Hizmet Ver
İç Mimar

5 Antalya Konyaaltı İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konyaaltı civarında 183 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

Konyaaltı İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • İç Mimar için Konyaaltı içinde yüzlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

 • Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin ortalama puan değeri, Konyaaltı içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Konyaaltı içinde yazılan sayısız gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Her yıl binlerce kişi İç Mimar için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Konyaaltı Antalya İç Mimar

Zeynep Y. photo

Zeynep Y.

15.02.2022

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Öğrencilik yıllarımda bir çok iş ile ilgilendim. Bunlar genelde ev yenileme, ev tadilatı, oda bazında tasarımsal ve yapısal değişiklikler içermektedir. Bununla birlikte ailem mobilya üreticisi olduğu için bu alanda da kendimi oldukça geliştirme şansım oldu. Yani hem iç mimari yerleşim ve tasarım...

Serkan A. photo

Serkan A.

18.10.2022

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Ev ofis magza vb. Mekanları siz değerli müşterilerimizin zevk ve isteklerine uygun şekil de dizayn edip tecrübeli ustalarımız ile kaliteli ve kısa zamanda teslimat iş sloganımız.

Betül V. photo

Betül V.

18.11.2021

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Antalya Bilim Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü mezunuyum. Online iç mimari danışmanlık,2D teknik çizimler, 3D görselleştirme , Anahtar teslim proje , ev tadilatı gibi birçok hizmetlerim mevcut.

Yavuz Can İmirgi Design photo

Yavuz Can İmirgi Design

24.02.2020

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

2015 yılından itibaren ekibiyle birlikte; tasarım anlayışı fonksiyonel çözümleri, ilham veren yaklaşımlarıyla mimari, iç mimari ve proje yönetimi konularında hizmet vermekteyiz. Ağırlıklı olarak, otel iç mimari mağazacılık ve ofis, konusunda çalışmalar yapan; tasarımın gücünü, yenilikçi...

Fevzi H. photo

Fevzi H.

09.05.2022

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Yaklaşık 6 yıldır kendimi geliştirdiğim mobilya dükkanımızda tasarım ve ardından imalat ve montaj kısmında edinmiş olduğum tecrübelerle müşterilerimi başlıca ergonomiyi es geçmeden en uygun maliyetlerle diledikleri iç mekana kavuşturmayı hedef edinmiş bulunmaktayım.

Hedayat A. photo

Hedayat A.

12.04.2022

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Merhaba Tüm resim becerilerine sahip bir ressamım, sizinle tavan, duvar ve tuval tablo alanında çalışmak isterim.

Tg mimarlık photo

Tg mimarlık

27.07.2020

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Firmamız bu güne kadar birçok kafe, restoran, ev, peyzaj tasarımı tadilatı ve uygulamasını yapmıştır. Tg mimarlık ailesi olarak işlerinizi profesyonel olarak önce bilgisayar ortamında çizip daha sonra uyguluyoruz. öncelik hedefimiz memnuniyetiniz olup sürdürülebilir bir iş sirkülasyonu sağlamaktır.

Gizem B. photo

Gizem B.

01.04.2019

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Merhaba, ben Gizem KUMRAL. Mimar ve iç mimarım. Otel, konut, villa, ofis görselleştirme ve uygulama projeleri yapıyorum. Aynı zamanda 3 yıldır 3D s MAX modelleme üzerinde uğraşıyorum . 3 boyutlu modelleme işlerinizi, mimari ve iç mimari dekorasyon tasarım ihtiyaçlarınızı incelikle ve detaylarla...

Artway Mimarlık photo

Artway Mimarlık

23.06.2021

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Biz Kimiz: Mimar Mustafa ÇINARDERE tarafından 2002 yılından itiraberen mimari projeleri hayata geçiren ve 2021 yılında ArtWay Mimarlık olarak yeni marka ve ismi ile kendine özgü tasarımlarıyla; kullanıcılarının gereksinimlerine uygun, estetik değeri yüksek, kaliteli ve özel mekanlar üretmeyi...

Enes Ş. photo

Enes Ş.

13.04.2022

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Vizyonumuz yaşam alanı tasarlamak. Tasarım ile malzeme kullanımını maksimum seviyeye çıkararak mekanı en verimli hale getirmek için projeleri hayata geçirmek. Anahtar teslim, mobilya imalat ve projelendirme ile müşterinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çalışmalar mevcut.

Yasemin D. photo

Yasemin D.

20.09.2016

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Başta otel projeleri olmak üzere, konut, toplu konut, mağaza, restaurant gibi büyük ve küçük boyutlu bir çok projenin Tasarım-Proje-Uygulama bölümlerinde iç mimar olarak çalıştım. Evleriniz için, yeni mekanlarınız için isterseniz proje ve uygulama ile, iserseniz sadece proje ve görsel çalışmalar...

Nesime C. photo

Nesime C.

18.04.2014

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Türkiye'nin bir çok ilinde spesifik projelerin (masal park, özel tasarım villa, sanat atölyeleri ve oteller gibi) tasarım, renklendirme, danışmanlık işlerini üstlendim. Yaptığımız*yapacağımız işlerin gereksinimlerine bağlı olarak inşaat mühendisi çözüm ortağımızdan teknik bilgi ve hizmet...

Huk Design photo

Huk Design

29.07.2019

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Üretimçizimlerine uygun 3d modelleme, render ve görselleştirme uygulama tadilat çalışmaları yapmaktayız.

Abdullah K. photo

Abdullah K.

30.05.2022

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

İnşaat Mühendisi Abdullah Kaplan Ev,otel,restoran vb tüm yapıların anahtar teslim inşaat,mekanik,elektrik işleri ve projelendirilmesi konusunda her türlü işler için teklif alabilirsiniz.

Ebru Kaya Proje D. photo

Ebru Kaya Proje D.

17.03.2015

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

İç mimari proje, tasarım, uygulama. 3 boyutlu çizim,teknik çizim, detaylandırma, danışmanlık hizmetleri

Tüten U. photo

Tüten U.

14.09.2022

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

İç mekânlarınızın işlevsel ve daha fonksiyonel olabilmesi için mekânsal tasarım sorunlarınızın analizini yapıp, estetik ve donanım konusunda sürekli yenilenen trendleri de projenize entegre ederek sizin istekleriniz doğrultusunda tasarıma en doğru şekilde karar verip uyguluyorum.

Serhat Ç. photo

Serhat Ç.

11.08.2020

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

10 yillik deneyimimle size hem mimari proje konusunda hemde tadilat dekorasyon konusunda isinde uzman ekibimle birlikte yasanabilir alanlarinizi bastan yaratiyor ve sizi hayalinizdeki eve kavusturuyoruz. Yenilikci tasarım anlayisimizla ruyalarinizi gercege donusturuyoruz. is yerlerinize...

Çözüm Mimarlık&iç Mimarlık photo

Çözüm Mimarlık&iç Mimarlık

04.10.2022

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Ruhsat projeleri, iç mimari projeleri ile alanında hizmet veren Çözüm Mimarlık&iç Mimarlık firmamızın sadece Akdeniz bölgesinde değil, bir çok iç Anadolu şehrinde de hizmet vermektedir.

HAVVA NUR Ö. photo

HAVVA NUR Ö.

01.08.2022

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Merhaba sizler için mobilya ve çok daha fazla tasarımı en uygun şekilde yapabilirim, yaşam alanlarınızı dizayn edebilir uygulamasında sizlere profesyonel bir hizmet sağlayabilirim.

Barış G. photo

Barış G.

30.05.2022

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Teknik ekip ile beraber inşaat mühendisi gözetiminde çizimler ile desteklenmiş tecrübeli ve işinin ehlibir ekip ile zamanında ve ekonomik komple ev tadilatı yapılır

Nuran K. photo

Nuran K.

06.12.2021

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Şuan öğrencilik hayatımla kariyerimin başlangıç adımlarındayım, AutoCad eğitimiyle yoluma başladım diğer programları öğrenmek gelişmek birincil hedefim.

Freelance İç mimar photo

Freelance İç mimar

04.09.2020

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Heykeltraşlıktan içmimarlığa uzanan bir eğitim hayatı, vizyon ve farklı bir bakış açısı. 9 yıldır İç mimar olarak çalışmaktayım. İşimi severek ve profesyonelce yapıyorum. Tüm tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamakla birlikte, sizin de farkında olmadığınız ihtiyaçlarınızı tespit ederek çözümler...

Pelda Gülçin O. photo

Pelda Gülçin O.

13.05.2022

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Kullanıcılara işlevsel, yapısal ekonomik ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak, çözümler üretmek amacıyla 3D görselleştirme, teknik detay çizimleri; iç mekan-dış cephe-mobilya tasarımları yapmakta ve tadilat saha sorumlusu, şantiye şefi görevinde bulunmaktayım.

İsmail C. photo

İsmail C.

06.06.2020

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

2010 yılında antalyada kurulan firmamız uzun yıllar kuyumcu mağazaları gibi detaylı projeler yaptıktan sonra ev ofis ve işyeri projelerinde başlamıştır 3 boyutlu çizim yaparak evinizi veya isteğinizi yapılmadan önce size sunabiluyoruz

Gizem U. photo

Gizem U.

13.03.2022

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Anahtar teslim proje, online danışmanlık, 3D görselleştirme, Autocad çizimleri, iç mekan tasarımı

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Konyaaltı İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Konyaaltı İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İç Mimar talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İç Mimar için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İç Mimar talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İç Mimar taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İç Mimar talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İç Mimar için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İç Mimar hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya Konyaaltı İç Mimar fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya Konyaaltı İç Mimar fiyatları, talep detayına göre 750 TL ile 250000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl