Hizmet Ver

4 Küçükçekmece Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Küçükçekmece civarında 732 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Küçükçekmece Matematik Özel Ders Öğretmeni

Hatice Kağanoğlu photo

Hatice Kağanoğlu

05.09.2020

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Teog Hazırlık ve Lise (1,2,3,4 ) olmak üzere her düzeyde öğrenciye eğitim verdim.Farklı düzeylerdeki öğrencilerle çalışmalarımız sonrasında sağlam bilgi birikimi ve matematik alanında ciddi bir özgüven oluşturdum. Öğretmen-veli-öğrenci ilişkisinin sağlam iletişimi ile başarısını arttırmayı...

Bediz Ozen photo

Bediz Ozen

15.03.2021

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Hacettepe uni mezunuyum. Lise,ortaokul ve ilkokul öğrencilerine özel ders veriyorum.

Fatma Kocaman photo

Fatma Kocaman

22.08.2020

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

İngilizce matematik mezunuyum.10 yıldan fazla özel ders tecrübem var. Özel okul ve dershane tecrübem var. Bir kurumda matematik öğretmeni olarak çalışmaktayım. Liseye yardımcı matematik dersi YKS hazırlık matematik-geometri dersi ve LGS hazırlık matematik özel ders vermekteyim.

Recep Erol photo

Recep Erol

26.12.2018

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Matematik ve fizik bölümü okudum. 15 senelik özel ders tecrübeli özel öğretmenim.Ozel öğretmenliği hiç bir zaman ek iş olarak yapmadım,tek iş olarak yaptım.Asıl işim olması sebebiyle birebir özel eğitimin gerekli kıldığı tüm tecrübelere ( psikolojik yaklaşım ve motivasyon. vs) sahibim. Basmakalıp...

Hakan Kara photo

Hakan Kara

22.01.2018

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

12 yıldır İSTANBUL da Matematik Öğretmenliği yapıyorum.Bir dönem Sınav dersanesinin Avrupa yakası zümre başkanlığını yürüttüm.AMSTERDAM da öğretimde liderlik ve HOLLANDA eğitim sistemi alanında çalışmalarda bulundum.Öğrencilerimle ve velilerimle olumlu iletişim kurma yeteneğim oldukça...

Tuğba Hoca photo

Tuğba Hoca

31.10.2019

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Özellikle 5.,6.7.,8.sınıf matematik derslerinde 5 yıldır ders vermekteyim. 8.sınıf TEOG öğrencilerimize Yeni Nesil Matematik Sorularında yardımcı olmaktayım.

Özge photo

Özge

02.10.2020

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Elektrik elektronik mühendisiyim. Anadolu öğretmen lisesi mezunuyum. 30 a yakın özel öğrencim oldu. İlkokul, ortaokul seviyesinde matematik özel dersi veriyorum. Online veya evimde olabilir.

Gül Sunu photo

Gül Sunu

05.09.2021

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Istanbul fen fakultesi 2002 matematik mezunu,pedagojik formasyonlu matematik ogretmeniyim.ortaokul ve lise duzeyinde okula yardimci ve sinavlara hazırlık icin matematik dersi verilir. Florya ve senlikkoy civarı ve yakin cevresi tercih edilir.

Müjde Dursun photo

Müjde Dursun

22.08.2019

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Yıldız teknik üniversitesi matematik mühendisliği mezunuyum. 8 senedir özel ders veriyorum. Yeni müfredat konularına , her konunun soru kalıplarına ve pratik çözüm yöntemlerine hakimim.

Ozge Yenigun photo

Ozge Yenigun

22.08.2020

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Sakarya Üniversitesi Matematik Bölümü’nün ardından Çanakkale 18 Mart Üniversitesinin Eğitim Bilimleri bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Hali hazırda özel bir kurumda matematik öğretmenliği yaparken; eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi’nde uzaktan Çocuk Gelişimi Bölümü okumaya ve özel ders...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Küçükçekmece Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Küçükçekmece Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Küçükçekmece Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Küçükçekmece içinde toplam 732 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,043 yorum ve verilen 5 ortalama puan Küçükçekmece içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 5,929 kişi Küçükçekmece Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl