ÇÖZÜM TEKNİKLERİ VE METİN ÇEVİRİ DERSLERİ, - IELTS VE TOEFL sınavları birebir öğrenci ihtiyacına göre eğitim, - Akademik makale çeviri...

Cengizhan Mutaf photo

Cengizhan Mutaf

07.06.2021

İngilizce Özel Ders · Meram, Konya

12 yıldır Milli Eğitim Bakanı'nda kadrolu İngilizce öğretmeni olarak çalışmaktayım. Selçuk Üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunu olup 3 sene Amerika deneyimim var. Bu da özellikle konuşma alanında kendimi ekstradan geliştirmemi sağladı. Konya'da farklı özel kurslarda çalıştım ve halen de...

Müşteri photo

Müşteri

20.02.2017

İngilizce Özel Ders · Meram, Konya

Amerikadan eğitim almış bir eğitimciden özel ingilizce ders verilir4 yıl Amerikanın Virginia eyaletinde North of Virginia üniversitesinde eğitim aldım Her seviyede 456789101112 sınıflara ingilizce dersi verilir Teog,Yds,Ielts,Toefl sınavlarına hazırlık Native öğretmen gibi...

Zafer Aslan photo

Zafer Aslan

06.04.2018

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

PET, KET, ve YLE (STARTERS, MOVERS, FLYERS) , YDS, ÜNİVERSİTE HAZIRLIK ATLAMA DERSLERİ, GENEL İNGİLİZCE, KONUŞMA VE YAZMA İNGİLİZCESİ DERSLERİ VERİLİR.

Erkent Sürücü Kursu photo

Erkent Sürücü Kursu

01.01.2016

İngilizce Özel Ders · Ereğli, Konya

ERKENT Sürücü Kursu Ereğli’de ilk defa Simülatör ile sanal ortamda direksiyon eğitimi vermeye başlamıştır. Simülatör ile direksiyon eğitimi, sektörümüze yeni bir heyecan katmıştır. “Yollar eğitimli sürücülerle daha güvenli” hale gelene kadar çalışmalarımızı ara vermeden devam ettirmek...

Shamsiddin Urunov photo

Shamsiddin Urunov

23.07.2020

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Selçuk Üniversitesinde öğrenciyim, liseyi İngilizce bitirdim, İngilizce öğretmek için özel ders programı hazırladım A1'den C1'e, öğrenmek isteyenlere yardımcı olmak istiyorum. YDS ve YÖKDİL sınavları için A1'den C1' 6 aya kadar bir sürede hazırlayabilirim. Dil öğretme konusunda tecrübem var.

Kadir Avcı photo

Kadir Avcı

08.09.2020

İngilizce Özel Ders · Meram, Konya

B2-C1 düzeyinde İngilizce bilgisi B1-B2 düzeyinde Fransızca bilgisine sahibim, bu seviyelere kadar çevrimiçi, yüzyüze dil dersleri verilebilir-çeviriler yapılabilir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Konya İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Konya İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Konya İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Konya içinde toplam 120 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 150 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Konya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 952 kişi Konya İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl