Hizmet Ver
İlkokul Özel Ders

4 İstanbul Küçükçekmece İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Küçükçekmece civarında 452 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Küçükçekmece İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Küçükçekmece içinde toplam 452 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 240 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Küçükçekmece içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,914 kişi Küçükçekmece İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Küçükçekmece İstanbul İlkokul Özel Ders

Şule Ö. photo

Şule Ö.

03.12.2017

İlkokul Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Gazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yüksek lisans yaptım. Bir devlet okulunda kadrolu olarak 13 yıldır mesleğimi severek yapmaktayım. Planlı ve düzenli bir yapıya sahip olup çalışmalarımda bunu uygulamaya çalışırım. İlkokul 1.2.3.4. sınıf ve...

Simge Kaya photo

Simge Kaya

31.08.2021

İlkokul Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Hacettepe Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. 6 yıldır özel okulda sınıf öğretmenliği yapıyorum. Sürekli olarak okuma-yazma, Türkçe ve matematik ağırlıklı özel dersler veriyorum.

Ceren Uşengül photo

Ceren Uşengül

23.09.2020

İlkokul Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Sınıf öğretmeniyim. 26 yaşındayım. 4 yıldır 1-2-3-4. sınıflara özel ders vermekteyim ve ödevlere yardımcı olmaktayım. Pandemi sürecinde çocuklar için online derslerin yetersiz olduğu ve kendi başlarına (6-12 yaş aralığında) öğrenmelerinin tam olmayacağı kanısındayım. Öğrencilerime müşteri gözüyle...

Saadet Sefer photo

Saadet Sefer

22.09.2019

İlkokul Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Sınıf ögretmenligi alan bilgisine sahibim. Özel ders tecrübemin yaninda 3 senelik kolej öğretmenliği tecrübem bulunmaktadır.

Sümeyra Namlı photo

Sümeyra Namlı

14.12.2021

İlkokul Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Merhaba, Lisans eğitimimi . ortalama yaparak derece ile tamamladım. Eğitim yaşantım boyunca STEM, Orff Shulwerk, Scracth kodlama, drama, seramik, çocuk hakları, erken yaşta matematik öğretimi, toplumsal cinsiyet eğitimi üzerine birçok projede aktif olarak görev aldım. Ayrıca Gençlik ve Spor...

Göker Özer photo

Göker Özer

16.08.2021

İlkokul Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Merhabalar.İzmir Dokuz Eylül Sınıf Öğremenliği bölümünden mezunum.Ders verme tecrübesine daha üniversitenin ilk yıllarından itibaren başlamış olup,yaklaşık 15 yıldır özel ders vermekteyim.Sadece üniversitenin verdiği eğitimle sınırlı kalmayıp,daha iyi nasıl ders anlatabilirm adına dikkat...

Dilek Öğretmen photo

Dilek Öğretmen

01.01.2021

İlkokul Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

19 yıldır sınıf ogretmeni olarak görev yapmaktayım. Pandemi sürecinde bazı öğrencilerimiz ders konusunda geri kaldılar.Faydali olabilirsem ne mutlu bana.

Merve Aslan photo

Merve Aslan

10.01.2022

İlkokul Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ 2015 mezunuyum. 7 senelik öğretmenlik tecrübem vardır.

Berçem İlhan photo

Berçem İlhan

02.11.2020

İlkokul Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

İlkokul(1-2-3-4) her branşta ders veriyorum -Öğrenme güçlüğü,okuma güçlüğü yaşayan öğrencilere destek -özel eğitim gereksinimi duyan öğrencilere öğrenme sürecinde etkin katılım sağlama -Başarılı öğrenciler için sınavlara hazırlık ve performans artırma çalışmaları -Evde okula destek...

Şenol Baykar photo

Şenol Baykar

03.05.2022

İlkokul Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Merhaba Sınıf öğretmeniniz .Şenol BAYKAR. Armut a yeni katıldım. Başarı odaklı çalışıyoruz.Sizinde öğrencileriniz için burdayım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Küçükçekmece İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Küçükçekmece İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Küçükçekmece İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Küçükçekmece İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl