En İyi 10 Konya İngilizce Özel Ders Öğretmeni

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konya civarında 273 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ertuğrul Yaşar

Ertuğrul Yaşar

İngilizce Özel Ders · Meram, Konya
EĞER İNGİLİZCEYİ ANADİL GİBİ ÖĞRENMEK İSTERSENİZ (ACQUISITION METHOD) TAM YERİNDESİNİZ. ERTUĞRUL HOCA İNGİLİZCEYİ WINNIPEG-(MANITOBA-CANADA) UNIVERSITY CONTINUING PROGRAM" INDA ÖĞRENDİ VE BİR SÜRE CHARLESTON SC-USA" DE BULUNDU,BUSINESS ADMINISTRATION OKUDU, INTERNATIONAL TRADE MBA YAPTI VE ŞU ANDA AYNI DALDA DOKTORA YAPMAKTADIR. İŞİ GEREĞİ BAZILARI DENİZAŞIRI ONLARCA FARKLI ÜLKELERE DEFALARCA GİTTİ , İŞ GÖRÜŞMELERİ VE TOPLANTILARA KATILDI. TÜM DÜNYADA GEÇERLİ TESOL OXFORD AMERICAN CULTURE IN
Müşteri .....

Müşteri .....

İngilizce Özel Ders · Meram, Konya
Amerikadan eğitim almış bir eğitimciden özel ingilizce ders verilir4 yıl Amerikanın Virginia eyaletinde North of Virginia üniversitesinde eğitim aldım Her seviyede 456789101112 sınıflara ingilizce dersi verilir Teog,Yds,Ielts,Toefl sınavlarına hazırlık Native öğretmen gibi Speaking,Reading,Writing,Listening,Grammer ve Vocabulary öğretilir Yurtdışında ingilizce eğitimi almış gibi dil eğitimi verilirDerslerimi de ogrencilerim nasil zamanin gecdigini bile farrk etmezler Cok kisa zamanda mucize ya
Selin Harmancı

Selin Harmancı

İngilizce Özel Ders · Akşehir, Konya
Merhaba,ben İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisiyim.Şu an da hem okuyup hem de özel ders vermeye devam ediyorum. İngilizce de kendini geliştirmek isteyen,en baştan temelden ya da eksikliklerini tamamlak için ders almak isteyen tüm arkadaşlara yardımcı olacağım. Dipnot: Konya/Akşehir bölgesi dışında olan arkadaşlara internet üzerinden ders vereceğim.Ders almak isteyen arkadaşlar mail adresini veya telefon numarasını belirtirse daha hızla dönüş yapacağım.
Tuğçe TÜREDİ

Tuğçe TÜREDİ

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya
erhaba ben Tuğçe TÜREDİ Necmettin Erbakan Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümü mezunuyum. Üniversite birinci sınıfa başlamadan önce 1 yıl İngilizce hazırlık eğitimi aldım. Daha sonra birinci sınıfta Wall Street English kursunda 1.5 yıl İngilizce eğitimi gördüm. İkinci sınıfın sonunda yaz stajımı ERASMUS+ programı ile Malta ülkesinin Paola kentinde bulunan Malta College of Arts, Science and Technology üniversitesinde yaptım. Malta ülkesinde 3 ay yaşadım ve orada İngilizcemi daha çok gelişti
M.Begüm  Ulupınar

M.Begüm Ulupınar

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya
İNGİLİZCE TEMELİ VE SEVGİSİ ÇOCUKLUKTAN BAŞLAR VE İYİ BİR MESLEK SAHİBİ OLABİLMEK İÇİN EN ÖNEMLİ ŞARTLARDAN BİRİSİDİR.YAVRULARINIZIN TEMİZ VE GÜZEL BİR ORTAMDA DERS ALMALARINI , KEYİF DUYMALARINI VE ÇOCUK YAŞTAN İTİBAREN İNGİLİZCEYİ ÇOK SEVMELERİNİ VE EĞLENEREK ÖĞRENMELERİNİ İSTİYORSANIZ DOĞRU ADRESTESİNİZ.DERSLER YÜZYÜZE VE ÖĞRETMENİN EVİNDE VERİLECEKTİR.VELİNİN İSTEĞİ ÜZERİNE İNTERNET ÜZERİNDEN DE EĞİTİM VERİLMEKTEDİR. YÜZ YÜZE EĞİTİMDE ÇOCUKLA KURULAN GÖZ TEMASI VE SICAK İLETİŞİMDEN DOLAYI
Kurtuluş Yılmaz

Kurtuluş Yılmaz

İngilizce Özel Ders · Cihanbeyli, Konya
İlk,orta ve lise çağındaki çocuklara, YDS ve YÖK-DİL e hazıralananlara özel ders verebilirim. Tercümanlık ve ders konusunda deneyimliyim.
Sümeyye Oruç

Sümeyye Oruç

İngilizce Özel Ders · Akşehir, Konya
Selçuk Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 10 yıldır mesleğimi "kendi tarzımda" icra ediyorum. Basmakalıp ve sıkıcı öğretim yöntemlerinden hoşlanmadığım gibi öğrencilerimi de maruz bırakmamaya gayret ediyorum. Ben olsam kendimi seçerdim :)
Lu Kaya

Lu Kaya

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya
Adım Lu. Çinliyim. Konyada oturuyorum. Şangai Uluslararası İş ve Dış Ticaret Üniversitesinden mezun oldum. İngilizce master aldım. Sadece kızlara veya bayanlara ders veriyorum.
Elton Ruiy

Elton Ruiy

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya
I love teaching but above all I love making people believe that they can learn. Focused only on student's speaking level, therefore, our lessons will be fun and oral based💫. I teach at American life, YÖTEM and I also give private lessons. I have 4 years of experience.
Funda Kaya Dincer

Funda Kaya Dincer

İngilizce Özel Ders · Akşehir, Konya
Eskişehir İngilizce Öğretmenliği mezunuyum . British Culture da eğitmenlik dahil 8 yıldır öğretmenlik yapıyorum. 2009 dan bu yana özel ders veriyorum. Sınav odaklı özel derslerimin başarıyla sonuçlanmasından, dili sevmeyenlere sevdirip öğretmekten memnunum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Dilay K.
İngilizce Özel Ders   15/01/2021

Yavuz hocadan ve ders disiplininden gerçekten çok memnun kaldım. derslere devam ediyoruz ve ingilizcesini geliştirmek isteyenlere tavsiye ederim.

         
Revna M.
İngilizce Özel Ders   29/12/2020

öncelikle birçok kurs,birebir ders,vs deneyip görmüş biri olarak çok gereksizmis boşa zaman kaybetmişim dedim.cunku gökçen sevindikle beraber online dersle tanistim.gerçekten bukdar verimli ve keyifli olacagini düşünmemiştim.Yer,gun,saat herkonuda esneklik anlayış sağlıyor onun için ayrıca teşekkür ediyorum.hic düşünmeden seçebilirsiniz..

         
Kadriye K.
İngilizce Özel Ders   20/11/2020

Hocamızdan çok memnunuz. Öğrencimizin durumu gerçekten çok kötüydü İngilizce konusunda. Serdar Hoca'miz sayesinde 2 ayda ilerleme kaydettik. Teşekkür ederiz.

         
Gamze Ö.
İngilizce Özel Ders   05/11/2020

Şimdiye kadar 5 ders aldık. Ama çok hızlı bir şekilde konuları toparladı. Dersi anlamıyorum diyen kızım, şimdi derslere katılıyor. Özgüveni oluştu. Hem konu anlatımı, hem konuşma pratiği yapıyorlar.

         
Gamze C.
İngilizce Özel Ders   30/10/2020

Hatice hocayla speaking dersleri yapıyoruz inanılmaz enerjik ve sevecen biri, klişelerden uzaklaşmış ve geliştirici tekniklerle çalışıyoruz yakın zamanda cok yol katedeceğimizden eminim hatice hocayı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim harika biri,ingilizce öğrenmek ve pekiştirmek onunla çok keyifli😍

         
Abdullah T.
İngilizce Özel Ders   17/09/2020

İngilizce öğrenmek sadece karşılıklı konuşma olmayıp , hocayla da frekansınızın tutması gerekiyor , yaptığım diğer görüşmelerden öne çıkan farkı Haktan hocam ile frekansımız tutmasıydı. Bunun dışında zaten on yıla yakın anadili ingilizce konuşulan yerlerde yaşaması da bir gösterge olup , bugüne kadar ki eğitim tecrübesinden faydalanmam konusunda bana çok yardımcı oldu bu dahi çok önemli katkılar sağlamıştır bana. Şüphe etmeden ders alabilirsiniz. İçtenlikle Abdullah

         
İbrahim G.
İngilizce Özel Ders   03/09/2020

Tufan hoca ile belirtilen gün ve saatte online dersimizi gerçekleştirdik. IELTS sınavı ile alakalı daha ilk dersten ciddi anlamda stres seviyem azaldı. Tufan hocanın ders anlatımı ve iletişimi çok güzel.Derslerimizin sonunda sınavda başarılı olacağımı düşünüyorum. Tufan hoca tam bir profesyonel ve işinde çok iyi.IELTS için tufan koçak hocayı tavsiye ederim.

         
Masum D.
İngilizce Özel Ders   12/08/2020

Derslerin oncesinde karsilikli calisip derse hazir gelmek faydali oluyor. standart bir konu anlatim yonteminden uzaklasip, terxume ve cumle olusturma konseptiyle ilerliyoruz ve daha faydali olduguna inaniyorum. Akilda kalici orneklerle dersler islenmektedir.

Popüler İngilizce Özel Ders Bölgeleri
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz