5 Mobil Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

957 Mobil Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Mobil Yazılımcı

Kerim Kurucu

Kerim Kurucu

14 yıldır yazılım ile uğraşıyorum. Back end : C#, Visual Basic Front end : Asp.net, Html, Css, Js Veri Tabanı: MsSql, MySql, Access Masaüstü (Nesne tabanlı) ve web yazılımları yapıyorum. Android uygulama geliştire biliyorum. Talep durumunda İOS uygulama yapabilirim. örnek uygulamalarım https://play.google.com/store/apps/details?id=com.saglik_takip https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tabletmenu https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dilekce_ornekleri
Adnan Ahmetgil

Adnan Ahmetgil

20 Yıldır Bilişim sektöründeyim. Full Stack Developer olarak bir çok sahada kamu ve özel kurumların projelerinde yer aldım. Projelerinizi baştan sona kadar anahtar teslimi veriyoruz. Mobil uygulamaların tamamı Native yani kendi dilinde yazıyoruz lütfen webview ile karıştırmayın. Native ile Webview farkını internette bulabilirsiniz. Programlama Dilleri : Iphone IOS : Native Android : Native C# + .NET (Masa Üstü + Web + Soket Uygulamaları komplike otomasyon sistemleri, Web Servis + Api) Php Tüm T
Çağatay Kaya

Çağatay Kaya

Sizin için hayalinizdeki uygulama / oyunu en iyi şekilde yapabiliriz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz ve siz projenizden tamamıyla mutlu oluncaya kadar çalışmaya devam ediyoruz. Fikirlerinizi bizimle paylaşmadan önce gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz. Bulduğunuz fikirlerin mülkiyetinin tamamen size ait olması için uyguladığımız bir prosedürdür. Amacımız fikirlerinizi korumaktır. Tüm Platformlarda (Android / iOS / Windows / Mac / Web ) Hizmetlerimiz Tasarım Yazılım Düzenli İçeri
Alperen Eymen Özcan

Alperen Eymen Özcan

Madyes Bilişim tüm platformlarda uyumlu Web & Mobil & Masaüstü Yazılım ve Tasarım hizmetlerini değerli müşterilerine sunar.
Mustafa Yavuz

Mustafa Yavuz

Yetkinliklerim: - Native Java/Kotlin dillerinde yazmaktayım. Yeni projelerde tavsiyem ve isteğim kotlin ile yazılmasıdır. - Web servisleri, REST API, JSON gibi konularda bilgi ve deneyim sahibiyim. - MVVM modelinde bilgi ve deneyim sahibi olup MVC, MVP gibi modellerde bilgi sahibiyim. Projelerde MVVM kullanmaktayım. - Scrum metodolojisi hakkında bilgi ve deneyim sahibiyim.
Fırat Doğan

Fırat Doğan

Mobil Uygulama Geliştirme konusunda 4 yıllık deneyimim olup, her türlü iş,proje ve fikir yapılır, zamanında teslim edilir. Referanslarım arasında gerek kurumsal gerek de kişisel kişiler vardır. Bilişim Sistemleri Lisans Bölümünden mezunum. Bilgisayar mühendisliği yüksek lisans yapmaktayım. Başka platformlar üzerinden yabancı müşterilerim de vardır.
De Marke Labs Teknoloji Yazılım Ltd Şti

De Marke Labs Teknoloji Yazılım Ltd Şti

De Marke Labs olarak mobil ve web platformlarında siz müşterilerimize tasarım , yazılım ve pazarlama desteği vermekteyiz
Erkan AFACAN

Erkan AFACAN

Üç yıldan uzun bir süredir perakende sektöründen savunma sanayiine kadar farklı sektörler için mobil uygulama geliştirmekteyim. Mobil platform ihtiyaçlarınıza kalıcı çözümler bulmak için buradayım.
Mert Çilli

Mert Çilli

React Native , İonic ve Native olarak uygulama geliştirmekteyim . Müşteri ile telefonda veya durum uygun ise birebir görüşerek yapılacak işi netleştirir. Ödeme , zaman , raporlama gibi önemli bilgiler planlanarak işe başlanır. Freelancer olarak çalışmaktayım . Armut dışında referanslar mevcuttur .
Dio Software

Dio Software

Dio yazılım olarak yaptığımız her işte öncelikli siz girişimcilerin hayallerini dinleyip bu hayalleri özgün bir biçimde gerçeğe dönüştürmek bizim için mutluluk verici. Tasarımlarınızı uzman kadromuz ve günümüz teknolojisiyle buluşturarak projelerinizi hayata geçiriyoruz. KISACASI Türkiye yazılım sektöründe Start-upların en iyi dostu olmayı hedefliyoruz.
Hypersoft Yazılım Ticaret Limited Şirketi

Hypersoft Yazılım Ticaret Limited Şirketi

Hypersoft İnternet Hizmetleri olarak, Kasım 2016 da Ankara da bir yazılım şirketi olarak kurulduk.Sektörün genç, deneyimli ve profesyonellerine sahip ekibimizle Türkiye de profesyonel yazılım çözümleri geliştirmekteyiz.
Mehmet Ali Bayram

Mehmet Ali Bayram

Ben uzun zamandır İOS, Android ve Web tabanlı Native uygulamalar geliştiriyorum. İOS için Objective-c ve Swift, android için Java ve Kotlin, Hybrit uygulamalar için Angular-Cordova-İonic üçlemesini ve web için Php ve Javascript Yazıyorum. Marketlerde çok kaliteli referans uygulamalarım mevcut
Dijitaladam Yazılım Teknolojileri

Dijitaladam Yazılım Teknolojileri

Dijitaladam olarak, kurumsal düzeyde planladığınız projelerinizi size özel tasarım ve yazılım hizmetlerimiz ile sıfırdan oluşturarak, sürdürülebilirlik ve sorunsuz hizmet anlayışı ile tüm testleri yapılmış şekilde kullanıma hazır olarak teslim etmekteyiz.
People Park

People Park

Başarılı projeler üretmek. Her sabah güne insanların kullanacağı, hayat döngüsüne değer katacak uygulamalar üretme hedefiyle başlıyoruz. Uygulamalarımız 150'den fazla ülkede kullanılıyor. PeoplePark, uygulama platformlarında bulunan son teknoloji ürünleri ile milyonlarca akıllı telefon kullanıcısına ulaşan, hızla büyüyen, mobil odaklı bir şirkettir; App Store, Google Play ve Windows Mağazası. Genç ve dinamik ekibimiz ile kullanıcılarımızın sosyalleşmelerine ve boş zamanlarını sanal bir dünyad
Muhammet Lütfü EFE

Muhammet Lütfü EFE

2014 istanbul üniversitesi Bilgisayar mühendisliği mezunuyum . İstanbulda özel sektörde mobil uygulamalar geliştirdim. Lokasyon olarak İstanbul uygun olmadığından bir müddet memleketimde uzaktan çalışmayı düşünüyorum.
Burak Yılmazer

Burak Yılmazer

Merhaba ben Burak Cumhuriyet Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Kendimi mobil uygulama konusunda geliştirdim. Markette iki tane uygulamam mevcut isteyenlere linklerini yollayabilirim.
Dijital Sanatlar

Dijital Sanatlar

Dijital Sanatlar sizleri mobile taşıyor. Uygun fiyatla. ilk 6 ay teknik destek. tasarım geliştirme destegi. ios a giriş garantili. mutlaka fiyatlarımızı öğrenin.
Levent Yıldırım

Levent Yıldırım

7 Yılı aşkındır mobil yazılım ile uğraşmaktayım. Apple Store da 20 nin üzerinden , Google Play de ise 3 adet uygulamam mevcuttur. Birçok projede yer aldım ve çeşitli sektörlere mobil uygulama geliştirdim. Native ve Hybrid olarak projelerinizi geliştirebilirim.
Mert

Mert

Yurtdışı ve Türkiye de birçok marka ile çalıştım. Şu anda da yurtdışı merkezli bir şirkette tam zamanlı olarak çalışıyorum.
Erhan D

Erhan D

Android mobil uygulamaları java vs. Backend php yazılım işleriniz yapılır. Hibrit native uygulamalara da ilgim var
Abdullah Kayahan

Abdullah Kayahan

YTÜ Bİlgisayar Mühendisliği Mezunuyum. Kurumsal bir şirkette mobil yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. Sektörde 2 yıllık bir tecrübem var. React-native titanium android üzerinde bilgi sahibiyim. Halihazırda yayınlanmış bir çok uygulamam bulunmaktadır.
Kaan Özdemir

Kaan Özdemir

Ben Kaan. Bundan 1.5 yıl önce Fransa da elime geçen bir mac ile iOS uygulamalar geliştirmeye başladım. Yaklaşık 3 yıldır profesyonel yaklaşımla, temiz kod prensiplerine uyarak iOS uygulamalar geliştirmekteyim.
Mustafa Güneş

Mustafa Güneş

Uzun yıllar mobil yazılım dünyasında uygulamalar geliştiriyorum. Şuanda iOS mobil uygulamaları konusunda uzmanlığımı ilerletiyorum. Bugüne kadar birçok büyük-küçük şirket ve işletmenin uygulamasını geliştirdim.
Musa Kökçen

Musa Kökçen

Merhaba, IOS aplikasyonları geliştiriyorum. Şu anda Amerika da hizmet veren bir şirkette bu pozisyonda çalışıyorum. Freelance işlere de zaman ayırıyorum.
Samet Demir

Samet Demir

Yazılım mühendisliği yeniliğe açık olan bir bölüm ve bende bu yeni teknoloji alanlarında kendimi geliştirmek istiyorum. Takım çalışmasına yatkınım, bana verilen görevleri en etkili şekilde tamamlamayı hedefliyorum. Gireceğim ortama hemen uyum sağlayarak sıkıntı yaşamıyorum. Bir şeyi hızlı öğrenmek gibi bir yeteneğim olması beni bazı konularda hızlandırıyor. Üniversite hayatım devam etmekle olup bu eğitim hayatımda okul hocalarımın bana verdiği projeler sayesinde kendimi biraz daha geliştirdim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ender Yigit
Mobil Uygulama   12/07/2020

İsteğimiz olan projeyi anlaşarak işe başladık. Projemiz başarılı şekilde sonuçlanarak tarafımıza teslim edildi. Oldukça memnunuz. Yazılım işinde analitik ve ileriye dönük bakış açıları olan, aradığınızda sürekli cevap ve destek alabileceğiniz, işlerine ve müşterilerine karşı oldukça saygılı yaklaşan bir anlayışına sahipler. Kesinlikle başka projelerimizde çalışmayı hedefliyoruz. Tavsiye ederiz. Saygılarımla. Ender YİĞİT

         
Fatih Aksoy
Mobil Uygulama   17/05/2020

Güvenilir ve bilgili yazılımcı. 1 haftada işi teslim etti. Uygulamaların yayına alınmasında destek oldu. İş sürecinde iletişimimiz hızlı ve sonuç odaklıydı. Tavsiye ederim, kendisiyle çalışmalarımız devam edecektir.

         
Cansu Demiryurek
Mobil Uygulama   15/10/2019

Çağatay Beyden aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Söz verdiği sürede projeyi eksiz bir şekilde teslim etti. Kendisine çok teşekkür ederim.

         
Mobil Uygulama   23/09/2019

Ertuğrul bey ile çalışmak gerçekten çok doğru bir karar, zaman, disiplin ve kalite anlamında çok özenli, farklı projelerde tekrar çalışacağımizi umuruyorum.

         
Nilüfer Kolhan
Mobil Uygulama   02/08/2019

GERCEKTEN İYİ İŞ CIKARDINIZ. ZATEN YORUMLARI OKUYUP CARBONCODE TECHNOLOGYDE KARAR KILMISTIM. VE YANILMADIM. YAPILAN YORUMLARIN GERCEKTEN UYGULAMA YAPTIRANLARA YOL GÖSTERDİGİ GERCEGİNİ ATLAMAYIN. UYGULAMA YATIRACAKLARIN MUTLAKA FİRMALARIN YORUMLARINA GÖZ ATMASINI TAVSİYE EDERİM.

         
Tolga Doğan
Mobil Uygulama   21/03/2019

iOS, Android, Website ve Admin Panelinden oluşan bu kapsamlı projede, mükemmel hizmetleri için CarbonCode Technology şirketine çok teşekkür ederim. Yazılım satın alma konusundaki çekincelerimi tamamen ortadan kaldırdılar.

         
Mert İnan
Mobil Uygulama   21/01/2019

10 numara 5 yıldız.. Sırf ofisinizdeki kurabiyeleri yemek için bile tekrar gelebilirim :) Carboncode Technology e bayıldım. Yine gelicem :)

Mobil Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz