En İyi 10 Küçükçekmece Web Tasarım Programlama | Armut

En İyi 10 Küçükçekmece İstanbul Web Tasarım Programlama

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Küçükçekmece civarında 168 Web Tasarım Programlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Bahadır D.

Bahadır D.

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
8 yıldır kodlamayla ilgileniyor ve 6 yıldır profesyonel olarak yazılım uzmanlığı yapıyorum. Bunun son 2 yılını tamamen freelance olarak çeşitli sektörlerden bir çok firmaya yazılım konusunda geliştirme ve danışmanlık hizmetinde bulunarak geçirdim. Birbirinden farklı sektörlerde onlarca farklı projede bulunduğum için, kodlamaya başlamadan önceki çoğunlukla önemsenmeyen fakat projenin temelini oluşturan iş analizi ve veritabanı tasarımı konusunda oldukça uzmanlaştığımı söyleyebilirim. Herha
Ahmet Burak Ç.

Ahmet Burak Ç.

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
Çeşitli firmaların kurumsal site kurulumu, içerik girişleri ve içerik düzenlemeleri konusunda görev yapıyorum. Siz değerli müşterilere elimizden geldiğince yardımcı olmak isteriz. Referans ve Daha Fazlası; www.ofisxl.com www.burakcaylak.com.tr
Nuh H.

Nuh H.

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
10 yıldır hem yazılım projeleri üretiyor hemde yazılım eğitimi vermekteyim. Projeleriniz için aranan yazılımcı olduğumu düşünüyorum.
Alper Y.

Alper Y.

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
Hızlı olunmasını ve yeni fikirler arıyorsanız genç birine danışmakta fayda var. Kendine güvenen bir üniversite öğrencisi olarak işleriniz için buradayım.
5nine'47

5nine'47

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
Markanıza ait web tasarımınızı, sizi en iyi anlatacak öğelerle sizinle birlikte dizayn etmek istiyoruz. Çünkü tasarım değerlerini, kriterlerinin olmazsa olmazlarını çok iyi biliyor, işimizi sevgiyle yapıyor, aşkla tasarlıyoruz. Gelin, son teknolojiye uygun web tasarımınızı birlikte hazırlayalım.
Samet  Ç.

Samet Ç.

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
Merhaba Ben bir lise öğrencisiyim. Halilen 5 sene tecrübem yok ve askerliğimi de bitirmedim :) Seneye üniversiteye gireceğim ve işimi bilerek gideceğim. Bilge Adamdan "Asp.Net" eğitimi alıyorum ekstra olarak da online kurslar alıyorum. Yapamayacağım web site işlerine teklif etmem ama teklif edeceklerimi de yapabilirim. Sizin için hem ucuz olur. Profesyonelce değil ama Profesyonel olma yolundayım.
Meridyen

Meridyen

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
Python ile özel proje uygulamaları .Net Core ile özel proje uygulamaları Sharepoint çözümleri IOS, Android ve Windows bazlı mobil uygulamalar Kurumsal web projeleri Online ticaret yazılımları Bayi yönetim Sistemleri Depo yönetim Sistemleri Arayüz geliştirme Outsourcing Yazım Danışmanlığı Proje Yönetimi alanlarında hizmet vermektedir.
Yarkın Ü.

Yarkın Ü.

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
Merhabalar,
 Web tabanlı özel yazılım kodlama ve farklı birçok konuda günümüz dünyasının ihtiyaçlarına cevap verecek çalışmalarda size yardımcı olmak için buradayım. Öncelikle verdiğimiz hizmetlere dair kısaca bilgi verelim. WireFrame Elinizdeki projenin kurgusu ve işlevselliği hakkında yazılımcı ve müşteriye fikir sahibi olma fırsatı sunan proje ön hazırlık aşamasıdır. Proje için aklınızdakilerin görsel bir taslağı niteliğindedir; proje içeriğinin konumlanma şekli ve planlama için ilk adımlard
Yusufcan Ç.

Yusufcan Ç.

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
Merhaba, Web yazılım,web programcılığı ve grafik alanında çalışmalar yapıyorum aynı zamanda sosyal medya alanında çalışmalar yapıyorum.
Turgay  K.

Turgay K.

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
KURUMSAL WEB SİTE *Siteleriniz Mobil Uyumlu Olmaktadır. *İstekleriniz doğrultusunda fiyat teklifi sunulmaktadır. *Tasarım ve yazılım bana aittir. *Kontrol Panel ile güncellebilir durumdadır. *Dil seçeneği Mevcuttur. - KURUMSAL SİTE DIŞINDA(E-TİCARET - B2B SİTE) Özel Çalışmalar yapılabilmektedir. İsteklerinize göre fiyatlandırma yapılır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayşe Çetinel
Web Tasarım Programlama   08/07/2019
gallery thumbnail

İzmir Tasarım Ramazan bey sıkıştırılmış bir zaman dilimi içerisinde bana hayalimdeki basit içerikli blog sayfasını yetiştirdi. Şu anda yayındayım. Öncelikli olarak hazırladığı demo sayfada talep ettiğim değişiklikleri tam istediğim gibi yaptığı için sonrasında her türlü soruma yanıt verdiği için kendisine teşekkür ediyorum. Bundan sonra blog sayfama düzenli aralıklarla yazı girişi yapacak ve hep daha iyiyi hedefleyeceğim. Herşey için teşekkür ederim.

         
Mustafa Faruk Mirhanoğulları
Web Tasarım Programlama   20/03/2019

Almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. İlgi, alaka çok yüksek olup, sonuç ve kalite anlamında da beklentim fazlası ile karşılandı. Teşekkürler.

         
Fatma Günüaydın
Web Tasarım Programlama   23/02/2019

İlk başta korkmuştuk kendisi istanbulda biz ankara ama korktuğumuz gibi olmadı. Ateş Bey e ilgisinden dolayı ve her istediğimizi yerine getirip kusursuz bir iş teslim ettiği için çok teşekkür ederiz. Güvenilir bir firma gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

         
Omer Ak
Web Tasarım Programlama   10/01/2019
gallery thumbnail

Aldığımız hizmetten çok memnunuz.Bizi yönlendirmesı ile birlikte arzu ettiğimiz projenin üstünde bir sonuca ulaştık. Teşekkür ederiz.

         
Ahmet Aslan
Web Tasarım Programlama   19/07/2018

Sami Beyden Memnun Kaldım Tavsiye Ediyorum Sami İşin Üzerinde Olan Emin Güvenilir Biri Tavsiye Ederim

         
UĞUR AKPINAR
Web Tasarım Programlama   02/07/2018

PROFESYONEL BİR ÇOK FİRMAYLA ÇALIŞMA İMKANIMIZ VARDI ŞİRKETİMİZİN WEB SİTESİ İÇİN FAKAT LEVENT BEYİN GENÇ ENERJİSİNE BAKIŞINA VE İSTEĞİNE GÜVENEREK ONUNLA TASARLAMAYA KARAR VERDİK. BİZE HER ADIMDA YARDIMCI OLDU , ÇOĞU ŞEY İÇİN KOLAYLIK SAĞLADI VE EN ÖNEMLİSİ BU İŞİ SADECE PARA İÇİN DEĞİL SEVDİĞİ İÇİN YAPIYOR OLMASI BİZİ AYRICA MEMNUN ETTİ. BİR KAÇ DETAY HARİÇ SİTEMİZ BİTTİ. KENDİSİNE EMEĞİ İÇİN SİZLERE DE GİRİŞİMCİ , VE İDEALİST ARKADAŞLARA BİZLERLE TANIŞMA FIRSATI VERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

         
Ali Duru
Web Tasarım Programlama   29/01/2018

Arkadaşlar gayet ilgili, aklıma takılanları hemen cevapladılar. Şu aşamada hiç sorun yaşamadım. Siteyi teslim alınca da aynı duyguları paylaşmak dileğiyle...

         
hacı sıtkı er
Web Tasarım Programlama   28/10/2017

İlgisi tecrübesi ile kesinlikle çalışmaktan şüphe edilmeyen biridir. Yardımlarınız için ilginiz için bir defa daha teşekkür ederim.

İlçe İlçe Web Tasarım Programlama
Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz