Hizmet Ver
Ortaokul Matematik Özel Ders

4 Antalya Konyaaltı Ortaokul Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konyaaltı civarında 89 Ortaokul Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Konyaaltı Ortaokul Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 89 Ortaokul Matematik Öğretmeni, Konyaaltı içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Konyaaltı içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Konyaaltı içinde yazılan 92 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 202 kişi Konyaaltı Ortaokul Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Ortaokul Matematik Öğretmeni

Halil Ç. photo

Halil Ç.

03.04.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

15 yıllık tecrübeli öğretmenim. Özel okul ve dershanelerde çalıştım. Şuanda özel bir kurumda çalışıyorum. Özel ders tecrübem var. Her kademeden öğrencim var. Öğrenci koçluğu yapıyorum. Öğrencilerin seviyesini belirleyip öğrencinin anlayacağı şekilde ders işliyorum. Öğrenciye dersi sevdiriyorum....

Asuman Y. photo

Asuman Y.

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

10 yılı aşkın ders ve koçluk tecrübesi, yılların birikimi materyal ile ders notlarını fulleme ve sınavlara hazırlamada etkin başarı.

Levent F. photo

Levent F.

21.05.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

10 yıllık mesleki deneyime sahibim. Bu süreçte Liselere Giriş Sınavı'nda 2 öğrencim Türkiye 1.si oldu. Bu duruma ilişkin kaymakamlık onaylı başarı belgem bulumaktadır. Siz de geleceğinizi tesadüflere bırakmak istemiyorsanız, birlikte çalışabiliriz.

Itır İrem B. photo

Itır İrem B.

26.06.2015

Ortaokul Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Merhabalar. İlkokul ve ortaokul seviyesinde bütün derslere yardımcı oluyorum. Ygs hazırlık seviyesinde ise Matematik ve Türkçe dersi veriyorum. Aynı zamanda harita mühendisliği yapıyorum. Şimdiye kadar aldığım geri dönüşlere dayanarak özel derste başarılı olduğuma inanıyorum.

Mina Esra E. photo

Mina Esra E.

27.07.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

3 seneden beri düzenli bir şekilde ortaokul öğrencilerine özel matematik dersi, program hazırlama, koçluk yapıyorum. Akdeniz tıp 5. Sınıf öğrencisiyim.

İslam K. photo

İslam K.

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Merhaba ben İslam Hoca. * Yıllık Ilkogretim Matematik öğretmeniyim. *Ortaokul matematik eğitim müfredatına, müfredatı baştan sona yeniden yazacak kadar hakimim. *Çeşitli eğitim kurumlarında (Etüt merkezi ve kolej vs) çalıştım. *Özel okulların emek sömürüsü yapmasından dolayı çalışmama kararı...

Dilara Z. photo

Dilara Z.

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Mtematik mezunuyum ,özel bir kurumda aktif olarak 4-5-6-7-8.sınıflara ders vermekte ve aynı zamanda özel ders vermekteyim

Ali Can K. photo

Ali Can K.

03.06.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Öğrencilerin kazanabilmesi için Matematik temelinin oluşturulması şarttır. Yani olaylara mantıksal bakış açısı dahil gerekir. Her şey bunun üzerine kurulabilir.

Ceren C. photo

Ceren C.

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

ESIM VE BEN 10 YILLIK DENEYIMIMIZLE 5. 6. 7. VE 8. SINIF ÖĞRENCİLERİMIZİ GRUP ŞEKLİNDE VEYA BİREYSEL OLARAK YÜZ YÜZE VEYA ONLINE OLARAK YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA HAZIRLAYABİLİRİZ. ÖNCELIKLE MATEMATIGI SEVDIREREK HER KADEMEDE YENI NESIL SORULARDAN OLUSAN CALISMALARLA MATEMATIK ÖGRENIMINI KALICI...

Elif Ü. photo

Elif Ü.

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Gazi üniversitesi mezunuyum, matematik eğitimi alanında da yüksek lisansımı tamamladım. On yılı aşkındır meslek hayatında olmamla birlikte Başkent Üniversitesi onaylı eğitim koçuyum. Ortaokul ve lise seviyesinde hem derslere yardımcı hem de (LGS, TYT, AYT) sınavlara hazırlık eğitim vermekteyim....

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Konyaaltı Ortaokul Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Konyaaltı Ortaokul Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Ortaokul Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Ortaokul Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Ortaokul Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Ortaokul Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Ortaokul Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Ortaokul Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Ortaokul Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya Konyaaltı Ortaokul Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya Konyaaltı Ortaokul Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 180 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl