Hizmet Ver
Psikolog

4 Konya Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konya civarında 44 Psikolog hizmet vermeye hazır.

Konya Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Psikolog için Konya içinde toplam 44 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 303 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Konya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,698 kişi Konya Psikolog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Psikolog

Gül Sarıtaş photo

Gül Sarıtaş

14.03.2022

Psikolog · Selçuklu, Konya

Merhaba, ben Psikolog Gül Sarıtaş. Kto Karatay Üniversitesi Psikoloji, 2021 mezunuyum. Özel Meram Akademi hastanesinde staj yaptım. Yataklı serviste olan hastaları gözlemleme-görüşme-takip etme görevlerini gerçekleştirdim. Halihazırda Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Psikolog olarak...

Büşra Dilara Öksüz photo

Büşra Dilara Öksüz

28.08.2021

Psikolog · Selçuklu, Konya

KTO Karatay Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2020 yılında mezun oldum. Psikoloji biliminde uzmanlığımı almak için yüksek lisans öğrenimime İstanbul Gelişim Üniversitesinde başladım ve halen devam etmekteyim. Lisans öğrenimim esnasında Meram Akademi Hastanesinde klinik alanda stajımı tamamladıktan...

Burcu Aslan photo

Burcu Aslan

14.10.2020

Psikolog · Meram, Konya

Almanya'da IF WEINHEIM enstitüsünden sistemik psikoterapi eğitimi aldım. Bireysel terapi Çift terapisi Aile terapisi alanlarında hem yüz yüze hem de online hizmet vermekteyim.

Merve Dumlupınar Aslan photo

Merve Dumlupınar Aslan

27.05.2017

Psikolog · Selçuklu, Konya

Bilgi Ünv. Psikoloji bölümünden yüksek onur derecesiyle mezun oldum. Üsküdar Ünv. Klinik Psikoloji alanında uzmanlığımı tamamladım. NP Nöropsikiyatri hastanesinde Prof. Nevzat Tarhan eşliğinde yoğun staj ve süpervizyon programlarına katıldım. Psikoloji alanında psikoterapi yetkinliğimi geliştirmek...

Gökhan Özcan photo

Gökhan Özcan

12.01.2022

Psikolog · Selçuklu, Konya

Merhabalar, Psikoterapi psikolojik danışmanlık alanlarında, mağdur olduğunuz veya danışmak istediğiniz geniş kapsamlı pek çok konuda sizlere yardımcı olabilmek adına buradayım. Uyguladığım pek çok teknik ve ekol ile sizlere en uygun hizmeti vermeye çalışıyorum. Sağlıklı ve huzurlu bir yaşam...

Zeliha Özleyen photo

Zeliha Özleyen

03.09.2019

Psikolog · Selçuklu, Konya

Polonya da Psikoleji mezunuyum Yeni insanlar tanımaya açık onların daha iyi hissetmeleri için yönlendirmek ve yanlarında olmak ister iletişim kurmayı ve yardımcı olmayı isterim.

Pelin Sarıcan photo

Pelin Sarıcan

14.01.2022

Psikolog · Meram, Konya

KTO Karatay Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum, çocuk ve ergen psikoterapisi alanında PsikoHane Danışmanlık Merkezinde hizmet vermekteyim. Oyun terapisi, masal terapi, kriz ve yas terapisi, zeka gelişim ve kişilik testleri, çocuk odaklı aile danışmanlığı alanlarında danışan almaktayım.

Müşteri Yorumları

Armut’ta Konya Psikolog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Konya Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Psikolog talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Psikolog için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Psikolog talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Psikolog taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Psikolog talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Psikolog için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Psikolog hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Konya Psikolog fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Konya Psikolog fiyatları, talep detayına göre 150 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.