Hizmet Ver

4 Küçükçekmece Eğitim Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Küçükçekmece civarında 310 Eğitim Koçu hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Küçükçekmece Eğitim Koçu

EBRU GÜNEYSU photo

EBRU GÜNEYSU

11.02.2021

Eğitim Koçu · Küçükçekmece, İstanbul

Kocaeli Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü mezunuyum. 1 yıl Final Kişisel Gelişim Kursu'nda rehber öğretmen olarak çalıştım. Şu anda da Florya Koleji Fen Lisesi'nde rehber öğretmen olarak çalışmaktayım. Öğrenci Koçluğu ve Eğitim...

Oğuz Dalgıç photo

Oğuz Dalgıç

16.08.2020

Eğitim Koçu · Küçükçekmece, İstanbul

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunuyum. Uzun yıllar kolej, dersane ve milli eğitim okullarında görev yaptım. Eğitim koçu ve Aile Danışmanı olarak hizmet vermekteyim.

Caner Öztürk photo

Caner Öztürk

23.01.2019

Eğitim Koçu · Küçükçekmece, İstanbul

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu alanında uluslararası geçerliliği olan ICF akreditasyonlu sertifikası bulunan Caner ÖZTÜRK, NLP ve Hafıza Teknikleri konusunda da uzmanlaşmış bir eğitmendir. Sahip olduğu donanımı ve tecrübeleriyle koçluk alanında...

Filiz ALPKIRAY photo

Filiz ALPKIRAY

19.01.2020

Eğitim Koçu · Küçükçekmece, İstanbul

Ege Üniversitesi Felsefe Mezunuyum, Yıldız Teknik Üniversitesinden Pedogojik Formasyon eğitimi aldım, Yeditepe Üniversitesinden Eğitim Koçluğu Sertifikası aldım. Özel bir eğitim kurumunda LGS & YKS sınavlarına hazırlanan grupların rehber...

Uğur Tombul photo

Uğur Tombul

20.01.2017

Eğitim Koçu · Küçükçekmece, İstanbul

16 yıllık tecrübe. 1.sınıf-8.sınıf öğrenciler. Teog çalışmaları. 1-8.sınıf tüm dersler. Öğrencilere sadece özel ders verme değil, öğrencinin tüm eğitim hayatını aktif bir şekilde takip.

Nurcan Şanlı photo

Nurcan Şanlı

07.10.2020

Eğitim Koçu · Küçükçekmece, İstanbul

Üniversite hazırlık alanında tecrübeli biri olarak siz öğrencilerle görüşmekten memnuniyet duyarım.Size özel haftalık program ,deneme analizi,meslek seçimi,tercih danışmanlığı ve üniversite hazırlık sürecinde destek için benimle iletişime geçin...

Melis Dünya Seze Gül photo

Melis Dünya Seze Gül

22.09.2020

Eğitim Koçu · Küçükçekmece, İstanbul

8 yıldır kendi aldığım eğitimlerden ve farklı öğrenci potansiyellerinden baz alarak geliştirdiğim yeni metotlarla eğitim koçluğu yapmaktayım. Aldığım tıp eğitiminin getirisi olan psikoloji birikimimi öğrencinin motivasyonunu ve kendine olan güvenini...

Nur Turgut photo

Nur Turgut

13.05.2020

Eğitim Koçu · Küçükçekmece, İstanbul

Özel bir eğitim kurumunda psikolojik danışmanlık ve öğrenci koçluğu yapmaktayım. Sınava hazırlanırken doğru bir pusula arayan öğrencileri sonuca ulaştırmayı hedefliyorum.

ESRA DİLMEN photo

ESRA DİLMEN

29.11.2018

Eğitim Koçu · Küçükçekmece, İstanbul

Fatih sulatan Mehmet vakıf üniversitesinde burslu olarak 3. sınıf psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümü öğrencisiyim aynı şekilde çift ana dal programı ile hukuk öğrencisiyim. Tegv bünyesinde yaratıcı drama gönüllüsüyüm. Daha önce bahçelievler...

Öğrenme Yolu Florya photo

Öğrenme Yolu Florya

13.01.2018

Eğitim Koçu · Küçükçekmece, İstanbul

Kaliteli ve uzman ekibimiz ile birlikte sizlere en iyi eğitim hizmetini vereceğimize inanıyoruz memnun kalmadiginiz takdirde ücret iadesi yapılır. Buyrun ofisimizde detayları birebir aktaralim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Küçükçekmece Eğitim Koçu Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Küçükçekmece Eğitim Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Küçükçekmece Eğitim Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Eğitim Koçu için Küçükçekmece içinde toplam 310 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 139 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Küçükçekmece içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 270 kişi Küçükçekmece Eğitim Koçu için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl