En İyi 10 Küçükçekmece İstanbul Web Tasarım Programlama

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Küçükçekmece civarında 181 Web Tasarım Programlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Bahadır D.

Bahadır D.

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
8 yıldır kodlamayla ilgileniyor ve 6 yıldır profesyonel olarak yazılım uzmanlığı yapıyorum. Bunun son 2 yılını tamamen freelance olarak çeşitli sektörlerden bir çok firmaya yazılım konusunda geliştirme ve danışmanlık hizmetinde bulunarak geçirdim. Birbirinden farklı sektörlerde onlarca farklı projede bulunduğum için, kodlamaya başlamadan önceki çoğunlukla önemsenmeyen fakat projenin temelini oluşturan iş analizi ve veritabanı tasarımı konusunda oldukça uzmanlaştığımı söyleyebilirim. Herha
Alper Y.

Alper Y.

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
Hızlı olunmasını ve yeni fikirler arıyorsanız genç birine danışmakta fayda var. Kendine güvenen bir üniversite öğrencisi olarak işleriniz için buradayım.
Samet  Ç.

Samet Ç.

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
Merhaba Ben bir lise öğrencisiyim. Halilen 5 sene tecrübem yok ve askerliğimi de bitirmedim :) Seneye üniversiteye gireceğim ve işimi bilerek gideceğim. Bilge Adamdan "Asp.Net" eğitimi alıyorum ekstra olarak da online kurslar alıyorum. Yapamayacağım web site işlerine teklif etmem ama teklif edeceklerimi de yapabilirim. Sizin için hem ucuz olur. Profesyonelce değil ama Profesyonel olma yolundayım.
Şafak A.

Şafak A.

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
Merhaba evden Web yazılım ve Web yazılım hizmeti vermekteyim 2 hafta içinde anahtar teslim etmekteyim profesyonel fotoğraf çekimleri yaparak sitenize dinamik görüntülerde ekleme şansımız var
Ali Batuhan Y.

Ali Batuhan Y.

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
Markanızın kalite algısını yükseltecek yaratıcı fikirler ile marka kampanyaları oluşturma, kurumsal kimlik tasarımları, ambalaj tasarımları, afiş tasarımları, kurumsal kimliğe ve ihtiyaca uygun web tasarımı yapıyor, sosyal medyada gücünüze güç katmak için doğru iletişim dilini yakalayıp düzenli kampanyalar kurgulayıp reklam çıkışları ile sizleri hedef takipçi kitlenizle buluşturuyorum.
Meridyen

Meridyen

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
Python ile özel proje uygulamaları .Net Core ile özel proje uygulamaları Sharepoint çözümleri IOS, Android ve Windows bazlı mobil uygulamalar Kurumsal web projeleri Online ticaret yazılımları Bayi yönetim Sistemleri Depo yönetim Sistemleri Arayüz geliştirme Outsourcing Yazım Danışmanlığı Proje Yönetimi alanlarında hizmet vermektedir.
Uğur  D.

Uğur D.

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
MARKA OLUŞTURMA , KURUMSAL KİMLİK, KURUMSAL WEB TASARIM , İNTERNET REKLAMCILIĞI VD SÜREÇLERİN TAMAMINI YÖNETMEKTEYİM. ÇOK UYGUN FİYAT AVANTAJLARI İLE KOBİLERİN İHTİYAÇLARINA ÇÖZÜM ÜRETMEYİ HEDEFLEMEKTEYİZ.
Murat R.

Murat R.

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
Web tasarım kullanıcı arayüz uzmanıyım, tecrübeli ve işime aşık biriyim. İhtiyaçları çabuk anlayabilir ve gerekli çözümleri sunabilirim. Yenilikleri yakından takip eder ve işlerimde uygularım
Tab Yazılım Ve İnternet Teknolojileri

Tab Yazılım Ve İnternet Teknolojileri

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
Google sertifikalı iş ortağı olan firmamızda başta Google Adwords yönetimi olmak üzere, arama motoru optimizasyonu(Seo),web tasarım ve programlama konusunda hizmet vermekteyiz.
Ahmet Ö.

Ahmet Ö.

Web Tasarım ve Programlama · Küçükçekmece, İstanbul
Olabildiğinin en iyisi olmalı, yaptığım işi önce kendim beğenmeliyim. Web konusunda ihtiyaçları karşılamak ve istenilen işin en iyisini yapmak en büyük ilkemdir. 2010 yılından bu yana 3 ayrı firmada web çözümleri alanında hizmet verdim ve hala bu sektöre hizmet vermeye devam etmekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Müşteri M.
Web Tasarım Programlama   09/11/2019

Ahmet Bey ve ekibine çok teşekkür ederim, tek kelime ile harikasınız! çok kısa sürede bizlere güven verdiler, güldürdüler ve çok stresli olduğumuz halde, Projemizi baştan sona planlamasını yaptılar ve bu plana sadık kalarak harika bir iş çıkarttılar. 1 sene boyunca hizmet alabileceğimiz sözleşmemizi de yaptık ekip olarak firma sahibimiz dahil pişman olacağımızı asla düşünmüyoruz Armut.com a teşekkür ederiz bu kadar kaliteli insanlar ile görüşmemizi sağladıkları için.

         
Serhat Ev
Web Tasarım Programlama   29/10/2019

İşinin ehli bir firma, sitemi hemen yaptılar. Sonrasında da SEO çalışması için anlaştık. Ücretleri çok uygun. www.emci.com.tr

         
Metin Hasgul
Web Tasarım Programlama   22/07/2019

Mehmet bey işin başından sonuna kadar ilgili ve elinden gelenin iyisini yaptığını bize gösterdi yapmış olduğu projeyle.. Bu kadar güzel olacağını düşünmüyordum. umduğumdan daha güzel bir web tasarım yaparak sitemizi teslim etti. Teşekkür Ederim.

         
Ünal Aratemur
Web Tasarım Programlama   22/01/2019

Profesyonel hizmet, çözüm üretme becerisi, yardım sever ,tam anlamıyla müşteri odaklı işini bilen bir firma. Teşekkürler erkan bey..

         
İlker Kahveci
Web Tasarım Programlama   09/01/2019

Son derece memnun kaldım. Güvenilir, işini bilen, layıkıyla ve uygun fiyata istediğimi yapan, farklı fikirler de verebilen biriyle çalışma fırsatı bulduğum için ayrıca armut.com a da teşekkür ederim

         
Mustafa Talat Batman
Web Tasarım Programlama   29/10/2018

Murat beyle Armut.com aracılığıyla tanıştım. Benden kaynaklanan bazı olumsuzluklara rağmen sabırla işini yaptı. Düşündüğümden daha güzel bir web sitesi sahibi oldum. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler.

         
Metin Karasu
Web Tasarım Programlama   21/02/2018

Serdar Bey Gerçekten işini layıkıyla yapan bir insan. Çok kısa bir sürede istediğimizden çok daha güzel bir şirket web sitemiz oldu. Kesinlikle tavsiye ederim kendisini. Sabrı ve iyi niyeti için çok teşekkürler.

         
Web Tasarım Programlama   17/12/2017

tasarımcı arkadaşımız bize çok yardımcı oldu. çok hızlı bir sekilde isteğimizi gercekleştirdi. kendısı güvenilir ve işini hakkıyla yapan bir arkadas. düşünmeden işlerinizi teslim edebilirsiniz. kendisine burdan da teşekkur ederiz.

İlçe İlçe Web Tasarım Programlama
Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz