En İyi 10 Küçükçekmece İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Küçükçekmece civarında 387 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Buğra Hoca

Buğra Hoca

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Gazi üniversitesi matematik öğretmenliği bölümünden 2014 yılında mezun oldum. Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstütisinde Matematik Eğitimi bölümünden yükseklisans yaptım ve matematik eğitiminde teknoloji kullanımı üzerinde çalıştım. 5 senedir meb de matematik öğretmeni olarak çalışmaktayım. TEOG, Üniversite Gİriş Sınavları, DGS, ALES, KPSS(Genel yetenek ve Alan sınavları) vb. tüm matematik ve geometri sınavlarına hazırlık için her türlü seviyeye Matematik ve Geometri özel dersi vermekteyim
M.suat Çelik

M.suat Çelik

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
ONİKİ YILDIR ÖZEL EĞİTİM SEKTÖRÜNDE MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM.MATEMATİK GERÇEK MANADA ZOR DEĞİLDİR.ÖĞRENCİNİN YAPMASI GEREKEN TEK ŞEY SAYISAL ZİHNİNVE ANALİTİK DÜŞÜNME BECERİLERİNİ GELİŞTİRMESİDERSİ DERSTE ÖĞRENMESİ,VERECEĞİM PRATİK YÖNTEMLERİ SORULARA UYGULAMASI  VE PEKİŞTİRMESİDİR.BOYLECE OLUŞAN ÖZGÜVENLE ÖĞRENCİMİZ SORU ÇÖZEMEYE BAŞLAYACAK VE SAYISAL ZİHNİ AÇILACAKTIR.ÖĞRENCİNİN DÜZEYİNE GÖRE DERS VERİLECEKTİR.  4.5.6.7.ve 8. SINIFLARA 40+20  Dakika ŞEKLİNDE (Ders+Dinlenme) 9.10.11.12. (
Kübra Sekman

Kübra Sekman

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Birebir yüzyüze eğitim verilir. Güvenilir isteğe bağlı olarak öğrenci evinde veya belirlenen biryerde bireysel ve grup matematik dersi verilir.
Gamze Ynyl

Gamze Ynyl

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
8 yıl Türkiye önde gelen özel bir dershanesinde matematik öğretmenliği yaptım, bunun yanında bir çok öğrenciye özel ders vermekteyim. Başarısız öğrenci yoktur, içindeki cevheri göremeyen öğrenci vardır. Ilk dersi yaptıktan sonra veli ve öğrenci ile karşılıklı görüşme yapmaktayım. Ortak bir başarı haritası çizerek yol almaktayız.
Sinem Kavadar

Sinem Kavadar

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
7 yıldır profesyonel olarak özel ders vermekteyim. Matematiğin gizemli dünyasını hem keşfettirip hem de öğretiminde ustayım. Güler yüzümle ve ders anlatışımla bir çok öğrencimi zirveye taşıdım. Matematiği öğretirken aynı zamanda motivasyon koçluğu da yapıyorum. Öğrencilerimle sadece derste değil ders dışında da her zaman ilgileniyorum. Çünkü matematik benim dünyam ve bu dünyada zirveye taşınamakta her zaman öğrencilerimin hakkıdır.
Sabiha Hoca

Sabiha Hoca

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
2002 Ankara Üniversitesi matematik bölümü mezunuyum, 2005 yılında fen bilimleri enstitüsünde matematik öğretmenliği yüksek lisansımı tamamladım. 2002 yılından bu yana Ankara ve İstanbul illerinde çeşitli dershane-etüt merkezi-özel okullarda öğretmenlik yaptım. Yıllardır LGS-TYT-AYT-DGS-KPSS-ALES sınavlarına öğrenci hazırlıyorum. Hem Matematik eğitimi açısından hem de güven açısından iyiki tanışmışız diyeceksiniz. Küçükçekmece Atakent te oturuyorum. Arayın tanışalım. Öğrencimize şimdiden başarı
Kerim Hoca

Kerim Hoca

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Tecrübeli matematik öğretmeniyim. Üniversite yıllarından itibaren matematik özel dersi veriyorum. Ortaokul ve lise ara sınıflar ygs lys ye hazırlık dersleri verebilirim.
Mehmet Asarkaya

Mehmet Asarkaya

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
15 yıllık tecrebemle öğrencilerimi okula takviye ve sınavlara hazırlık çalışmalarında, öğrenci seviyesine uygun düzeyde gelistirici, eğitici yöntem ve tekniklerle, gerek temel eğitim gerekse pratik yolları öğrencilerimin ihtiyaçlarına göre matematik ve geometriyi sevdirerek ve severek öğretiyorum. AYT/TYT/LGS 《MATEMATİK&GEOMETRİ》
Mehmet Özdemir

Mehmet Özdemir

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
8 yıllık meslek hayatım boyunca başta ortaokul öğrencileri, 8. sınıftan liseye geçiş sınavlarında öğrencilere matematik özel ders ve eğitim koçluğu yapmaktayım. Son üç yıldır kendi yayınlarımı hazırlıyorum. Kitap yazarı olmaya hazırlanmamın öğrencilere olan katkısı çok fazla. Aynı zamanda www.derslig.com un kurucusuyum. Hiç bir başarı tesadüf değildir.
Buşra Coşkun Dik

Buşra Coşkun Dik

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Merhaba,Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Mezunuyum.4senedir MEB te öğretmenlik yapmaktayım.7 senedir sadece Matematik Özel dersi vermekteyim.Sadece Matematik diyorum,çünkü çoğu sayısalcı her dersten özel ders vermek ister.Matematik sadece dört işlemden ibaret değildir.önemli olan Matematiği sevdirerek öğretmek işi kalıcı yapabilmektir. TEOG KPSS LGS YGS sınavların da Matematikten fark atmak isteyenler arayabilirler.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayten Sarı
Matematik Özel Ders   16/09/2020

Öğrenci ile harika iletişim kurabilen, sabırlı, sevgi dolu bir öğretmen.Oğluma matematiği sevdirerek ileri taşıdığını düşünüyorum.

         
Ozlem Ozturk
Matematik Özel Ders   10/09/2020

Soner Hoca 7.sinifa giden Ogluma matematik dersini yeniden sevdiren, cok iyi anlatima sahip, cocugumla guzel bir diyalog kurarak basariya ulasmasinda yardimci olan cok iyi bir ogretmendir.

         
Ü T
Matematik Özel Ders   04/09/2020

Kesinlikle tavsiye ederim. İlgili ve başarılı birisi hiç umudum olmayan sınavdan oldukça iyi bir puan aldım.

         
Oğuzhan Duygun
Matematik Özel Ders   03/09/2020

gayet iyiydi hatta fiyatına göre baya süperdi çok memnun kaldım yine görüşmek dileğiyle barış hocam.

         
Şule Kaptanoğlu
Matematik Özel Ders   02/09/2020

İşinde başarılı, dikkatli, prensipli, ders saatlerini riayet ediyor ,öğrencinin ruhsal değişimlerine destek verip motivasyon da sağlıyor, mesleği öğretmenlik değil ama öğretme becerisi iyi, özel derse ihtiyaç duyanlara tavsiye ederim.✌️

         
Hakan Mutlu
Matematik Özel Ders   21/08/2020

Orçun hocam üniversite matematik derslerimde bana çok yardımcı oldu. İçinden çıkamadığım diferansiyel denklemler yaz okulu ödevlerimde saolsun bana konuları öğreterek çözebilecek seviyeye gelmemi sağladı. Ona çok teşekkür ediyorum.

         
Büşra Göktürk
Matematik Özel Ders   01/08/2020

Hasan hocadan tyt-ayt matematik ve tyt-ayt geometri dersleri aldim. Gerçekten muazzam anlatıyor. Eşit ağırlık öğrencisiyim matematiği ve geometriyi bana öğretti desem yeridir. Hasan hoca sağolsun istediğim üniversite ve bölümü yazabileceğim.

         
Beyza Baloğlu
Matematik Özel Ders   11/06/2020

Çok ilgili, güler yüzlü. Akıcı anlatımıyla sıkılmadan konuları ve soruları hallettik. Harikasınız hocam 👍

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz