Hizmet Ver

4 Konya Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konya civarında 44 Psikolog hizmet vermeye hazır.

Psikolog

Konya Psikolog

Burcu Aslan photo

Burcu Aslan

14.10.2020

Psikolog · Selçuklu, Konya

Almanya'da IF WEINHEIM enstitüsünden sistemik psikoterapi eğitimi aldım. Bireysel terapi Çift terapisi Aile terapisi alanlarında hem yüz yüze hem de online hizmet vermekteyim.

Fatih Özadam photo

Fatih Özadam

11.01.2020

Psikolog · Selçuklu, Konya

Psikolojik danışmanlık alanında lisans eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Rumeli Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. Çözüm odaklı kısa süreli terapi uygulayıcı sertifikası ve Bilişsel davranışçı terapi uygulayıcı sertifikası Cinsel Terapi Uygulayıcı...

Merve Cucun photo

Merve Cucun

12.07.2021

Psikolog · Selçuklu, Konya

Psk. Merve Cucun Karatay Üniversitesi Psikoloji bölümünü tamamladıktan sonra gerekli eğitimlerimi tamamladım. Konyada çalışmalarımı sürdürmekteyim. İlgilendiği Alanlar: Bireysel Danışmanlık Aile Çift Cinsel Danışmanlık Çocuk ve Ergen Danışmanlığı Online Danışmanlık Aldığı Eğitimler: Bilişsel...

Sabire Merve Bıçakcı photo

Sabire Merve Bıçakcı

05.12.2020

Psikolog · Meram, Konya

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Psikoloji bölümünü tamamladım. Öğrenciliğim sürecinde Isparta Şehir Hastanesi, Selçuklu Belediyesi Otizmli Bireyler ve Eğitim Vakfı (SOBE), 5. Aile Mahkemesini de içeren çeşitli kurumlarda staj yaptım. Mart 2019'dan beri Türk Kızılayı Ankara Toplum Merkezi...

Rüya Süllü photo

Rüya Süllü

03.12.2019

Psikolog · Selçuklu, Konya

2014 yılında Girne Amerikan Üniversitesi Psikoloji bölümü eğitim dili İngilizce olarak tamamladıktan sonra Üsküdar üniversitesi Klinik psikoloji tezli yüksek lisans programını tamamlayarak uzmanlığımı aldım. Adana Dr. Ekrem tok ruh sağlığı ve hastalıkları hastanesi, NP Beyin hastanesinde...

Nursena Öğrü photo

Nursena Öğrü

24.06.2021

Psikolog · Selçuklu, Konya

Alanım, özel ders vermem, çocuklara eğitim koçluğu yapmam ve karakterimle birlikte işimi en kaliteli ve etik şekilde yerine getireceğime eminim.

Merve Dumlupınar Aslan photo

Merve Dumlupınar Aslan

27.05.2017

Psikolog · Selçuklu, Konya

Bilgi Ünv. Psikoloji bölümünden yüksek onur derecesiyle mezun oldum. Üsküdar Ünv. Klinik Psikoloji alanında uzmanlığımı tamamladım. NP Nöropsikiyatri hastanesinde Prof. Nevzat Tarhan eşliğinde yoğun staj ve süpervizyon programlarına katıldım. Psikoloji alanında psikoterapi yetkinliğimi geliştirmek...

Müşteri Yorumları

Armut’ta Konya Psikolog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Konya Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Konya Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Psikolog için Konya içinde toplam 44 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 268 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Konya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,204 kişi Konya Psikolog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Psikolog talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Psikolog için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Psikolog talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Psikolog taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Psikolog talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Psikolog için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Psikolog hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Psikolog fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Psikolog fiyatları, talep detayına göre 120 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.