Hizmet Ver
İç Mimar

3 Antalya Konyaaltı İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konyaaltı civarında 164 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

Konyaaltı İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İç Mimar için binlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin gerçek müşteri yorumları ve ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Her yıl binlerce kişi İç Mimar için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden hallettiğin İç Mimar işlerini Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Konyaaltı Antalya İç Mimar

Mehmet Arslan photo

Mehmet Arslan

29.03.2022

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Mehmet Akif Ersoy üniversitesi mimarlık bölümü 2022 mezunuyum . Freelance olarak , mimari proje ve 3D görselleştirme yapmaktayım .

Fuat Demir photo

Fuat Demir

21.05.2019

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

ÖN BİR YILDIR MÜTEAHHİT FİRMALARDA ŞANTİYE ŞEFİ OLARAK ÇALIŞTIM PİYASA ŞARTLARINDAN DOLAYI PATRONUMLA KARAR ALARAK AYRILDIM. ŞİMDİ KENDİ İŞİMİ YAPMAK İÇİN BU SİTEYE ÜYE OLDUM. SİZLERDEN GELECEK OLAN İŞLERİ EN EKONOMİK MALİYETLE EMNİYETLİ BİR ŞEKİLDE EN KISA SÜREDE YAPARAK TESLİM ETMEK İÇİN EKİP...

Uğraş Gözcü photo

Uğraş Gözcü

06.09.2021

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Mimarlığı Peter Behrens School of Arts'ta (PBSA) Düsseldorf okudum. 20 senedir mesleğimi aktif ve uygulamalı icra etmekteyim.

Yavuz Can İmirgi Design photo

Yavuz Can İmirgi Design

24.02.2020

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

2015 yılından itibaren ekibiyle birlikte; tasarım anlayışı fonksiyonel çözümleri, ilham veren yaklaşımlarıyla mimari, iç mimari ve proje yönetimi konularında hizmet vermekteyiz. Ağırlıklı olarak, otel iç mimari mağazacılık ve ofis, konusunda çalışmalar yapan; tasarımın gücünü, yenilikçi...

Hedayat Abdollahi photo

Hedayat Abdollahi

12.04.2022

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Merhaba Tüm resim becerilerine sahip bir ressamım, sizinle tavan, duvar ve tuval tablo alanında çalışmak isterim.

Onur Kumbul photo

Onur Kumbul

21.04.2022

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Ben Onur Kumbul İnşaat Mühendisiyim. Ortağım İç Mimar Arif Koca ile birlikte Antalya Havalimanı Terminal 2 büyütme projesinde çalışıp tüm ince işlerini tamamladıktan sonra Emniyet Müdürü ve Emniyet şube müdürlerinin odalarının yenilenmesini tamamladık. Anahtar teslim olacak şekilde ekibe sahibiz. 3...

Yasemin Dürüstkan photo

Yasemin Dürüstkan

20.09.2016

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Başta otel projeleri olmak üzere, konut, toplu konut, mağaza, restaurant gibi büyük ve küçük boyutlu bir çok projenin Tasarım-Proje-Uygulama bölümlerinde iç mimar olarak çalıştım. Evleriniz için, yeni mekanlarınız için isterseniz proje ve uygulama ile, iserseniz sadece proje ve görsel çalışmalar...

Hız Yapı Ticaret photo

Hız Yapı Ticaret

23.09.2019

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Firmamız özel sektörde Ulusal Banka ve kurumsal firmaların şubeleşme yenilenme aşamasında destek hizmetlerde bulunmuş olup kaliteli kadrosuyla anahtar teslim götürü işler teslim etmiş olup kaliteden ödün vermeden hizmete devam etmektedir.

Telli Nikbakhtan photo

Telli Nikbakhtan

04.04.2015

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Iç mimarlık proje çizim uygulama 3D tasarım ve görselleştirme keşif dış cephe tasarım uygulama mantolama kompozit cephe tasarım uygulama dekorasyon tadilat

Musa Tekiz photo

Musa Tekiz

02.11.2021

İç Mimar · Konyaaltı, Antalya

Yaratıcılığın, zihniyetleri değiştirmeye değer hikayeler anlatma gücüne sahip olduğuna inanıyorum. Benim için mimarlık bir amaç, yaratıcılığı ifade etmenin bir aracı. Arel Üniversitesi iç mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra Interezza tasarım proje ekibinde yer alarak profesyonel...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Konyaaltı İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Konyaaltı İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İç Mimar talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İç Mimar için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İç Mimar talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İç Mimar taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İç Mimar talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İç Mimar için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İç Mimar hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya Konyaaltı İç Mimar fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya Konyaaltı İç Mimar fiyatları, talep detayına göre 750 TL ile 200000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl