En İyi 10 Küçükçekmece İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Küçükçekmece civarında 476 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İsa B.

İsa B.

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
21 YILLIK AKTİF OLARAK DEVLET VE ÖZEL SEKTÖR TECRÜBEM VAR.BİR ÇOK ÖĞRENCİYE BU ZAMANA KADAR ÖZEL DERS VERDİM.İSTENİRSE REFERANS VEREBİLİRİM.İLK DERS ÜCRETSİZDİR.ÖĞRENCİ TALEBİ VE KENDİ DÜŞÜNCEMİ DE KATARAK DERSİN DEVAMI DEĞERLENDİRİLİR.ÜCRETDE BU DOĞRULTUDA DEĞERLENDİRİLİR.
Hüseyin E.

Hüseyin E.

Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
HÜSEYİN ERTÜRK (Matematik Öğretmeni) 20 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim.Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Balıkesir Susurlukluyum. Hem ortaokul ,hem de lise matematik müfradatına tam hakim bir matematik öğretmeniyim. 4.sınıftan 12.sınıfa kadar her öğrenciye ; öğrencinin seviyesinde, kaliteli,okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım.Anlatımı ve ileşimi çok güçlü,sabırlı,profesyonel anlayışa sahip bir öğretmenim.
Burcu  T.

Burcu T.

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
İstanbul Aydın Üniversitesi İlköğretim matematik öğretmenliği 4. Sınıf öğrencisiyim. Geçtiğimiz senelerdede özel ders verdiğim çeşitli sınıflardan öğrencilerim oldu, TEGV (TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI) de 2 senedir gönüllülük yapmaya devam ediyorum. Tegv de hala matematik eğlenerek öğren programında gönüllüyüm.
Şeyma U.

Şeyma U.

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
2013-2014 yılında Eğitim Bilimleri Avcılar şubesinde okul dönemi boyunca etüt öğretmenliği yaptım. 2015-2016 yılında Eğitim Bilimleri Sefaköy şubesinde okul dönemi boyunca etüt öğretmenliği yaptım. Ayrıca ilkokul 6.sınıfdan beri(10 yıldır) birçok talep üzerine özel ders vermeye başladım. Şu ana kadar geçimsizlik yaşadığım veya verim alamadığım herhangi bir öğrenci olmadı. Bu işi severek, gönül ve emek vererek yapıyorum.Sabırlı,ilgili ve dakik bir öğretmen olduğumu düşünüyorum.Anlaşılm
İbrahim A.

İbrahim A.

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Fahrettin kerim gökay anadolu lisesi mezunuyum. İstanbul üniversitesi bilgisayar mühendisliği öğrensiyim. İlk ders yarı fiyatına verilecektir karşılıklı güven oluşturmak adına.
Anıl H.

Anıl H.

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
İstanbul aydın üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. 2 yıldır ilköğretim ve lise seviyesinde matematik dersi veriyorum. Bireysel veya grup matematik dersi verebilirim. Öğrencilere matematiği sevdirmek, zorlandıkları konuları eğlenceli bir şekilde öğrenmelerini ve derslerinde daha başarılı olmalarını sağlamak ilk hedefimdir.
Tuğçe Ş.

Tuğçe Ş.

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Özel bir kurumda matematik derslerine girmekteyim. Çocukları ve matematiği çok sevdiğim için öğrencilerle iletişimim oldukça iyi. Eşim de İngilizce Öğretmeni ailecek eğitim sektöründeyiz. İkimizde gerek birlikte gerekse ayrı ayrı özel ders vermekteyiz.
Esra A.

Esra A.

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ son sınıf öğrencisiyim.3 yıldır matematik dersleri vermekteyim.İstenildiği takdirde referans verebilirim.Öğrenci veya velilerim ile iletişime geçip bilgi alabiirsiniz. Ayrıca ÖĞRENCİ KOÇLUĞU yapmaktayım.Veli öğrenci takibi yapamıyorsa haftalık olarak takip yapıp,öğrencide sınav kaygısı,ders çalışamama gibi durumlarda destek sağlanır.Bu konuda benimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ders saati 90 dakika olup,1 saat konu ve yarım saat soru çöz
Ahmet Derda  S.

Ahmet Derda S.

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Öğretmen lisesinden mezun olduğum için öğrencilerle nasıl iletişim kurulması gerektiğinin bilincinde birisiyim. Daha önce bire bir kurs verdim ve etüt merkezlerinde çalıştım. İnşaat mühendisliğinden mezun olduğum için matematik, fizik ve fen bilgisi alanında iyiyim.
Abdülrazak  T.

Abdülrazak T.

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ mezunuyum dershanelerde öğretmenlik yapiyorum öğrencilere şunu derim sevmediğiniz anlamadıgınız matematiği doğru adımlarla birlikte başaracağız sadece kendinize güvenip hemen başlayın
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fatih Altıparmak
Matematik Özel Ders   07/05/2020

Biz LGS sınavına yakın bir zamanda çocuğumuzun eksik bilgilerini tamamlaması ve soru çözümünde hızlanması için Kenan hocadan yardım aldık. Birlikte çözülen Sorular sayesinde özellikle çocuğumuzun matematiksel mantığının gelişimi konusunda çok istifade ettik.

         
Gülser Ardıç Çifci
Matematik Özel Ders   24/12/2019

Dinamik ve akıcı şekilde ders anlatımı var. Dikkati dağınık bir öğrenci olan yeğenimle ders anlatırken dikkatini çekmeyi başararak hem konulara odaklanmasını sağladı, hem de onun yaşına hitap edebilecek şekilde bir dostluk kurmayı başardı. Yeğenim için özel ders aldık ve belli periyodlarda da almaya devam edeceğiz Teşekkürler..

         
Batuhan Duran
Matematik Özel Ders   21/12/2019

Konu anlatımı ve öğrenciyle iletişimi son derece ilgili ve alakalı. Aldığım hizmetten fazlasıyla memnun kaldım.

         
Ali Balcı
Matematik Özel Ders   08/12/2019

NUR HANIM KIZIMIN MATEMETİK DERSİNİ ÇOK SEVMESİNİ SAĞLADI..KENDİSİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIK. HERKESE TAVSİYE EDİYORUZ..

         
Alaçatı Renkleri
Matematik Özel Ders   06/12/2019

Yeni nesil sorulara hakim öğrenci ile iletişimi güçlü bir hoca. Kızımıza matematiği sevdirdi. Teşekkürler

         
ELİF BEYAZAY
Matematik Özel Ders   28/11/2019

Hakan öğretmenimizden 3.sınıfa giden oğlum için 5 saat matematik dersi aldık.Devam etmeyi de planlıyoruz. Derse hakim öğrenciyle ilişkisi başarılı. Tavsiye ederim.

         
Dursun Özen
Matematik Özel Ders   21/11/2019

Oğlumun matematiği çok kötüydü ve aynı zamanda matematik fobisi vardı. Harun hocayla çalışmaya başladıklarından bu yana matematiği sevmesi ve yapabiliyorum artık demesi benim için çok sevindirici ileride çok güzel şeyler olacağına inanıyorum.Hocanın çok sıcak kanlı olması matematiği sevdirmesi adına çok güzel birşey. Teşekkürler hocam

         
Tuba Duru uzunkol
Matematik Özel Ders   17/11/2019

Melih hoca’nin dersi isleme biciminin yani sira; ogluma olan yaklasimindan ve oglumu derse motive etme gayretinden de son derece memnunum.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz