Hizmet Ver
Mobil Uygulama Geliştirme

5 Konya Mobil Uygulama Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konya civarında 58 Mobil Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

Konya Mobil Uygulama Geliştirme için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 58 Mobil Yazılımcı, Konya içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4,6 puan, Konya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Konya içinde yazılan 50 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 152 kişi Konya Mobil Uygulama Geliştirme için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Konya Mobil Yazılımcı

Süleyman E. photo

Süleyman E.

17.02.2022

Mobil Uygulama Geliştirme · Selçuklu, Konya

Kurumlara mobil (iOS / Android) ağırlıklı olmak üzere PC, MacOS ve Web uygulamaları geliştiriyor ve yayınlıyorum. Müşterinin ihtiyacına yönelik uygulama tasarım (UI UX) çalışması da yapıyorum, mevcut tasarım çalışmasını uygulamaya da dönüştürüyorum. Çalışmalarımı incelemek isterseniz iletişime...

Ekrem Ç. photo

Ekrem Ç.

23.08.2023

Mobil Uygulama Geliştirme · Meram, Konya

Merhaba, Adım Ekrem Çağlayan, mobil uygulama geliştirme konusunda tutkulu ve iddialı biriyim. Flutter dilinde uygulama geliştirmekteyim. Sizlere benzersiz ve işlevsel çözümler sunmak için buradayım. Yenilikçi bir yaklaşımla, her projeye özel çözümler üretmek için buradayım. Mobil uygulama...

Emir B. photo

Emir B.

17.01.2023

Mobil Uygulama Geliştirme · Ereğli, Konya

Ben Emir Başyüce aktif olarak Android Uygulama geliştirme yapıyorum. Bu benim hobim ve herhangi bir eğitimim yok. O yüzden en uygun şekilde işinizi halletmeye çalışacağım.

Mustafa Ö. photo

Mustafa Ö.

23.08.2023

Mobil Uygulama Geliştirme · Bozkır, Konya

Merhabalar Ben Mustafa Özdemir. 4 yıl deneyime sahibim. Projelerim var. Deneyimlerim var: Kotlin, Android Studio, Firebase,Swift,C#,.NET,ASP.NET,Java,Spring,MicrosoftSqlServer,MySql,Html,Css,Javascript,Node.js, Express.js,Typescript,MongoDb,React,React/Redux, Angular,Vue,AWS,Git,Github,Agile/Scrum...

Selahattin Babadağ mühendislik photo

Selahattin Babadağ mühendislik

08.04.2022

Mobil Uygulama Geliştirme · Meram, Konya

Flutter ile mobil uygulama geliştirme , android ve iOS , C++ grafik programlama ve database programları geliştiriyorum. Zengin içerik ve etkileyici yazılımlar İçin sorgu yapınız.

Mücahit T. photo

Mücahit T.

11.11.2020

Mobil Uygulama Geliştirme · Meram, Konya

React-native kullanarak mobil geliştirmekteyim. Yaklaşık 3 yıllık bir mobil yazılım deneyimim bulunmakta. Her türlü mobil uygulama için iletişime geçebilirsiniz? Gerçekleştirmş olduğum büyük projeler bulunmakta. Sizlere yardımcı olmayı isterim.

Mehmet Ö. photo

Mehmet Ö.

10.10.2021

Mobil Uygulama Geliştirme · Karatay, Konya

Modern perde mobilya evinize dair herşey kaliteli ve güvenli alışverişin adresi halı mobilya perde şark odası sedir itina ile yapılır saygılar

Hasan A. photo

Hasan A.

18.12.2022

Mobil Uygulama Geliştirme · Selçuklu, Konya

Android uygulama geliştirme alanında iki yıldan fazla tecrübeye sahibim. Uygulamalarımın çoğunu Flutter üzerinden gerçekleştirmekteyim.

Ömer G. photo

Ömer G.

27.10.2022

Mobil Uygulama Geliştirme · Selçuklu, Konya

İstediğiniz mobil uygulamasını sizin için gerçeğe dönüştürebilirim. Uygulamalar Flutter + Dart dili ile yazılmakta olup tüm platformları desteklemektedir. Sonradan düzenlemesi kolay ve popüler bir programlama dilidir. Projeniz varsa gelin başlayalım.

Ahmet Melih Ş. photo

Ahmet Melih Ş.

04.01.2023

Mobil Uygulama Geliştirme · Selçuklu, Konya

Konya Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Mobil uygulama geliştirme alanında çalışıyorum. Bu alanda yeniyim ve bu yüzden kendimi geliştirecek projeler yapmak için buradayım. Hızlı gelişen ve öğrenen bir kişilğe sahip olduğum için aldığım projelerin altından...

Abdullah K. photo

Abdullah K.

21.07.2019

Mobil Uygulama Geliştirme · Selçuklu, Konya

YTÜ Bİlgisayar Mühendisliği Mezunuyum. Kurumsal bir şirkette mobil yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. Sektörde 2 yıllık bir tecrübem var. React-native titanium android üzerinde bilgi sahibiyim. Halihazırda yayınlanmış bir çok uygulamam bulunmaktadır.

Ahmet Cevahir Ç. photo

Ahmet Cevahir Ç.

24.10.2021

Mobil Uygulama Geliştirme · Selçuklu, Konya

Mobil Yazılım Geliştirme Web Yazılım Geliştirme Dijital Pazarlama Arama Motoru Optimizasyonu AR-GE Proje Danışmanlığı

ALİ OSMAN G. photo

ALİ OSMAN G.

14.09.2023

Mobil Uygulama Geliştirme · Selçuklu, Konya

İşletmeniz, kendiniz veya müşterileriniz için ihtiyacınıza uygun ios uygulamaları geliştirerek app store da yayınlıyorum.

Bayram K. photo

Bayram K.

03.07.2020

Mobil Uygulama Geliştirme · Selçuklu, Konya

.Muhteşem fikirleriniz var ama nasıl kullanacağınızı bilmiyor musunuz ? Mobil uyumlu yazılımlar yerine size özel sıfırdan üretilmiş mobil yazılım ürünleri bugün hem kullanıcı dostu tasarıma sahip olması hemde kesintisiz ve güvenli bir geniş çalışma ortamı sağlaması açısından daha verimli sonuçlar...

Stechome photo

Stechome

05.10.2019

Mobil Uygulama Geliştirme · Selçuklu, Konya

İsteseniz kurumsal web sitenizi, iOS ve Android telefonlarınızda kullanılabilecek şekilde uygulamayı geliştirmekteyim. Sadece geliştirmekle kalmayıp bunları telefonların marketlerinde de yayınlamaktayım. Kendi geliştirmiş olduğum uygulamalar mevcuttur. Bu uygulamaları isteyen kişilerle...

Osman Çağrı G. photo

Osman Çağrı G.

26.07.2022

Mobil Uygulama Geliştirme · Selçuklu, Konya

Akıllı telefonlara özel yazılımlar, firmanızın web sitesi, hayatınızı kolaylaştıran çözümler

Berat K. photo

Berat K.

15.09.2021

Mobil Uygulama Geliştirme · Karatay, Konya

Günlük sadece yarım saat mobil oyununuz ile ilgilenerek net kazanç elde edebilirsiniz Mobil oyununuzda 3 ay içinde herhangi bir kazanç olmaz ise para iade garantisi Sizlerin Play store hesabınıza mobil oyun yükleniyor ve herseyi gönül rahatlığıyla takip edebilirsiniz Günlük uygulamanızın...

Muammer D. photo

Muammer D.

02.08.2023

Mobil Uygulama Geliştirme · Karatay, Konya

10 yıldır Eğitim alanına yönelik uygulama geliştiriyorum. Android için daha tecrübeli olmak ile birlikte iOS için de uygulama geliştirmekteyim.

Hüseyin C. photo

Hüseyin C.

27.08.2022

Mobil Uygulama Geliştirme · Karatay, Konya

Merhabalar, Mobil Uygulama geliştirme konusunda 4 yılı aşkın tecrübem bulunmaktadır. 30'dan fazla proje geliştirdim. Bunların birkaçını bir üniversite bilgi işleminde gerçekleştirdim. Mobil cihazların hepsinde çalışacak native app geliştirmekteyim. İster web servis ister cloud servisler üzerinden...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Konya Mobil Uygulama Geliştirme Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Konya Mobil Uygulama Geliştirme ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Mobil Uygulama Geliştirme talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Mobil Uygulama Geliştirme için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Mobil Uygulama Geliştirme talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Mobil Uygulama Geliştirme taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Mobil Uygulama Geliştirme talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Mobil Uygulama Geliştirme için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Mobil Uygulama Geliştirme hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Konya Mobil Uygulama Geliştirme fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Konya Mobil Uygulama Geliştirme fiyatları, talep detayına göre 2.000 TL ile 100.000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl