En İyi 10 Küçükçekmece Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Küçükçekmece İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Küçükçekmece civarında 372 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Sabiha H.

Sabiha H.

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
2002 Ankara Üniversitesi matematik bölümü mezunuyum, 2005 yılında fen bilimleri enstitüsünde matematik öğretmenliği yüksek lisansımı tamamladım. 2002 yılından bu yana Ankara ve İstanbul illerinde çeşitli dershane-etüt merkezi-özel okullarda öğretmenlik yaptım. İlkokul-ortaokul-lise de öğrenim gören çok sayıda öğrencim oldu. Çalıştırdığım öğrencilerim ve aileleri ile hala görüşüyorum. Yıllardır LGS-TYT-YKS sınavlarına öğrenci hazırlıyorum. Hem Matematik eğitimi açısından hem de güven açısından i
Gamze Y.

Gamze Y.

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
8 yıldır Türkiye önde gelen özel bir dershanesinde matematik öğretmenliği yapıyor, bunun yanında bir çok öğrenciye özel ders vermekteyim. Başarısız öğrenci yoktur, içindeki cevheri göremeyen öğrenci vardır.
Burhan  Ö.

Burhan Ö.

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
24 yıldır özel öğretim kurslarında matematik ve geometri öğretmenliği yapıyorum. Şuanda da özel öğretim kursunda çalışmaktayım.
Büşra Ö.

Büşra Ö.

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
İstanbul Üniversitesi, Ekonometri mezunu olup Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı mesleğini edinmis ve bu gorevi yerine getirmekteyim. Ayrica ilgi alanimda varliğini sürdüren Matematik dersi için 4 yıldır ilkokul,ortaokul,lise, tyt,ayt,kpss,ales,dgs düzeyinde özel ders vermekteyim.
Mehmet Sami B.

Mehmet Sami B.

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
On yıllık dershane öğretmeniyim , özel ders alanında kesinlikle rahat bir şekilde öğrencinizi emanet edebilirsiniz ayrıca yüzde yüz başarı garantisi sunuyorum
Selin Ç.

Selin Ç.

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Haliç Üniversitesi Matematik bölümü öğrencisiyim. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik özel ders veriyorum. Tercihen İstanbul Küçükçekmece olmak üzere yakın semtler içinde özel ders verebiliyorum. Ödev öğretmeni olarakta yardımcı olabilirim.
Nazim K.

Nazim K.

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Merhabalar arkadaşlar , Eğitim ve öğretim hayatınıza , katkı sağlayacak cebirsel anlamda başarılarınızı maksimum seviyeye yükseltecek öğrenmenin kolay yolu ile her seviyeye uygun bire bir eğitim sağlıyorum. Ön sorularınız İçin arayabilirsiniz.
Cihangir  N.

Cihangir N.

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Yüksek Lisansı olan İnşaat mühendisiyim, Fizik Matematik ve Geometri derslerinde derslere (Ortaokul, Lise) ve sınavlara (Lise, Üniversite, Ales) hazırlık için yardımcı olabilirim.
İsmail G.

İsmail G.

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Değerli veliler ve öğrenciler. 2007 yılında Sakarya üniversitesinden matematik bölümünden mezun oldum. Türkiye'nin birçok köklü kurumlarında (Birey, Uğur, Final) çalıştım. şuan belirli günlerde Uğur özel öğretim kursunda matematik ve geometri derslerini anlatıyorum. Bununla birlikte kendi öğrencilerimin eğitim koçluğunu ve matematik derslerini anlatıyorum.4. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm öğrencilere ders vermekteyim.
Hüseyin E.

Hüseyin E.

Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
HÜSEYİN ERTÜRK (Matematik Öğretmeni) 20 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim.Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Balıkesir Susurlukluyum. Hem ortaokul ,hem de lise matematik müfradatına tam hakim bir matematik öğretmeniyim. 4.sınıftan 12.sınıfa kadar her öğrenciye ; öğrencinin seviyesinde, kaliteli,okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım.Yazılılardan yüksek not aldırma konusunda çok çok başarılıyım. Liselere Geçiş Sı
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alev Odabaş
Matematik Özel Ders   11/07/2019

Recep Hoca ile kısa bir süre çalıştık.Bu kısa sürede kızımın üniversite sınavına hazırlanmasında çok yardımı dokundu.Öğrenci ile iletişimi çok iyi.tavsiye ederim

         
Özgenur Çubukcu
Matematik Özel Ders   08/06/2019

Kesinlikle ikileme düşmeden tanımanız gereken insanlar arasında. Gerek ders anlatışı gerekse insanlığı ile çok değer verdiğim birisi. Size ne kadar teşekkür etsem azdır Kenan hocam ♥️

         
Sebahattin Turan
Matematik Özel Ders   27/05/2019

Son derece disiplinli, özverili, öğrencinin seviyesini ölçüp ona göre program yapan ve aynı zaman da öğrencinin soru çözmekten imtina ettiği konuların üzerine birlikte giden tam anlamıyla çıtasını yükselten geleceğin nesillerine ışık tutan yeni nesil yetenek avcısı.

         
Sabri Mercan
Matematik Özel Ders   21/05/2019

Matematik dersini çocuğuma nasıl sevdirdiniz hala anlayamadım. Demek ki öğretmen isteyince çocuğa sevdirebiliyor. Sizin emeğinizin değerinin maddiyatla ölçülemeyeceğini bilmenizi isterim.

         
Nilüfer Aksoy
Matematik Özel Ders   07/04/2019

Siteye bir arkadaşım sayesinde Çok da inanmayarak girdim Ufuk beyin teklifi üzerine görüştük ve kızıma ders için geldi o an anlıyorsunuz doğru kişi olduğunu sakin güven veren bir kişiliği var kızım çok sevdi ufuk beyi çok memnunuz kızım liseye hazırlanıyor ama bundan sonraki 4 yılda Ufuk beyİ bırakmayı düşünmüyoruz çok teşekkürler

         
Senem Yalçın
Matematik Özel Ders   29/03/2019

Hilal hocamız anlatımıyla kesinlikle harika. Karmaşık bir konuyu adım adım ve anlaşılır bir şekilde anlatması, kızımın korkularını yendi. Kızım dersin çok keyifli ve verimli geçtiğini söyledi. Matematiğe karşı olan tutumu olumlu yönde değişti şuan ve problem çözmekten artık keyif alıyor.:) Emeğiniz için çok teşekkürler Hilal Hanım:)

         
Dilvin Ka
Matematik Özel Ders   25/03/2019

Nail Bey ile deneme dersini yaptık, memnun kaldık ancak evimize yakın başka bir öğretmen ile anlaştık. İlgisi nedeniyle kendisine ayrıca teşekkür ederim.

         
Sezgin Yıldız
Matematik Özel Ders   17/03/2019

Lise 1 e giden evladımıza, ilköğretim düzeyinde bile çok eksikliği olan evladımıza çok kısa bir sürede matematik dersini iyi bir konuma getiren sayın Aysel hocamıza özellikle teşekkür ediyoruz. Pes eden, yapamıyorum diye üzülen bir evlat şimdi hocamız sayesinde mutlu ve başarılı olma yolunda gayret ediyor. Teşekkürler Aysel hocam.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz